4GROW Mateusz Dąbrowski 4GROW https://4grow.pl mailto:[email protected] 531314431 Mo-Fri 08:00-17:00 4GROW to butikowa, rodzinna firma szkoleniowa oferująca szkolenia najwyższej jakości z obszaru kompetencji miękkich, osobistych i menedżerskich 4grow.pl https://4grow.pl https://www.facebook.com/4GROW/ 4GROW
Panieńska 9 lok. 25 03-704 Warszawa
4GROW firma szkoleniowa szkolenia z kompetencji miękkich szkolenia menadżerskie

Opinie

Interaktywna współpraca pomagająca nam zrozumieć pewne schematy, zachowania, przełamać się i wdrożyć wszystko w płynny sposób w swoje życie i pracę.

Szkolenie z autoprezentacji jest bardzo ważne dla każdego. Zawsze obserwujemy innych, a nigdy siebie. Tutaj mieliśmy okazje zobaczyć jak widzą nas inni i poprawić te elementy, które sprawią że ludzie będą postrzegali nas jako pewnych siebie. Kolejna kwestia to bardzo przydatne informacje jak radzić sobie ze stresem w różnych sytuacjach.

Otwarcie się na ludzi i nowe doświadzenia w kontekście prowadzenia wystąpień publicznych.

Konkretna „treść” w bardzo przystępnej formie. Spełnia wcześniej przesłane oczekiwania.

Jestem pod wrażeniem wysokiego poziomu merytorycznego szkolenia, a jednoczenie, bardzo przystępnej, warsztatowej jego formy. Warunki lokalowe, lunch - również na bardzo wysokim poziomie. Największą wartością jest moim zdaniem trenerka, której wiedza, zaangażowanie i stworzona atmosfera wzajemnego szacunku i sympatii, sprawiła że wyszłam ze szkolenia bogatsza o umiejętności których brakowało mi w pracy i w życiu prywatnym. Gorąco polecam to szkolenie.

Całość szkolenia można określić sławami - FANTASTYCZNA PRZYGODA. Wszystko na bardzo wysokim i profesjonalnym poziomie - miejsce i forma szkolenia, zakres materiałów, wiedza i przygotowanie trenerów, luźna atmosfera oraz fantastyczne warsztaty, pomagające zastosować i utrwalać posiadane i przede wszystkim zdobywane kompetencje podczas szkolenia. Po tym szkoleniu czuję się jakbym wziął czerwoną pigułkę niczym Neo w Matrixe :-)

Atmosfera wprowadzana przez trenerkę pozwala nawet introwertykom, którzy bardzo stresują się wystąpieniami publicznymi, nabrać trochę pewności siebie, dobrze się bawić na szkoleniu i sporo z niego wynieść. Poza tym bardzo podobały mi się metody szkoleniowe, nie będę zdradzać jakie, trzeba się o tym przekonać samemu ;)

Niesmowita prowadząca z dużą enegią, pasją i wiedzą, forma szkolenia pozwalające się otworzyć, pokonać stres i zobaczyć progres z dnia na dzień.

Bardzo dobre szkolenie, które uświadamia o skali problemu z jakim się borykamy na co dzień. Bardzo dobra osoba prowadząca szkolenia ułatwiła nam otworzenie się i prowadzenie otwartej dyskusji.

Kompleksowe podejście do problemów i uczestników oraz bardzo życzliwa atmosfera w trakcie zajęć. Ciekawe ćwiczenia dobrane adekwatnie do tematu szkolenia zachęcające do "wychodzenia ze strefy komfortu". Pełny profesjonalizm. Serdecznie polecam !!!

Serdecznie polecam szkolenie z prezentacji biznesowych i wystąpień publicznych, dzięki któremu w ekspresowym tempie można poprawić to co wymaga poprawy,a znaczący postęp można zauważyć przy porównaniu nagranych wystąpień "przed" i "po" szkoleniu. Sympatyczna atmosfera i ogrom wiedzy przyda się nie tylko w trakcie wystąpień, ale również w życiu codziennym.

Wartościowe, swobodne, przydatne.

Super szkolenie - duża dawka wiedzy, która została przekazana w interesujący, dostępny i profesjonalny sposób. Duża dawka humoru i luzu, co sprawiło, że szkolenie stało się spotkaniem ciekawych osobowości, a to pozwoliło na swobodne wyrażanie siebie, z jednoczesnym poszanowaniem reguł i treści, które były przekazywane. Otwartość na klienta pod względem organizacyjnym. Potrzebowałam dodatkowe zaświadczenia i natychmiast dostawałam odpowiedź, co było bardzo miłe. POLECAM !

Fantastyczna atmosfera, którą tworzy p. Agnieszka.

Warto wiedzieć co w trawie piszczy :)

Szkolenie jest dopasowane do wymagających uczestników, zarówno pod kątem sposobu prowadzenia zajęć, jak i przekazywanych treści. Wiedza uzyskana poprzez szkolenie na pewno przyda się zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Dużo zadań praktycznych, mało teorii.

Super szkolenie. Prowadzący konkretny, profesjonalny, uważny i jednocześnie bardzo miły. Przekroczyło moje oczekiwania.

Angażujące, intrygujące, odkrywcze, wpływające na sposób myślenia

Wystąpienia publiczne to skomplikowany temat. Trzeba opanować stres, opanować mowę ciała, głos, tempo mówienia i w tym wszystkim zaangażować jeszcze słuchaczy. Przeprowadzone szkolenie było natomiast zupełnie odwrotne. Było ono niesamowicie proste, klarowne, a każdy następny etap budował o wiele bardziej pewność siebie i dawał narzędzia, które od razu w prosty sposób można było zastosować w praktycznej części szkolenia. To nie jest jedno z tych szkoleń, na które idziesz i zapominasz co na nim było. Po tym szkoleniu wychodzisz odmieniony i gotowy by porwać tłumy. ;)