4GROW Mateusz Dąbrowski 4GROW https://4grow.pl mailto:[email protected] 531314431 Mo-Fri 08:00-17:00 4GROW to butikowa, rodzinna firma szkoleniowa oferująca szkolenia najwyższej jakości z obszaru kompetencji miękkich, osobistych i menedżerskich 4grow.pl https://4grow.pl https://www.facebook.com/4GROW/ 4GROW
Panieńska 9 lok. 25 03-704 Warszawa
4GROW firma szkoleniowa szkolenia z kompetencji miękkich szkolenia menadżerskie

Opinie

Opinia ze szkolenia – Autoprezentacja i wystąpienia publiczne:
"MI – STRZO – STWO!
Serio. Atmosfera, podejście do każdego, uwaga, merytoryka.
100% praktyki, 0% ściemy. Gratulacje! "

Opinia ze szkolenia Wystąpienia publiczne + PowerPoint
Kompleksowe podejście do problemów i uczestników oraz bardzo życzliwa atmosfera w trakcie zajęć. Ciekawe ćwiczenia dobrane adekwatnie do tematu szkolenia zachęcające do "wychodzenia ze strefy komfortu". Pełny profesjonalizm. Serdecznie polecam !!!

Energia i samopoczucie po szkoleniu i wdrożeniach są fantastyczne. To jest znakomity kierunek, żeby ciężkie gatunkowo prezentacje poprowadzić w tej intrygującej konwencji. Twarde szczegóły merytoryczne i techniczne można np. umieścić w materiałach, do których audiencję się odeśle. 

Moja prezentacja się rozwija, są case study na bazie filmików, które wyreżyserowałem i nagrałem itp. mam też gotową zagrywkę metaforyczną na start, żeby złamać schemat i zaciekawić.

Twoja praca Mateusz nie poszła w las - wyższe cele realizowały się na moich oczach jak prosiłem uczestników, żeby sami wypełnili slajd "wnioski i podsumowanie".

Szkolenie z 4GROW to ekscytujące doświadczenie, zmieniające perspektywę i pozwalające uwolnić potencjał możliwości drzemiący w nas. Dwa intensywne dni, pełne ćwiczeń, dzięki którym wychodzę ze szkolenia z przeświadczeniem, że wykorzystam tę wiedzę każdego dnia w pracy. 

Szkolenie prowadzone z indywidualnym podejściem (choć w grupie osób), żywe i dynamiczne - bez "suchych" wykładów. Pozytywna atmosfera, profesjonalne podejście trenerów.

Trenerka w ciekawy sposób prowadziła szkolenie od 1 do ostatniej minuty. Wszystkie wątpliwości były od razu rozwiązywane i omawiane. Był czas na teorię, ale też praktykę, która dużo wniosła w szkolenie - nic tak nie działa na efektywność pracy, jak praca ,,na żywym organizmie". Gorąco polecam.

Szkolenie było bardzo dobrze przygotowane merytorycznie. Trener prowadził je w sposób niezwykle przystępny, odpowiadając na potrzeby grupy, używając ciekawych przykładów tak, że było to zrozumiałe dla każdego. Atmosfera sprzyjała nauce, zdobytą wiedzę od razu zacząłem wykorzystywać w mojej pracy.

Szkolenie pozwoliło mi zrozumieć, że asertywność to nie tylko ,,sztuka mówienia NIE". Będę pamiętać o tym, żeby nie działać impulsywnie i najpierw dać sobie czas na przemyślenia - dopiero potem działanie. Zdobyte umiejętności z pewnością zaowocują w życiu zawodowym oraz prywatnym. Trener pozytywny, profesjonalny.

Szkolenie interesujące i wnoszące do życia zawodowego i prywatnego wiele praktycznych narzędzi i rozwiązań dotyczących asertywności, feedbacków, komunikacji. Bardzo dobra relacja z trenerem, który oprócz wiedzy teoretycznej wzbogacił szkolenie wieloma przykładami z życia biznesowego.

Wspaniały warsztat naszpikowany wiedzą. Świetna okazja do spotkania zupełnie odmiennych od nas ludzi, doświadczeń oraz taktyk. Ekspresowa pigułka wiedzy koniecznej.

Nauczyłam się sposobów jak radzić sobie ze stresem, które działają. Było to szkolenie w całości konkretne i z sensem przez cały okres trwania (3 dni) ciekawe. Prowadzący był przygotowany do grupy, którą prowadził i do problemów, które ją spotykają - a nie mówił puste regułki jak często bywa na innych.

Wspaniały warsztat naszpikowany wiedzą. Świetna okazja do spotkania zupełnie odmiennych od nas ludzi, doświadczeń oraz taktyk. Ekspresowa pigułka wiedzy koniecznej.

Szkolenie przerosło moje oczekiwania. Szkolenie było mocno niesztampowe, odniesienia do psychologii, praca ze schematami i na głębszych poziomach potrafiłam jeszcze bardziej wychodzić ze strefy komfortu. Dziękuję.

Nie spodziewałam się, że szkolenie służbowe może tak rozbudować moją świadomość prywatnie. Bardzo polecam, świetne doświadczenie i masa wiedzy.

Bardzo owocne szkolenie. Otwiera oczy na to co robisz i pomaga dostrzec własne problemy z zarządzania sobą w nierozciągalnym czasie.

Rzeczowe szkolenie z pozytywną energią i wiedzą. Wychodzę nie tylko z wiedzą, ale także z zadaniem i pomysłem na przyszłość. Myślę, że warto, warto i jeszcze raz warto.

Polecam to szkolenie z całego serca, jadąc na szkolenie nie spodziewałem się, że będzie ono prowadzone w takiej komfortowej/otwartej atmosferze. Szkolenie dało mi ,,kopa" do działania i pomogło poukładać w głowie tematy związane z zarządzaniem sobą w czasie.

Wskazówki sposobu prezentowania swojego materiału/swoich danych. Rozwiązania, które podsuwa nam Power Point, na które nie zwracałam wcześniej uwagi, nie miałam świadomości.

Podczas szkolenia wracamy do źródeł naszej siły z dzieciństwa i wykorzystujemy je do tworzenia wartościowych i zachwycających uczestników prezentacji.

Bardzo rozwijające, budujące, nastawione na podkreślanie dobrych cech, atutów uczestników. Przestrzeń do bezpiecznego wychodzenia poza swoją strefę komfortu. Dzięki!