4GROW Mateusz Dąbrowski 4GROW https://4grow.pl mailto:[email protected] 531314431 Mo-Fri 08:00-17:00 4GROW to butikowa, rodzinna firma szkoleniowa oferująca szkolenia najwyższej jakości z obszaru kompetencji miękkich, osobistych i menedżerskich 4grow.pl https://4grow.pl https://www.facebook.com/4GROW/
Panieńska 9 lok. 25 03-704 Warszawa
firma szkoleniowa szkolenia z kompetencji miękkich szkolenia menadżerskie

Opinie

Pełen profesjonalizm, super prowadzący, świetna zabawa i ogrom nowych, praktycznych informacji. Jeżeli chcesz się lepiej prezentować nie tylko na prezentacjach ale i w codziennych życiu, to szkolenie jest dla Ciebie.

Nie byłem jeszcze na tak dobrze prowadzonym, pełnym praktyki szkoleniu. Najtrudniejsze przed nami, ale czuję, że to były bardzo dobrze zainwestowane dni. Teraz nie może się już nie udać.

Zanim przyszłam na szkolenie, myślałam że dużo wiem i umiem. Po ukończeniu szkolenia przyznaję, że nie wiedziałam nic, a przede mną jeszcze dużo nauki.

Podczas szkolenia z Zarządzania zespołem odkryłam, jak wiele istnieje możliwości, by motywować pracowników. Było dużym zaskoczeniem, jak ważne jest dotarcie do przekonań i wartości, a także badanie potrzeb pracowników. Jako że jestem na samym początku drogi zarządzania zespołem muszę i chcę te treści przemyśleć i wdrożyć, co z pewnością poskutkuje dużą ilością pytań i wątpliwości. Cieszę się, że będę mogła uzyskać na nie odpowiedź dzięki kontaktowi poszkoleniowemu w pakiecie, bo mentor jest mi bardzo potrzebny. Mogę śmiało polecić to szkolenie z zarządzania zespołem osobom, które mają potrzebę prowadzenia przez mentora, a nie tylko uczestniczenia w szkoleniu.

Dziękuję za indywidualne podejście i odpowiednie zgłębienie tematów z zakresu zarządzania zespołem. Jestem zainspirowany do rozwoju moich zdolności managerskich i przywódczych. Szkolenie z odpowiednią ilością czadu!

Ciekawa forma prowadzenia warsztatu. Polecam

Warsztat pozwala na znalezienie równowagi między pracą a życiem prywatnym, skutecznie rozładować napięcie i stres. Polecam wszystkim niezdecydowanym!

Polecam Wszystkim ludziom żyjącym „w biegu”.

Świetne warsztaty dla osób chcących zmienić postrzeganie swojego ciała oraz myślenie.

Warsztat bardzo mi się podobał, wyszłam z niego mocniejsza i pewniejsza siebie. Przypomniało mi się to, co lubię w sobie najbardziej: uśmiech, radość z życia i chcę tym znowu zarażać innych. Trener jest najlepszym trenerem jakiego spotkałam - „Sabina uzdrowicielka mojej duszy”.

Znakomity warsztat. Trenerka stworzyła komfortową atmosferę, zadbała o dobre samopoczucie uczestników. Mam poczucie, że wychodzę silniejsza, bogata w wiedzę o sobie samej, z przekonaniem, że mogę zadbać o swój komfort psychiczny i nie poddawać się tak łatwo emocjom. Tak wiele zależy ode mnie – ta świadomość daje siłę!

Nieoczywiste, nowe spojrzenie na negocjacje.

Trener potrafi wciągać uczestników w aktywny udział w szkoleniu, oraz posiada ogromną wiedzę nie tylko teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną w tematyce szkoleniowej.

Po szkoleniu zabieram ze sobą chęć udoskonalenia profilu kandydata, by przyszłe rekrutacje przebiegały sprawniej, skuteczniej i ciekawe narzędzia np. matrycę motywacji

Pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy, mnóstwo praktyki - podczas dwóch dni szkolenia nauczyłam się więcej niż podczas dwóch miesięcy obserwacji rozmów rekrutacyjnych.

Szkolenie pozwoliło mi lepiej zrozumieć potrzebę nadawania wag badanym kompetencjom oraz znaczenie badania motywacji kandydata. Ciekawe było uświadomienie uczestnikom, że niektóre, wydawałoby się zwyczajne, zwroty i określenia mogą mieć zaskakujący, czasem niepożądany wydźwięk w procesie rekrutacji.

Rekrutacja - wywiad behawioralny to szkolenie, z którego powinien skorzystać każdy rekruter, który chce dowiedzieć się czegoś nowego lub odświeżyć już posiadaną wiedzę.

Dużo przydatnej wiedzy, bardzo dobrze przygotowane materiały.

Bardzo profesjonalne i ciekawe szkolenie.