4GROW Mateusz Dąbrowski 4GROW https://4grow.pl mailto:[email protected] 531314431 Mo-Fri 08:00-17:00 4GROW to butikowa, rodzinna firma szkoleniowa oferująca szkolenia najwyższej jakości z obszaru kompetencji miękkich, osobistych i menedżerskich 4grow.pl https://4grow.pl https://www.facebook.com/4GROW/ 4GROW
Panieńska 9 lok. 25 03-704 PL Warszawa
4GROW firma szkoleniowa szkolenia z kompetencji miękkich szkolenia menadżerskie

Opinie

Genialne szkolenie Wystąpienia publiczne, dużo praktyki, zajęć warsztatowych.
Przełamywanie barier i walka ze słabościami.
Gorąco polecam!

Charyzmatyczny prowadzący szkolenie Wystąpienia publiczne, oferujący wiedzę i konkretne narzędzia wystąpień publicznych wraz z ich utrwaleniem za pomocą sporej ilości ćwiczeń praktycznych. Konkretnie i rzetelnie, bez zbędnego lania wody. Polecam.

Świetny trener, szkolenia - Wystąpienia publiczne jest bardzo praktyczne i angażujące uczestnika. Mimo, że tylko 2 dni, to cała grupa zrobiła znaczny postęp w sposobie prezentowania.

Rewelacja, niestandardowe, bardzo ciekawe, angażujące szkolenie "Wystąpienia publiczne". NIEBANALNE. Prowadzącego chce się naśladować i chce się chcieć więcej!

Sprawnie, dobrze przygotowane. Bardzo sympatyczna Pani trener.

Szczególnie wartościowe w szkoleniu PowerPoint było przedstawienie dużej ilości narzędzi w bardzo przystępny sposób. Pozwoliło to poczuć mi się dużo pewniej w tym narzędziu i widzę, że zaoszczędzę mnóstwo czasu w przyszłych prezentacjach.

Szkolenie z PowerPointa prowadzone przez trenerkę było bardzo merytoryczne, zawierało obszerną część praktyczną, łącznie z zadaniami do wykonania. Trenerka jest bardzo zaangażowana, komunikatywna i optymistyczna. Polecam!

Przystępna forma prowadzenia zajęć w interakcji z uczestnikami. Pokazanie i przetrenowanie wielu przydatnych funkcji PowerPointa.

Bardzo przydatne szkolenie z PowerPointa, przekazanie w prosty sposób informacji.

Duża ilość przydatnych informacji.

Poznałam funkcje programu, o jakich nie miałam zupełnie pojęcia.

Możliwości PowerPoint są praktycznie nieograniczone.

Bardzo dobre warsztaty z asertywności, które pomogło mi w zrozumieniu własnych wbudowanych przeszkód, utrudniających mi prace i życie. Praktyczne ćwiczenia i czas do zastanowienia się pozwoliły na autorefleksję i wyciągnięcie wniosków. Gorąco polecam.

Inspirujące szkolenie, które jest inne niż te, które zrealizowałem do dziś. Energiczny i kompetentny trener. Brawo! Czysta praktyka!

Bardzo polecam, świetny prowadzący. Choć dużo stresu i niespodzianek, którym trzeba było stawić czoła. Jestem bardzo wdzięczna za zaangażowanie trenera.

Świetna, kameralna atmosfera.

Indywidualne podejście do uczestników.

Świetne podejście do uczenia wyjścia ze strefy komfortu.

Swoboda przy prowadzeniu warsztatów.

Polecam wszystkim, którzy chcą się rozwijać.

- ugruntowanie wiedzy

- dobre przygotowanie

- szołmen na wysokim poziomie kompetencji

- pasja, autentyczność

Szkolenie z prezentacji prowadzone w nietypowy sposób, bo praktycznie bez prezentacji. Prowadzący bardzo dobrze przygotowany, bardzo dużo informacji praktycznych, do zastosowania nie tylko w prezentacjach. Szczegółowo omówione techniki prezentacji i sposoby radzenia sobie ze stresem.

Uświadomiłem sobie jasno, że zarządzanie zespołem to nie neurochirurgia. Nie jest to aż tak trudne.

Wartościowe szkolenie, na którym uczyliśmy się praktycznych (menedżerskich) technik do radzenia sobie w trudnych, codziennych sytuacjach. Miła, komfortowa atmosfera oraz liczne ćwiczenia sprzyjały przyswajaniu wiedzy.

Szkolenie było dla mnie inspirujące oraz zaskakująco innowacyjne. Pokazało mi inne sposoby współpracy i komunikacji z zespołem, które wcześniej nie były dla mnie intuicyjne. Myślę, że po tym szkoleniu stanę się lepszym i bardziej efektywnym menedżerem.

Dzięki szkoleniu zwróciłam uwagę jak ważne są relacje międzyludzkie. Sztywne nastawienie wyłącznie na cele nie jest kluczem do budowania wizerunku dobrego menagera. Poznałam wiele metod by te relacje budować od podstaw, dziękuję.