Opinie

Szkolenie nauczyło mnie praktycznych narzędzi, które można wykorzystać w negocjacji, ale także tego, jak spowodować, żeby narzędzia nie były potrzebne. Jedno z bardziej inspirujących szkoleń w jakich brałam udział.

Jestem pod dużym wrażeniem szkolenia „Negocjacje w biznesie” i gorąco polecam je wszystkim, którzy chcą zdobyć/pogłębić wiedzę w tym obszarze. Zastanawiałam się wcześniej, co robię nie tak i dlatego nie osiągałam zamierzonego celu. Teraz mając narzędzia, mam pewność, iż odniosę sukces. Szkolenie jest świetnie przygotowane i na wysokim poziomie merytorycznym, a praca z trenerem (nawet jeśli wychodzisz ze strefy komfortu) jest czysta przyjemnością.

Szkolenia było przeprowadzone w bardzo profesjonalny sposób. Merytoryczne wartościowe szkolenie, bardzo ciekawie przedstawiające techniki negocjacyjne. Charyzmatyczny, profesjonalny, bardzo dobrze przygotowany trener.

Naprawdę nie odwołują terminów! :) Szkolenie z Negocjacji było kameralne, efektywne. Podejście do uczestników b. indywidualne. Polecam.

Świetne szkolenie! Lepszego nie mogłabym sobie życzyć :) Rzetelne, przydatne, życiowe, dające przestrzeń do wymiany poglądów i bardzo pozytywne! :) Dziękuję :)

Najchętniej napisałabym: “Wow” I tyle ;-) Ale domyślam się, że nie dla wszystkich może to być wartościowa opinia pomocna w podjęciu decyzji o wyborze  szkolenia: Wywieranie wpływu, perswazja i budowanie autorytetu… a zatem: Na to szkolenie wybrałam się z dużą ciekawością ale też i obawą, czy nie okaże się “takie jak inne” podające tematykę w dość suchy i powierzchowny sposób… Nie współpracowałam wcześniej z 4Grow, a szkolenie wybrałam ze względu na jego zakres merytoryczny przedstawiony na stronie. Będąc jednak już „po” tematy poruszone na szkoleniu wciąż  „chodzą mi po głowie”, a przedstawione narzędzia chcę wypróbować w swojej codziennej pracy. Nadal też jestem pod wrażeniem profesjonalizmu trenera i to zarówno w zakresie znajomości zagadnienia jak i świetnych kompetencji trenerskich.

W życiu przechodzimy przez ciągłe negocjacje, zarówno na polu prywatnym jak i zawodowym. To szkolenie dało mi szanse zrozumienia co jest prawdziwym celem negocjacji i jak ten cel osiągnąć w sposób dający dużo satysfakcji i korzyści. Poza technikami negocjacji daje dużo wiedzy osobie-bardzo wartościowych. Świetnie prowadzone, rozbudza apetyt na więcej.

Szkolenie pozwoliło mi poznać nieznane dotąd techniki, oraz obszary, które są kluczowe przy negocjacjach. Zamierzam konsekwentnie wykorzystać je w mojej pracy, co wierzę wpłynie z korzyścią na współpracę z moimi Klientami. Zarówno forma i treść szkolenia jak i angażowanie uczestników przez Mateusza z jego nieustannym wsparciem (ukierunkowywaniem) składa się na doskonałą całość. Szczerze polecam.

Szkolenie otworzyło mi oczy, na to jak istotne jest poznanie potrzeb Klienta i tego co nim kieruje w rozmowie z nami zanim jeszcze przejdziemy do próby sprzedaży. Trener w jasny sposób przedstawia problemy i zawiłości związane z negocjacjami, by później w praktyczny sposób, poprzez scenki, pokazać jak sobie z owymi zawiłościami radzić.

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie, prowadzone w bardzo profesjonalny sposób. Super trener prowadzący z bardzo dużym doświadczeniem i umiejętnością przekazu. Każdy poruszony aspekt był bardzo ciekawy i pouczający.

Bardzo ciekawe szkolenie, które precyzowało wiele informacji, które miałem z innych szkoleń i dotychczasowego doświadczenia. Inne spojrzenie na problemy pojawiające się w takcie negocjacji.

Mateusz jest najlepiej przygotowanym i najbardziej kompetentnym trenerem z  jakim miałem przyjemność współpracować na przestrzeni 8 lat, czyli od kiedy uczestniczę w szkoleniach.

Bardzo praktyczne szkolenie skupione na przypadkach osadzonych w realiach biznesowych. Przydatne techniki, trener i zawartość skłania do refleksji i motywacji do wdrążenia technik w praktyce.

Jeżeli myślisz, ze będzie łatwo, miło i przyjemnie to tym bardziej zachęcam do uczestnictwa. Dobra energia szkolenia, fajne budowanie relacji z uczestnikami.

Szkolenie, na którym nie tylko można, ale i chce się uczyć. Bardzo duży nacisk został położony na ćwiczenia praktyczne, często trudne i zmuszające uczestników do wyjścia ze strefy komfortu. Dzięki tym wyzwaniom można się było jeszcze więcej dowiedzieć o sobie i lepiej zrozumieć pewne mechanizmy przy ich doświadczaniu. Zaangażowanie trenera i sposób prowadzenia przez niego zajęć sprawiły, że wszyscy uczestnicy aktywnie brali udział w szkoleniu – każdy mógł się wypowiedzieć i skorzystać ze spostrzeżeń trenera i pozostałych uczestników oraz pozwolić sobie na autorefleksję.
Czas na szkoleniu płynął błyskawicznie i nie można było się na nich nudzić.
Szczerze polecam i chętnie wybiorę się na kolejne szkolenie 4GROW.

Sprawna i profesjonalna organizacja szkolenia. Treści są przekazywane w sposób ciekawy, przy użyciu nownoczesnych metod i przy zapewnieniu komfortu każdemu z uczestników. Serdecznie polecam.

W bardzo ciekawy sposób przedstawione i nazwane sytuacje z zakresu wywierania wpływu i perswazji. Zostały one nazwane, określone i przećwiczone. To, o co chodziło. Pozostaje jedynie niedosyt poznawczy. Na podkreślenie zasługuje fakt prowadzenia szkolenia; stworzenia warunków, otwartość na potrzeby, zaangażowanie oraz gotowość do dalszej współpracy i kontaktów.

Korzyścią ze szkolenia dla mnie jest to, że w codziennych problemach i obowiązkach zwiększę swoją kontrolę nad emocjami i stresem. Postaram się je dostrzegać i nazywać. Po szkoleniu posiadam też większą świadomość, iż większość przeżywanych emocji zależy tylko ode mnie.

Znakomite szkolenie. Trenerka stworzyła komfortową atmosferę, zadbała o dobre samopoczucie uczestników. Mama poczucie, że ze szkolenia wychodzę silniejsza, bogata w wiedzę o sobie samej, z przekonaniem, że mogę zadbać o swój komfort psychiczny i nie poddawać się tak łatwo emocjom. Tak wiele zależy ode mnie – ta świadomość daje siłę!

Szkolenie było bardzo interesujące. Techniki radzenia sobie ze stresem, złością i smutkiem na pewno zastosuję w życiu prywatnym i w pracy. Trenerka jest bardzo sympatyczna i podaje informacje i sposoby zmiany zachowania w ciekawy i interaktywny sposób.