Opinie

Szczerze rekomenduję firmę 4GROW jako grupę świetnych trenerów, dających szereg rozwiązań szkoleniowo-rozwojowych. Szczególnie polecam Panią Sabinę Dąbrowską Olbryś jako profesjonalnego i rzetelnego trenera komunikacji. Cenię Ją za zaangażowanie, umiejętność budowania dobrego kontaktu i atmosfery wzajemnego zaufania z pozostałymi uczestnikami szkoleń. Sabina swoją wiedzę merytoryczną i duże doświadczenie przekazuje w sposób przejrzysty i zrozumiały dla każdego słuchacza. Omawiane tematy zostały ujęte w nowatorski i interesujący sposób, przez co znacząco podniosły poziom świadomości wszystkich uczestników. Zajęcia pozwoliły zajrzeć w głąb siebie a narzędzia jakie trenerzy przekazali  nam do wdrażania, dają umiejętność wykorzystania teorii w praktyce. Szkolenie jest jednocześnie inspiracją do pracy nad sobą. Pełen profesjonalizm widać w postaci wymiernych efektów w firmie. Polecam

Szkolenie było bardzo pomocne. Mam nadzieję wdrożyć kilka sposób w naszej komunikacji zespołowej z tego co się tam nauczyłem. Naprawdę niewiele jest takich szkoleń, szkoda jednak, że nie są przeprowadzane między zespołowo wraz z przełożonym. Lecz może to właśnie nasza (kadry menadżerskiej) w tym głowa, aby wdrażać dalej te techniki w życie.
Mateusz przykro mi, że nie mogłem być do końca bo naprawdę z przyjemnością się Ciebie słuchało. Na pewno będę Was polecać.
Mam nadzieję do zobaczenia!

Cieszę się, że mogłam wziąć udział w szkoleniu: Stres - zarządzanie emocjami. To były dwa dobrze przeżyte dni. Dziękuję Sabino, że tak kreatywnie poprowadziłaś to szkolenie. Byłaś niestrudzona do samego końca. Przez każdą minutę prowadzonego szkolenia było widać jak bardzo utożsamiasz się z przekazywaną wiedzą. Twoja szczerość pozwoliła i mi się bardziej otworzyć. Właściwie to było coś więcej niż szkolenie. Wymiana doświadczeń, zajrzenie w głąb siebie pozwoliło mi odkryć obszary, nad którymi powinnam popracować, a co najważniejsze otrzymałam do tego narzędzia. Dla mnie największą zaletą szkoleń w 4grow jest to, że są mega praktyczne! Uważam, że takie szkolenie powinno być obligatoryjne dla wszystkich ludzi.

Merytoryczne, konkretne podejście do tematu, duża wiedza. 

Otwiera oczy, inspiruje, daje do myślenia, uczy, dziękuję.

Bardzo przydatne, rozwijające i praktyczne szkolenie.

Szkolenie uzmysławia jak skomplikowana jest komunikacja. Zwraca uwagę na detale, które bagatelizujemy na co dzień. Dzięki szkoleniu wiem jak komunikować się z różnymi typami osobowości i gdzie szukać potencjalnych przyczyn niepowodzeń. 

Bardzo fajne. Sporo nawyków i zachowań porządkuje, nadaje im szlif, uczy wielu rzeczy.

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie z dużą ilością materiałów przeprowadzone w formie warsztatu.

Możliwość wystąpień oraz późniejszej oceny (samych siebie).

Szkolenie podniosło moje umiejętności prezentacji i wystąpień.

Profesjonalne szkolenie. Duża wiedza przekazana w przystępny sposób. Atmosfera świetna, człowiek chętnie się angażuje w poszczególne zadania.

Szkolenie na najwyższym poziomie, spełniające oczekiwania, zarówno tworzenia prezentacji jak i sztuki wystąpień publicznych.

Nie byłem jeszcze na tak dobrze prowadzonym, pełnym praktyki szkoleniu. Najtrudniejsze przed nami, ale czuję, że to były bardzo dobrze zainwestowane dwa dni. Teraz nie może się już nie udać.

Naprawdę duża zawartość merytoryczna.

Chcesz poznawać różnorodność osobowości człowieka? To szkolenie pomaga w tym.

Dynamiczne, serdeczne, pozytywne, przydatne, pomocne, rozwijające. Przełamujesz siebie, by zdobyć cenną wiedzę także o sobie samym.

Praca na przykładach w dobrej atmosferze, dużo ćwiczeń, które utrwalają przyswajanie materiału.

Dużo ćwiczeń, interakcje z innymi uczestnikami, przystępne prezentacje, bardzo dobra trener.

Szkolenie poszerza horyzonty na omawiane tematy, ukazuje różne problemy, oraz jak do nich podchodzić aby rozwiązać je skutecznie. Szczerze polecam!