Program szkolenia Negocjacje zaawansowane

Jak negocjować, gdy ktoś stosuje na Tobie chwyty negocjacyjne

Wiesz ile jest chwytów negocjacyjnych? Kilkadziesiąt. Nie musisz uczyć się wszystkich, bo ja nauczę Cię radzenia sobie z 24 najczęściej stosowanymi oraz...

 • Chwyty negocjacyjne
  ...dzięki poznaniu 7 reguł psychologicznych będących fundamentem chwytów, obronisz się przed każdym chwytem w negocjacjach! Wyjaśnię Ci reguły psychologiczne tych chwytów, z którymi Ty się spotkałeś w sytuacjach zawodowych, a także jeszcze paręnastu innych najpopularniejszych chwytów.
 • Study-case video
  Zobaczysz mistrza negocjacji stosującego chwyty - pokażę Wam film z czołówka aktorską w scenie negocjacyjnej naszpikowanej chwytami po brzegi. Przeanalizujemy wszystkie chywyty oraz to, jak ich stosowanie wpłynęło na sukces jednej strony i porażkę drugiej.
 • Trening negocjacji
  Teraz jesteś gotowy do praktyki - treningu negocjacji. Wyposażony w najlepsze chwyty negocjacyjne przystąpisz do wynegocjowania założonego celu w zawodach negocjacji biznesowych między Uczestnikami szkolenia. Zadanie jest trudne i ambitne, więc Uczestnicy wczuwają się tak mocno i bawią tak dobrze, że mija chwila zanim wyjdą z roli negocjatora, żeby omówić ze mną, co się wydarzyło, kto wygrał i jak to osiągnął...

Jak być silnym i pewnym siebie w negocjacjach?

Patrzysz czasami z podziwem na tych spokojnych, pewnych siebie i zdecydowanych negocjatorów siedzących po drugiej stronie stołu?
Jeśli na Ciebie jeszcze tak nie patrzą, to za chwilę będą, bo...

 • Techniki budowania siły negocjacyjnej
  ...siła w negocjacji to nie cecha charakteru czy osobowość, tylko efekt stosowania odpowiednich technik. Tak! Siła negocjacyjna pochodzi ze stosowania technik, których się nauczysz na tym szkoleniu:
  • Wyznaczania własnych granic negocjacyjnych i ZOPA
  • Tworzenia własnej BATNY
  • I najważniejszej - rozpoznawania BATNY drugiej strony, aby użyć jej do konstruktywnego zakończenia negocjacji.
 • Study-case video
  Jak wygląda budowanie siły negocjacyjnej w sytuacji wielkiej słabości i beznadziei? Pokażę Ci to w urywkach innego filmu - przeprowadzę Cię przez analizę siły negocjacyjnej po obydwu stronach, której przewaga zmieniając się w końcu zbuduje sukces jednej ze stron.
 • Trening negocjacji
  Wdrażasz techniki w życie - weźmiesz udział w negocjacjach zakupowo-sprzedażowych (każdy Uczestnik będzie negocjował w małej grupie, aby angażować w ćwiczenie wszystkich na najwyższym poziomie). Celem tej gry jest przećwiczenie budowania siły negocjacyjnej. Negocjacje będą bardzo trudne i znów - bardzo emocjonująco, a finał negocjacji - zaskakujący. Gra jest bardzo podchwytliwa, sukces negocjacyjny prawie że niemożliwy do osiągnięcia, ale ... czyż nie po to przychodzisz na szkolenie z negocjacji, żeby nauczyć się negocjować w najtrudniejszych sytuacjach?

Jak negocjować z atakującym negocjatorem?

Zdarza Ci się usłyszeć nieprzyjemną uwagę w negocjacjach?
Zostać sprowadzonym do roli niższej - ubiegającej się, nie mającej nic do powiedzenia poza zgadzaniem się?
A może nawet poniżonym, obrażonym?

Świetnie! Nic bardziej satysfakcjonującego, jak odniesienie sukcesu w negocjacjach z taką osobą!

 • Zarządzanie trudnym negocjatorem i konfliktem
  Poznasz i przećwiczysz jedną z najpotężniejszych technik negocjacyjnych, która z wroga po drugiej stronie stołu negocjacji uczyni Twojego partnera. A Ty - zbudujesz z nim relację, porozumienie, otworzysz go na swój punkt widzenia! Z tą techniką zarządzisz najtrudniejszymi konfliktami w negocjacjach. Ta technika pozwoli Ci w opanowany sposób, ze spokojnymi emocjami, prowadzić rozmowę. Stosowanie jej daje mnóstwo satysfakcji!
 • Trening charyzmy w negocjacjach
  Będę też podczas ćwiczeń zwracać Ci uwagę na Twoją mowę ciała, sformułowania, którymi podkopujesz swój autorytet i charyzmę oraz będę dostarczać Ci wskazówek i gotowych sformułowań, dzięki którym będziesz budować autorytet w oczach rozmówcy.

Jak wynegocjować "WIN-WIN"?

Wyobraź sobie: Ty chcesz kupić za 800 tys. np. podzespoły, a druga strona chce je sprzedać za1 mln.

 • Jak negocjować w stylu Win-Win, czyli żeby obydwie strony miały poczucie sukcesu przy założeniu, że każda ze stron już odkryła swój margines negocjacyjny?
 • Jak wynegocjować to etycznie?

Kompromis, czyli "coś pomiędzy" nie jest rozwiązaniem Win-Win. Mało kto opanował tą sztukę, zazwyczaj negocjatorzy stosują twardy styl, bo Win-Win jest bardzo trudny, ale czy Ty na szkolenie przychodzisz po łatwe rozwiązania? Czy po skuteczne rozwiązania? Ten moduł będzie najwyższym poziomem wtajemniczenia w negocjacjach - zobaczysz, przećwiczysz i odkryjesz:

 • Dlaczego WIN-WIN to nie kompromis negocjacyjny
 • Z czego powstaje stanowisko negocjacyjne i dlaczego negocjatorzy "okopują się" na stanowiskach
 • Jak zbudować relację z negocjatorem - obcym człowiekiem
 • Co jest czynnikiem przewagi konkurencyjnej w negocjacjach sprzedażowo-zakupowych
 • Kulminacyjny punkt i dźwignia Win-Win - jak zbadać psychikę negocjatora: co kryje się pod jego oczekiwaniami? Zagłębimy się nie tylko w potrzeby drugiej strony, ale także w najgłębsze poziomy psychiki człowieka - w wartości i przekonania,
 • po to by wreszcie sprawić, że Twój negocjator zmieni swoje stanowisko na takie, które realizuje Twoje interesy i jego interesy i abyście byli z tego zadowoleni!

Na końcu przećwiczysz wszystkie poznane techniki w grze negocjacyjnej

 • W której wybierzesz najefektywniejszą strategię negocjacyjną i narzędzia do zastosowania w praktyce
 • A że jak zwykle będzie emocjonująco, trudno, to... ja będę robić stop-klatki na konfrontowanie Cię z popełnionymi błędami oraz możliwością zrewidowania założeń i poprawienia działań
 • Po zakończeniu wszyscy wspólnie przeanalizujemy przebieg, czynniki sukcesu i porażki a Ty wyciągniesz wnioski do wdrożenia w swojej pracy - zapewniam Cię, Twoje negocjacje się zmienią, na bardziej satysfakcjonujące i efektywne!

Bonus - w pakiecie ze szkoleniem - masz szansę dołączyć do Stowarzyszenia Negocjatorów Biznesu!

Czujesz gotowość do zmian? Zapisz się na szkolenie!

Co jeszcze dostaniesz EXTRA do szkolenia?

Jak nasze szkolenie z negocjacji oceniają Uczestnicy

Co mówią o szkoleniu uczestnicy i sponsorzy?

Z firmą 4GROW zatknęliśmy się zapisując członka naszego zarządu na szkolenie z zaawansowanych negocjacji. Jego opinie o treningu była szalenie pozytywna , dlatego zdecydowaliśmy się na kolejne jednodniowe zajęcia zamknięte z zaawansowanych negocjacji dla kadry menadżerskiej naszej firmy. Szkolenia odbyły się  w połowie 2017r.

Od tamtej pory współpraca systematycznie się rozszerza – między innymi o szkolenie z zarządzania oraz o indywidualne konsultacje. Zdobyta wiedza przekłada się na zyski, dlatego planujemy dalej korzystać z wiedzy 4GROW w 2018roku.
Trenerem prowadzącym szkolenia był Pan

Szkolenie negocjacje referencja

Prezes Zarządu Monument Fund S.A.
Radosław Tosnowiec

Niniejszym listem udzielamy referencji firmie 4GROW, która realizowała dla pracowników Banku szkolenia: „Negocjacje w biznesie” oraz „Zaawansowany trening negocjacji”. Wszystkie zrealizowane szkolenia zostały ocenione bardzo wysoko. Opinie potwierdzają, że uczestnicy cenią sobie trenera, Pana Mateusza Dąbrowskiego, za jego doświadczenie i szeroką wiedzę oraz warsztatowy sposób prowadzenia szkoleń, dzięki któremu przekonują się o skuteczności przedstawianych narzędzi negocjacyjnych poprzez własne zastosowanie ich w praktyce.[...]


Iwona Demidowicz-Wawrzyniuk
Dyrektor Centrum Zarządzania Wiedzą i Działaniami Rozwojowymi
ING Bank Śląski S.A.

Szkolenie z negocjacji da Ci praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci się czuć pewniej i zwiększyć szanse na sukces.
Mariusz Mszyca,
Prezes,
NGplast Sp. z o.o.

Szkolenie nauczyło mnie praktycznych narzędzi, które można wykorzystać w negocjacji, ale także tego, jak spowodować, żeby narzędzia nie były potrzebne. Jedno z bardziej inspirujących szkoleń w jakich brałam udział.
Agnieszka Pietrzak
Dyrektor Biura ds. Badań Naukowych
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

Przekazywane treści nie były mi obce, jednak zastosowanie ich w formie narzędzi do codziennego łatwego użycia dało efekt, który wyróżnia to szkolenie z grona innych dostępnych na rynku.
Jarosław Ślusarski,
Dyrektor Biznesu,
Jabil Circuit Poland Sp. z o.o.

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie, zdobyłam wiedzę oraz cenne umiejętności negocjacyjne, które miałam okazję przećwiczyć w licznych scenach.
Zaskoczeniem było pokazanie błędów i znalezienie sposobu na odpowiedź drugiej strony na „nie”.
Ciekawy styl prowadzenia szkolenia – kontakt wzrokowy, prowadzenie interaktywnych ćwiczeń.
Na pewno wrócę na inne szkolenie.
Magdalena Kowalska,
Specjalista,
PGNiG

Trener prowadzący szkolenie Negocjacje

Mateusz Dąbrowski psycholog biznesu warszawa

Mateusz Dąbrowski

prezes, trener, coach ICC, konsultant, psycholog biznesu

Jestem prezesem Stowarzyszenia Negocjatorów Biznesu, prezesem 4GROW, psychologiem biznesu, certyfikowanym trenerem. Uczestnicy moich szkoleń i coachingów żartują sobie, że fajnie byłoby mieć ze mną stałe potajemne łącze podczas negocjacji - dlaczego? Bo potrafię rozłożyć psychikę człowieka na drobne części, dotrzeć do tego, co początkowo ukrywa druga strona i naszą różnicę interesów obrócić na satysfakcję dla obydwu stron. Stworzyłem do tego konkretną metodologię i uczę jej.
W poniższym urywku kursu negocjacji dla Dyrektorów działów prawnych możesz zobaczyć mój styl.

/sites/default/files/wideo-posters/szkolenie-negocacje-kurs-negocacji.jpg

Wszystkie terminy szkolenia

 • 9-10 sierpnia 2018 (2 dni) Warszawa

Szkolenia prowadziliśmy dla: