Efektywne zarządzanie czasem - Szkolenie 4GROW

Przed Tobą wiele zadań i mało czasu, a Ty kolejny raz pracujesz po godzinach? Patrzysz na innych zastanawiając się, jak oni to robią, że robią więcej?

A może zarządzasz zespołem i czujesz, że możesz lepiej wykorzystać jego potencjał?

Zacznij skutecznie planować kolejne miesiące, zyskaj więcej efektów przy tym samym nakładzie czasu i przekonaj się, jak zrealizowane zadania napędzają Cię do działania!

Poznaj sposoby, które pomogły największym ludziom biznesu!

Twoja efektywność zależy od wielu nawyków i technik – stosowane razem, mają moc Wielkiej Zmiany. Z tych najlepszych korzystamy we własnym biznesie i wiemy, które przynoszą rewelacyjne efekty!

Uczestnicy, którzy wybrali szkolenie: Zarządzanie czasem już dokonują osobistych rewolucji - czas na Ciebie! Spójrz niżej

Za co uwielbiają nasze szkolenie?

Jest wiele szkoleń z zarządzania czasem i sobą w czasie i w programie znajdziesz podobne zagadnienia - dlaczego właśnie nasze zbiera tak świetne opinie? Opowiedzą o tym sami uczestnicy:
 

Szkolenie: Zarządzanie czasem prowadzone było w doskonałym balansie teorii z praktyką. Miało ono prosty trafiający przekaz. Maksymalne wykorzystanie czasu, wielowątkowość i różnorodność – wszystko w odpowiedniej dawce. Jestem bardzo zadowolona i POLECAM!

Sylwia Słupek,
Lider zespołu księgowego,
Mitsubishi Electric Europe

Szkolenie: Zarządzanie czasem i sobą w czasie było niezwykle interesujące i pouczające. Techniki zarządzania czasem, priorytetyzowania i automotywacji uświadomiły mi, jak wiele błędów popełniam i paradoksalnie, jak łatwo sobie z nimi radzić. Warte podkreślenia jest, iż na szkoleniu pracowaliśmy na "żywych" przykładach z naszego życia, dzięki czemu o wiele łatwiej będzie mi wcielić nowe rozwiązania w życie.
Szkolenie to napełniło mnie wielkim optymizmem i nadzieją na odzyskanie życia prywatnego. Gorąco polecam wszystkim zabieganym, zapracowanym i wiecznie nie mającym czasu.

Katarzyna Kamińska,
Compensation & Benefits Specialist,
JTI

Szkolenie pozwoliło mi sięgnąć po istniejące rozwiązania i zaadoptować je na swoje potrzeby - szczególnie w zakresie skupienia się na pracy. Z pomocą trenera dotarłam również do źródeł trudności z koncentracją, co pozwoli mi w przyszłości lepiej tym trudnościom przeciwdziałać. Tym, co wyróżnia program szkolenia: Zarządzanie czasem na tle innych, jest blok dotyczący automotywacji - dzięki niemu szkolenie jest nie tylko "narzędziowe", ale też daje konkretny zapas technik i kompetencji do używania tych narzędzi. Szkolenie nie byłoby efektywne, gdyby nie aura stworzona przez trenera. Dużo wsparcia, dużo konstruktywnych wskazówek. Gorąco polecam!

Ewa Sętowska,
Account Executive,
ADnova Sp. z o.o.

A teraz wyobraź sobie, że to jesteś Ty po naszym szkoleniu - ze zbiorem technik do wdrożenia, odkryciami jak wiele zmieniają w efektywności i motywacją a wręcz inspiracją do ich stosowania!

Uczymy konkretnych technik - sprawdzonych, działających, dlatego mamy wiele takich opinii -  pokażemy Ci 10 kolejnych opinii dalej na tej stronie, z linkiem do jeszcze większej ilości. No dobrze, a teraz pozwól, że opowiemy Ci, czemu nasze szkolenie z Zarządzania czasem zbiera tak świetne opinie...

10 cech, które wyróżnia “Efektywne zarządzanie czasem - szkolenie 4GROW”

 1. Szkolenie trwa 16 godz. a nie 14, więc dostajesz 2 godziny więcej szkolenia, a w nim...
 2. Autorskie eksperymenty, które zmieniają kompletnie Twoją motywację do stosowania technik "zarządzania czasem" i wywracają do góry nogami Twoje dotychczasowe myślenie.
 3. Autorskie techniki automotywacji, dzięki którym utrzymujesz wysoki poziom motywacji po szkoleniu i podnosisz go, gdy dopada Cię nawał pracy i poczucie nieefektywności.
 4. 30 przetestowanych technik "zarządzania czasem" gotowych do wdrożenia.
 5. Sprawdzone i używane przez nas aplikacje mobilne do zarządzania sobą w czasie oraz podpowiedzi, jak korzystać z funkcjonalności Outlooka, by pomógł Ci "zarządzać czasem".
 6. Masz dożywotnie, nielimitowane ilościowo wsparcie telefoniczne od nas, trenerów, w Twoich wyzwaniach i problemach związanych z problematyką szkolenia.
 7. Masz 90 minut treningu indywidualnego na przećwiczenie technik i wypracowanie rozwiązań na Twoje indywidualne problemy sam na sam z trenerem w ciągu roku od szkolenia.
 8. Przez rok po szkoleniu będziemy Cię inspirować dodatkowymi materiałami z tematyki Zarządzania czasem i sobą w czasie.
 9. Nie odwołujemy szkoleń - wystarczy Twój zapis, by termin tego szkolenia został zagwarantowany.
 10. Przeczytaj opinie naszych uczestników - one są najlepszym dowodem na to, czego możesz się spodziewać. Mamy ich mnóstwo (a to o czymś świadczy...), podpisanych pełnym nazwiskiem i firmą lub stanowiskiem. Bez względu na to jaki marketing uprawia firma szkoleniowa - ilość i treść opinii oraz ich wiarygodność weryfikuje bezwzględnie jakość szkolenia!

Ważnym elementem sukcesu naszego szkolenia są techniki - chcesz wiedzieć, czego Cię nauczymy?

Dostaniesz 30 technik i narzędzi do zarządzania sobą w czasie

dzięki którym Twoja efektywność poszybuje w górę, m.in.:

 • 3 techniki i 2 zasady priorytetyzowania, dzięki którym Twoje decyzje będą zawsze przynosiły stosunkowo największą efektywność finansową.
 • 6 technik i zasad planowania pracy w taki sposób, by realizować ją jak najmniejszym wydatkiem energetycznym, dodatkowo gromadząc oszczędności czasu.
 • 6 technik i zasad koncentrowania się, dzięki którym więcej zrobisz w tym samym czasie i z lepszą jakością
 • Autorską technikę automotywacji, którą doprowadzisz się do optymalnego stanu energetycznego w każdej sytuacji.
 • 7 zasad i 2 techniki wyznaczania celów tak, by zawsze kończyły się sukcesem, także w strategicznym - długofalowym ujęciu.
 • 3 aplikacje mobilne, które dadzą Ci dodatkowe możliwości zarządzania sobą w czasie i przyniosą Ci oszczędności czasowe.
 • Kilka funkcji i podpowiedzi do Outlooka, dzięki którym zwiększysz zasoby swojej koncentracji w pracy, a planowanie będzie znacznie łatwiejsze.

Kolejnym czynnikiem naszego sukcesu są trenerzy - to właśnie trener jest dba o Twój rozwój, więc przyjrzyj się nam...

Kto poprowadzi Cię przez techniki zarządzania czasem?

Wystąpienia publiczne SabinaWystąpienia publiczne Karolina

Spędziliśmy tysiące godzin w zarządzaniu projektami, na pograniczu najwyższych oczekiwań klientów, przełożonych i presji czasowej.

Wywodzimy się wszyscy z korporacji i jednocześnie współtworzymy kameralną firmę szkoleniową nastawioną na jakość i najwyższe wyniki. Mamy doświadczenia korporacyjne zbyt wąskich ram ograniczających szybkość i elastyczność, dającej tysiące zależności i interakcji, z drugiej strony świetnych systemów ograniczających koszty.

 

Trener, psycholog biznesu Warszawa

 Mamy doświadczenia małej firmy dającej ogromną wolność i elastyczność, z drugiej strony wymagającej najwyższego poziomu odpowiedzialności, decyzyjności i proaktywności.

Rozumiemy ograniczenia i wyzwania w korporacji jak ograniczenia i wyzwania w małej firmie. Rozumiemy
biznes, wiemy z czym się spotykasz - jesteśmy praktykami biznesu.

Dlatego Szkolenia z Zarządzania Czasem prowadzimy z sukcesem!

Jeśli myślisz: wy tacy się urodziliście, ja nie... to mamy dla Ciebie niespodziankę!:

My też kiedyś mieliśmy problemy z efektywnością:)

Czy znasz z autopsji takie sytuacje?:
Koledzy i koleżanki z lepszymi ocenami rocznymi, nagrody i wyróżnienia dla innych, tylko nie dla mnie.
Oglądam się na innych i widzę, że mają się czym chwalić, mają więcej efektów.
Albo grząznę w zadaniach, rozpraszam się, zapominam, nie pamiętam... nie ogarniam...
Jak chcę się wykazać, muszę zostawać po godzinach, inaczej ginę w tyle... Nie daję rady, za dużo tego wszystkiego...

Przechodziliśmy przez te same problemy co Ty.

Dzisiaj jest inaczej.
I kiedy patrzymy na decyzje naszych przełożonych o przyznaniu awansu komu innemu, rozumiemy to.

Dlaczego?
Bo wtedy nie znaliśmy tych technik, narzędzi, zasad a nawet jak słyszeliśmy o nich, to nie potrafiliśmy stosować ich w praktyce. Więc wtedy nie rozumieliśmy nawet, czego nie wiemy i czego nie potrafimy. Dlatego wtedy rzeczywistość wydawała się niesprawiedliwa. Dziś rozumiemy, że to były uzasadnione decyzje. Przyszedł taki czas, że uczyliśmy się po kolei technik z tego pięknego obszaru, jakim jest zarządzanie sobą w czasie, że uczyliśmy się na własnych błędach, testowaliśmy, korygowaliśmy, podnosiliśmy się z kolan, aż dotarliśmy na wyżyny efektywności, by podzielić się z Tobą tym skarbem.

Wiemy, jaki masz cel

Dziś cenimy się przed klientami. Wiemy jak efektywna jest nasza praca.
To jest Twój cel - zyskać uznanie Twojej efektywności - od siebie i otoczenia.

Wiemy jak bezkonkurencyjną jakość wnosimy swoją pracą.
To jest Twoja przyszłość - otrzymywać docenienie Twojej pracy i jej efektów.

Potrafimy, nawet w trudnej sytuacji, spojrzeć z lotu ptaka i spokojnie zmienić priorytety, plany osiągając najlepsze rezultaty. Po prostu znamy narzędzia i potrafimy ich używać.
Ciebie też tego nauczymy.

My byliśmy tam, gdzie Ty jesteś dziś.
Ty będziesz jutro, tam gdzie my jesteśmy dziś.

 

Szkolenie Zarządzanie Czasem jest dla Ciebie jeśli:

 • pracujesz za dużo, ale widać efekty Twojej pracy
 • pracujesz za dużo i nie widać efektów Twojej pracy
 • pracujesz normalnie, ale nie wyróżniasz się
 • Twój przełożony i/lub biznes ma wobec Twojej efektywności większe oczekiwania, a Ty nie możesz im sprostać
 • nie delegujesz zadań, choć masz na kogo
 • nie prosisz o wsparcie w realizacji zadań, choć masz kogo prosić
 • pracujesz w chaosie, hałasie, na open space, w presji czasowej
 • chcesz podnieść swoją efektywność, wydajność, koncentrację

Jak zadbamy o Twoje potrzeby?

Szkolenia zarządzanie czasem

Trener zapyta o Twoje potrzeby i zaproponuje optymalny
program GRATIS

Możesz porozmawiać z trenerem już dziś o swoich problemach i potrzebach i upewnić się, że zostaną spełnione. A zostaną spełnione, nawet jeśli wykraczają poza formułę szkolenia, bo tylko u nas "program" znaczy coś więcej niż samo szkolenie:

zarządzanie czasem szkolenie

Trener zaopiekuje się Tobą na EKSTRA treningu
indywidualnym GRATIS

Gdy będziesz chciał zająć się wyzwaniem wykraczającym poza program szkolenia, ale związanym z jego tematem, lub przygotować się do ważnej i trudnej sytuacji, przećwiczyć i upewnić się, że optymalnie zastosujesz poznane techniki – masz 90 minut sam na sam z trenerem, w ciągu roku od szkolenia. Poza tym:

zarządzanie sobą w czasie Szkolenia

Trener wspiera Cię telefonicznie bez limitu godzin GRATIS

Bo przecież po szkoleniu zaczynamy widzieć więcej, więc powstają kolejne pytania. No i pomocna dłoń przydaje się, by połączyć z Twoim życiem ogrom wiedzy i technik wyniesionych z naszego szkolenia. Dodatkowo:

Szkolenie zarządzanie czasem

Przez rok trener przesyła Ci dodatkowe materiały GRATIS

Żebyś cały czas utrzymywał wysokie zaangażowanie i rozpęd w doskonaleniu się. Będziemy inspirować Cię studiami przypadku, quizami, artykułami i złotymi myślami ze szkolenia. I to jeszcze nie koniec, bo:

zarządzanie czasem Szkolenia

Twoje szkolenie odbędzie się na 100% GRATIS

Bo my nie odwołujemy szkoleń. Jeśli termin szkolenia nie jest jeszcze gwarantowany, wystarczy że zapiszesz się a my potwierdzimy zapis, by termin został automatycznie objęty gwarancją.

Nasza jakość - Twój komfort

TO JEST HIT
8 godzin efektywnej pracy w wygodnym fotelu
i max 10 osób w grupie
 
ZAPISZ SIĘ

Trenerzy prowadzący szkolenie z zarządzania czasem

Jeśli masz preferencje co do trenera – skontaktuj się z nami i wskaż wybranego trenera, a podamy Ci termin, w którym prowadzi szkolenie.

 

 

Karolina Prusińska - psycholog biznesu Warszawa

Karolina Prusińska

trener, coach, konsultant, psycholog biznesu

Na szkoleniach uczy narzędzi i technik, które z powodzeniem wykorzystuje w zarządzaniu swoim czasem. Główny nacisk kładzie na praktykę i dopasowanie metod do specyfiki pracy uczestników.

Jako coach wspiera klientów w realizacji ich celów, zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym. Wcześniej, pracując jako trener wewnętrzny w międzynarodowej korporacji, tworzyła i wdrażała projekty rozwojowe oraz szkoleniowe z zakresu efektywności osobistej, obejmujące pracowników na różnych szczeblach organizacyjnych i w różnych obszarach. Opracowała i wdrożyła cykl szkoleń dla menedżerów, wspierający efektywność działania w sytuacji dużych zmian organizacyjnych, zawierający elementy komunikacji w sytuacji zmiany, współpracy z zespołem i prowadzenia efektywnych spotkań. Osiągała wyznaczane cele i realizowała szkolenia na najwyższym poziomie. Jej szkolenia spotykały się z wysokimi ocenami uczestników i wpływały znacząco na poprawę efektywności jednostek oraz zespołów.

 Sabina Dąbrowska-Olbryś psycholog biznesu Warszawa

Sabina Dąbrowska-Olbryś

menedżer ds. rozwoju biznesu, trener, coach ICC, psycholog biznesu

Menedżer z ponad 14-letnim doświadczeniem w obszarze Human Resources. Psycholog, trener, mediator i coach certyfikowany przez International Coaching Community. Posiada bogate doświadczenie zarówno w obszarze zarządzania zespołami, jak i projektami. Ekspert z obszaru pozyskiwania talentów, rekrutacji, rozwoju pracowników oraz zarządzania efektywnością organizacyjną i zespołową.

 

Monika-Dąbrowska psycholog biznesu Warszawa

Monika Dąbrowska

trener, partner zarządzający, konsultant

Menedżer z 18 letnim doświadczeniem w biznesie, certyfikowany trener, akredytowany konsultant Insights Discovery, superwizor trenerów 4GROW, twórca gier i narzędzi szkoleniowych.
Przez wiele lat zarządzała komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną, również z poziomu Europy w korporacji finansowej. Zarządzała projektami i wdrażała zmiany w organizacji, dbając o ich efektywność biznesową.
Jest Partnerem zarządzającym w 4GROW, odpowiada za superwizje trenerskie oraz obszar marketingu i HR. Lubi testować różne narzędzia do zarządzania sobą w czasie tak, aby optymalizować swoją skuteczność i procesy w firmie.
Jako akredytowany konsultant Insights Discovery oraz praktyk neurolingwistycznego programowania wspiera skuteczność osobistą oraz budowanie efektywnej komunikacji i współpracy w zespole, wykorzystując potencjał różnorodności stylów funkcjonowania człowieka.

Programy szkoleń z zarządzania czasem

Oprócz tytułowego 2-dniowego szkolenia, którego program prezentujemy poniżej w pierwszej zakładce, możesz także wybrać alternatywne szkolenie 1-dniowe (druga zakładka).

Zapoznaj się z programem szkoleń i wybierz to, które najlepiej zrealizuje Twoje cele!

Program dwudniowego szkolenia z zarządzania czasem

1. Priorytetyzacja – zwiększamy Twoją rentowność

 • Zasada Pareto
  – czyli jak zarządzać czasem, żeby mieć 4x większy zysk z działań,
 • Jak rangować ważność
  – czyli po czym poznać, co jest ważniejsze,
 • Matryca Eisenhowera
  – jakie działania podjąć w zależności od priorytetu,
 • Analiza ABC
  – analizujemy co jest ważniejsze,
 • Delegowanie
  – jak delegować zadania w oparciu o priorytety, by pomnażać zyski a nie poprawiać błędy.

SUPER DOŚWIADCZENIE - weźmiesz udział w zadaniu, w którym uczestnicy priorytetyzujący zgodnie z naszymi technikami oszczędzają biznes wart 2 mln zł w porównaniu do tych, którzy nie stosując technik - tracą ów biznes! To doświadczenie pokaże Ci jak niewielkim wysiłkiem można zyskać miliony... lub stracić. Klucz do sukcesu - dostaniesz na szkoleniu!

 

2. Planowanie - zaoszczędzamy Twój czas

 • Rytm wydajności dziennej
  – szybsze wykonanie zadania,
 • Krzywa zakłóceń dnia
  – wyższa jakość wykonania zadania,
 • Jak planować strategicznie
  – planowanie dzienne, tygodniowe, planowanie dużych projektów ,
 • Zasada 60/40
  – jak planować, żeby skończyć zadanie przed czasem,
 • Prawo Parkinsona
  – jak nie stracić czasu na robieniu fajnych i miłych rzeczy,
 • Metoda ALPEN
  – jak planowanie i priorytetyzowanie zamienić w nawyk myślowy.

SUPER DOŚWIADCZENIE - w trakcie ćwiczeń zobaczysz jak zastosowanie naszych technik planowania sprawia, że wydajność czasowa uczestników wzrasta od 20% do nawet 60%! Możesz już zacząć liczyć wymierne korzyści z naszego szkolenia!

3. Koncentracja - zwiększamy Twoją wydajność

 • Koncentracja
  – na czym polega jej mechanika i jak ją zwiększać,
 • Efekt piły
  – jak zaoszczędzić 20% czasu na koncentrowaniu się,
 • Pożeracze czasu
  – czym są i jak je eliminować,
 • Rozpraszacze i zapychacze uwag
  – psychologia procesu uwagi w zarządzaniu czasem pracy,
 • Zasada 2 minut
  – jak sprawnie poradzić sobie z chaosem drobnych zadań,
 • Siła nawyków
  – jak zmienić niekorzystne nawyki na nowe, sprzyjające efektywnemu działaniu.

4. Automotywacja – zrealizujesz swoje postanowienia

 • Automotywacja
  – czym jest i co na nią wpływa,
 • Energia witalna i moc do działania
  – jak je zwiększać,
 • Jak się automotywować
  – praca na poziomach funkcjonowania psychicznego 4GROW™ (m.in. na indywidualnych wartościach, przekonaniach i potrzebach).

5. Sukcesy - wyznaczamy cele, które pokochasz!

 • Cel, efekt i efektywność
  – czym są i co jest ich fundamentem.
 • SMART-UP
  – zwiększamy Twoją kontrolę i sprawczość.
 • Technika Salami
  – zwiększamy zasięg Twoich celów na długoterminowy horyzont.
 • Kryteria sukcesu i rozliczanie się z efektywności
  – wzmacniamy motywację do zarządzania sobą poprzez cele.
 • Proaktywność
  – wspieramy ją odpowiednią neurolingwistyką.

6. Aplikacje i programy - uwalniamy Twoją pamięć i uwagę

 • MS Outlook – jak wykorzystać jego możliwości w pełni
  • Zasady zarządzania pocztą, wykonywania i planowania zadań.
  • Zarządzanie czasem w pracy poprzez priorytety, kategorie i monity.
  • Prosty sposób na Matrycę Eisenhowera w Outlooku.
 • Aplikacje na telefon, wspierające zarządzanie Twoim czasem
  • Koniec z listami na kartkach, zapominaniem i chaosem – najlepsze aplikacje do tworzenia list zadań i planowania.
  • Notatki, pomysły, materiały „na później” – gdzie je gromadzić, przechowywać i gdy są potrzebne – szybko odszukać.
  • Aplikacje wspierające tworzenie nawyków – co warto zainstalować na swoim smartfonie.

7. Planujemy proces Twojej zmiany

 • Wskazówki od trenera.
 • C5 - technika coachingowa.
 • Karta wdrożeniowa.

Znasz superefektywne osoby?
Dołącz do ich grona!

Zdobądź nowe umiejętności!

Program jednodniowego szkolenia z zarządzania czasem 

Cele – fundament efektywności

 • Czym jest efektywność i co jest jej fundamentem?
 • Obalamy mity dotyczące zarządzania czasem
 • Dlaczego nie masz czasu? – błędy w zarządzaniu czasem
 • Jak i po co wyznaczać cele, korzystając z metody SMART-UP?
 • Jak to się dzieje, że pewne cele realizujemy, a inne nie?
 • Technika salami  - jak zarządzać celami długoterminowymi?
 • Wyznaczanie kryteriów sukcesu – jak kontrolować realizację działań i rozliczać się z efektywności?
 • Twoje cele – praca nad Twoimi celami

Priorytetyzacja celów i zadań – fundament wydajności

 • Zasadą Pareto – jak posługiwać się nią, by na koniec dnia mieć zrealizowane kluczowe zadania i poczucie satysfakcji z dobrze wykorzystanego czasu.
 • Analiza ABC - czym zająć się w pierwszej kolejności.
 • Matryca Eisenhowera – jakie działania podjąć w zależności od priorytetu
 • Jak szybko ocenić „wpadające” Ci zadanie i nadać odpowiedni priorytet?
 • Twoja lista „NotToDo” – z czego warto zrezygnować?
 

Zasady planowania i efektywnego działania

 • Fotografia dnia - analiza Twojego stylu działania i aktywności w ciągu dnia
 • Jak przejść od wizji do pierwszego kroku? – poznasz technikę planowania od końca i dowiesz się jak stosować filozofię małych kroków (Kaizen) w pracy i w życiu.   
 • Jak  stosować zasady planowania, by osiągnąć zamierzone efekty:
  • 60/40,
  • prawo Parkinsona,
  • metoda ALPEN,
 • Jak zaplanować dzień, korzystając ze schematu I Beam?
 • Jak planować uwzględniając krzywą zakłóceń dnia?
 • Zasada pierwszej godziny – jak ją stosować?
 • Jak dopasować swój dzień pracy do własnego rytmu wydajności – nauczysz się zarządzać zadaniami, uwzględniając swój poziom energii.

MS Outlook – jak wykorzystać jego możliwości w pełni

Koniec z listami na kartkach, zapominaniem i chaosem…

 • Zasady zarządzania pocztą, wykonywania i planowania zadań.
 • Jak zarządzać czasem w pracy poprzez priorytety, kategorie i monity.
 • Prosty sposób na Matrycę Eisenhowera w Outlooku.

  

Zapisz się na szkolenie!

 

Gdzie i kiedy się spotykamy

Sali szkoleniowej 4GROW

Warszawa, ul. Panieńska 9 lok. 25, 4piętro

7-8 lutego 2019
Zagwarantuj termin swoim zapisem
Obiady i przerwy kawowe
W restauracji i na nasz koszt
Zrób pierwszy krok do zmiany
Zagwarantuj swoje miejsce

Pierwszy dzień szkolenia rozpoczynamy o godzinie 10:00, a kończymy o godzinie 18:00. Drugi dzień szkolenia rozpoczynamy o godzinie 9:00, a kończymy o godzinie 17:00. Dokładne szczegóły organizacyjne otrzymasz mailem po potwierdzeniu zgłoszenia.

Sali szkoleniowej 4GROW

Warszawa, ul. Panieńska 9 lok. 25, 4piętro

29 stycznia 2019
Zagwarantuj termin swoim zapisem
Obiady i przerwy kawowe
W restauracji i na nasz koszt
Zrób pierwszy krok do zmiany
Zagwarantuj swoje miejsce

Szkolenie rozpoczynamy o godzinie 9:00, a kończymy o godzinie 17:00. Dokładne szczegóły organizacyjne otrzymasz mailem po potwierdzeniu zgłoszenia.

W razie jakichkolwiek pytań pomoże Ci Ania Łukasiewicz

tel. 531 314 431, email: [email protected]

Zapisz się na szkolenie

Najbliższe terminy:

Termin szkolenia
rabat 20% dla 2 i każdej kolejnej osoby

Dane firmy

 

Oni już byli na tym szkoleniu

Niewątpliwą zaletą szkolenia jest dostosowanie jego treści do potrzeb poszczególnych uczestników. Świetny kontakt prowadzącej z osobami biorącymi udział w szkoleniu. Całą wiedzę można od razu odnieść do praktyki i problemów, z którymi przyszliśmy.

Szkolenie: Zarządzanie czasem to przydatna i praktyczna wiedza podana w miłej atmosferze. Podobała mi się różnorodność treści, prezentacje, filmy oraz zadania i scenki. Sympatyczna i merytoryczna Pani trener.

Atrakcyjne szkolenie zarządzanie czasem, świetny prowadzący, który dociera do osobowości uczestnika. Mimo, że szkolenie było w grupie czuło się indywidualne podejście i personalne poruszanie problemu. Jestem zadowolony i będę polecał firmę.

Kup voucher, skorzystaj ze szkolenia w dowolnym momencie!

Na voucher możesz wykupić dowolną ilość szkoleń i wykorzystać go na dowolne szkolenia bez konieczności deklarowania terminu i tematu szkolenia. Decyzję możesz podjąć w każdym momencie. Część szkoleń możesz odbyć jeszcze w tym roku, część w kolejnym, lub wszystkie w 2019 roku. Jeśli nie wykorzystasz środków do końca 2019 roku - zgodnie z Twoją decyzją: albo zwrócimy je na konto płatnika albo przesuniesz je na kolejny rok, a więc nie masz nic do stracenia! Jesteśmy też elastyczni jeśli chodzi o tytuł faktury.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z Anią Góralczuk:
791 412 204.

Metodologia szkolenia z zarządzania czasem

Stosujemy najefektywniejsze rozwiązania w dziedzinie psychologii procesu nauczania.

Szkolenie z zarządzania czasem projektujemy zgodnie z naszym autorskim modelem uczenia się (opracowanym na bazie badań Kurta Lewina i Davida Kolba), na który składają się etapy:

 1. Postawienie Uczestnika w sytuacji wymagającej uruchomienia kompetencji zarządzania czasemCykl 4GROW na bazie Cyklu Kolba i Kurta Lewina
 2. Analiza i wyciągnięcie wniosków rozwojowych z sytuacji, zdefiniowanie potrzeb i motywatorów Uczestnika do rozwoju w obszarze zarządzania czasem
 3. Przekazywanie technik oraz prowokowanie do tworzenia technik zarządzania czasem
 4. Wsparcie Uczestnika w zaadaptowaniu techniki lub narzędzia zarządzania czasem do sytuacji, z jakimi spotyka się w życiu
 5. Przećwiczenie z Uczestnikiem techniki lub narzędzia zarządzania czasem w realnej sytuacji lub eksperymentalnej (gorące krzesło, scenki, odgrywanie ról)
 6. Wsparcie Uczestnika w wyciągnięciu wniosków z doświadczenia oraz korygowaniu technik lub narzędzi zarządzania czasem

Stosujemy w minimum 75% czasu szkolenia formę warsztatową i treningową.

Formy te pozwalają nam docierać do jednego z najgłębszych poziomów funkcjonowania psychicznego człowieka, blokującego zmianę: przekonań. Im zmiana dokonuje się na głębszym poziomie, tym silniej pociąga za sobą zmiany na płytszych poziomach – szczególnie na poziomie wiedzy, umiejętności i zachowań. Ponieważ poziom przekonań jest najgłębszym poziomem, na jaki możemy wpływać szkoleniem, najsilniej warunkujemy rozwój kompetencji w obszarze zarzadzania czasem. Im bardziej rozwinięta kompetencja, tym efektywniej wpływamy na środowisko, czyli dbamy o własny komfort i skuteczną realizację celów.

Trener korzysta z różnorodnych metod warsztatowo-treningowych:Poziomy Diltsa zmodyfikowane 4GROW

 • Gorące krzesło
 • Odgrywanie ról i scenek
 • Dyskusja moderowana
 • Instruktaż
 • Przykłady audio i video
 • Ćwiczenia indywidualne, w grupach
 • Trening ze stop-klatką na feedback

Za co nas uwielbiają?

Poznałam technik planowania, automotywacji i asertywności. Korzyścią dla mnie jest rozpoznanie obszarów do poprawy w zarządzaniu naszym czasem. Zaskoczyła mnie duża ilość aktywnych ćwiczeń. Trener był przyjacielsko nastawiony do grupy, optymistyczny, kompetentny i motywujący prowadził zajęcia w bardzo atrakcyjny sposób.

Bardzo dobrze poprowadzone szkolenie. Co cenne - poparte konkretnymi przykładami. Dużo miejsca na dodatkowe dyskusje przy interesujących nas bardziej obszarach. Stworzenie bardzo dobrej atmosfery szkolenia, przez co udało się włączyć całą grupę do dyskusji, dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, wątpliwościami, doświadczeniami. Taka forma szkolenia bardzo do mnie przemówiła.

Szkolenie: Zarządzanie czasem ciekawe i profesjonalne. Najbardziej podobały mi się gry i zabawy nienarzucające się oraz prezentacja tematów na zasadzie luźnej rozmowy. Praktycznie przekazane jak wykorzystać teorię! Miałam wiele momentów które mnie zaskoczyły pozytywnie i pozwoliły lepiej siebie poznać. Styl i sposób prowadzenia szkolenia 6+.

Jest Moc, ale tylko ode mnie zależy czy ją wykorzystam! Podobało mi się innowacyjne podejście do uczestnika, trener - ekspert, notatki w materiałach, prezentacje.

Pomimo tego, że w szkoleniu uczestniczyły osoby z różnych firm, na różnych stanowiskach, to poprzez zindywidualizowane podejście prowadzącego, który fantastycznie przygotował się do jego przeprowadzenia, było to szkolenie "szyte na miarę".

To co dla mnie najistotniejsze, to praktyczny wymiar szkolenia: Zarządzanie czasem - mimo trudnej do opanowania specyfiki mojej pracy, znaleźliśmy obszary, które można będzie poprawić. Atmosfera na szkoleniu była bardzo przyjazna i miła, warunki bardzo komfortowe. Wielki plus za gwarancję terminu szkolenia.

Przedstawione zostało szerokie spektrum metod i technik, które pozwolą na efektywne zarządzanie czasem.Szkolenie warte polecenia. Z pewnością każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Trener zbudował atmosferę, w której można było poczuć się swobodnie, jednocześnie dzieląc się z uczestnikami swoim doświadczeniem.

Moje pierwsze szkolenie na fotelu- zaskakujące i bardzo przyjemne w formie praktycznych ćwiczeń. Zdobyłam wiedzę do polepszenia swojej pracy zawodowej. Jedno z najlepszych szkoleń w jakich uczestniczyłam.

Wynoszę ze szkolenia: Zarządzanie czasem nowe narzędzia do pracy, wynoszę umiejętność radzenia sobie z rutyną i rozwój automotywacji, nowe aplikacje do zarządzania czasem. Podoba mi się styl i sposób prowadzenia szkolenia.

Najbliższy termin: 7-8 lutego 2019
Zapisz się