Opinie

Zacznę od tego, że uważam samą koncepcję takiego treningu za bardzo trafioną.

Do tej pory nie spotkałem się z podobnym pomysłem, a miałem już okazję współpracować z wieloma firmami szkoleniowymi.

Główna korzyść jaką dostrzegam to możliwość przedyskutowania wątpliwości, które pojawiają się w prawdziwym życiu, wtedy kiedy stosuje się techniki omawiane na szkoleniu, już w moim środowisku zawodowym. Czyli tak naprawdę nie zostaję z suchą teorią, ale mam możliwość omówienia efektu czy przećwiczenia innego wariantu, wtedy kiedy mam już własne przemyślenia dotyczące tematów poruszanych na szkoleniu. Dodatkowo jest to świetna motywacja, do tego żeby nie wracać do ‘starego’ sposobu działaniu, ale żeby faktycznie przekuć teorię w praktykę – a tylko wtedy szkolenie ma sens.

Myślę, że uzupełnienie szkolenia grupowego o trening indywidualny adresuje pełny wachlarz potrzeb związanych ze szkoleniem miękkim.

Zaczyna się oczywiście od teorii, dalej na szkoleniu grupowym mamy możliwość poznania opinii innych praktyków oraz wspólnego przećwiczenia omawianych technik i tematów. Jest to doskonałe doświadczenie, nie mniej środowisko jest nieco sztuczne, dlatego że treningowe. Biorąc pod uwagę, że mówimy o zarządzaniu ludźmi, nigdy nie uda nam się stworzyć na sali szkoleniowej rzeczywistej atmosfery, chociażby ładunek emocjonalny jest inny.

Dlatego kiedy wracamy po szkoleniu do ‘naszego świata’ i wdrażamy nowo poznane techniki, dopiero wtedy ćwiczenie jest w pewien sposób pełne. Natomiast dodatkowa możliwość omówienia efektu na spotkaniu indywidualnym, sprawia że mamy możliwość korekty czy zadania pytania, które wcześniej nie przyszłoby nam do głowy.

Ciężko spotkać na rynku szkoleniowym trenera z tak dużą charyzmą. Jest to nieoceniona cecha przy budowaniu wiarygodności i pomaga w wyciągnięciu najlepszych wartości ze szkolenia.

Mega profesjonalne szkolenie, z którego nie dało się wyjść bez ogromnej dawki pewności siebie i wiedzy! Przyznam, że w swojej karierze, w ramach pracy w korporacji uczestniczyłem w szeregu szkoleń, w tym z asertywności, ale muszę przyznać, że Twoja wiedza i umiejętność jej przekazania od pierwszej minuty spowodowała 100% mojego skupienia, co nie jest łatwe w moim przypadku:).  Było to najlepsze szkolenie w jakim uczestniczyłem dotychczas z tego obszaru i z ogromną przyjemnością będę kontynuował szkolenia z Twoim udziałem.

Bardzo sympatyczna i kompetentna prowadząca. Super dobrana tematyka sposób prowadzenia ćwiczeń.

Po szkoleniu jestem dużo spokojniejsza po swoje emocje i ich zrozumienie. Ciesze się, że mieliśmy zajęcia z P. Sabiną i mogliśmy posłuchać fachowej wiedzy i odpowiedniego podejścia do tematu.!

Szkolenie godne polecenia w każdym aspekcie. Ciekawy i produktywny program. Profesjonalna prowadząca, materiały i inne aspekty organizacyjne na najwyższym poziomie. W skali od 1 do 10 szkolenie oceniam na 10 :).

Miałam przyjemność być uczestnikiem indywidualnych spotkań coachingowych z Sabiną Dąbrowską- Olbryś. Przychodząc pierwszy raz na sesje coachingu, nie wiedziałam czego dokładnie mogę się spodziewać. Wychodziłam z założenia, że większość rzeczy jestem w stanie sama dowiedzieć się z książek czy z podcastów. Wiedziałam jednak, że gdyby książki dały mi tą wiedzę, to bym nie przyszła tam i nie siedziała na tym fotelu. Sabina potrafiła zadawać mi pytania, dzięki którym szybko zaczęłam orientować się co mnie blokuje, a co dodaje motywacji. To nie ona mówiła co mam zrobić w danej sytuacji, czy co zmienić w swoim życiu. To ja odpowiadałam na pytania które ona mi zadawała. Możemy słuchać opinii czy porad innych, ale i tak postąpimy według tego co sami uważamy za słuszne. Jeżeli więc czujesz, że potrzebujesz coacha, który sprawi, że lepiej poznasz siebie i zrozumiesz co tak naprawdę cię kieruje w życiu i jak na to wpłynąć (a zapewne tak jest skoro czytasz tą opinię), to Sabina jest właśnie tą osobą którą każdemu bym poleciła. Po spotkaniach z nią zauważyłam w swoim życiu ogromną przemianę, która wpływa pozytywnie na każdy aspekt mojego życia.

To chyba jedyne szkolenie, na którym moja uwaga, koncentracja była cały czas wysoka, ogromna wiedza Mateusza i umiejętności wychodzenia z syt. gdy ludzie zaczynają się nudzić.

Niesamowicie ciekawe i otwierające oczy szkolenie, gdy wydaje się, że o prezentacjach wiesz dużo to, okazuje się, że to dopiero początek. Przy okazji bardzo energetyzujący program.

Szkolenie polecam dla osób przygotowujących każde prezentacje. Nowe narzędzia, a co najważniejsze wychodzę z energią do zmian, widzę jak szybko i ze stosunkowo niewielkim nakładem czasu można zrobić efekt ,,wow''.

Wartościowa i zaskakująca wiedza (nowa i do tej pory nieodkryta!) na swój temat i kolegów z pracy + za to, że miałam szanse dowiedzieć się, jak moja osoba prezentuje się w oczach innych. Ogrom wiedzy, motywacji i nadziei.

Nie jestem fanem szkoleń. Pomyliłem się! Nie byłem fanem szkoleń!

To już moje drugie spotkanie z firmą 4GROW. I z pewnością nieostatnie szkolenie z Prezentacji Perswazyjnej. Obala schematy i inspiruje każdego, aby podążał tę drogą.

Szkolenie pomaga uporządkować i zdobyć wiedzę, którą wykorzystuje w codziennej praktyce.

Bardzo praktyczne szkolenie ze wskazówkami przydatnymi w życiu prywatnym i zawodowym. Niesamowicie przyjemna atmosfera, dużo ćwiczeń praktycznych i bardzo kompetentna prowadząca. Szkolenie pokazuje szereg prostych narzędzi pomocnych w sytuacjach, w których chcielibyśmy mieć kontrole nad własnymi emocjami. Najlepsze ze szkoleń miękkich w jakich miałem okazję uczestniczyć.

Szkolenie pozwoliło mi odkryć siebie, niektóre moje zachowania - na nowo.

Dostałem gotową instrukcję jak postępować w określonych sytuacjach. Najbardziej podobało mi się i szczególnie wartościowe były wszelkie zagadnienia związane z motywowaniem. Zaskakującym elementem szkolenia było zestawienie tego co i jak robiłem versus tego jak to robić powinienem. Relacja zbudowana przez trenera była przyjacielska ale nie przeszkodziło to we wskazaniu wad, korekcie błędnych zachowań podczas ćwiczeń instruktarzowych. Bardzo podobał mi się sposób prowadzenia szkolenia, ponieważ był otwarty i przejrzysty.

Cenne szkolenie pomagające nauczyć się wychodzić ze swojej strefy komfortu. Mateusz inspiruje swoimi technikami, mową ciała i trafnymi uwagami. Przyjazna i komfortowa atmosfera pozwala się otworzyć i eksperymentować z sobą.

Jedyne słowo, które ciśnie mi się na usta to: WOW! Szkolenie przygotowane wzorowo - zarówno pod kątem merytorycznym jak i organizacyjnym. Po prowadzącej widać, że pracuje z pasją. Ma do tego ogromną umiejętność przekazywania wiedzy, co niestety wciąż nie jest standardem na rynku szkoleń. Szkolenie trwa tylko, albo aż 2 dni. Intensywność kursu sprawia, że po wyjściu jestem gotowa do wykorzystania mojej wiedzy w realnych sytuacjach. Już teraz widzę zastosowanie zdobytej wiedzy w wielu nieoczywistych obszarach mojego życia.

1. Dobry lider musi szanować różnorodność.
2. Dobry lider musi wykorzystywać i czerpać z różnorodności.
3. KYC = KYT (Team)
Ten warsztat to daje.