4GROW Mateusz Dąbrowski 4GROW https://4grow.pl mailto:[email protected] 531314431 Mo-Fri 08:00-17:00 4GROW to butikowa, rodzinna firma szkoleniowa oferująca szkolenia najwyższej jakości z obszaru kompetencji miękkich, osobistych i menedżerskich 4grow.pl https://4grow.pl https://www.facebook.com/4GROW/ 4GROW
Panieńska 9 lok. 25 03-704 Warszawa
4GROW firma szkoleniowa szkolenia z kompetencji miękkich szkolenia menadżerskie

Opinie

Moje pierwsze szkolenie z wystąpień publicznych (na pewno nie ostatnie!) pokazało mi możliwości i otworzyło nowe okno na świat. Wychodzę z pozytywną energią i inspiracją do wprowadzenia zmian w życie. Przy okazji świetnie się bawiłam.

Bardzo polecam szkolenie wszystkim, którym podczas prezentacji zamierało całe ciało. Szkolenie pokazuje sposoby jak radzić sobie ze stresem, przechodząc w metody prowadzenia prezentacji, strategię, merytorykę. Małe grupy, świetny trener. Zyskuje się po niej pewność siebie.

Dzięki szkoleniu z autoprezentacji nauczyłam się jak zarządzać stresem na swoją korzyść. Odkryłam jak zaangażować mojego odbiorcę, jak bawić się byciem „na scenie”. Uwierzyłam, że potrafię i mogę to robić na co dzień, a poczucie własnej wartości i to jak wzrosło dzięki szkoleniu to coś za co serdecznie dziękuję.

Niesamowita otwartość trenera i wrażliwość na grupę. Aga sprawia, że ludzie otwierają się i prawdziwie pracują nad swoimi obszarami do rozwoju. To prawdziwy talent. To jedno z bardziej wartościowych szkoleń, na jakich byłem. Trenerka podążająca za grupą, wrażliwa, dająca przestrzeń. Dzięki szkoleniu, runęło kilka moich błędnych przekonań. Zrozumiałem bardzo dużo – teraz pora wypróbować to czego się nauczyłem na placu boju.

Forma szkolenia. Nie spodziewałam się, że szkolenie wyciągnie ze mnie tyle skrytych leków, problemów. Poczucie zrozumienia, nie oceniania. Nie uczymy się trzech zasad jak je wykorzystywać ale też znajdujemy podłoże tych problemów, żeby zadziałać od podstaw. Bardzo wartościowe szkolenie. Prowadząca z ogromną wiedzą. Odkryjesz ile pracy czeka. Ile zachowań nie jest od Ciebie zależnych. Jak bardzo wychowanie miało wpływ na Twoją decyzję, zachowanie i nawyki. Odkryjesz, że masz potrzeby i martwienie się (troska) o siebie to nie egzamin. Polecam szkolenie z Agą z całego serca.

Pierwsze szkolenie miękkie, które wniosło coś do mojego życia. Szkolenie przygotowane bardzo merytorycznie, z dużą dawką wiedzy i przykładów z życia. Ćwiczenia nie zmuszające do aktywności, jeśli ktoś nie miał na to ochoty, jednocześnie angażujące grupę i zwiększające samoświadomość w kwestii emocji i komunikacji.

Polecam szkolenie z całego serca, zarówno osobom pracującym jak i osobom, które po prostu chcą zgłębić temat komunikacji. Ciekawe zagadnienia i ćwiczenia praktyczne, pozwoliły mi na lepsze zrozumienie siebie i drugiego człowieka.

Szkolenie z Komunikacji interpersonalnej rozpocznie nowy etap w moim życiu, gdzie to właśnie komunikacja z drugą osobą może tyle zmienić, a wręcz polepszyć moje zadowolenie, ale również sprawi, że komunikacja doprowadzi do lepszego komfortu w pracy, mniej stresu, mniej konfliktów oraz wyższe skupienie na podejściu do tematu. Szkolenie wyróżnia się tym, że Trener ma bogate doświadczenie i super poprowadziła szkolenie i zadbała o komfort uczestników.

Jeśli myślisz, że komunikacja to prosta sprawa, bo przecież korzystasz z niej na co dzień to się grubo mylisz -  szkolenie pokaże Ci jak wiele nie wiedziałeś. Polecam Panią Agę 😊

Szkolenie bardzo elastyczne tzn. dostosowane do uczestników

"Na co dzień jestem people pleaserem. Czekałam na to szkolenie już od dłuższego czasu. Dzięki nim zrozumiałam czym jest i jak okazywać asertywność. Byłam pewna, że mój poziom to 2/10, a okazało się, że kieruję się asertywnością bardzo często. Kończąc to szkolenie wychodzę z głową pełną nowych, ważnych informacji, które będę wykorzystywać na co dzień. Stałam się silniejsza i pewniejsza siebie. Zrozumiałam, że bardzo dużo zależy ode mnie i mam siłę naprawić swój mały świat. Dziękuję Adze za otwartość i zrozumienie. Otoczenie, które tu stworzyła, pozwoliło mi czuć się komfortowo ze swoimi emocjami i przekonaniami."

"Fantastyczne szkolenie, pełne ciekawych treści, pozwalające na czynny udział, a nie tylko wyuczone regułki. Interesujące fakty poparte krótkimi opowieściami. Polecam każdemu, kto chce uwierzyć w siebie i poprawić swoją równowagę."

"Naprawdę warto i polecam, bardzo ciekawe i profesjonalne, prawdziwe szkolenie, po którym bardzo dużo wiedzy zabieram ze sobą, a w szczególności wiedzę, która bardzo pomaga w codzienności - czyli związaną z poprawną, bezpieczną oraz kompromisową komunikację. Również świetne były ustalone granice i harmonogramy nie zamykając ludzi."

"To szkolenie było dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Atmosfera & kultura stworzona przez trenera pozwoliła na swobodne wypowiedzi i praktyczny zasmakowanie tematu asertywności"

"Szkolenie to pozwoliło mi spojrzeć na komunikację z zupełnie innej strony. Jestem teraz bardziej świadomy jeżeli chodzi o samą asertywność, jak również o technikach manipulacji oraz jak je rozpoznać i jak na nie reagować."

"Polecam szkolenie, ze względu na sposób pracy. Wszystkie zagadnienia, problemy, narzędzia są przepracowywane na doświadczeniach uczestników, bądź też Case Study, co pozwala na bardzo dobre zrozumienie przyszłych problemów i dopasowania rozwiązań lub nakierowanie na kolejne kroki" 

"Otwarty warsztat bez nacisku i stresu, że "musisz" się wypowiedzieć na omawiany temat. Nie masz nic do powiedzenia to OK! Przyzwolenie na swobodę w grupie - każdy dobrze się czuł, bez obawy o ocenę innych"

"Szkolenie nie tylko nauczyło mnie technik asertywności, ale również pozwoliło mi zajrzeć w głąb siebie, zastanowić się nad tym jakim jestem człowiekiem i nad czym w szerszej perspektywie powinnam się skupić, by być usatysfakcjonowana w życiu i w pracy"

"Szkolenie prowadzone przez praktyka, z wieloma przykładami i realnymi sytuacjami z życia zawodowego, nakierowane na rozwiązywanie problemów uczestników i nadążające za ich potrzebami"

"Niesamowita energia, profesjonalny warsztat, wiele konkretnych technik.
Jestem silniejszy wewnętrznie po tym szkoleniu. "