Opinie

Genialne szkolenie, bogate w treści merytoryczne. Wiele praktyk oraz przykładów z życia. Indywidualne podejście do uczestnika. Zaangażowany prowadzący, któremu zależy na przekazaniu użytecznej wiedzy. Gorąco polecam.

Bardzo polecam. Dwa dni efektywnie spędzonego czasu, który pozwoli na lepszą organizację czasu mojej pracy i oczekuję - zaoszczędzi mój czas. Szkolenie było prowadzone w sposób ciekawy, w dobrym tempie, ze zwróceniem uwagi na najistotniejsze elementy, dostosowane do naszych potrzeb i oczekiwań.

Szkolenie, które rozwiało wątpliwości kim jest HR Biznes Partner.

Szkolenie bardzo przydatne, nastawione na efekt. Dużo narzędzi do wykorzystania od zaraz.

Bardzo dobre przygotowanie elementów prezentacji wraz z ich połączeniem w logiczna całość.

To szkolenie realnie otworzyło pewne szuflady, nareszcie to poczułem.

Gorąco polecam! Szkolenie bardzo efektywne, żywe, każdy znajdzie coś co go zainteresuje, czego na pewno się nauczy, 

Szkolenie spełniło moje oczekiwania.

Szkolenie bardzo przydatne dla osób, które chcą uporządkować swój dzień/czas. Merytoryczne i konstruktywne podejście prowadzącego, dodatkowo miło spędzony czas.

Szkolenie bardzo przydatne dla osób, które chcą uporządkować swój dzień/czas. Merytoryczne i konstruktywne podejście prowadzącego, dodatkowo miło spędzony czas.

Opisanie dużo technik w przystępny sposób, przeplatania zadań, dzięki temu nie ma "zmęczenia materiału", swobodna forma prowadzenia, czas na dyskusje.

Bardzo podobała mi się forma szkolenia oraz ćwiczenia, które wykonywaliśmy.

Dobra komunikacja, zarówno przed (badanie potrzeb), jak i w trakcie szkolenia. Dużo interakcji i praktycznych przykładów.

Szkolenie pozwala "otworzyć oczy" i zrozumieć, co wymaga zmiany zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym Wiem również jak do takich zmian podejść, na co zwrócić uwagę, gdzie czają się "pułapki" i jak je pokonać.

Jeżeli czujesz, że jesteś tylko tykającą bombą, która zaraz wybuchnie, ze względu na nadmiar obowiązków - to szkolenie jest dla Ciebie! Zaskakujące, jak dużo nie wiemy o zarządzaniu swoim czasem. Po szkoleniu twój umysł będzie mógł w końcu odpocząć.

Szkolenie dobrze przygotowane, przejrzyste, dobra organizacja pracy. Super prowadząca szkolenie.

Szkolenie praktyczne, dające wskazówki do zarządzania swoim czasem w życiu codziennym.

Szkolenie uświadamia nam, jak możemy ulepszyć nasze życie, poprzez stosowanie kilku technik poznanych na warsztatach.

Zanim przyszłam na szkolenie, myślałam że dużo wiem i umiem. Po 3 dniach szkolenia przyznaję, że nie wiedziałam nic, a przede mną jeszcze dużo nauki.

Szkolenie z motywowania, zarządzania i przywództwa daje zupełnie nową perspektywę na te zagadnienia. Wydawać by się mogło, że zarządzać może każdy i pewnie tak jest. Natomiast efektywne i świadome zarządzanie to długofalowa inwestycja, która daje namacalne efekty, a to wszystko jest wyjaśnione na szkoleniu.