Opinie

Bardzo profesjonalne i ciekawe szkolenie.

Bardzo przydatne szkolenie, dające możliwość skonfigurowania własnego Outlooka "live" dzięki pomocy trenera. Przydatne informacje dotyczące zarządzania własnym czasem.

Mogę odmawiać, mogę mieć swoje zdanie.

Wracam i będę wracać na szkolenia do 4Grow. To nie tylko autorskie programy ale absolutnie fantastyczny kontakt z uczestnikami, otwartość, wspieranie, profesjonalizm i indywidualne podejście. Trudne sprawy, zagadnienia do przepracowania stają się prostsze dzięki ich treningowi. Serdecznie dziękuję, że jesteście.

Techniki zastosowane na przykładach wziętych z życia, Super prowadząca - zaskakująca. Szkolenie bardzo pozytywne.

Wygodna sala, kompetentna trenerka i mnóstwo przydatnego materiału - dziękuję za te intensywne 2 dni :)

Było warto! 🔥 Dziękuje Wam za 4 wartościowe dni, spędzone w mega pozytywnej atmosferze (trzeba przyznać, że nasza grupa dużo tutaj wniosła) 💪🏼
Teraz czas na ułożenie wiedzy i stosowanie jej w praktyce, przede mną dużo inspirujących wyzwań - to właśnie ten wiatr w żagle, który napędza do działania! 💥
Jeżeli poszukujesz dla siebie szkolenia managerskiego - z zarządzania zespołem i przywództwa - mocno polecam 4GROW 😎

Konkretne, merytoryczne, potrzebne

Bardzo praktyczne warsztaty, dużo wiedzy i narzędzi pozwalających wznosić komunikację na wyższe poziomy, profesjonalna trenerka Monika. Praca w małej grupie pozwoliła przećwiczyć nabyte umiejętności i otrzymać wiele informacji zwrotnych.

Efektywne, przydatne zwroty oraz formularze. Dobry kontakt prowadzącego z uczestnikami. Gotowe formularze, które można wykorzystać. Poznanie dużej ilości technik które można wykorzystywać.

Bardzo dobre pod kątem merytorycznym szkolenie, obfitujące w ciekawe przykłady z życia i biznesu oraz liczne ćwiczenia utrwalające przekazywaną wiedzę i poznawane techniki. Szkolenie Zarządzanie zespołem, przywództwo i motywowanie pracowników w 4GROW jest idealne nie tylko dla dłużej pracujących na stanowisku lidera zespołu, ale i „świeżych” (takich jak ja).

Szkolenie z Zarządzania zespołem i motywowania w 4GROW wywróciło mój świat i jego postrzeganie do góry nogami. Zarządzanie zespołem to nie proces zero-jedynkowy. To umiejętność zadawania odpowiednich pytań, słuchania i dochodzenia do wartości. Dzięki przykładom łatwiej zobrazować to wszystko. Zrozumieć. Szczerze polecam.

Na szkoleniu z Zarządzania zespołem odkryłam, jak wiele istnieje możliwości, by motywować pracowników. Było dużym zaskoczeniem, jak ważne jest dotarcie do przekonań i wartości, a także badanie potrzeb pracowników. Jako że jestem na samym początku drogi zarządzania zespołem muszę i chcę te treści przemyśleć i wdrożyć, co z pewnością poskutkuje dużą ilością pytań i wątpliwości. Cieszę się, że będę mogła uzyskać na nie odpowiedź dzięki kontaktowi poszkoleniowemu w pakiecie, bo mentor jest mi bardzo potrzebny. Mogę śmiało polecić to szkolenie z zarządzania zespołem osobom, które mają potrzebę prowadzenia przez mentora, a nie tylko uczestniczenia w szkoleniu.

Otwierające głowę i zmieniające niewłaściwe nawyki. Polecam każdej osobie na kierowniczym stanowisku :)

Zacznę od tego, że uważam samą koncepcję takiego treningu za bardzo trafioną.

Do tej pory nie spotkałem się z podobnym pomysłem, a miałem już okazję współpracować z wieloma firmami szkoleniowymi.

Główna korzyść jaką dostrzegam to możliwość przedyskutowania wątpliwości, które pojawiają się w prawdziwym życiu, wtedy kiedy stosuje się techniki omawiane na szkoleniu, już w moim środowisku zawodowym. Czyli tak naprawdę nie zostaję z suchą teorią, ale mam możliwość omówienia efektu czy przećwiczenia innego wariantu, wtedy kiedy mam już własne przemyślenia dotyczące tematów poruszanych na szkoleniu. Dodatkowo jest to świetna motywacja, do tego żeby nie wracać do ‘starego’ sposobu działaniu, ale żeby faktycznie przekuć teorię w praktykę – a tylko wtedy szkolenie ma sens.

Myślę, że uzupełnienie szkolenia grupowego o trening indywidualny adresuje pełny wachlarz potrzeb związanych ze szkoleniem miękkim.

Zaczyna się oczywiście od teorii, dalej na szkoleniu grupowym mamy możliwość poznania opinii innych praktyków oraz wspólnego przećwiczenia omawianych technik i tematów. Jest to doskonałe doświadczenie, nie mniej środowisko jest nieco sztuczne, dlatego że treningowe. Biorąc pod uwagę, że mówimy o zarządzaniu ludźmi, nigdy nie uda nam się stworzyć na sali szkoleniowej rzeczywistej atmosfery, chociażby ładunek emocjonalny jest inny.

Dlatego kiedy wracamy po szkoleniu do ‘naszego świata’ i wdrażamy nowo poznane techniki, dopiero wtedy ćwiczenie jest w pewien sposób pełne. Natomiast dodatkowa możliwość omówienia efektu na spotkaniu indywidualnym, sprawia że mamy możliwość korekty czy zadania pytania, które wcześniej nie przyszłoby nam do głowy.

Ciężko spotkać na rynku szkoleniowym trenera z tak dużą charyzmą. Jest to nieoceniona cecha przy budowaniu wiarygodności i pomaga w wyciągnięciu najlepszych wartości ze szkolenia.

Mega profesjonalne szkolenie, z którego nie dało się wyjść bez ogromnej dawki pewności siebie i wiedzy! Przyznam, że w swojej karierze, w ramach pracy w korporacji uczestniczyłem w szeregu szkoleń, w tym z asertywności, ale muszę przyznać, że Twoja wiedza i umiejętność jej przekazania od pierwszej minuty spowodowała 100% mojego skupienia, co nie jest łatwe w moim przypadku:).  Było to najlepsze szkolenie w jakim uczestniczyłem dotychczas z tego obszaru i z ogromną przyjemnością będę kontynuował szkolenia z Twoim udziałem.

Bardzo sympatyczna i kompetentna prowadząca. Super dobrana tematyka sposób prowadzenia ćwiczeń.

Po szkoleniu jestem dużo spokojniejsza po swoje emocje i ich zrozumienie. Ciesze się, że mieliśmy zajęcia z P. Sabiną i mogliśmy posłuchać fachowej wiedzy i odpowiedniego podejścia do tematu.!

Szkolenie godne polecenia w każdym aspekcie. Ciekawy i produktywny program. Profesjonalna prowadząca, materiały i inne aspekty organizacyjne na najwyższym poziomie. W skali od 1 do 10 szkolenie oceniam na 10 :).