Opinie

Wartościowe szkolenie, bardzo dobrze prowadzone przez osobę z kompetencjami i doświadczeniem. Uzyskałem odpowiedzi na wszystkie pytania.

Trenerka zaangażowana w temat. Widać duże doświadczenie w temacie. Sympatyczna i otwarta, zachęca do zadawania pytań.

Mam głowę przepełnioną refleksjami. Zrobiłam spory insight w siebie. Szkolenie z negocjacji otworzyło mi oczy na siebie wewnątrz, na swoje postawy i pozwoliło w ogniu przetrawić iluzje o swojej skuteczności negocjacyjnej. To nie jest szkolenie czy kurs, to dużo więcej - warsztat poznawczy, który daje wędkę i nawet instrukcję do jej obsługi, ale nie zmusza do wyboru tego hobby. Nie powiem, że jestem zachwycona, bo to nie ma być słodka laurka. Czasami wychodziłam ze strefy komfortu. Jestem przemieniona! Do tego oszołomiona ilością wiedzy o chwytach, ale i obronie przed nimi. Podoba mi się podejście do tematu od strony dążenia do satysfakcji obu partnerów, szacunku, pracy na przekonaniach i potrzebach, ale także z drugiej strony przywiązanie uwagi do takich detali jak przydatne zwroty, NLP czy zwizualizowana metodyka. Trener daje uczestnikowi samoświadomość - otwiera drzwi pokazując inne opcje (a nawet dając możliwość ich przetestowania), a to bardzo ważny krok do rozwoju i wzbogacenia kompetencji, nie tylko negocjacyjnych. Czy poleciłabym? Każdemu. Miękkim i twardym negocjatorom. Pozycyjnym i unikającym. Nawet tym domowym :)

Najlepsze szkolenie, na którym byłam! Oprócz wiedzy merytorycznej i gotowych narzędzi, które pomogą mi przygotować się do prezentacji, dostałam możliwość przełamania barier, spojrzenia na wystąpienia z innej perspektywy i przede wszystkim od dziś STRES będzie dla mnie czymś pozytywnym, MEGA ENERGIĄ, którą wiem jak wykorzystać.

To było moje kolejne spotkanie z 4GROW. Z tego powodu czułem się swobodnej i tym razem wiedzę do mojej głowy wkładała mi specjalistka między innymi od psychologi biznesu.  Nie łopatą na siłę, lecz zgrabnie, z pasją, ciekawie i inspirująco. Polecam :)

Minęły dopiero trzy dni od szkolenia z komunikacji interpersonalnej, a już widzę konkretne rezultaty dzięki stosowaniu zaprezentowanych technik i narzędzi. Polecam to szkolenie każdemu, kto chce podnieść jakość komunikacji, zarówno na poziomie rodziny jak i biznesu.

Szkolenie dogłębnie i wyczerpująco odpowiada na pytanie "Jak zadbać o swoje potrzeby i asertywnie je komunikować". Polecam osobom, które ustawiają się na końcu kolejki "do zadbania". 

Zapisując się na szkolenie miękkie każdorazowo podejmujemy ryzyko – wiele szkoleń obecnych na rynku oferuje wątpliwą jakość lub niskie wartości praktyczne, które uczestnik jest w stanie ze szkolenia wynieść. Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że szkolenie: Zarządzanie zespołem w 4GROW było najlepszym miękkim szkoleniem w jakim miałem okazję brać udział.

 

Do 4Grow trafiłam szukając pomocy w zarządzaniu swoim rozwojem oraz dalszą karierą. Potrzebowałam "lustra", które pomoże mi nazwać obszary rozwojowe oraz wyznaczyć drogę do ich realizacji.
Wystarczyło wysłać maila z informacja, że nie wiem co powinnam wybrać z portfolio, szkolenie czy coaching. Jeśli szkolenie, to które? Tego samego dnia osoba z biura zadzwoniła do mnie z propozycją porozmawiania z trenerem. Trener poświęcił mi tyle czasu ile tylko potrzebowałam, żeby opowiedzieć o miejscu i czasie w jakim znajduje się moja kariera oraz przeprowadził ze mną kilka ćwiczeń, które pomogły znaleźć odpowiedzi na część bardzo nurtujących mnie pytań. Kilka tygodni później siedziałam już na fotelu w sali szkoleniowej. Dwa dni szkolenia  dały mi więcej niż ostatnie dwa lata rozmaitych szkoleń w innych ośrodkach, samokształcenia się, a przede wszystkim pozwoliły poczuć znowu wiatr w żaglach.
Szkolenie z zarządzania zespołem przygotowane jest w taki sposób że odczuwasz, iż każdy z elementów o jakich jest mowa jest ważny i koresponduje bądź tworzy całość ze wszystkimi wcześniej omawianymi. Nie masz poczucia "po co o tym w ogóle mówimy, co to wnosi" wszystko ma sens i już po kilkudziesięciu minutach czujesz, że poziom merytoryczny jest bardzo wysoki. Narzędzia z jakimi zapoznajesz się w czasie szkolenia są przedstawione bardzo jasno. Teraz, gdy jestem po szkoleniu trudno mi uwierzyć, że przerobiliśmy tak dużo tematów i wszystkie zostały opisane szczegółowo i przećwiczone w tak krótkim czasie. Trener ma nowatorskie ( jak przypuszczam własne) podejście do osób które szkoli, które w niezwykły sposób wiążę każdą osobę z nim, pozwala na otwartość. Obsługa szkolenia, przygotowanie treści, sposób ich przedstawienia, zaangażowanie zespołu 4GROW uświadamia jak wielkim szacunkiem jako partner jesteś darzony. 

Szkolenie z Charyzmy powinno mieć inna nazwę "Jak zaskarbić sobie największego wroga ?". W czasie kilku dni w bardzo przystępny, a zarazem nowatorski sposób można dowiedzieć się i przyswoić wiedzę z zakresu:jak być przywódcą, co zrobić by zespół rzucił się za Tobą w ogień oraz jak pokazać szerszą perspektywę osobom, które niekoniecznie są otwarte na nasze propozycje. Agenda warsztatów dobrze skomponowana, kursant stale stymulowany do zaangażowania i kreatywnego podejścia do zadań. Polecam.

Szkolenie polecam dlatego, że zakres tematu jak i dogłębność w pełni pokrywa moje oczekiwania, nawet w niektórych obszarach przekracza. Poza tym super atmosfera, ogrom materiałów i przykładów z życia. Gorąco polecam!

Polecam szkolenie zarządzanie zespołem, przywództwo przede wszystkim ze względu na to, że poszerza perspektywy. Pokazuje jak rozmawiać z pracownikami, jak ich zrozumieć i że nie zawsze motywacja finansowa jest najlepszym wyborem. Zachęcam gorąco wszystkich managerów na różnym poziomie doświadczenia, wierzę że każdy znajdzie coś dla siebie.

Ciężko spotkać na rynku szkoleniowym trenera z tak dużą charyzmą. Jest to nieoceniona cecha przy budowaniu wiarygodności i pomaga w wyciągnięciu najlepszych wartości ze szkolenia.

Zacznę od tego, że uważam samą koncepcję takiego treningu za bardzo trafioną.

Do tej pory nie spotkałem się z podobnym pomysłem, a miałem już okazję współpracować z wieloma firmami szkoleniowymi.

Główna korzyść jaką dostrzegam to możliwość przedyskutowania wątpliwości, które pojawiają się w prawdziwym życiu, wtedy kiedy stosuje się techniki omawiane na szkoleniu, już w moim środowisku zawodowym. Czyli tak naprawdę nie zostaję z suchą teorią, ale mam możliwość omówienia efektu czy przećwiczenia innego wariantu, wtedy kiedy mam już własne przemyślenia dotyczące tematów poruszanych na szkoleniu. Dodatkowo jest to świetna motywacja, do tego żeby nie wracać do ‘starego’ sposobu działaniu, ale żeby faktycznie przekuć teorię w praktykę – a tylko wtedy szkolenie ma sens.

Myślę, że uzupełnienie szkolenia grupowego o trening indywidualny adresuje pełny wachlarz potrzeb związanych ze szkoleniem miękkim.

Zaczyna się oczywiście od teorii, dalej na szkoleniu grupowym mamy możliwość poznania opinii innych praktyków oraz wspólnego przećwiczenia omawianych technik i tematów. Jest to doskonałe doświadczenie, nie mniej środowisko jest nieco sztuczne, dlatego że treningowe. Biorąc pod uwagę, że mówimy o zarządzaniu ludźmi, nigdy nie uda nam się stworzyć na sali szkoleniowej rzeczywistej atmosfery, chociażby ładunek emocjonalny jest inny.

Dlatego kiedy wracamy po szkoleniu do ‘naszego świata’ i wdrażamy nowo poznane techniki, dopiero wtedy ćwiczenie jest w pewien sposób pełne. Natomiast dodatkowa możliwość omówienia efektu na spotkaniu indywidualnym, sprawia że mamy możliwość korekty czy zadania pytania, które wcześniej nie przyszłoby nam do głowy.

Bardzo dobrze przygotowane szkolenie pod kątem merytoryki i procesu uczenia się poprzez zabawę i „dobrą” energię!

Mega trening! Nauka bez wytchnienia! Każda minuta spędzona w sposób wartościowy. Trener, który uczy, chwali, koryguje – odkrywa Twój potencjał! Dziękuję!

Szkolenie dla zaawansowanych samouków. Wtedy kiedy myślimy, że wiemy wszystko trzeba iść na to szkolenie.

Kontakt do Mateusza otrzymałem z polecenia. Indywidualne i innowacyjne podejście pomogły mi inaczej spojrzeć na Win-Win i temat negocjacji. Dzięki Mateusz! THE BEST!

Czy wiesz, że pytać to najważniejsze i najfajniejsze w negocjacjach? Jeżeli chcesz wiedzieć jak pytać i co z tego wynika idź do Mateusza :) na szkolenie.

Po tym szkoleniu, mimo niewielkiego doświadczenia w rekrutacji nabrałam przekonania, że mogę efektywnie rekrutować.