Opinie

Szkolenie bardzo mi się podobało, wyszłam z niego mocniejsza i pewniejsza siebie. Przypomniało mi się to co lubię w sobie najbardziej. Uśmiech radość z życia i chcę tym znowu zarażać innych. Trener jest najlepszym trenerem jakiego spotkałam „ Sabina uzdrowicielka mojej duszy”

Hanna Gruszewska

Dzięki szkoleniu nauczyłam się myśleć pozytywnie, opanować emocje i zarządzać nimi. Treningi i ćwiczenia jak opanować emocje i jak sobie z nimi radzić były elementami, które najbardziej mi się podobały, Było to najlepsze szkolenie w jakim brałam udział, panowała miła atmosfera. Szkolenie było prowadzone  w ciekawy sposób, zachęcająco do ćwiczeń i pracy nad sobą.

Dorota Mitrofan,
Specjalista ds. zakupów i planowania produkcji,
Impress decor Polska Sp. z o.o.

Korzyści ze szkolenia to usystematyzowanie wiedzy , nakreślenie problemu w jakim kierunku, gdzie i jak możemy sobie pomóc. Elementy merytoryczne to mapa ciała „ czytanie”  siebie,  odkrycie punktu, który łagodzi negatywne stany. Nazywanie swoich potrzeb , umiejętne budowanie i analiza  sytuacji, jak mogę sobie pomóc. Zaskoczyła mnie atmosfera i podeście trenera, ponieważ wcześniejsze podobne szkolenia nie próbowały nawet rozwiązać wcześniej komunikujących tematów/problemów – tzn. było coś narzucone, teoria była sucha  i niezrozumiała.

Urszula Maciorowska,
Specjalista ds. planowania produkcji,
Impress decor Polska Sp. z o.o.

Kolejne bardzo dobre szkolenie w 4GROW. Teoria jak zwykle jest tylko tłem. Tradycyjnie bardzo dużo ćwiczeń, które w praktyce pozwalają przetestować zdobywane umiejętności. Trenerka stawia przed uczestnikami wyzwania, które często powodują wyjście ze strefy komfortu. Jest to trudne ale wykonalne zadanie, dzięki temu sprawia tym większą satysfakcję.

Inez Beszterda,
Ekspert Projektowania Systemów Sieci Mobilnej,
Orange Szkolenia Sp. z o.o.

Słuchajcie, sam mam pasję i rozpoznaje ludzi z pasją. Ten facet ma pasje do prowadzenia szkolenia! A wiemy jak bardzo brakuje nam narzędzi do prowadzenia naszych prac, jak ważne i trudne jest przekazanie informacji, jak ważna jest komunikacja.

Prezes Zarządu,
P&M Group Sp. z o.o.

Znacznie poszerzyłam swoją wiedzę w zakresie rekrutacji dzięki poznaniu różnych rodzajów narzędzi rekrutacyjnych. Trener pomógł grupie się zintegrować i sam się z nią utożsamiał przez ćwiczenia praktyczne.

Ewelina Śliwińska
Młodszy specjalista
ds. personalnych
LM WIND POWER
BLADES Sp. z o. o.

Sposób prowadzenia szkolenia przez trenera trafił w moje gusta i zdecydowanie spotkał głód wiedzy z zakresu rekrutacji.

Judyta Rutkowska

Świetne szkolenie, dopasowane w pełni do moich oczekiwań, poparte ćwiczeniami i przykładami. Ogromnym plusem jest doświadczenie trenera, wiedza, zaangażowanie i super atmosfera podczas szkolenia.

Paweł Staroń

Szkolenie „Rekrutacja - zaawansowane techniki (…)” polecam rekruterom zarówno z mniejszym, jaki i z większym doświadczeniem, a także menagerom funkcyjnym. Szkolenie pozwoliło mi ustrukturyzować i uzupełnić posiadana wiedzę, a także poznać sprawdzoną metodologię.

Ewa Szeptycka,
Kierownik zespołu
ds. rekrutacji stałych

Szkolenie znacznie wzbogaciło moja wiedzę i pozwoliło inaczej spojrzeć na mój zawód. Zdecydowanie polecam.

Justyna Czyż-Ciosmak,
Alucrom Sp. z o.o.

Szkolenie umożliwiło mi zdobycie cennej wiedzy z zakresu zarządzania stresem. Przebiegało w przyjaznej atmosferze, dostarczyło miłych wrażeń podczas seansów relaksacji. Polecam wszystkim którzy stres postrzegają jako swojego wroga.

Katarzyna Pietruczuk,
Accounts Payable Lead GBS Finance,
Fundacja British Council

Szkolenie było profesjonalnie przygotowane i poprowadzone. Dostałam dużo przydatnych wskazówek na temat zarządzania sobą w czasie i planowania zadań.

Dominika Pasek,
FA Junior Sales Specialist,
Mitsubishi Electric Europe B.V.

Szkolenie bardzo ciekawe, wnosi wiele pozytywnych zmian w jakości pracy. Odpowiada na pytania bądź problemy, które wydawały się bez wyjścia. Dzięki ćwiczeniom już podczas szkolenia można przetestować nowo poznane rzeczy. Gorąco polem to szkolenie z Panem Mateuszem!

Monika Sajdak,
Junior FA Sales Specialist

Bardzo konkretne i merytoryczne szkolenie, bez zbędnych „mądrości”. Świetnie przedstawiona relacja między kompetencjami miękkimi, a konkretnymi rozwiązaniami w praktyce. Ciekawe spostrzeżenia dotyczące specyfiki pracy, np.  w skrzynkach ogólnych. Przyjazna atmosfera i brak unikania trudnych pytań.

Mateusz Dąbrowski,
Business Processes Coordinator,
Mitsubishi Electric Europe B.V.

Szkolenie oceniam jako bardzo dobre. Trafnym wyborem było połączenie umiejętności miękkich z obsługą konkretnego narzędzia wykorzystywanego w pracy. Może się wydawać, że w dobie Internetu ogólnodostępne techniki zarządzania czasem i samouczki do programów wystarczą do wdrożenia zmian, ale moim zdaniem kluczowy jest kontakt z profesjonalnym i zaangażowanym trenerem. Tak było w przypadku tego szkolenia: dało mi konkretne metody, jak i motywację do ich zastosowania.

Tomasz Wierzbicki,
Junior FA Sales Specialist,
Mitsubishi Electric Europe B.V.

Atrakcyjne szkolenie, świetny prowadzący, który dociera do osobowości uczestnika. Mimo, że szkolenie było w grupie czuło się indywidualne podejście i personalne poruszanie problemu. Jestem zadowolony i będę polecał firmę.

Robert Gałązka,
Sales Development Representative,
eRecruitment Solutions sp. z o.o.

Szkolenie uwzględniło wiele zagadnień i sytuacji mających odzwierciedlenie w mojej pracy. Najbardziej przydatna dla mnie okazała się metoda ZFUKO. Zaskoczeniem dla mnie było wyjście na zewnątrz do ludzi i proszenie o dziwne zachowania - było to pozytywne zaskoczenie. Nie uczestniczyłem wcześniej w tego typu szkoleniach, więc nie mam porównania do innych szkoleń. Relacje z trenerem oceniam pozytywnie. Trener był bardzo przekonywujący i prowadził wiele ciekawych ćwiczeń.

Radosław Semczuk,
Kierownik robót, Budimex S.A

Dowiedziałem się kilku ważnych rzeczy o sobie m.in.. że powonieniem sprawniej rozmawiać w sytuacji stresowej. Cenne wskazywanie merytoryki oraz praktycznych przykładów. Zaskoczyło mnie na + zadanie do wylosowania na dworze (ulicy). Relacja z trenerem pozytywna, budowana od pierwszych chwil szkolenia, tak aby nie było dystansu między uczestnikami.

Rafał Zygmuntowicz,
p.o. Koordynatora