Opinie

To już moje drugie spotkanie z firmą 4Grow. I z pewnością nieostatnie szkolenie z Prezentacji Perswazyjnej. Obala schematy i inspiruje każdego, aby podążał ta drogą.

Intensywny dynamiczny proces szkoleniowy. Prowadzący swoim zaangażowaniem włącza grupę do wysiłku, pracy i otwartego dzielenia się. Dwa dni dużo wniosły do mojego spojrzenia na rozmowę.

1. Dobry lider musi szanować różnorodność.
2. Dobry lider musi wykorzystywać i czerpać z różnorodności.
3. KYC = KYT (Team)
Ten warsztat to daje.

Kontakt do Mateusza otrzymałem z polecenia. Indywidualne i innowacyjne podejście pomogły mi inaczej spojrzeć na Win-Win i temat negocjacji. Dzięki Mateusz! THE BEST!

Jeśli chcesz poznać siebie oraz w jaki sposób postrzegają Ciebie inni to właściwe szkolenie. Podczas szkolenia można zaobserwować jak zmienia się moja osobowość w sytuacjach stresujących.

Świetne szkolenie, którego atutem jest duża ilość praktycznych zadań i dobrze dobrana propozycja narzędziowa. Bardzo profesjonalny trener, który dzieli się bogatym doświadczeniem i zachęca do efektywnej pracy.

Szkolenie pokazało mi profil, który w 90% jest trafiony. Na pewno przeanalizuję go dokładnie.

Szkolenie uświadamia nam, jak możemy ulepszyć nasze życie, poprzez stosowanie kilku technik poznanych na warsztatach.

Chcesz poznawać różnorodność osobowości człowieka? To szkolenie pomaga w tym.

Przemiła prowadząca i atmosfera podczas szkolenia. Duża wiedza i doświadczenie. :)

Spojrzenie na mój antagonistyczny typ, jak myśli, jak funkcjonuje... Plan do wszystkiego. ABSTRAKCJA... A jednak tak inni funkcjonują... Mega odkrywcze.

Super trener, świetna atmosfera szkolenia. można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o sobie.

Bardzo praktyczna wiedza przekazana w niezwykle profesjonalny sposób.

Pomocne przy planowaniu zadań. Zarządzanie czasem pracy. Wykorzystywanie funkcji Outlooka ułatwiających porządkowanie maili.

Dopasowanie. Profesjonalne. Przygotowanie. Jedno z niewielu szkoleń, gdzie widzę dużą szansę na wdrożenie zdobytej wiedzy w swojej pracy, ale również w grupie (przede wszystkim).

Pokazanie wielu nowych możliwości wykorzystania narzędzia Outlook w codziennej pracy, który do tej pory był wykorzystywany tylko jako skrzynka e-mailowa.

Świadomość planowania i przełożenie tej czynności na realizację. Delegowanie zadań, dodawanie z automatu mojego wyróżnika, folder wyszukiwania, to do. Określenie ważności i pilności.

Dużo ćwiczeń praktycznych, realna praca z programem.

Daje możliwość spojrzeć na siebie oczami innych, przez co pozwala nam się lepiej poznać.

Dużo ćwiczeń, żywa komunikacja, interaktywność i szybkie tempo.