4GROW Mateusz Dąbrowski 4GROW https://4grow.pl mailto:[email protected] 531314431 Mo-Fri 08:00-17:00 4GROW to butikowa, rodzinna firma szkoleniowa oferująca szkolenia najwyższej jakości z obszaru kompetencji miękkich, osobistych i menedżerskich 4grow.pl https://4grow.pl https://www.facebook.com/4GROW/ 4GROW
Panieńska 9 lok. 25 03-704 PL Warszawa
4GROW firma szkoleniowa szkolenia z kompetencji miękkich szkolenia menadżerskie

O firmie

Zespół 4GROW

Specjalizujemy się w szkoleniach, coachingu oraz doradztwie z zakresu HR.

Firma 4GROW powstała w 2010 roku pod wpływem inspiracji coachingiem ICC i dlatego filozofia ICC jest naszym fundamentem: wierzymy, że każdy z nas kształtuje swoje życie i jest za nie odpowiedzialny. Wierzymy, że każdy wybiera takie działania, myśli, uczucia, przekonania i wartości, które przynoszą mu korzyści nawet, jeśli innym wydają się bezsensowne. Z tych przekonań wypływa dla nas jeden ważny wniosek – mamy zasoby, by zmienić swoje życie w dowolny sposób.

Z kim pracujemy?

Klienci 4GROW

Naszymi Klientami są korporacje, firmy średniej wielkości jak i osoby prywatne. Pracujemy z Klientami zarówno ze stanowisk specjalistycznych jak i zarządczych, część naszych Klientów reprezentuje środowisko biznesowe, część instytucje państwowe a także wolne zawody.

Kim jesteśmy?

zespół 4GROW

Jesteśmy pasjonatami – nasza praca jest dla nas frajdą i przygodą. Jesteśmy firmą stworzoną przez profesjonalistów wywodzących się z biznesowego środowiska.

Czym kierujemy się w życiu?

wartości 4GROW

  • wiedza i umiejętności – jesteśmy ciekawi i ambitni
  • realizacja celów i marzeń – robimy to, co jest naszą pasją
  • partnerskie i szczere relacje – traktujemy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani
  • wolność, bycie sobą – cenimy asertywność i indywidualizm, jako możliwość poznania wyjątkowości każdej osoby

Po co pracujemy?

Misja 4GROW

Naszą misją jest dostarczyć Ci efektywnych narzędzi, dzięki którym znajdziesz unikalną drogę rozwoju, Twoją drogę. Rozwijając się odkrywasz zasoby, które umożliwiają Ci tworzenie swojego życia w dowolny sposób.