Opinie

Nieoczywiste, nowe spojrzenie na negocjacje.

Trener potrafi wciągać uczestników w aktywny udział w szkoleniu, oraz posiada ogromną wiedzę nie tylko teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną w tematyce szkoleniowej.

Po szkoleniu zabieram ze sobą chęć udoskonalenia profilu kandydata, by przyszłe rekrutacje przebiegały sprawniej, skuteczniej i ciekawe narzędzia np. matrycę motywacji

Pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy, mnóstwo praktyki - podczas dwóch dni szkolenia nauczyłam się więcej niż podczas dwóch miesięcy obserwacji rozmów rekrutacyjnych.

Szkolenie pozwoliło mi lepiej zrozumieć potrzebę nadawania wag badanym kompetencjom oraz znaczenie badania motywacji kandydata. Ciekawe było uświadomienie uczestnikom, że niektóre, wydawałoby się zwyczajne, zwroty i określenia mogą mieć zaskakujący, czasem niepożądany wydźwięk w procesie rekrutacji.

Rekrutacja - wywiad behawioralny to szkolenie, z którego powinien skorzystać każdy rekruter, który chce dowiedzieć się czegoś nowego lub odświeżyć już posiadaną wiedzę.

Dużo przydatnej wiedzy, bardzo dobrze przygotowane materiały.

Bardzo profesjonalne i ciekawe szkolenie.

Bardzo przydatne szkolenie, dające możliwość skonfigurowania własnego Outlooka "live" dzięki pomocy trenera. Przydatne informacje dotyczące zarządzania własnym czasem.

Mogę odmawiać, mogę mieć swoje zdanie.

Wracam i będę wracać na szkolenia do 4Grow. To nie tylko autorskie programy ale absolutnie fantastyczny kontakt z uczestnikami, otwartość, wspieranie, profesjonalizm i indywidualne podejście. Trudne sprawy, zagadnienia do przepracowania stają się prostsze dzięki ich treningowi. Serdecznie dziękuję, że jesteście.

Techniki zastosowane na przykładach wziętych z życia, Super prowadząca - zaskakująca. Szkolenie bardzo pozytywne.

Wygodna sala, kompetentna trenerka i mnóstwo przydatnego materiału - dziękuję za te intensywne 2 dni :)

Było warto! 🔥 Dziękuje Wam za 4 wartościowe dni, spędzone w mega pozytywnej atmosferze (trzeba przyznać, że nasza grupa dużo tutaj wniosła) 💪🏼
Teraz czas na ułożenie wiedzy i stosowanie jej w praktyce, przede mną dużo inspirujących wyzwań - to właśnie ten wiatr w żagle, który napędza do działania! 💥
Jeżeli poszukujesz dla siebie szkolenia managerskiego - z zarządzania zespołem i przywództwa - mocno polecam 4GROW 😎

Konkretne, merytoryczne, potrzebne

Bardzo praktyczne warsztaty, dużo wiedzy i narzędzi pozwalających wznosić komunikację na wyższe poziomy, profesjonalna trenerka Monika. Praca w małej grupie pozwoliła przećwiczyć nabyte umiejętności i otrzymać wiele informacji zwrotnych.

Efektywne, przydatne zwroty oraz formularze. Dobry kontakt prowadzącego z uczestnikami. Gotowe formularze, które można wykorzystać. Poznanie dużej ilości technik które można wykorzystywać.

Bardzo dobre pod kątem merytorycznym szkolenie, obfitujące w ciekawe przykłady z życia i biznesu oraz liczne ćwiczenia utrwalające przekazywaną wiedzę i poznawane techniki. Szkolenie Zarządzanie zespołem, przywództwo i motywowanie pracowników w 4GROW jest idealne nie tylko dla dłużej pracujących na stanowisku lidera zespołu, ale i „świeżych” (takich jak ja).

Szkolenie z Zarządzania zespołem i motywowania w 4GROW wywróciło mój świat i jego postrzeganie do góry nogami. Zarządzanie zespołem to nie proces zero-jedynkowy. To umiejętność zadawania odpowiednich pytań, słuchania i dochodzenia do wartości. Dzięki przykładom łatwiej zobrazować to wszystko. Zrozumieć. Szczerze polecam.

Na szkoleniu z Zarządzania zespołem odkryłam, jak wiele istnieje możliwości, by motywować pracowników. Było dużym zaskoczeniem, jak ważne jest dotarcie do przekonań i wartości, a także badanie potrzeb pracowników. Jako że jestem na samym początku drogi zarządzania zespołem muszę i chcę te treści przemyśleć i wdrożyć, co z pewnością poskutkuje dużą ilością pytań i wątpliwości. Cieszę się, że będę mogła uzyskać na nie odpowiedź dzięki kontaktowi poszkoleniowemu w pakiecie, bo mentor jest mi bardzo potrzebny. Mogę śmiało polecić to szkolenie z zarządzania zespołem osobom, które mają potrzebę prowadzenia przez mentora, a nie tylko uczestniczenia w szkoleniu.