4GROW Mateusz Dąbrowski 4GROW https://4grow.pl mailto:[email protected] 531314431 Mo-Fri 08:00-17:00 4GROW to butikowa, rodzinna firma szkoleniowa oferująca szkolenia najwyższej jakości z obszaru kompetencji miękkich, osobistych i menedżerskich 4grow.pl https://4grow.pl https://www.facebook.com/4GROW/ 4GROW
Panieńska 9 lok. 25 03-704 Warszawa
4GROW firma szkoleniowa szkolenia z kompetencji miękkich szkolenia menadżerskie

Opinie

Rewelacja, niestandardowe, bardzo ciekawe, angażujące szkolenie z autoprezentacji i wystąpień publicznych. NIEBANALNE. Prowadzącego chce się naśladować i chce się chcieć więcej!

To najlepsze szkolenie na jakim byłam. Weszłam na szkolenie z obawami na granicy fobii. Wyszłam jako… rekin. To szkolenie z wystąpień publicznych i autoprezentacji nie tylko podnosi Twoje umiejętności i kompetencje, ale zmienia postawę życiową.

Świetny trener, szkolenie Wystąpienia publiczne i prezentacje jest bardzo praktyczne i angażujące uczestnika. Mimo, że tylko 2 dni, to cała grupa zrobiła znaczny postęp w sposobie prezentowania.

Zaskakujące było to, jak większość uczestników zrelaksowała się podczas szkolenia z zarządzania stresem i to jak szybko zauważyli efekty takiej relaksacji.

Zakres szkolenia z asertywności przerósł moje oczekiwania! Nauczyłem się dużo więcej niż spodziewałem się nauczyć przed szkoleniem!

Bardzo dobre szkolenie z asertywności, które pomogło mi w zrozumieniu własnych wbudowanych przeszkód, utrudniających mi prace i życie. Praktyczne ćwiczenia i czas do zastanowienia się pozwoliły na autorefleksję i wyciągnięcie wniosków. Gorąco polecam.

Polecam szkolenie z komunikacji ze względu na indywidualne podejście do grupy oraz dostosowanie treści do odbiorców a także fachowe przekazywanie wiedzy, poparte doświadczeniem. To szkolenie z którego wychodzi się z czymś więcej niż tylko z notatnikiem :)

Szkolenie zmieniło moje podejście do komunikacji - z pozycji obronnej na tę, która potrafi i może wyrażać w sposób konstruktywny swoje zdanie i wyznaczać granice. Szkolenie sporo pracuje z emocjami, więc oddziałuje na głębszy poziom niż tylko poznawczy. Trener bardzo profesjonalny, zbudował świetną dynamikę i relację z grupą. Uważam, że to szkolenie powinno się regularnie przeprowadzać w każdej firmie, gdzie efektywna komunikacja jest istotna.

Świetne i przystępne merytorycznie szkolenie z komunikacji, które pozostawia w człowieku pewność, że można pokonywać w prosty sposób bariery komunikacyjne, które wydawały się nie do przejścia.

Szkolenie jest merytoryczną bombą. Szkolenie otworzyło mi nową perspektywę na prezentacje i wystąpienia publiczne. Dzięki warsztatom nabrałam większej pewności siebie. Doceniam poziom przekazanej wiedzy i na pewno wrócę na inne szkolenia.

Bardzo duży nacisk na praktykę i przełamanie stresu podczas wystąpień publicznych. Wysoki poziom umiejętności wykładowcy – merytoryka.

Profesjonalne przygotowanie szkolenia, przyjazna atmosfera. Szkolenie prowadzone w sposób uporządkowany, z wyczerpaniem tematu. Podczas szkolenia znalazłem odpowiedzi i wskazówki na moje pytania i wątpliwości.

Otwartość i profesjonalizm trenera. Błyskotliwość i umiejętność reagowania. Fajna atmosfera.

Mateusz skutecznie szkoli w ograniczaniu stresu podczas wystąpień publicznych. Prezentacje warsztatowe choć wyczerpujące, dają satysfakcję, szczególnie, gdy przekracza się własne granice.

Słowo, którym opisałabym to szkolenie, to PROFESJONALIZM! Bardzo dziękuję Mateuszu za przeprowadzenie mnie przez ten temat, który zawsze był dla mnie stresujący. Przypuszczam, znaczy jestem pewna, że stres będzie nadal mi towarzyszył podczas prezentacji, ale teraz już wiem jak go wykorzystać na mój „+”.

Bardzo pozytywnie nastawiony do słuchaczy prowadzący szkolenie. Widać, że praca trenera sprawia mu radość. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Jestem bardzo zadowolona z całości szkolenia.

Pełen profesjonalizm, super prowadzący, świetna zabawa i ogrom nowych, praktycznych informacji. Jeżeli chcesz się lepiej prezentować nie tylko na prezentacjach ale i w codziennych życiu, to szkolenie jest dla Ciebie.

Mam głowę przepełnioną refleksjami. Zrobiłam spory insight w siebie. Szkolenie z negocjacji otworzyło mi oczy na siebie wewnątrz, na swoje postawy i pozwoliło w ogniu przetrawić iluzje o swojej skuteczności negocjacyjnej. To nie jest szkolenie czy kurs, to dużo więcej - to warsztat poznawczy, który daje wędkę i nawet instrukcję do jej obsługi, ale nie zmusza do wyboru tego hobby. Nie powiem, że jestem zachwycona, bo to nie ma być słodka laurka. Czasami wychodziłam ze strefy komfortu. Jestem przemieniona! Do tego oszołomiona ilością wiedzy o chwytach, ale i obronie przed nimi. Podoba mi się podejście do tematu od strony dążenia do satysfakcji obu partnerów, szacunku, pracy na przekonaniach i potrzebach, ale także z drugiej strony przywiązanie uwagi do takich detali jak przydatne zwroty, NLP czy zwizualizowana metodyka. Trener daje uczestnikowi samoświadomość - otwiera drzwi pokazując inne opcje (a nawet dając możliwość ich przetestowania), a to bardzo ważny krok do rozwoju i wzbogacenia kompetencji, nie tylko negocjacyjnych. Czy poleciłabym? Każdemu. Miękkim i twardym negocjatorom. Pozycyjnym i unikającym. Nawet tym domowym :)

Super doświadczenie dla tych, którzy chcą, a nie potrafią. Miejsce, atmosfera, no i ludzie (trener i uczestnicy) bezcenni. Było mi bardzo, bardzo…miło. Dzięki! <3 WOW!

Szkolenie z Zarządzania zespołem i motywowania w 4GROW wywróciło mój świat i jego postrzeganie do góry nogami. Zarządzanie zespołem to nie proces zero-jedynkowy. To umiejętność zadawania odpowiednich pytań, słuchania i dochodzenia do wartości. Dzięki przykładom łatwiej zobrazować to wszystko. Zrozumieć. Szczerze polecam.