Efektywne zarządzanie czasem - Szkolenie 4GROW

Wyobraź sobie, że realizujesz ogromną listę swoich zadań na czas, a nawet z wyprzedzeniem i w dodatku efektywnie, a bycie w pracy Cię cieszy, ponieważ... masz czas na życie prywatne! Miła wizja prawda? Takie właśnie są efekty dobrego zarządzania czasem!
Efektywne zarządzanie czasem - szkolenie, po którym ta kusząca wizja, będzie Twoją rzeczywistością!

Jak to możliwe? My to robimy tak: sprawdzasz podczas szkolenia swój poziom efektywności, potem dostajesz 30 technik zarządzania czasem stosowanych przez nas samych i największych ludzi biznesu, ćwiczysz, stosujesz je i jeszcze raz sprawdzasz swój poziom efektywności. I kiedy porównując wyniki widzisz, ile milionów godzin i złotych traciłeś do tej pory, chcesz zmienić swoje nawyki już na zawsze.

 

Prawdopodobnie dlatego jest to...  najlepiej oceniane Szkolenie z Zarządzania czasem.

Tak, śmiała teza. I mamy na nią dowody - spójrz niżej!

Za co uwielbiają nasze szkolenie?

Jest wiele szkoleń z zarządzania czasem i sobą w czasie i w programie znajdziesz podobne zagadnienia - dlaczego właśnie nasze zbiera tak świetne opinie? Opowiedzą o tym sami uczestnicy:
 

Szkolenie: Zarządzanie czasem prowadzone było w doskonałym balansie teorii z praktyką. Miało ono prosty trafiający przekaz. Maksymalne wykorzystanie czasu, wielowątkowość i różnorodność – wszystko w odpowiedniej dawce. Jestem bardzo zadowolona i POLECAM!

Sylwia Słupek,
Lider zespołu księgowego,
Mitsubishi Electric Europe

Szkolenie: Zarządzanie czasem i sobą w czasie było niezwykle interesujące i pouczające. Techniki zarządzania czasem, priorytetyzowania i automotywacji uświadomiły mi, jak wiele błędów popełniam i paradoksalnie, jak łatwo sobie z nimi radzić. Warte podkreślenia jest, iż na szkoleniu pracowaliśmy na "żywych" przykładach z naszego życia, dzięki czemu o wiele łatwiej będzie mi wcielić nowe rozwiązania w życie.
Szkolenie to napełniło mnie wielkim optymizmem i nadzieją na odzyskanie życia prywatnego. Gorąco polecam wszystkim zabieganym, zapracowanym i wiecznie nie mającym czasu.

Katarzyna Kamińska,
Compensation & Benefits Specialist,
JTI

Szkolenie pozwoliło mi sięgnąć po istniejące rozwiązania i zaadoptować je na swoje potrzeby - szczególnie w zakresie skupienia się na pracy. Z pomocą trenera dotarłam również do źródeł trudności z koncentracją, co pozwoli mi w przyszłości lepiej tym trudnościom przeciwdziałać. Tym, co wyróżnia program szkolenia: Zarządzanie czasem na tle innych, jest blok dotyczący automotywacji - dzięki niemu szkolenie jest nie tylko "narzędziowe", ale też daje konkretny zapas technik i kompetencji do używania tych narzędzi. Szkolenie nie byłoby efektywne, gdyby nie aura stworzona przez trenera. Dużo wsparcia, dużo konstruktywnych wskazówek. Gorąco polecam!

Ewa Sętowska,
Account Executive,
ADnova Sp. z o.o.

A teraz wyobraź sobie, że to jesteś Ty po naszym szkoleniu - ze zbiorem technik do wdrożenia, odkryciami jak wiele zmieniają w efektywności i motywacją a wręcz inspiracją do ich stosowania!

Uczymy konkretnych technik - sprawdzonych, działających, dlatego mamy wiele takich opinii -  pokażemy Ci 10 kolejnych opinii dalej na tej stronie, z linkiem do jeszcze większej ilości. No dobrze, a teraz pozwól, że opowiemy Ci, czemu nasze szkolenie z Zarządzania czasem zbiera tak świetne opinie...

10 cech, które wyróżnia “Efektywne zarządzanie czasem - szkolenie 4GROW”

 1. Szkolenie trwa 16 godz. a nie 14, więc dostajesz 2 godziny więcej szkolenia, a w nim...
 2. Autorskie eksperymenty, które zmieniają kompletnie Twoją motywację do stosowania technik "zarządzania czasem" i wywracają do góry nogami Twoje dotychczasowe myślenie.
 3. Autorskie techniki automotywacji, dzięki którym utrzymujesz wysoki poziom motywacji po szkoleniu i podnosisz go, gdy dopada Cię nawał pracy i poczucie nieefektywności.
 4. 30 przetestowanych technik "zarządzania czasem" gotowych do wdrożenia.
 5. Sprawdzone i używane przez nas aplikacje mobilne do zarządzania sobą w czasie oraz podpowiedzi, jak korzystać z funkcjonalności Outlooka, by pomógł Ci "zarządzać czasem".
 6. Masz dożywotnie, nielimitowane ilościowo wsparcie telefoniczne od nas, trenerów, w Twoich wyzwaniach i problemach związanych z problematyką szkolenia.
 7. Masz 90 minut treningu indywidualnego na przećwiczenie technik i wypracowanie rozwiązań na Twoje indywidualne problemy sam na sam z trenerem w ciągu roku od szkolenia.
 8. Przez rok po szkoleniu będziemy Cię inspirować dodatkowymi materiałami z tematyki Zarządzania czasem i sobą w czasie.
 9. Nie odwołujemy szkoleń - wystarczy Twój zapis, by termin tego szkolenia został zagwarantowany.
 10. Przeczytaj opinie naszych uczestników - one są najlepszym dowodem na to, czego możesz się spodziewać. Mamy ich mnóstwo (a to o czymś świadczy...), podpisanych pełnym nazwiskiem i firmą lub stanowiskiem. Bez względu na to jaki marketing uprawia firma szkoleniowa - ilość i treść opinii oraz ich wiarygodność weryfikuje bezwzględnie jakość szkolenia!

Ważnym elementem sukcesu naszego szkolenia są techniki - chcesz wiedzieć, czego Cię nauczymy?

Dostaniesz 30 technik i narzędzi do zarządzania sobą w czasie

dzięki którym Twoja efektywność poszybuje w górę, m.in.:

 • 3 techniki i 2 zasady priorytetyzowania, dzięki którym Twoje decyzje będą zawsze przynosiły stosunkowo największą efektywność finansową.
 • 6 technik i zasad planowania pracy w taki sposób, by realizować ją jak najmniejszym wydatkiem energetycznym, dodatkowo gromadząc oszczędności czasu.
 • 6 technik i zasad koncentrowania się, dzięki którym więcej zrobisz w tym samym czasie i z lepszą jakością
 • Autorską technikę automotywacji, którą doprowadzisz się do optymalnego stanu energetycznego w każdej sytuacji.
 • 7 zasad i 2 techniki wyznaczania celów tak, by zawsze kończyły się sukcesem, także w strategicznym - długofalowym ujęciu.
 • 3 aplikacje mobilne, które dadzą Ci dodatkowe możliwości zarządzania sobą w czasie i przyniosą Ci oszczędności czasowe.
 • Kilka funkcji i podpowiedzi do Outlooka, dzięki którym zwiększysz zasoby swojej koncentracji w pracy, a planowanie będzie znacznie łatwiejsze.

Kolejnym czynnikiem naszego sukcesu są trenerzy - to właśnie trener jest dba o Twój rozwój, więc przyjrzyj się nam...

Kto poprowadzi Cię przez techniki zarządzania czasem?

Wystąpienia publiczne SabinaWystąpienia publiczne Karolina

 

Spędziliśmy tysiące godzin w zarządzaniu projektami, na pograniczu najwyższych oczekiwań klientów, przełożonych i presji czasowej.

Wywodzimy się wszyscy z korporacji i jednocześnie współtworzymy kameralną firmę szkoleniową nastawioną na jakość i najwyższe wyniki. Mamy doświadczenia korporacyjne zbyt wąskich ram ograniczających szybkość i elastyczność, dającej tysiące zależności i interakcji, z drugiej strony świetnych systemów ograniczających koszty.

 

Trener, psycholog biznesu Warszawa

 Mamy doświadczenia małej firmy dającej ogromną wolność i elastyczność, z drugiej strony wymagającej najwyższego poziomu odpowiedzialności, decyzyjności i proaktywności.

Rozumiemy ograniczenia i wyzwania w korporacji jak ograniczenia i wyzwania w małej firmie. Rozumiemy
biznes, wiemy z czym się spotykasz - jesteśmy praktykami biznesu.

Dlatego Szkolenia z Zarządzania Czasem prowadzimy z sukcesem!

Jeśli myślisz: wy tacy się urodziliście, ja nie... to mamy dla Ciebie niespodziankę!:

My też kiedyś mieliśmy problemy z efektywnością:)

Czy znasz z autopsji takie sytuacje?:
Koledzy i koleżanki z lepszymi ocenami rocznymi, nagrody i wyróżnienia dla innych, tylko nie dla mnie.
Oglądam się na innych i widzę, że mają się czym chwalić, mają więcej efektów.
Albo grząznę w zadaniach, rozpraszam się, zapominam, nie pamiętam... nie ogarniam...
Jak chcę się wykazać, muszę zostawać po godzinach, inaczej ginę w tyle... Nie daję rady, za dużo tego wszystkiego...

Przechodziliśmy przez te same problemy co Ty.

Dzisiaj jest inaczej.
I kiedy patrzymy na decyzje naszych przełożonych o przyznaniu awansu komu innemu, rozumiemy to.

Dlaczego?
Bo wtedy nie znaliśmy tych technik, narzędzi, zasad a nawet jak słyszeliśmy o nich, to nie potrafiliśmy stosować ich w praktyce. Więc wtedy nie rozumieliśmy nawet, czego nie wiemy i czego nie potrafimy. Dlatego wtedy rzeczywistość wydawała się niesprawiedliwa. Dziś rozumiemy, że to były uzasadnione decyzje. Przyszedł taki czas, że uczyliśmy się po kolei technik z tego pięknego obszaru, jakim jest zarządzanie sobą w czasie, że uczyliśmy się na własnych błędach, testowaliśmy, korygowaliśmy, podnosiliśmy się z kolan, aż dotarliśmy na wyżyny efektywności, by podzielić się z Tobą tym skarbem.

Wiemy, jaki masz cel

Dziś cenimy się przed klientami. Wiemy jak efektywna jest nasza praca.
To jest Twój cel - zyskać uznanie Twojej efektywności - od siebie i otoczenia.

Wiemy jak bezkonkurencyjną jakość wnosimy swoją pracą.
To jest Twoja przyszłość - otrzymywać docenienie Twojej pracy i jej efektów.

Potrafimy, nawet w trudnej sytuacji, spojrzeć z lotu ptaka i spokojnie zmienić priorytety, plany osiągając najlepsze rezultaty. Po prostu znamy narzędzia i potrafimy ich używać.
Ciebie też tego nauczymy.

My byliśmy tam, gdzie Ty jesteś dziś.
Ty będziesz jutro, tam gdzie my jesteśmy dziś.

 

Szkolenie Zarządzanie Czasem jest dla Ciebie jeśli:

 • pracujesz za dużo, ale widać efekty Twojej pracy
 • pracujesz za dużo i nie widać efektów Twojej pracy
 • pracujesz normalnie, ale nie wyróżniasz się
 • Twój przełożony i/lub biznes ma wobec Twojej efektywności większe oczekiwania, a Ty nie możesz im sprostać
 • nie delegujesz zadań, choć masz na kogo
 • nie prosisz o wsparcie w realizacji zadań, choć masz kogo prosić
 • pracujesz w chaosie, hałasie, na open space, w presji czasowej
 • chcesz podnieść swoją efektywność, wydajność, koncentrację

Jak zadbamy o Twoje potrzeby?

Szkolenia zarządzanie czasem

Trener zapyta o Twoje potrzeby i zaproponuje optymalny
program GRATIS

Możesz porozmawiać z trenerem już dziś o swoich problemach i potrzebach i upewnić się, że zostaną spełnione. A zostaną spełnione, nawet jeśli wykraczają poza formułę szkolenia, bo tylko u nas "program" znaczy coś więcej niż samo szkolenie:

zarządzanie czasem szkolenie

Trener zaopiekuje się Tobą na EKSTRA treningu
indywidualnym GRATIS

Gdy będziesz chciał zająć się wyzwaniem wykraczającym poza program szkolenia, ale związanym z jego tematem, lub przygotować się do ważnej i trudnej sytuacji, przećwiczyć i upewnić się, że optymalnie zastosujesz poznane techniki – masz 90 minut sam na sam z trenerem, w ciągu roku od szkolenia. Poza tym:

zarządzanie sobą w czasie Szkolenia

Trener wspiera Cię telefonicznie bez limitu godzin GRATIS

Bo przecież po szkoleniu zaczynamy widzieć więcej, więc powstają kolejne pytania. No i pomocna dłoń przydaje się, by połączyć z Twoim życiem ogrom wiedzy i technik wyniesionych z naszego szkolenia. Dodatkowo:

Szkolenie zarządzanie czasem

Przez rok trener przesyła Ci dodatkowe materiały GRATIS

Żebyś cały czas utrzymywał wysokie zaangażowanie i rozpęd w doskonaleniu się. Będziemy inspirować Cię studiami przypadku, quizami, artykułami i złotymi myślami ze szkolenia. I to jeszcze nie koniec, bo:

zarządzanie czasem Szkolenia

Twoje szkolenie odbędzie się na 100% GRATIS

Bo my nie odwołujemy szkoleń. Jeśli termin szkolenia nie jest jeszcze gwarantowany, wystarczy że zapiszesz się a my potwierdzimy zapis, by termin został automatycznie objęty gwarancją.

Nasza jakość - Twój komfort

TO JEST HIT
8 godzin efektywnej pracy w wygodnym fotelu
i max 10 osób w grupie
 
ZAPISZ SIĘ

Trenerzy prowadzący szkolenie z zarządzania czasem

Jeśli masz preferencje co do trenera – skontaktuj się z nami i wskaż wybranego trenera, a podamy Ci termin, w którym prowadzi szkolenie.

 

 

Karolina Prusińska - psycholog biznesu Warszawa

Karolina Prusińska

trener, coach, konsultant, psycholog biznesu

Na szkoleniach uczy narzędzi i technik, które z powodzeniem wykorzystuje w zarządzaniu swoim czasem. Główny nacisk kładzie na praktykę i dopasowanie metod do specyfiki pracy uczestników.

Jako coach wspiera klientów w realizacji ich celów, zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym. Wcześniej, pracując jako trener wewnętrzny w międzynarodowej korporacji, tworzyła i wdrażała projekty rozwojowe oraz szkoleniowe z zakresu efektywności osobistej, obejmujące pracowników na różnych szczeblach organizacyjnych i w różnych obszarach. Opracowała i wdrożyła cykl szkoleń dla menedżerów, wspierający efektywność działania w sytuacji dużych zmian organizacyjnych, zawierający elementy komunikacji w sytuacji zmiany, współpracy z zespołem i prowadzenia efektywnych spotkań. Osiągała wyznaczane cele i realizowała szkolenia na najwyższym poziomie. Jej szkolenia spotykały się z wysokimi ocenami uczestników i wpływały znacząco na poprawę efektywności jednostek oraz zespołów.

 Sabina Dąbrowska-Olbryś psycholog biznesu Warszawa

Sabina Dąbrowska-Olbryś

menedżer ds. rozwoju biznesu, trener, coach ICC, psycholog biznesu

Menedżer z ponad 14-letnim doświadczeniem w obszarze Human Resources. Psycholog, trener, mediator i coach certyfikowany przez International Coaching Community. Posiada bogate doświadczenie zarówno w obszarze zarządzania zespołami, jak i projektami. Ekspert z obszaru pozyskiwania talentów, rekrutacji, rozwoju pracowników oraz zarządzania efektywnością organizacyjną i zespołową.

 

Monika-Dąbrowska psycholog biznesu Warszawa

Monika Dąbrowska

trener, partner zarządzający, konsultant

Menedżer z 18 letnim doświadczeniem w biznesie, certyfikowany trener, akredytowany konsultant Insights Discovery, superwizor trenerów 4GROW, twórca gier i narzędzi szkoleniowych.
Przez wiele lat zarządzała komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną, również z poziomu Europy w korporacji finansowej. Zarządzała projektami i wdrażała zmiany w organizacji, dbając o ich efektywność biznesową.
Jest Partnerem zarządzającym w 4GROW, odpowiada za superwizje trenerskie oraz obszar marketingu i HR. Lubi testować różne narzędzia do zarządzania sobą w czasie tak, aby optymalizować swoją skuteczność i procesy w firmie.
Jako akredytowany konsultant Insights Discovery oraz praktyk neurolingwistycznego programowania wspiera skuteczność osobistą oraz budowanie efektywnej komunikacji i współpracy w zespole, wykorzystując potencjał różnorodności stylów funkcjonowania człowieka.

Programy szkoleń z zarządzania czasem

Oprócz tytułowego 2-dniowego szkolenia, którego program prezentujemy poniżej w pierwszej zakładce, możesz także wybrać alternatywne szkolenie 1-dniowe (druga zakładka).

Zapoznaj się z programem szkoleń i wybierz to, które najlepiej zrealizuje Twoje cele!

Program dwudniowego szkolenia z zarządzania czasem

1. Priorytetyzacja – zwiększamy Twoją rentowność

 • Zasada Pareto
  – czyli jak zarządzać czasem, żeby mieć 4x większy zysk z działań,
 • Jak rangować ważność
  – czyli po czym poznać, co jest ważniejsze,
 • Matryca Eisenhowera
  – jakie działania podjąć w zależności od priorytetu,
 • Analiza ABC
  – analizujemy co jest ważniejsze,
 • Delegowanie
  – jak delegować zadania w oparciu o priorytety, by pomnażać zyski a nie poprawiać błędy.

SUPER DOŚWIADCZENIE - weźmiesz udział w zadaniu, w którym uczestnicy priorytetyzujący zgodnie z naszymi technikami oszczędzają biznes wart 2 mln zł w porównaniu do tych, którzy nie stosując technik - tracą ów biznes! To doświadczenie pokaże Ci jak niewielkim wysiłkiem można zyskać miliony... lub stracić. Klucz do sukcesu - dostaniesz na szkoleniu!

 

2. Planowanie - zaoszczędzamy Twój czas

 • Rytm wydajności dziennej
  – szybsze wykonanie zadania,
 • Krzywa zakłóceń dnia
  – wyższa jakość wykonania zadania,
 • Jak planować strategicznie
  – planowanie dzienne, tygodniowe, planowanie dużych projektów ,
 • Zasada 60/40
  – jak planować, żeby skończyć zadanie przed czasem,
 • Prawo Parkinsona
  – jak nie stracić czasu na robieniu fajnych i miłych rzeczy,
 • Metoda ALPEN
  – jak planowanie i priorytetyzowanie zamienić w nawyk myślowy.

SUPER DOŚWIADCZENIE - w trakcie ćwiczeń zobaczysz jak zastosowanie naszych technik planowania sprawia, że wydajność czasowa uczestników wzrasta od 20% do nawet 60%! Możesz już zacząć liczyć wymierne korzyści z naszego szkolenia!

3. Koncentracja - zwiększamy Twoją wydajność

 • Koncentracja
  – na czym polega jej mechanika i jak ją zwiększać,
 • Efekt piły
  – jak zaoszczędzić 20% czasu na koncentrowaniu się,
 • Pożeracze czasu
  – czym są i jak je eliminować,
 • Rozpraszacze i zapychacze uwag
  – psychologia procesu uwagi w zarządzaniu czasem pracy,
 • Zasada 2 minut
  – jak sprawnie poradzić sobie z chaosem drobnych zadań,
 • Siła nawyków
  – jak zmienić niekorzystne nawyki na nowe, sprzyjające efektywnemu działaniu.

4. Automotywacja – zrealizujesz swoje postanowienia

 • Automotywacja
  – czym jest i co na nią wpływa,
 • Energia witalna i moc do działania
  – jak je zwiększać,
 • Jak się automotywować
  – praca na poziomach funkcjonowania psychicznego 4GROW™ (m.in. na indywidualnych wartościach, przekonaniach i potrzebach).

5. Sukcesy - wyznaczamy cele, które pokochasz!

 • Cel, efekt i efektywność
  – czym są i co jest ich fundamentem.
 • SMART-UP
  – zwiększamy Twoją kontrolę i sprawczość.
 • Technika Salami
  – zwiększamy zasięg Twoich celów na długoterminowy horyzont.
 • Kryteria sukcesu i rozliczanie się z efektywności
  – wzmacniamy motywację do zarządzania sobą poprzez cele.
 • Proaktywność
  – wspieramy ją odpowiednią neurolingwistyką.

6. Aplikacje i programy - uwalniamy Twoją pamięć i uwagę

 • MS Outlook – jak wykorzystać jego możliwości w pełni
  • Zasady zarządzania pocztą, wykonywania i planowania zadań.
  • Zarządzanie czasem w pracy poprzez priorytety, kategorie i monity.
  • Prosty sposób na Matrycę Eisenhowera w Outlooku.
 • Aplikacje na telefon, wspierające zarządzanie Twoim czasem
  • Koniec z listami na kartkach, zapominaniem i chaosem – najlepsze aplikacje do tworzenia list zadań i planowania.
  • Notatki, pomysły, materiały „na później” – gdzie je gromadzić, przechowywać i gdy są potrzebne – szybko odszukać.
  • Aplikacje wspierające tworzenie nawyków – co warto zainstalować na swoim smartfonie.

7. Planujemy proces Twojej zmiany

 • Wskazówki od trenera.
 • C5 - technika coachingowa.
 • Karta wdrożeniowa.

Znasz superefektywne osoby?
Dołącz do ich grona!

Zdobądź nowe umiejętności!

Program jednodniowego szkolenia z zarządzania czasem 

Cele – fundament efektywności

 • Czym jest efektywność i co jest jej fundamentem?
 • Obalamy mity dotyczące zarządzania czasem
 • Dlaczego nie masz czasu? – błędy w zarządzaniu czasem
 • Jak i po co wyznaczać cele, korzystając z metody SMART-UP?
 • Jak to się dzieje, że pewne cele realizujemy, a inne nie?
 • Technika salami  - jak zarządzać celami długoterminowymi?
 • Wyznaczanie kryteriów sukcesu – jak kontrolować realizację działań i rozliczać się z efektywności?
 • Twoje cele – praca nad Twoimi celami

Priorytetyzacja celów i zadań – fundament wydajności

 • Zasadą Pareto – jak posługiwać się nią, by na koniec dnia mieć zrealizowane kluczowe zadania i poczucie satysfakcji z dobrze wykorzystanego czasu.
 • Analiza ABC - czym zająć się w pierwszej kolejności.
 • Matryca Eisenhowera – jakie działania podjąć w zależności od priorytetu
 • Jak szybko ocenić „wpadające” Ci zadanie i nadać odpowiedni priorytet?
 • Twoja lista „NotToDo” – z czego warto zrezygnować?
 

Zasady planowania i efektywnego działania

 • Fotografia dnia - analiza Twojego stylu działania i aktywności w ciągu dnia
 • Jak przejść od wizji do pierwszego kroku? – poznasz technikę planowania od końca i dowiesz się jak stosować filozofię małych kroków (Kaizen) w pracy i w życiu.   
 • Jak  stosować zasady planowania, by osiągnąć zamierzone efekty:
  • 60/40,
  • prawo Parkinsona,
  • metoda ALPEN,
 • Jak zaplanować dzień, korzystając ze schematu I Beam?
 • Jak planować uwzględniając krzywą zakłóceń dnia?
 • Zasada pierwszej godziny – jak ją stosować?
 • Jak dopasować swój dzień pracy do własnego rytmu wydajności – nauczysz się zarządzać zadaniami, uwzględniając swój poziom energii.

MS Outlook – jak wykorzystać jego możliwości w pełni

Koniec z listami na kartkach, zapominaniem i chaosem…

 • Zasady zarządzania pocztą, wykonywania i planowania zadań.
 • Jak zarządzać czasem w pracy poprzez priorytety, kategorie i monity.
 • Prosty sposób na Matrycę Eisenhowera w Outlooku.

  

Zapisz się na szkolenie!

 

Metodologia szkolenia z zarządzania czasem

Stosujemy najefektywniejsze rozwiązania w dziedzinie psychologii procesu nauczania.

Szkolenie z zarządzania czasem projektujemy zgodnie z naszym autorskim modelem uczenia się (opracowanym na bazie badań Kurta Lewina i Davida Kolba), na który składają się etapy:

 1. Postawienie Uczestnika w sytuacji wymagającej uruchomienia kompetencji zarządzania czasemCykl 4GROW na bazie Cyklu Kolba i Kurta Lewina
 2. Analiza i wyciągnięcie wniosków rozwojowych z sytuacji, zdefiniowanie potrzeb i motywatorów Uczestnika do rozwoju w obszarze zarządzania czasem
 3. Przekazywanie technik oraz prowokowanie do tworzenia technik zarządzania czasem
 4. Wsparcie Uczestnika w zaadaptowaniu techniki lub narzędzia zarządzania czasem do sytuacji, z jakimi spotyka się w życiu
 5. Przećwiczenie z Uczestnikiem techniki lub narzędzia zarządzania czasem w realnej sytuacji lub eksperymentalnej (gorące krzesło, scenki, odgrywanie ról)
 6. Wsparcie Uczestnika w wyciągnięciu wniosków z doświadczenia oraz korygowaniu technik lub narzędzi zarządzania czasem

Stosujemy w minimum 75% czasu szkolenia formę warsztatową i treningową.

Formy te pozwalają nam docierać do jednego z najgłębszych poziomów funkcjonowania psychicznego człowieka, blokującego zmianę: przekonań. Im zmiana dokonuje się na głębszym poziomie, tym silniej pociąga za sobą zmiany na płytszych poziomach – szczególnie na poziomie wiedzy, umiejętności i zachowań. Ponieważ poziom przekonań jest najgłębszym poziomem, na jaki możemy wpływać szkoleniem, najsilniej warunkujemy rozwój kompetencji w obszarze zarzadzania czasem. Im bardziej rozwinięta kompetencja, tym efektywniej wpływamy na środowisko, czyli dbamy o własny komfort i skuteczną realizację celów.

Trener korzysta z różnorodnych metod warsztatowo-treningowych:Poziomy Diltsa zmodyfikowane 4GROW

 • Gorące krzesło
 • Odgrywanie ról i scenek
 • Dyskusja moderowana
 • Instruktaż
 • Przykłady audio i video
 • Ćwiczenia indywidualne, w grupach
 • Trening ze stop-klatką na feedback

Gdzie i kiedy się spotykamy

Sala szkoleniowa 4GROW

Warszawa, ul. Panieńska 9 lok. 25

26-27 listopada 2018
Termin gwarantowany
Obiady i przerwy kawowe
W restauracji i na nasz koszt
Zrób pierwszy krok do zmiany
Zagwarantuj swoje miejsce

Pierwszy dzień szkolenia rozpoczynamy o godzinie 10:00, a kończymy o godzinie 18:00. Drugi dzień szkolenia rozpoczynamy o godzinie 9:00, a kończymy o godzinie 17:00. Dokładne szczegóły organizacyjne otrzymasz mailem po potwierdzeniu zgłoszenia.

Sala szkoleniowa 4GROW

Warszawa, ul. Panieńska 9 lok. 25

29 stycznia 2019
Zagwarantuj termin swoim zapisem
Obiady i przerwy kawowe
W restauracji i na nasz koszt
Zrób pierwszy krok do zmiany
Zagwarantuj swoje miejsce

Szkolenie rozpoczynamy o godzinie 10:00, a kończymy o godzinie 18:00. Dokładne szczegóły organizacyjne otrzymasz mailem po potwierdzeniu zgłoszenia.

W razie jakichkolwiek pytań pomoże Ci Ania Góralczuk

tel. 791 412 204, email: anna.goralczuk@4grow.pl

Zapisz się na szkolenie

Pobierz papierowy formularz zgłoszenia

Najbliższe terminy:

Termin szkolenia
Brak wolnych miejsc - wypełnij formularz, jeśli chcesz zapisać się na listę rezerwową lub zapisz się na inny termin (możesz napisać w polu Uwagi, że dodatkowo interesuje Cię lista rezerwowa wcześniejszego terminu).
rabat 20% dla 2 i każdej kolejnej osoby

Dane firmy

 

Oni już byli na tym szkoleniu

Moje pierwsze szkolenie na fotelu- zaskakujące i bardzo przyjemne w formie praktycznych ćwiczeń. Zdobyłam wiedzę do polepszenia swojej pracy zawodowej. Jedno z najlepszych szkoleń w jakich uczestniczyłam.

Szkolenie: Zarządzanie czasem to przydatna i praktyczna wiedza podana w miłej atmosferze. Podobała mi się różnorodność treści, prezentacje, filmy oraz zadania i scenki. Sympatyczna i merytoryczna Pani trener.

Atrakcyjne szkolenie zarządzanie czasem, świetny prowadzący, który dociera do osobowości uczestnika. Mimo, że szkolenie było w grupie czuło się indywidualne podejście i personalne poruszanie problemu. Jestem zadowolony i będę polecał firmę.

Kup voucher, skorzystaj ze szkolenia w dowolnym momencie!

Na voucher możesz wykupić dowolną ilość szkoleń i wykorzystać go na dowolne szkolenia bez konieczności deklarowania terminu i tematu szkolenia. Decyzję możesz podjąć w każdym momencie. Część szkoleń możesz odbyć jeszcze w tym roku, część w kolejnym, lub wszystkie w 2019 roku. Jeśli nie wykorzystasz środków do końca 2019 roku - zgodnie z Twoją decyzją: albo zwrócimy je na konto płatnika albo przesuniesz je na kolejny rok, a więc nie masz nic do stracenia! Jesteśmy też elastyczni jeśli chodzi o tytuł faktury.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z Anią Góralczuk:
791 412 204.

Za co nas uwielbiają?

Moje pierwsze szkolenie na fotelu- zaskakujące i bardzo przyjemne w formie praktycznych ćwiczeń. Zdobyłam wiedzę do polepszenia swojej pracy zawodowej. Jedno z najlepszych szkoleń w jakich uczestniczyłam.

Szkolenie: Zarządzanie czasem to przydatna i praktyczna wiedza podana w miłej atmosferze. Podobała mi się różnorodność treści, prezentacje, filmy oraz zadania i scenki. Sympatyczna i merytoryczna Pani trener.

Atrakcyjne szkolenie zarządzanie czasem, świetny prowadzący, który dociera do osobowości uczestnika. Mimo, że szkolenie było w grupie czuło się indywidualne podejście i personalne poruszanie problemu. Jestem zadowolony i będę polecał firmę.

Szkolenie: Zarządzanie czasem ciekawe i profesjonalne. Najbardziej podobały mi się gry i zabawy nienarzucające się oraz prezentacja tematów na zasadzie luźnej rozmowy. Praktycznie przekazane jak wykorzystać teorię! Miałam wiele momentów które mnie zaskoczyły pozytywnie i pozwoliły lepiej siebie poznać. Styl i sposób prowadzenia szkolenia 6+.

Jest Moc, ale tylko ode mnie zależy czy ją wykorzystam! Podobało mi się innowacyjne podejście do uczestnika, trener - ekspert, notatki w materiałach, prezentacje.

To co dla mnie najistotniejsze, to praktyczny wymiar szkolenia: Zarządzanie czasem - mimo trudnej do opanowania specyfiki mojej pracy, znaleźliśmy obszary, które można będzie poprawić. Atmosfera na szkoleniu była bardzo przyjazna i miła, warunki bardzo komfortowe. Wielki plus za gwarancję terminu szkolenia.

Przedstawione zostało szerokie spektrum metod i technik, które pozwolą na efektywne zarządzanie czasem.Szkolenie warte polecenia. Z pewnością każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Trener zbudował atmosferę, w której można było poczuć się swobodnie, jednocześnie dzieląc się z uczestnikami swoim doświadczeniem.

Wynoszę ze szkolenia: Zarządzanie czasem nowe narzędzia do pracy, wynoszę umiejętność radzenia sobie z rutyną i rozwój automotywacji, nowe aplikacje do zarządzania czasem. Podoba mi się styl i sposób prowadzenia szkolenia.

Pomocne i profesjonalne szkolenie, które pomoże uzyskać wolny czas i skompresować czas pracy nie tracąc swojej jakości.

Najbliższy termin: 26-27 listopada 2018
Zapisz się