Opinie

Nie jestem fanem szkoleń. Pomyliłem się! Nie byłem fanem szkoleń!

To już moje drugie spotkanie z firmą 4GROW. I z pewnością nieostatnie szkolenie z Prezentacji Perswazyjnej. Obala schematy i inspiruje każdego, aby podążał tę drogą.

Szkolenie pomaga uporządkować i zdobyć wiedzę, którą wykorzystuje w codziennej praktyce.

Bardzo praktyczne szkolenie ze wskazówkami przydatnymi w życiu prywatnym i zawodowym. Niesamowicie przyjemna atmosfera, dużo ćwiczeń praktycznych i bardzo kompetentna prowadząca. Szkolenie pokazuje szereg prostych narzędzi pomocnych w sytuacjach, w których chcielibyśmy mieć kontrole nad własnymi emocjami. Najlepsze ze szkoleń miękkich w jakich miałem okazję uczestniczyć.

Szkolenie pozwoliło mi odkryć siebie, niektóre moje zachowania - na nowo.

Dostałem gotową instrukcję jak postępować w określonych sytuacjach. Najbardziej podobało mi się i szczególnie wartościowe były wszelkie zagadnienia związane z motywowaniem. Zaskakującym elementem szkolenia było zestawienie tego co i jak robiłem versus tego jak to robić powinienem. Relacja zbudowana przez trenera była przyjacielska ale nie przeszkodziło to we wskazaniu wad, korekcie błędnych zachowań podczas ćwiczeń instruktarzowych. Bardzo podobał mi się sposób prowadzenia szkolenia, ponieważ był otwarty i przejrzysty.

Cenne szkolenie pomagające nauczyć się wychodzić ze swojej strefy komfortu. Mateusz inspiruje swoimi technikami, mową ciała i trafnymi uwagami. Przyjazna i komfortowa atmosfera pozwala się otworzyć i eksperymentować z sobą.

Jedyne słowo, które ciśnie mi się na usta to: WOW! Szkolenie przygotowane wzorowo - zarówno pod kątem merytorycznym jak i organizacyjnym. Po prowadzącej widać, że pracuje z pasją. Ma do tego ogromną umiejętność przekazywania wiedzy, co niestety wciąż nie jest standardem na rynku szkoleń. Szkolenie trwa tylko, albo aż 2 dni. Intensywność kursu sprawia, że po wyjściu jestem gotowa do wykorzystania mojej wiedzy w realnych sytuacjach. Już teraz widzę zastosowanie zdobytej wiedzy w wielu nieoczywistych obszarach mojego życia.

1. Dobry lider musi szanować różnorodność.
2. Dobry lider musi wykorzystywać i czerpać z różnorodności.
3. KYC = KYT (Team)
Ten warsztat to daje.

Ciekawe, rzeczowe i przydatne narzędzia, które w całości będzie można łatwo wykorzystać w pracy.

Miła atmosfera, jasny przekaz, zadania, przykłady.

Profesjonalizm i wiedza.

Otwarta forma, praktyczne informacje, ćwiczenia.

Szkolenie otwiera oczy i pozwala nabrać innej perspektywy na komunikację i interakcję z innymi. Daje dużo ciekawych technik do wykorzystania i pracy własnej.

Rzetelność, dbałość o satysfakcje uczestnika.

Optymalne wybranie kluczowych tematów, zagadnień.

Dobrze wybrane przykłady, opisy do tematyki szkolenia, dobry kontakt z trenerką.

Jeżeli chcesz poznać dlaczego jesteś taki jaki jesteś to polecam to szkolenie.

Wciągające. Możliwość poznania samego siebie, ale i współpracowników.

Dowiedziałam się bardzo dużo o sobie, o moich zachowaniach, z czym powinienem walczyć i czego nie robić. Dowiedziałem się także bardzo dużo o osobach, które ze mną współpracują i to są niezwykle cenne informacje.