Opinie

Zaleta szkolenia nie wątpliwie jest otworzenie oczu na chwyty stosowane w negocjacjach. Szczególnie wartościowe było uświadomienie aby ich nie stosować i jak się przed nimi uchronić. Najbardziej zaskoczyła mnie atmosfera szkolenia, gdzie każdy mógł się swobodnie poczuć i wypowiedzieć. Trener od samego początku był niezwykle otwarty i szybko reagował na to co się działo na szkoleniu.

Piotr Sołoducha,
Specjalista ds. zakupów strategicznych

Korzyścią ze szkolenia jest poznanie chwytów negocjacyjnych, które pozwolą na uniknięcie manipulacji. Poznanie narzędzi pytań, które prowadzą do odkrycia potrzeb i słabości naszego partnera negocjacyjnego. Szkolenie uświadomiło mi, że tradycyjny styl negocjacji nie jest najlepszy.

Ewa Dziełak

Jeżeli ktoś szuka szkolenia dla zaawansowanych negocjacji to właśnie to jest właściwe. Uczestniczyłem w szkoleniu z negocjacji  i dzięki temu, że mam już porównanie, mogę faktycznie potwierdzić, że te odbyte teraz są o półkę wyżej (faktycznie zaawansowane).

Piotr Ławrowski,
Specjalista ds zakupów

Doskonałe umiejętności i przygotowanie merytoryczne oraz doświadczenie trenera. Wspaniała relacja, bardzo szybko i umiejętnie nawiązana przez trenera z uczestnikami.

Justyna Drozdek – Santos

Dzięki szkoleniu miałam okazję poznać chwyty i techniki negocjacyjne, nauczyć się zasady win- win. Dowiedziałam się jak ważne są relacje i wzajemne zaufanie w budowaniu współpracy z partnerami biznesowymi. Jest to niezwykle cenne doświadczenie i motywacja do pracy nad własnym rozwojem, zarówno zawodowym jak i osobistym.

Iwona Szymczyk,
PGNiG

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie, zdobyłam wiedzę oraz cenne umiejętności negocjacyjne, które miałam okazję przećwiczyć w licznych scenach.
Bardzo ciepła atmosfera szkolenia. Trener zbudował ciepłą relację, przekazał merytoryczna wiedzę.
Zaskoczeniem było pokazanie błędów i znalezienie sposobu na odpowiedź drugiej strony na „nie”.
Ciekawy styl prowadzenia szkolenia – kontakt wzrokowy, prowadzenie interaktywnych ćwiczeń.
Na pewno wrócę na inne szkolenie.

Magdalena Kowalska,
Specjalista,
PGNiG

Szkolenie z zaawansowanych negocjacji zakupowych i handlowych było przeprowadzone profesjonalnie, ale jednocześnie w miłej i swobodnej atmosferze. Wielkość grupy oraz jej dobór sprawił, że mogliśmy poćwiczyć praktyczne przykłady z życia. Treść merytoryczna przedstawiana bardzo ciekawie i poparta licznymi przykładami prowadzącego.

Paulina Luty,
Kierownik Biura,
Polski Bank Komórek Macierzystych S.A

Usystematyzowanie wiedzy oraz poszerzenie wiedzy, dobre przykłady szkoleniowe/treningowe.
Świetna atmosfera szkolenia oraz relacja trener uczestnicy, profesjonalnie poprowadzone szkolenia i ciekawe metody angażowania uczestników.

Kamil Michalski,
P4 Sp. z o.o

Szkolenie ciekawe, fajne ćwiczenia. Pokazujące co jest dla mnie ważne w czasie negocjacji-co chce osiągnąć. Przygotowanie się do negocjacji, stworzenie fajnego Klimatu i koleżeńskich relacji.

Agnieszka Kulik,
Specjalista ds. zakupów,
NGplast Sp. z o.o.

Super szkolenie odkrywające dotąd schowany potencjał. Bardzo dynamiczny i otwarty prowadzący, zaskakujący zwrot pokazujący, że do sukcesu można dojść nie poprzez stosowanie chwytów i manipulacji ale poprzez otwartość i partnerstwo.

Adam Badora,
Kierownik ds. Budowy Sieci,
P4 Sp. z o.o

Szkolenie z negocjacji da Ci praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci się czuć pewniej i zwiększyć szanse na sukces.

Mariusz Mszyca,
Prezes,
NGplast Sp. z o.o.

Rozwijanie umiejętności negocjacyjnych w sytuacjach kryzysowych, trudnych. Sporo odpowiedzi konkretnych rozwiązań do zastosowania. Dobra relacja z prowadzącym.
 

Szymon Kofel,
Kierownik ds. Projektów,
P4 Sp. z o.o

Szkolenie pozwala na popatrzenie z boku na negocjacje prowadzone z dostawcą  oraz otwarcie się na nowe możliwości rozwiązywania problemów.

Sara Oleksy, Specjalista ds. zakupów strategicznych

Szkolenie w którym trener daje Ci wędkę a nie gotowe rozwiązanie, zmusza do samo refleksji i rozwoju. Konkretne przykłady i ćwiczenia.

Dorota Kończarek
Lider zakupów strategicznych

Szkolenie znacznie wzbogaciło moja wiedzę i pozwoliło inaczej spojrzeć na mój zawód. Zdecydowanie polecam.

Justyna Czyż-Ciosmak,
Alucrom Sp. z o.o.

Szkolenie „Rekrutacja - zaawansowane techniki (…)” polecam rekruterom zarówno z mniejszym, jaki i z większym doświadczeniem, a także menagerom funkcyjnym. Szkolenie pozwoliło mi ustrukturyzować i uzupełnić posiadana wiedzę, a także poznać sprawdzoną metodologię.

Ewa Szeptycka,
Kierownik zespołu
ds. rekrutacji stałych

Mateusz jest najlepiej przygotowanym i najbardziej kompetentnym trenerem z jakim miałem przyjemność współpracować na przestrzeni 8 lat, czyli od kiedy uczestniczę w szkoleniach.

Mariusz Kramarz
Key Account Coordinator
JTI Polska Sp. z o.o.

Bardzo ciekawe szkolenie, które precyzowało wiele informacji, które miałem z innych szkoleń i dotychczasowego doświadczenia. Inne spojrzenie na problemy pojawiające się w takcie negocjacji.

Rafał Barański
Wholesale Account Coordinator
JTI Polska Sp. z o.o.

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie, prowadzone w bardzo profesjonalny sposób. Super trener prowadzący z bardzo dużym doświadczeniem i umiejętnością przekazu. Każdy poruszony aspekt był bardzo ciekawy i pouczający.

Dariusz Zakrzewski
Key Account Coordinator
JTI Polska Sp. z o.o.

Szkolenie ciekawe, ze sporą liczbą praktycznych i ciekawych przykładów. Duże skupienie na problemach uczestników. Pomoc w ich rozwiązaniu - sugestie.

Angelika Borowska