Za co uwielbiają nasze szkolenie?

Jest wiele szkoleń z zarządzania czasem i sobą w czasie - dlaczego właśnie nasze zbiera tak świetne opinie? My wiemy dlaczego i zaraz Ci opowiemy o tym, najpierw jednak oddamy głos tym, którzy podobnie jak Ty, zastanawiali się, której firmy szkolenie wybrać i na jakim kryterium oprzeć decyzję. A po szkoleniu ich wrażenia są takie:
 

Szkolenie: Zarządzanie czasem prowadzone było w doskonałym balansie teorii z praktyką. Miało ono prosty trafiający przekaz. Maksymalne wykorzystanie czasu, wielowątkowość i różnorodność – wszystko w odpowiedniej dawce. Jestem bardzo zadowolona i POLECAM!

Sylwia Słupek,
Lider zespołu księgowego,
Mitsubishi Electric Europe

Szkolenie: Zarządzanie czasem i sobą w czasie było niezwykle interesujące i pouczające. Techniki zarządzania czasem, priorytetyzowania i automotywacji uświadomiły mi, jak wiele błędów popełniam i paradoksalnie, jak łatwo sobie z nimi radzić. Warte podkreślenia jest, iż na szkoleniu pracowaliśmy na "żywych" przykładach z naszego życia, dzięki czemu o wiele łatwiej będzie mi wcielić nowe rozwiązania w życie.
Szkolenie to napełniło mnie wielkim optymizmem i nadzieją na odzyskanie życia prywatnego. Gorąco polecam wszystkim zabieganym, zapracowanym i wiecznie nie mającym czasu.

Katarzyna Kamińska,
Compensation & Benefits Specialist,
JTI

Szkolenie pozwoliło mi sięgnąć po istniejące rozwiązania i zaadoptować je na swoje potrzeby - szczególnie w zakresie skupienia się na pracy. Z pomocą trenera dotarłam również do źródeł trudności z koncentracją, co pozwoli mi w przyszłości lepiej tym trudnościom przeciwdziałać. Tym, co wyróżnia program szkolenia: Zarządzanie czasem na tle innych, jest blok dotyczący automotywacji - dzięki niemu szkolenie jest nie tylko "narzędziowe", ale też daje konkretny zapas technik i kompetencji do używania tych narzędzi. Szkolenie nie byłoby efektywne, gdyby nie aura stworzona przez trenera. Dużo wsparcia, dużo konstruktywnych wskazówek. Gorąco polecam!

Ewa Sętowska,
Account Executive,
ADnova Sp. z o.o.

A teraz wyobraź sobie, że to jesteś Ty po naszym szkoleniu - ze zbiorem technik do wdrożenia, odkryciami jak wiele zmieniają w efektywności i motywacją a wręcz inspiracją do ich stosowania!

Uczymy konkretnych technik - sprawdzonych, działających, dlatego mamy wiele takich opinii -  pokażemy Ci 10 kolejnych opinii dalej na tej stronie, z linkiem do jeszcze większej ilości. No dobrze, a teraz pozwól, że opowiemy Ci, czemu nasze szkolenie z Zarządzania czasem zbiera tak świetne opinie...

9 cech, którymi nasze szkolenie wygrywa z konkurencją

 1. Autorskie eksperymenty, które zmieniają kompletnie Twoją motywację do stosowania technik "zarządzania czasem" i wywracają do góry nogami Twoje dotychczasowe myślenie.
 2. Autorskie techniki automotywacji, dzięki którym utrzymujesz wysoki poziom motywacji po szkoleniu i podnosisz go, gdy dopada Cię nawał pracy i poczucie nieefektywności.
 3. 30 przetestowanych technik "zarządzania czasem" gotowych do wdrożenia.
 4. Sprawdzone i używane przez nas aplikacje mobilne do zarządzania sobą w czasie oraz podpowiedzi, jak korzystać z funkcjonalności Outlooka, by pomógł Ci "zarządzać czasem".
 5. Masz dożywotnie, nielimitowane ilościowo wsparcie telefoniczne od nas, trenerów, w Twoich wyzwaniach i problemach związanych z problematyką szkolenia.
 6. Masz 90 minut treningu indywidualnego na przećwiczenie technik i wypracowanie rozwiązań na Twoje indywidualne problemy sam na sam z trenerem w ciągu roku od szkolenia.
 7. Przez rok po szkoleniu będziemy Cię inspirować dodatkowymi materiałami z tematyki Zarządzania czasem i sobą w czasie.
 8. Nie odwołujemy szkoleń - wystarczy Twój zapis, by termin tego szkolenia został zagwarantowany.
 9. Przeczytaj opinie naszych uczestników - one są najlepszym dowodem na to, czego możesz się spodziewać. Mamy ich mnóstwo (a to o czymś świadczy...), podpisanych pełnym nazwiskiem i firmą lub stanowiskiem. Bez względu na to jaki marketing uprawia firma szkoleniowa - ilość i treść opinii oraz ich wiarygodność weryfikuje bezwzględnie jakość szkolenia!

Ważnym elementem sukcesu naszego szkolenia są techniki - chcesz wiedzieć, czego Cię nauczymy?

Dostaniesz 30 technik i narzędzi do zarządzania sobą w czasie

dzięki którym Twoja efektywność poszybuje w górę, m.in.:

 • 3 techniki i 2 zasady priorytetyzowania, dzięki którym Twoje decyzje będą zawsze przynosiły stosunkowo największą efektywność finansową.
 • 6 technik i zasad planowania pracy w taki sposób, by realizować ją jak najmniejszym wydatkiem energetycznym, dodatkowo gromadząc oszczędności czasu.
 • 6 technik i zasad koncentrowania się, dzięki którym więcej zrobisz w tym samym czasie i z lepszą jakością
 • Autorską technikę automotywacji, którą doprowadzisz się do optymalnego stanu energetycznego w każdej sytuacji.
 • 7 zasad i 2 techniki wyznaczania celów tak, by zawsze kończyły się sukcesem, także w strategicznym - długofalowym ujęciu.
 • 3 aplikacje mobilne, które dadzą Ci dodatkowe możliwości zarządzania sobą w czasie i przyniosą Ci oszczędności czasowe.
 • Kilka funkcji i podpowiedzi do Outlooka, dzięki którym zwiększysz zasoby swojej koncentracji w pracy, a planowanie będzie znacznie łatwiejsze.

Kolejnym czynnikiem naszego sukcesu są trenerzy - to właśnie trener jest dba o Twój rozwój, więc przyjrzyj się nam...

Kto poprowadzi Cię przez techniki zarządzania czasem?

Wystąpienia publiczne SabinaWystąpienia publiczne KarolinaSpędziliśmy tysiące godzin w zarządzaniu projektami, na pograniczu najwyższych oczekiwań klientów, przełożonych i presji czasowej. Wywodzimy się wszyscy z korporacji i jednocześnie współtworzymy kameralną firmę szkoleniową nastawioną na jakość i najwyższe wyniki. Mamy doświadczenia korporacyjne zbyt wąskich ram ograniczających szybkość i elastyczność, dającej tysiące zależności i interakcji, z drugiej strony świetnych systemów ograniczających koszty. Mamy doświadczenia małej firmy dającej ogromną wolność i elastyczność, z drugiej strony wymagającej najwyższego poziomu odpowiedzialności, decyzyjności i proaktywności. Rozumiemy ograniczenia i wyzwania w korporacji jak ograniczenia i wyzwania w małej firmie. Rozumiemy biznes, wiemy z czym się spotykasz - jesteśmy praktykami biznesu.

Dlatego Szkolenia z Zarządzania Czasem prowadzimy z sukcesem!

Jeśli myślisz: wy tacy się urodziliście, ja nie... to mamy dla Ciebie niespodziankę!:

My też kiedyś mieliśmy problemy z efektywnością:)

Czy znasz z autopsji takie sytuacje?:
Koledzy i koleżanki z lepszymi ocenami rocznymi, nagrody i wyróżnienia dla innych, tylko nie dla mnie.
Oglądam się na innych i widzę, że mają się czym chwalić, mają więcej efektów.
Albo grząznę w zadaniach, rozpraszam się, zapominam, nie pamiętam... nie ogarniam...
Jak chcę się wykazać, muszę zostawać po godzinach, inaczej ginę w tyle... Nie daję rady, za dużo tego wszystkiego...

Przechodziliśmy przez te same problemy co Ty.

Dzisiaj jest inaczej.
I kiedy patrzymy na decyzje naszych przełożonych o przyznaniu awansu komu innemu, rozumiemy to.

Dlaczego?
Bo wtedy nie znaliśmy tych technik, narzędzi, zasad a nawet jak słyszeliśmy o nich, to nie potrafiliśmy stosować ich w praktyce. Więc wtedy nie rozumieliśmy nawet, czego nie wiemy i czego nie potrafimy. Dlatego wtedy rzeczywistość wydawała się niesprawiedliwa. Dziś rozumiemy, że to były uzasadnione decyzje. Przyszedł taki czas, że uczyliśmy się po kolei technik z tego pięknego obszaru, jakim jest zarządzanie sobą w czasie, że uczyliśmy się na własnych błędach, testowaliśmy, korygowaliśmy, podnosiliśmy się z kolan, aż dotarliśmy na wyżyny efektywności, by podzielić się z Tobą tym skarbem.

Wiemy, jaki masz cel

Dziś cenimy się przed klientami. Wiemy jak efektywna jest nasza praca.
To jest Twój cel - zyskać uznanie Twojej efektywności - od siebie i otoczenia.

Wiemy jak bezkonkurencyjną jakość wnosimy swoją pracą.
To jest Twoja przyszłość - otrzymywać docenienie Twojej pracy i jej efektów.

Potrafimy, nawet w trudnej sytuacji, spojrzeć z lotu ptaka i spokojnie zmienić priorytety, plany osiągając najlepsze rezultaty. Po prostu znamy narzędzia i potrafimy ich używać.
Ciebie też tego nauczymy.

My byliśmy tam, gdzie Ty jesteś dziś.
Ty będziesz jutro, tam gdzie my jesteśmy dziś.

 

Szkolenie Zarządzanie Czasem jest dla Ciebie jeśli:

 • pracujesz za dużo, ale widać efekty Twojej pracy
 • pracujesz za dużo i nie widać efektów Twojej pracy
 • pracujesz normalnie, ale nie wyróżniasz się
 • Twój przełożony i/lub biznes ma wobec Twojej efektywności większe oczekiwania, a Ty nie możesz im sprostać
 • nie delegujesz zadań, choć masz na kogo
 • nie prosisz o wsparcie w realizacji zadań, choć masz kogo prosić
 • pracujesz w chaosie, hałasie, na open space, w presji czasowej
 • chcesz podnieść swoją efektywność, wydajność, koncentrację

Program szkolenia z zarządzania czasem

1. Priorytetyzacja – zwiększamy Twoją rentowność

 1. Zasada Pareto
  – czyli jak zarządzać czasem, żeby mieć 4x większy zysk z działań,
 2. Jak rangować ważność
  – czyli po czym poznać, co jest ważniejsze,
 3. Matryca Eisenhowera
  – jakie działania podjąć w zależności od priorytetu,
 4. Analiza ABC
  – analizujemy co jest ważniejsze,
 5. Delegowanie
  – jak delegować zadania w oparciu o priorytety, by pomnażać zyski a nie poprawiać błędy.

SUPER DOŚWIADCZENIE - weźmiesz udział w zadaniu, w którym uczestnicy priorytetyzujący zgodnie z naszymi technikami oszczędzają biznes wart 2 mln zł w porównaniu do tych, którzy nie stosując technik - tracą ów biznes! To doświadczenie pokaże Ci jak niewielkim wysiłkiem można zyskać miliony... lub stracić. Klucz do sukcesu - dostaniesz na szkoleniu!

2. Planowanie - zaoszczędzamy Twój czas

 1. Rytm wydajności dziennej
  – szybsze wykonanie zadania,
 2. Krzywa zakłóceń dnia
  – wyższa jakość wykonania zadania,
 3. Jak planować strategicznie
  – planowanie dzienne, tygodniowe, planowanie dużych projektów ,
 4. Zasada 60/40
  – jak planować, żeby skończyć zadanie przed czasem,
 5. Prawo Parkinsona
  – jak nie stracić czasu na robieniu fajnych i miłych rzeczy,
 6. Metoda ALPEN
  – jak planowanie i priorytetyzowanie zamienić w nawyk myślowy.

SUPER DOŚWIADCZENIE - w trakcie ćwiczeń zobaczysz jak zastosowanie naszych technik planowania sprawia, że wydajność czasowa uczestników wzrasta od 20% do nawet 60%! Możesz już zacząć liczyć wymierne korzyści z naszego szkolenia!

3. Koncentracja - zwiększamy Twoją wydajność

 1. Koncentracja
  – na czym polega jej mechanika i jak ją zwiększać,
 2. Efekt piły
  – jak zaoszczędzić 20% czasu na koncentrowaniu się,
 3. Pożeracze czasu
  – czym są i jak je eliminować,
 4. Rozpraszacze i zapychacze uwag
  – psychologia procesu uwagi w zarządzaniu czasem pracy,
 5. Zasada 2 minut
  – jak sprawnie poradzić sobie z chaosem drobnych zadań,
 6. Siła nawyków
  – jak zmienić niekorzystne nawyki na nowe, sprzyjające efektywnemu działaniu.

4. Automotywacja – zrealizujesz swoje postanowienia

 1. Automotywacja
  – czym jest i co na nią wpływa,
 2. Energia witalna i moc do działania
  – jak je zwiększać,
 3. Jak się automotywować
  – praca na poziomach funkcjonowania psychicznego 4GROW™ (m.in. na indywidualnych wartościach, przekonaniach i potrzebach).

5. Sukcesy - wyznaczamy cele, które pokochasz!

 1. Cel, efekt i efektywność
  – czym są i co jest ich fundamentem.
 2. SMART-UP
  – zwiększamy Twoją kontrolę i sprawczość.
 3. Technika Salami
  – zwiększamy zasięg Twoich celów na długoterminowy horyzont.
 4. Kryteria sukcesu i rozliczanie się z efektywności
  – wzmacniamy motywację do zarządzania sobą poprzez cele.
 5. Proaktywność
  – wspieramy ją odpowiednią neurolingwistyką.

6. Aplikacje i programy - uwalniamy Twoją pamięć i uwagę

 • MS Outlook – jak wykorzystać jego możliwości w pełni
  1. Zasady zarządzania pocztą, wykonywania i planowania zadań.
  2. Zarządzanie czasem w pracy poprzez priorytety, kategorie i monity.
  3. Prosty sposób na Matrycę Eisenhowera w Outlooku.
 • Aplikacje na telefon, wspierające zarządzanie Twoim czasem
  1. Koniec z listami na kartkach, zapominaniem i chaosem – najlepsze aplikacje do tworzenia list zadań i planowania.
  2. Notatki, pomysły, materiały „na później” – gdzie je gromadzić, przechowywać i gdy są potrzebne – szybko odszukać.
  3. Aplikacje wspierające tworzenie nawyków – co warto zainstalować na swoim smartfonie.

7. Planujemy proces Twojej zmiany

 1. Wskazówki od trenera.
 2. C5 - technika coachingowa.
 3. Karta wdrożeniowa.

Znasz superefektywne osoby?
Dołącz do ich grona!

Zdobądź nowe umiejętności!

Za co nas uwielbiają?

Co mówią o szkoleniu uczestnicy i sponsorzy?

Trenerzy prowadzący szkolenie z zarządzania czasem

Karolina Prusińska - psycholog biznesu Warszawa

Karolina Prusińska

trener, coach, konsultant, psycholog biznesu

Na szkoleniach uczy narzędzi i technik, które z powodzeniem wykorzystuje w zarządzaniu swoim czasem. Główny nacisk kładzie na praktykę i dopasowanie metod do specyfiki pracy uczestników.

Jako coach wspiera klientów w realizacji ich celów, zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym. Wcześniej, pracując jako trener wewnętrzny w międzynarodowej korporacji, tworzyła i wdrażała projekty rozwojowe oraz szkoleniowe z zakresu efektywności osobistej, obejmujące pracowników na różnych szczeblach organizacyjnych i w różnych obszarach. Opracowała i wdrożyła cykl szkoleń dla menedżerów, wspierający efektywność działania w sytuacji dużych zmian organizacyjnych, zawierający elementy komunikacji w sytuacji zmiany, współpracy z zespołem i prowadzenia efektywnych spotkań. Osiągała wyznaczane cele i realizowała szkolenia na najwyższym poziomie. Jej szkolenia spotykały się z wysokimi ocenami uczestników i wpływały znacząco na poprawę efektywności jednostek oraz zespołów.

 Sabina Dąbrowska-Olbryś psycholog biznesu Warszawa

Sabina Dąbrowska-Olbryś

menedżer ds. rozwoju biznesu, trener, coach ICC, psycholog biznesu

Menedżer z ponad 14-letnim doświadczeniem w obszarze Human Resources. Psycholog, trener, mediator i coach certyfikowany przez International Coaching Community. Posiada bogate doświadczenie zarówno w obszarze zarządzania zespołami, jak i projektami. Ekspert z obszaru pozyskiwania talentów, rekrutacji, rozwoju pracowników oraz zarządzania efektywnością organizacyjną i zespołową.

 

Tak o TWOJE POTRZEBY nie zadba NIKT inny

Metodologia szkolenia z zarządzania czasem

Stosujemy najefektywniejsze rozwiązania w dziedzinie psychologii procesu nauczania.

Szkolenie z zarządzania czasem projektujemy zgodnie z naszym autorskim modelem uczenia się (opracowanym na bazie badań Kurta Lewina i Davida Kolba), na który składają się etapy:

 1. Postawienie Uczestnika w sytuacji wymagającej uruchomienia kompetencji zarządzania czasemCykl 4GROW na bazie Cyklu Kolba i Kurta Lewina
 2. Analiza i wyciągnięcie wniosków rozwojowych z sytuacji, zdefiniowanie potrzeb i motywatorów Uczestnika do rozwoju w obszarze zarządzania czasem
 3. Przekazywanie technik oraz prowokowanie do tworzenia technik zarządzania czasem
 4. Wsparcie Uczestnika w zaadaptowaniu techniki lub narzędzia zarządzania czasem do sytuacji, z jakimi spotyka się w życiu
 5. Przećwiczenie z Uczestnikiem techniki lub narzędzia zarządzania czasem w realnej sytuacji lub eksperymentalnej (gorące krzesło, scenki, odgrywanie ról)
 6. Wsparcie Uczestnika w wyciągnięciu wniosków z doświadczenia oraz korygowaniu technik lub narzędzi zarządzania czasem

Stosujemy w minimum 75% czasu szkolenia formę warsztatową i treningową.

Formy te pozwalają nam docierać do jednego z najgłębszych poziomów funkcjonowania psychicznego człowieka, blokującego zmianę: przekonań. Im zmiana dokonuje się na głębszym poziomie, tym silniej pociąga za sobą zmiany na płytszych poziomach – szczególnie na poziomie wiedzy, umiejętności i zachowań. Ponieważ poziom przekonań jest najgłębszym poziomem, na jaki możemy wpływać szkoleniem, najsilniej warunkujemy rozwój kompetencji w obszarze zarzadzania czasem - efektywność i automotywacja. Im bardziej rozwinięta kompetencja, tym efektywniej wpływamy na środowisko, czyli dbamy o własny komfort i skuteczną realizację celów.

Trener korzysta z różnorodnych metod warsztatowo-treningowych:Poziomy Diltsa zmodyfikowane 4GROW

 • Gorące krzesło
 • Odgrywanie ról i scenek
 • Dyskusja moderowana
 • Instruktaż
 • Przykłady audio i video
 • Ćwiczenia indywidualne, w grupach
 • Trening ze stop-klatką na feedback

Zapisz się na szkolenie

Pobierz formularz zgłoszenia

Najbliższe terminy:

Termin szkolenia
rabat 20% dla 2 i każdej kolejnej osoby

Dane firmy

Kup voucher, skorzystaj ze szkolenia w dowolnym momencie!

Na voucher możesz wykupić dowolną ilość szkoleń i wykorzystać go na dowolne szkolenia bez konieczności deklarowania terminu i tematu szkolenia. Decyzję możesz podjąć w każdym momencie. Część szkoleń możesz odbyć jeszcze w tym roku, część w kolejnym, lub wszystkie w 2019 roku. Jeśli nie wykorzystasz środków do końca 2019 roku - zgodnie z Twoją decyzją: albo zwrócimy je na konto płatnika albo przesuniesz je na kolejny rok, a więc nie masz nic do stracenia! Jesteśmy też elastyczni jeśli chodzi o tytuł faktury.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z Anią Góralczuk:
791 412 204.

Chcesz zdobyć nowe umiejętności od najlepszych trenerów?

Przyjdź na szkolenie!

 

 

Zarządzanie czasem - efektywność i automotywacja to coś, o czym marzy każdy pracownik… i pracodawca!

Zarządzanie czasem to dla wielu z nas trudny temat. Na co dzień próbujemy zatrzymać czas, wydłużyć go, oswoić za pomocą licznych narzędzi, tj., smartfony, aplikacje, kalendarze, przypominacze, post-ity...Efekt? Zazwyczaj nikły, a często nawet gorszy – gdy gubimy się w ilości używanych gadżetów. Rozwiązanie?
Zacznij organizować i kontrolować własne działania, czyli mniej świadomy wpływ na swoje zarządzanie czasem – szkolenie pokaże ci jak, a zwiększona efektywność będzie nagrodą za włożony wysiłek.

Większość z nas ma świadomość tego, jak ogromne znaczenie ma sposób gospodarowania zasobami w dostępnym czasie, ale „po prostu nie ma czasu” nimi odpowiednio gospodarować. Dziś obalamy mity dotyczące zarządzania czasem – szkolenia zwiększą Twoją efektywność i automotywację - czas będzie w Twoim zasięgu!

Problem z zarządzaniem czasu – efektywnością i automotywacją można sprowadzić do frazy „nie mam czasu”. Nie mamy czasu na przerwę, by zweryfikować plan pod koniec dnia pracy, zastanowić się, czy aktualnie wykonywanie zadanie jest ważne. Nie mamy czasu przeanalizować swój dzień pracy, więc nie wiemy, co zajmuje nam najwięcej czasu… W efekcie tego błędnego koła, deadline’y niebezpiecznie zmieniają kolor na czerwony, a poziom naszej frustracji rośnie, wpływając negatywnie na motywację i skuteczność. Winni? Na pewno nie nasza (nie)umiejętność zarządzania czasem – efektywność i automotywacja nie są tak wysokie, jak mogłyby być przez „stresujące miejsce pracy”. To niezorganizowani współpracownicy, zbyt duża liczba zadań, niecierpliwy i niezdecydowany szef, specyfika branży. Tak zazwyczaj opisują swoją rzeczywistość uczestnicy szkolenia „Zarządzanie czasem - efektywność i automotywacja”.

Prawda, którą często odkrywamy dopiero podczas szkolenia „Zarządzanie czasem - efektywność i automotywacja”, może zaboleć. Najczęściej to my sami sabotujemy własny grafik. Mamy problem z zarządzaniem czasem – efektywnością i automotywacją, bo wykonujemy zadania pilne dla współpracowników, a nie dla nas. Ochoczo zgłaszamy się do pomocy przy innych projektach, planujemy pracę koncepcyjną w godzinach spadku energetycznego, zajmujemy się wieloma sprawami naraz, stawiamy sobie zbyt wysoką poprzeczkę… W rezultacie takiego nieumiejętnego zarządzania czasem – efektywnością i automotywacją stale odraczamy wykonanie ważnych (i zazwyczaj trudnych) zadań, bo przecież „koniecznie MUSZĘ zrobić w tej chwili coś innego”.

Czas coś zmienić! Poniższe trzy kroki mają kluczowe znaczenie dla skutecznego zarządzania czasem. Szkolenia są dobrym początkiem by poznać ich jeszcze więcej.

1. Koncentracja
Pamiętaj, że jest ograniczonym pojemnikiem. Im więcej do niego wrzucasz, tym trudniej skupić Ci się na wykonywanym zadaniu – osiągasz gorsze efekty. Trudno zmienić otoczenie, w którym pracujesz, ale możesz nauczyć się skupiania uwagi i podejmować działania, które będą wspierać Twoją wydajność. Szkolenie „Zarządzanie czasem – efektywność i automotywacja” pomoże Ci w tym.

2.Priorytetyzowanie
Nie chodzi o to, byś robił jak najwięcej, tylko byś robił to, co przyniesie wymierne rezultaty. Podczas szkolenia „Zarządzanie czasem - efektywność i automotywacja” uczymy wdrażania tzw. zasady Pareto. Zgodnie z nią w ciągu 20% czasu zużytego na zadanie, osiągasz 80% wyników, a 80% spraw zajmujących Twoją uwagę, to sprawy niepotrzebne. Koncentrując się na tym, co naprawdę ważne, osiągniesz wymierny efekt.

3.Planowanie
Zamiast wykonywać zadania na czas, podejmuj świadome i konkretne kroki, by poprawić swoją umiejętność zarządzania czasem. Szkolenie to dobre miejsce, żeby nauczyć się planowania terminów i czasu wykonania, tak aby maksymalizować swoją wydajność i pilnując, by zadania nie przedłużały się w czasie. Warto zaplanować nawet czynności nieplanowane, tj. sprawy nagłe i spontaniczne, przerwy czy „pożeracze czasu”.

Więcej narzędzi i technik otrzymasz podczas szkolenia: „Zarządzanie czasem - efektywność i automotywacja”. Nie trać czasu, zapisz się już dziś!

Zacznij osiągać szybkie rezultaty!

Zapisz się na szkolenie!
22-23.10
Zagwarantuj termin swoim zapisem
Obiady i przerwy kawowe
W restauracji i na nasz koszt
Pozostało 1 wolnych miejsc
z rabatem First minute -100zł

Pierwszy dzień szkolenia rozpoczynamy punktualnie o 10:00, kończymy o godzinie 18:00. W przypadku szkoleń 2 i 3 dniowych - następne dni szkolenia zaczynamy o 9:00 godzinie i kończymy o 17:00.

Dokładne szczegóły organizacyjne otrzymasz mailem po potwierdzeniu zgłoszenia.

W razie jakichkolwiek pytań pomoże Ci Ania Góralczuk

tel. 791 412 204, email: [email protected]

Szkolenia prowadziliśmy dla

Szkolenie dla Accenture Szkolenie dla Alianz Szkolenia dla Asseco Szkolenia dla Bakoma Szkolenia dla British american tabacco Szkolenie dla Bosh Siemens Szkolenie dla Carrefour Szkolenie dla Cemex Szkolenie dla Centrum nauki Kopernik Szkolenie dla Paradyż Szkolenie dla Cisco Szkolenie dla Detnorske Szkolenie dla Emerson Szkolenie dla Enegizer Szkolenie dla Esselte Szkolenie dla Eurest Szkolenie dla General Motors Szkolenie dla Lufthansa System Szkolenie dla Nespresso Szkolenie dla Nespresso Szkolenie dla Vaillant