Szkolenie Wywieranie wpływu, perswazja, argumentacja i budowanie autorytetu

Argumenty często nie działają - każdy jest przekonany w 100% o swojej racji. Czasami musisz uzyskać zgodę decydenta, ale na Twoje argumenty, on zawsze znajduje kontr-argument albo tak manipuluje Tobą, że w efekcie to Ty się zgadzasz....

Przekonaj się, jak przekonywać innych!

 

Prawdopodobnie jest to...  najlepiej oceniane Szkolenie z Wywierania wpływu i perswazji.

Tak, śmiała teza. I mamy na nią dowody - spójrz niżej!

Nauczysz się na szkoleniu z wywierania wpływu

 • Wywierania wpływu i perswazji nienaruszających granic etyki
 • Umiejętności posługiwania się regułami psychologicznymi w doborze zachowań perswazyjnych
 • Umiejętności rozpoznawania manipulacji innych osób oraz zmiany kierunku siły wpływu na swoją stronę
 • Umiejętności projektowania i wypowiadania zdań zgodnie z zasadami retoryki oraz erystyki wpływu i perswazji
 • Umiejętności posługiwania się sztuką argumentacji logicznej
 • Umiejętności egzekwowania - czyli doprowadzania do zaistnienia konsekwencji działających na Twoją korzyść,  gdy druga strona zawodzi
 • Umiejętności świadomego posługiwania się mową werbalną i niewerbalną
 • Traktowania dyskomfortu i błędów, jako koniecznych etapów na drodze do nabywania nowej kompetencji

Za co Uczestnicy uwielbiają nasze szkolenie z wywierania wpływu?

Oddajmy głos tym, którzy podobnie jak Ty, zastanawiali się, które szkolenie wybrać. A po szkoleniu ich wrażenia były takie:

Bardzo praktyczne szkolenie: Wywieranie wpływu, perswazja i budowanie autorytetu - porządkujące dotychczasowe umiejętności oraz wprowadzające nowe techniki. Szkolenie inne niż wszystkie, o wyraźnym rysie psychologicznym. Aktywizujące, skłaniające do działania.

Michał Glinka,
Dyrektor ds. Strategii Bankowości Osobistej,
Raiffeisen Bank Polska Sp. z o.o.

100% praktyki, czas wykorzystany bardzo efektywnie, a inwestycja poczyniona w szkolenie: "Wywieranie wpływu, perswazja i budowanie autorytetu” zwróci się z nawiązką. Polecam dla każdego, kto w pracy podejmuje decyzje i konsultuje je z wieloma osobami.

Edyta Stocka,
HR Manager,
Gemius

Równie dobrze to mogłaby być Twoja opinia... Dlaczego?

Bo te opinie to nie przypadek. My po prostu uczymy konkretnych technik - sprawdzonych, działających, które będziesz testować z nami na sobie i na innych ludziach.... Dlatego mamy wiele takich opinii i  pokażemy Ci kolejne - dalej na tej stronie. A teraz pozwól, że opowiemy Ci, czemu nasze szkolenie z Wywierania wpływu, perswazji, argumentacji i budowania autorytetu zbiera tak świetne opinie...

 

Jako trenerzy i praktycy biznesu, sami od lat skutecznie wywieramy wpływ

HR Business Partner MateuszHR Business Partner SabinaRóżne osobowości. Ale wiele nas łączy:

Mamy na swoim koncie wiele lat doświadczeń biznesowych i sukcesów w wywieraniu wpływu, perswazji, argumentacji i budowaniu autorytetu.

Jesteśmy innowacyjni i proaktywni - nie poprzestajemy na dokonaniach psychologii wpływu społecznego - bazując na naszych ponad 15-letnich doświadczeniach, stale opracowujemy autorskie techniki i modele perswazji. Do wywierania wpływu podchodzimy w sposób odważny i jednocześnie etyczny, z szacunkiem do siebie i innych ludzi. Przekładamy psychologię na praktykę biznesową - jesteśmy certyfikowanymi psychologami, coachami i trenerami, wywodzimy się z korporacji i jednocześnie współtworzymy kameralną firmę szkoleniową.

 

Dostaniesz 30 technik i narzędzi do przekonywania

Oprócz treningu "na żywym organizmie", ważnym elementem sukcesu naszego szkolenia są praktyczne ćwiczenia i techniki - chcesz wiedzieć, czego Cię nauczymy?

Oto opis Twoich kompetencji po naszym szkoleniu z wywierania wpływu:

 • Przekonujesz do swojego zdania sztuką argumentacji logicznej, merytorycznej oraz wpływając na emocje - prezesów, zarząd, szefów, koleżanki/kolegów, klientów i kontrahentów - 8 technik argumentowania, 3 techniki przekonywania.
 • Osoby z oporem, zastrzeżeniami, konfliktujące się przeprowadzasz do merytorycznej dyskusji i budujesz z nimi partnerską relację - 1 potężny algorytm i kilka zasad.
 • Egzekwujesz - czyli doprowadzasz do wykonania Twojej prośby, gdy druga strona nie realizuje ustaleń - 1 zaawansowana technika z wieloma zasadami towarzyszącymi.
 • Budujesz autorytet mową ciała i treścią swoich wypowiedzi - 1 technika i wiele wskazówek.
 • Posługujesz się sprawdzonymi regułami psychologicznymi w osiąganiu swoich celów - 14 technik.
 • Rozpoznajesz manipulacje innych osób oraz zmieniasz kierunek siły wpływu na swoją stronę - 2 praktyczne techniki.
 • Budujesz wypowiedzi wspierające neurolingwistycznie Twój cel i autorytet - podstawowe zasady etycznego stosowania NLP.

 

9 cech, którymi nasze szkolenie wygrywa z konkurencją

 1. Autorskie eksperymenty prowokacyjne, które zmieniają kompletnie Twoje myślenie o sobie i swoim wpływie, a w efekcie Twoja sprawczość szybuje w górę!
 2. Prawdziwy trening na prawdziwych ludziach - bez podstawianych aktorów. My wiemy, że nasze techniki są skuteczne. Dlatego sprawdzisz je w realnych sytuacjach;)
 3. 30 przetestowanych technik wpływania na innych i przekonywania ich - gotowych do wdrożenia!
 4. Teczka - narzędziownik. Podczas szkolenia zbierasz po kolei techniki, ćwiczysz je i na końcu szkolenia wychodzisz z teczką pełną konkretnych, praktycznych narzędzi.
 5. Masz dożywotnie, nielimitowane ilościowo wsparcie telefoniczne od nas, trenerów, w Twoich wyzwaniach i problemach związanych z problematyką szkolenia.
 6. Masz 90 minut treningu indywidualnego na przećwiczenie technik i wypracowanie rozwiązań na Twoje indywidualne problemy sam na sam z trenerem w ciągu roku od szkolenia.
 7. Przez rok po szkoleniu będziemy Cię inspirować dodatkowymi materiałami z tematyki Wywierania wpływu, argumentacji, perswazji i budowania autorytetu.
 8. Nie odwołujemy szkoleń - wystarczy Twój zapis, by termin tego szkolenia został zagwarantowany.
 9. Wiarygodne opinie naszych uczestników - one są najlepszym dowodem na to, czego możesz się spodziewać. Mamy ich mnóstwo (a to o czymś świadczy...), podpisanych pełnym nazwiskiem i firmą lub stanowiskiem. Bez względu na to jaki marketing uprawia firma szkoleniowa - ilość i treść opinii oraz ich wiarygodność weryfikuje bezwzględnie jakość szkolenia! Sprawdź opinie o naszych szkoleniach także w google TUTAJ.

 

  Jak zadbamy o Twoje potrzeby?

  Szkolenia perswazja

  Trener zapyta o Twoje potrzeby i zaproponuje optymalny
  program GRATIS 

  Możesz porozmawiać z trenerem już dziś o swoich problemach i potrzebach i upewnić się, że zostaną spełnione. A zostaną spełnione, nawet jeśli wykraczają poza formułę szkolenia, bo tylko u nas "program" znaczy coś więcej niż samo szkolenie:

  Szkolenia wywieranie wpływu

  Trener zaopiekuje się Tobą na EKSTRA treningu
  indywidualnym GRATIS

  Gdy będziesz chciał zająć się wyzwaniem wykraczającym poza program szkolenia, ale związanym z jego tematem, lub przygotować się do ważnej i trudnej sytuacji, przećwiczyć i upewnić się, że optymalnie zastosujesz poznane techniki – masz 90 minut sam na sam z trenerem, w ciągu roku od szkolenia. Poza tym:

  techniki wywierania wpływu szkolenie

  Trener wspiera Cię telefonicznie bez limitu godzin GRATIS

  Bo przecież po szkoleniu zaczynamy widzieć więcej, więc powstają kolejne pytania. No i pomocna dłoń przydaje się, by połączyć z Twoim życiem ogrom wiedzy i technik wyniesionych z naszego szkolenia. Dodatkowo:

  Szkolenie wywieranie wpływu

  Przez rok trener przesyła Ci dodatkowe materiały GRATIS

  Żebyś cały czas utrzymywał wysokie zaangażowanie i rozpęd w doskonaleniu się. Będziemy inspirować Cię studiami przypadku, quizami, artykułami i złotymi myślami ze szkolenia. I to jeszcze nie koniec, bo:

  wywieranie wpływu szkolenie

  Twoje szkolenie odbędzie się na 100% GRATIS

  Bo my nie odwołujemy szkoleń. Jeśli termin szkolenia nie jest jeszcze gwarantowany, wystarczy że zapiszesz się a my potwierdzimy zapis, by termin został automatycznie objęty gwarancją.

  Nasza jakość - Twój komfort

  TO JEST HIT
  8 godzin efektywnej pracy w wygodnym fotelu
  i max 10 osób w grupie
   
  ZAPISZ SIĘ

  Trenerzy prowadzący szkolenie z wywierania wpływu

  Jeśli masz preferencje co do trenera – skontaktuj się z nami i wskaż wybranego trenera, a podamy Ci termin, w którym prowadzi szkolenie.

   

   

  Mateusz Dąbrowski psycholog biznesu warszawa

  Mateusz Dąbrowski

  prezes, trener, coach ICC, konsultant, psycholog biznesu

  Prezes, trener, coach i konsultant 4GROW. Prezes Stowarzyszenia Negocjatorów Biznesu. Praktyk biznesu - od 2010 roku zarządza firmą. Psycholog biznesu i metodyk - twórca teorii psychologicznych, technik efektywności oraz programów szkoleń. Certyfikowany coach ICC oraz trener, certyfikowany partner i konsultant Insights Discovery. Wykładowca studiów podyplomowych w temacie Charyzma i Zarządzanie konfliktem na Uniwersytecie Adama Mickiewicza.

  Odpowiedzialny za sprzedaż usług i negocjacje z Klientami i kontrahentami. Wcześniej pracował w sprzedaży usług z obszaru HR gdzie również był odpowiedzialny za negocjacje warunków umowy, w tym ceny. Twórca teorii oraz technik perswazyjnych, programów szkoleniowych. Ekspert komentujący w mediach: Polsat, TVP2, TTV, Program 3 Polskiego Radia, Program 4 Polskiego Radia.
   Sabina Dąbrowska-Olbryś psycholog biznesu Warszawa

  Sabina Dąbrowska-Olbryś

  menedżer ds. rozwoju biznesu, trener, coach ICC, psycholog biznesu

  Praktyk biznesu i menedżer, praktyk wywierania wpływu, perswazji i budowania autorytetu – przez 15 lat łączyła w tych obszarach psychologię z biznesem, pracując w dużej korporacji na kluczowych stanowiskach kierowniczych. Posiada bogate doświadczenie zarówno w obszarze zarządzania zespołami, projektami, jak i strategicznym obszarem całego kapitału ludzkiego.

  Pracując w Grupie Pracuj, będącej liderem na rynku rozwiązań technologicznych online, współpracowała partnersko z zarządem grupy kapitałowej. Raportując bezpośrednio do prezesa, odpowiadała za strategię personalną firmy zatrudniającej ponad 500 osób oraz zarządzała działem złożonym z kilku zespołów . Przez wiele lat współpracowała również z menedżerami i dyrektorami, w ramach realizowanych projektów biznesowych oraz wspierała ich w zarządzaniu podległymi im zespołami. Wielokrotnie prowadziła negocjacje oraz mediacje a także przygotowywała swoich klientów i partnerów biznesowych do trudnych rozmów.

  Jako trener szkolący z zakresu perswazji, wywierania wpływu i budowania autorytetu, korzysta z własnych doświadczeń zawodowych oraz autorskich modeli wywierania wpływu, które łączy z praktyczną, współczesną psychologią i neurolingwistyką.

  Certyfikowany praktyk NLP, Analizy Tranzakcyjnej i Insights Discovery. Członkini European Mentoring and Coaching Council. Uczestniczka prestiżowych warsztatów strategii biznesowej Franka Cespedesa z Harvard Business School.

  Program szkolenia 

  Oprócz tytułowego szkolenia, którego program prezentujemy poniżej w pierwszej zakładce, możesz także wybrać szkolenie rozwijające jeszcze wyższy poziom kompetencji liderskich: Charyzmę i zarządzanie konfliktem (druga zakładka) 

  Program szkolenia Wywieranie wpływu, perswazja, argumentacja i budowanie autorytetu

  1. Retoryka oraz erystyka wpływu i perswazji na ludzi

  1. Algorytmy pozyskiwania przychylności osób z zastrzeżeniami, wykazujących opór
  2. Perswazja i wpływanie na ludzi odpowiednią składnią zdań
  3. Perswazja i wpływanie na ludzi presupozycjami - ukrytymi znaczeniami słów

  2. Przekonywanie sztuką argumentacji

  1. Typy argumentów (argumentacja logiczna i emocjonalna)
  2. 8 technik argumentowania logicznego
  3. Błędy argumentacji
  4. Trening - czyli jak przekonać kogoś do zmiany zdania

  3. Skuteczna perswazja i wywieranie wpływu na ludzi - techniki egzekwowania

  1. Strategia 4AS™ - egzekwowanie i budowanie relacji w sytuacji konfliktu
  2. Eskalacja - gdy cierpliwość się kończy
   

  4. Wywieranie wpływu przez autorytet i skuteczność interpersonalną

  1. Jak przekonać audytorium do Twoich rozwiązań? Pomoże Ci w tym nasza autorska technika FAPROK ™
  2. "Zacznij od siebie"- wywieranie wpływu na siebie, jako podstawa wywierania wpływu na innych
  3. Na czym polega mechanizm pewności siebie?
  4. Autorytet i skuteczność interpersonalna - jak je rozwijać? Poznaj nasz autorski model mądrego budowania własnego autorytetu WiSE 4GROW™

  5. Mechanizmy psychologiczne w wywieraniu wpływu i perswazji - jak posługiwać się:

  1. Regułą konsekwencji
  2. Regułą wzajemności
  3. Regułą konformizmu
  4. Regułą sympatii
  5. Regułą autorytetu
  6. Regułą niedostępności
  7. Regułą racjonalizacji
  8. Regułą kontrastu
  9. Regułą kompromisu
  10. Regułą wiarygodności
  11. Regułą relaksu
  12. Regułą powtarzania
  13. Regułą odmawiania
  14. Efektem pierwszeństwa, środka i świeżości

  6. Narzędzia komunikacji interpersonalnej podstawą etycznego wywierania wpływu

  1. "Słowa mają znaczenie"- małe zmiany w doborze słów, które wpływają na olbrzymią różnicę w odbiorze komunikatu
  2. Budowanie autorytetu poprzez otwarte i szczere wyrażanie swoich poglądów, oczekiwań, potrzeb i uczuć
  3. Granice uczciwego wykorzystywania technik i narzędzi wpływu
  4. Zagadnienia etyczne związane z wywieraniem wpływu i perswazją- jaka jest różnica między wywieraniem wpływu, perswazją i manipulacją?

  7. Wywieranie wpływu mową werbalną i niewerbalną, budowanie wizerunku

  1. Jak wywierać wpływ na ludzi od pierwszego momentu na spotkaniu biznesowym? (podejście, przywitanie, zajęcie pozycji, wtórowanie ciała, zamykanie, pożegnanie)
  2. Elementy budujące autorytet

  Są ludzie, pod wpływem których zmieniamy zdanie. Naucz się jak Ty możesz wpływać na decyzje i działania innych ludzi.

  Teraz jest Twoja kolej!

  Program szkolenia z Charyzmy, wywierania wpływu i zarządzania konfliktem

  To szkolenie jest inne niż te, z którymi zetknąłeś się do tej pory. Prowadzę je w metodologii prowokatywnej, team coachingu i treningu interpersonalnego. Program merytoryczny obejmuje następujące obszary:

  1) Charyzmatyczne zarządzanie konfliktem na poziomie mistrza - czyli jak z wroga uczynić przyjaciela?

  Ta część szkolenia jest żywym organizmem, który powstaje w wyniku zetknięcia się Uczestników i trenera. Trener w zależności od silnych i słabych stron Uczestników, stosuje interwencje powodujące trudne sytuacje, a następnie wprowadza odpowiednie techniki i narzędzia, doprowadzając do satysfakcji, porozumienia i pogłębienia relacji. Uczestnicy uczą się przez własne realne doświadczenie - zarówno problemu jak i skuteczności technik zarządzania konfliktem.

  2) Charyzmatyczne przemawianie na poziomie mistrza - czyli jak zainspirować ludzi, tchnąć wiatr w żagle?

  Jak przedstawić ludziom podsumowanie roku, żeby poczuli się dumni z pracy w tej firmie?
  Żeby poczuli chęć dania z siebie wszystkiego w kolejnym roku?
  Jak mówić o przyszłości firmy, żeby pracownicy pomyśleli, że skoczą za Tobą w ogień?
  Jak być "naturalnym" liderem?

   

  3) Charyzmatyczna mowa ciała - jak emanować blaskiem i mocą?

  Jak patrzy charyzmatyczny lider?
  Skąd bierze się ten blask w oczach?
  Jak promieniować nawet na forum pewnością siebie połączona ze spokojem?
  Będziemy pracowali nad Twoimi indywidualnymi aspektami charyzmatyczniej mowy ciała - dostaniesz wskazówki, wdrożysz je, a na koniec dostaniesz dowód zmiany w postaci informacji zwrotnej  i nagrania video (dla chętnych).

  4) Charyzmatyczne prowadzenie dyskusji na poziomie mistrza - czyli jak sprawić, żeby rozmówca zmienił decyzję?

  Widzisz czasami, że Twój rozmówca "zabłądził"? Ale uparty jest - zwykłe argumenty do niego nie trafiają, nie chce zmienić zdania. Możesz oczywiście użyć argumentu - "bo ja tak mówię" ale... to takie autokratyczne i mało charyzmatyczne... A potrzebujesz jego zaangażowania, więc ... dam Ci piękną i potężną technikę. Technikę do zmiany przekonań, obaw, percpecji, sposobu myślenia, odczuwania. Jest to najpotężniejsza coachingowa technika, dzięki której ludzie dokonują niebywałych zmian w życiu, niesamowitych odkryć! I technika ta działa tylko w sposób etyczny, więc dostajesz bezpieczne narzędzie! Każdy z nas na szkoleniu będzie mieć okazję, by doświadczyć zmiany swojej decyzji oraz by zmienić decyzję innej osobie.

  Chcesz, aby ludzie mówili, że skoczą za Tobą w ogień?

  Zapisz się na szkolenie z Charyzmy w 4GROW!

  Gdzie i kiedy się spotykamy

  Sali szkoleniowej 4GROW

  Warszawa, ul. Panieńska 9 lok. 25, 4piętro

  18-19 lutego 2019
  Zagwarantuj termin swoim zapisem
  Obiady i przerwy kawowe
  W restauracji i na nasz koszt
  Zrób pierwszy krok do zmiany
  Zagwarantuj swoje miejsce

  Szkolenia rozpoczynamy o godzinie 9:00, a kończymy o godzinie 17:00. Dokładne szczegóły organizacyjne otrzymasz mailem po potwierdzeniu zgłoszenia.

  Sali szkoleniowej 4GROW

  Warszawa, ul. Panieńska 9 lok. 25, 4piętro

  7-8 marca 2019
  Zagwarantuj termin swoim zapisem
  Obiady i przerwy kawowe
  W restauracji i na nasz koszt
  Zrób pierwszy krok do zmiany
  Zagwarantuj swoje miejsce

  Pierwszy dzień szkolenia rozpoczynamy o godzinie 10:00, a kończymy o godzinie 18:00. Drugi dzień szkolenia rozpoczynamy o godzinie 9:00, a kończymy o godzinie 17:00. Dokładne szczegóły organizacyjne otrzymasz mailem po potwierdzeniu zgłoszenia.

  W razie jakichkolwiek pytań pomoże Ci Ania Łukasiewicz

  tel. 531 314 431, email: [email protected]

  Zapisz się na szkolenie

  Najbliższe terminy:

  Termin szkolenia
  rabat 20% dla 2 i każdej kolejnej osoby

  Dane firmy

  Oni już byli na tym szkoleniu

  Trener o wyjątkowej osobowości. Jego styl pracy zachęcał mnie do bardzo aktywnego uczestnictwa. Uważam szkolenie: Wywieranie wpływu, perswazja i budowanie autorytetu za bardzo owocne i bardzo polecam wszystkim, którzy chcą wziąć odpowiedzialność za swoje życie.

  Najchętniej napisałabym: “Wow” I tyle ;-) Ale domyślam się, że nie dla wszystkich może to być wartościowa opinia pomocna w podjęciu decyzji o wyborze  szkolenia: Wywieranie wpływu, perswazja i budowanie autorytetu… a zatem: Na to szkolenie wybrałam się z dużą ciekawością ale też i obawą, czy nie okaże się “takie jak inne” podające tematykę w dość suchy i powierzchowny sposób… Nie współpracowałam wcześniej z 4Grow, a szkolenie wybrałam ze względu na jego zakres merytoryczny przedstawiony na stronie. Będąc jednak już „po” tematy poruszone na szkoleniu wciąż  „chodzą mi po głowie”, a przedstawione narzędzia chcę wypróbować w swojej codziennej pracy. Nadal też jestem pod wrażeniem profesjonalizmu trenera i to zarówno w zakresie znajomości zagadnienia jak i świetnych kompetencji trenerskich.

  Szkolenie w bardzo ciekawy sposób poprowadzone przez trenerkę, która interesująco umiała przerobić materiał. Dużo pracy warsztatowej dało możliwość przećwiczenia technik. Ciekawe odniesienie do badań i aspektów psychologicznych. Trenerka prezentowała bardzo wysoki poziom energii i entuzjazmu.

  Kup voucher, skorzystaj ze szkolenia w dowolnym momencie!

  Na voucher możesz wykupić dowolną ilość szkoleń i wykorzystać go na dowolne szkolenia bez konieczności deklarowania terminu i tematu szkolenia. Decyzję możesz podjąć w każdym momencie. Część szkoleń możesz odbyć jeszcze w tym roku, część w kolejnym, lub wszystkie w 2019 roku. Jeśli nie wykorzystasz środków do końca 2019 roku - zgodnie z Twoją decyzją: albo zwrócimy je na konto płatnika albo przesuniesz je na kolejny rok, a więc nie masz nic do stracenia! Jesteśmy też elastyczni jeśli chodzi o tytuł faktury.

  Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z Anią Góralczuk:
  791 412 204.

  Metodologia szkolenia z wywierania wpływu

  Stosujemy najefektywniejsze rozwiązania w dziedzinie psychologii procesu nauczania.

  Szkolenie z wywierania wpływu projektujemy zgodnie z naszym autorskim modelem uczenia się (opracowanym na bazie badań Kurta Lewina i Davida Kolba), na który składają się etapy:

  1. Postawienie Uczestnika w sytuacji wymagającej uruchomienia kompetencji z obszaru wywieranie wpływu i perswazjaCykl 4GROW na bazie Cyklu Kolba i Kurta Lewina
  2. Analiza i wyciągnięcie wniosków rozwojowych z sytuacji, zdefiniowanie potrzeb i motywatorów Uczestnika do rozwoju w obszarze wywieranie wpływu i perswazja
  3. Przekazywanie technik oraz prowokowanie do tworzenia technik wywierania wpływu i perswazji
  4. Wsparcie Uczestnika w zaadaptowaniu techniki lub narzędzia wywierania wpływu do sytuacji, z jakimi spotyka się w życiu
  5. Przećwiczenie z Uczestnikiem techniki lub narzędzia wywierania wpływu w realnej sytuacji lub eksperymentalnej (gorące krzesło, scenki, odgrywanie ról)
  6. Wsparcie Uczestnika w wyciągnięciu wniosków z doświadczenia oraz korygowaniu technik lub narzędzi wywierania wpływu

  Stosujemy w minimum 75% czasu szkolenia formę warsztatową i treningową.

  Formy te pozwalają nam docierać do jednego z najgłębszych poziomów funkcjonowania psychicznego człowieka, blokującego zmianę: przekonań. Im zmiana dokonuje się na głębszym poziomie, tym silniej pociąga za sobą zmiany na płytszych poziomach – szczególnie na poziomie wiedzy, umiejętności i zachowań. Ponieważ poziom przekonań jest najgłębszym poziomem, na jaki możemy wpływać szkoleniem, najsilniej warunkujemy rozwój kompetencji w obszarze wywierania wpływu i perswazji. Im bardziej rozwinięta kompetencja, tym efektywniej wpływamy na środowisko, czyli dbamy o własny komfort i skuteczną realizację celów.

  Trener korzysta z różnorodnych metod warsztatowo-treningowych:Poziomy Diltsa zmodyfikowane 4GROW

  • Gorące krzesło
  • Odgrywanie ról i scenek
  • Dyskusja moderowana
  • Instruktaż
  • Przykłady audio i video
  • Ćwiczenia indywidualne, w grupach
  • Trening ze stop-klatką na feedback

  Za co nas uwielbiają?

  Szkolenie Wywieranie wpływu w doskonały sposób pozwala znaleźć swoje słabe punkty. Jest prowadzone w sposób niesztampowy, kompetentny i skuteczny. Trener jest doskonałym specjalistą, uruchamia w nas zmiany poprzez burzenie naszych wewnętrznych schematów myślenia i działania.

  Szkolenie Wywieranie wpływu niebanalne. Absolutna satysfakcja. Prowadzenie w pełni profesjonalne, co przekłada się na komfort jako uczestnika.

  Swobodna atmosfera, świetne warunki szkoleniowe, a przy tym wszystkim bardzo merytoryczne  wskazówki do wykorzystania w codziennej pracy. Zamiast suchych informacji bardzo biznesowe podejście. Dobrze i efektywnie spędzony czas. Polecam.

  Szkolenie bardzo ciekawe, pobudzające kreatywne myślenie, czasami wręcz intrygujące (zwłaszcza podczas odgrywania scenek). Merytorycznie szkolenie przygotowane na wysokim poziomie, z uwzględnieniem oczekiwań każdego uczestnika, prowadzone przez kompetentnego, rzeczowego trenera, w każdej chwili gotowego wyjaśnić pojawiające się wątpliwości. Szkolenie z dużą ilością zadań umożliwia w praktyce wykorzystanie nabytych umiejętności. Dużo zadań i zaangażowanie w nie przez trenera wszystkich uczestników niewątpliwie podnosi jakość szkolenia i wyróżnia je na tle innych ofert szkoleniowych.

  Trener przy którym nie można się nudzić. Dobrze dobrane treści do szkolenia Wywieranie wpływu, perswazja i budowanie autorytetu. Świetnie spędzone dwa dni.

  Niekonwencjonalne szkolenie, prowadzone z pomysłem, forma szkolenia z perswazji adekwatna do tematu, pomocna w zastosowaniu nowych metod w praktyce od samego początku, przemiła atmosfera na szkoleniu i kompetentny trener.

  Ciekawie i dynamicznie prowadzone szkolenie wywieranie wpływu z dużym naciskiem na ćwiczenia praktyczne i naukę przez praktykę. Najciekawsze były reguły i metodologia FUKO. Świetny trener zarówno pod względem umiejętności dydaktycznych oraz znajomości tematu!

  Dzięki szkoleniu poznałem nowe sposoby rozwiązywania problemów interpersonalnych. Istotnym jest fakt, iż sposoby te są w dużej mierze proste i może je stosować każdy. Szczególnie chciałbym podziękować w tym miejscu trenerce za świetne 2 dni i za to, że podzieliła się z nami swoją wiedzą. Dzięki.

  Szkolenie w bardzo ciekawy sposób poprowadzone przez trenerkę, która interesująco umiała przerobić materiał. Dużo pracy warsztatowej dało możliwość przećwiczenia technik. Ciekawe odniesienie do badań i aspektów psychologicznych. Trenerka prezentowała bardzo wysoki poziom energii i entuzjazmu.

  Najbliższy termin: 18-19 lutego 2019
  Zapisz się