4GROW Mateusz Dąbrowski 4GROW https://4grow.pl mailto:[email protected] 531314431 Mo-Fri 08:00-17:00 4GROW to butikowa, rodzinna firma szkoleniowa oferująca szkolenia najwyższej jakości z obszaru kompetencji miękkich, osobistych i menedżerskich 4grow.pl https://4grow.pl https://www.facebook.com/4GROW/ 4GROW
Panieńska 9 lok. 25 03-704 PL Warszawa
4GROW firma szkoleniowa szkolenia z kompetencji miękkich szkolenia menadżerskie

Uzyskaj dofinansowanie na szkolenie!

Obniż koszt szkolenia nawet do 0%!

Programy wsparcia z BUR i KFS oferują dofinansowania do szkoleń, a my pomożemy Ci je uzyskać!

Przeczytaj o tych programach, lub zostaw numer – zadzwonimy i opowiemy Ci wszystko. A Ty zdecydujesz, czy chcesz skorzystać ze wsparcia.


icon
Wolisz porozmawiać?
Zostaw numer, oddzwonimy
Wpisz poprawny numer telefonu
pole wymagane Pola wymagane

Szkolenie HR Biznes Partner prawdziwym partnerem

Wersje szkolenia:
online | stacjonarne | mix | zamknięte: Warszawa / Polska

Szukasz szkolenia dedykowanego HR Biznes Partnerom z kluczowych dla tej roli kompetencji "miękkich"? Chcesz w ramach jednego szkolenia zapewnić sobie warsztatowy trening technik i narzędzi dla HR Business Partnera z zakresu asertywności, wywierania wpływu, perswazji, budowania autorytetu, neurolingwistyki, moderowania pracy zespołów, zarządzania konfliktem?

Odpowiadasz za obszar HR w Twojej organizacji i jednocześnie chcesz mieć prawdziwie partnerską relację z biznesem: przedstawicielami innych działów, menadżerami, zarządem? Chcesz umieć nie tylko konstruktywnie i z „klasą” reagować w najtrudniejszych dyskusjach, ale także wspierać biznes (pracowników, menadżerów, zarząd) w dochodzeniu do porozumienia i w znajdowaniu najlepszych rozwiązań?

A może chcesz wzmocnić swój autorytet i zmienić swoją rolę z HR-owego „podwykonawcy” na równorzędnego partnera dla biznesu?

Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu!
 

Przeczytaj program naszego szkolenia i przekonaj się, że nie znajdziesz w nim typowych zagadnień z obszaru HR.

Sprawdź program lub ZAREZERWUJ

My zakładamy, że jesteś już specjalistą w swojej dziedzinie HR i to, czego teraz potrzebujesz, to praktyczne techniki i narzędzia, dzięki którym zbudujesz relację partnerską z przedstawicielami tzw. "biznesu" oraz dzięki  którym sprawisz, że Twoje wsparcie będzie dla innych na wagę złota. A Ty będziesz szanowanym autorytetem - prawdziwym Partnerem!

Efekty udziału w szkoleniu 

Otrzymasz praktyczne techniki i narzędzia do budowania partnerstwa z biznesem, dzięki którym Twoi klienci wewnętrzni będą chcieli Cię „sklonować”:

 1. Techniki i zabiegi, dzięki którym asertywnie zadbasz o Twoje granice, komfort, potrzeby i efektywność;
 2. Techniki wspierające budowanie autorytetu;
 3. Autorskie narzędzia do radzenia sobie z oporem, obiekcjami, zastrzeżeniami i krytyką;
 4. Techniki do udzielania konstruktywnej krytyki i egzekwowania;
 5. Narzędzia i techniki do budowania porozumienia i zarządzania konfliktem interpersonalnym;
 6. Struktury pytań coachingowych, dzięki którym pomożesz Twoim partnerom znaleźć najlepsze dla nich rozwiązania bez doradzania;
 7. Neurolingwistyczne struktury wzmacniające perswazję Twojego przekazu oraz zaangażowanie Twoich partnerów;
 8. Praktyczne modele, narzędzia i struktury do wspierania Twoich partnerów biznesowych w budowaniu współpracy w zespole.

  Kto poprowadzi Cię przez sztukę budowania kompetencji "miękkich" prawdziwego HR Business Partnera?

  HR Business Partner MateuszHR Business Partner Sabina

  Różne osobowości.

  Ale wiele nas łączy:

  - Jesteśmy doświadczonymi HRowcami, HR biznes partnerami i menadżerami, mamy ponad 15 lat pracy w biznesie i wspólnie z przedstawicielami biznesu a do tego jesteśmy certyfikowanymi psychologami, coachami i trenerami – przekładamy najnowsze odkrycia psychologii na praktykę biznesową. Wywodzimy się z korporacji i jednocześnie współtworzymy kameralną firmę szkoleniową nastawioną na jakość - rozumiemy HR i biznes.

   

   6 cech, którymi wygrywamy z konkurencją

   1. Program tego szkolenia nie koncentruje się na typowych zagadnieniach z obszaru projektów i procesów HR. Obejmuje aktywny, warsztatowy trening technik i narzędzi z zakresu różnorodnych kompetencji miękkich kluczowych w roli HR Biznes Partnera, n.in - asertywności, wywierania wpływu, perswazji, budowania autorytetu, neurolingwistyki, wspierania współpracy zespołowej, zarządzania konfliktem.
   2. W ramach szkolenia, masz 90 minut dodatkowego treningu indywidualnego w ciągu roku od szkolenia, na przećwiczenie poznanych technik sam na sam z trenerem lub na wspólne przedyskutowanie Twoich specyficznych wyzwań zawodowych.
   3. Masz także dożywotnie, nielimitowane ilościowo wsparcie telefoniczne od nas, trenerów, w Twoich wyzwaniach i problemach.
   4. Przez rok po szkoleniu będziemy Cię inspirować dodatkowymi materiałami tzw. "follow up".
   5. Nie odwołujemy szkoleń - wystarczy Twój zapis, by termin tego szkolenia został zagwarantowany.
   6. Opinie naszych uczestników - podpisane pełnym nazwiskiem i firmą. One są najlepszym dowodem na to, czego możesz się spodziewać a ich wiarygodność weryfikuje bezwzględnie jakość szkolenia! Sprawdź także opinie wystawione przez uczestników naszych szkoleń w google TUTAJ.

    

   Opinie o szkoleniu

   Jeżeli myślisz, ze będzie łatwo, miło i przyjemnie to tym bardziej zachęcam do uczestnictwa. Dobra energia szkolenia, fajne budowanie relacji z uczestnikami.

   Bardzo praktyczne szkolenie skupione na przypadkach osadzonych w realiach biznesowych. Przydatne techniki, trener i zawartość skłania do refleksji i motywacji do wdrążenia technik w praktyce.

   Początek szkolenia: HR biznes partner był dla mnie jak uderzenie pioruna! A tak przecież często w życiu bywa, że spotykają nas sytuacje, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć, a co dopiero kontrolować.. Po szkoleniu będę bardziej czujna i prawdopodobieństwo, że coś mnie zaskoczy, a co dopiero temu czemuś „ uda się mnie porwać z nurtem, niczym strumień pędzący z gór” znacznie się zmniejszyło. Za to serdeczne dzięki!

   Więcej opinii ze szkolenia >>

    

   i dołącz do grona zadowolonych Klientów!

   Szkolenia prowadziliśmy dla:

   Dla kogo szkolenie HR Biznes Partner

   To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

   1. Masz już specjalistyczną, ekspercką lub menadżerską wiedzę z obszaru HR (jednego lub kilku) i pełnisz lub będziesz pełnić rolę wewnętrznego lub zewnętrznego konsultanta, doradcy, opiekuna, partnera z Twojego obszaru HR, dla wybranej jednostki biznesowej, grupy pracowników, menadżerów lub zarządu;
   2. Masz poczucie, że posiadane przez Ciebie kompetencje eksperckie nie wystarczają Ci do tego, aby partnersko współpracować z Twoimi klientami / współpracownikami (wewnętrznymi lub zewnętrznymi);
   3. Czekają Cię zadania związane z prowadzeniem spotkań zespołowych dla Twoich współpracowników / partnerów biznesowych poświęcone wypracowywaniu zmian, decyzji, planów działań;
   4. Na co dzień prowadzisz trudne rozmowy z partnerami biznesowymi, podczas których wyzwaniem są dla Ciebie ścierające się różne opinie i wywieranie wpływu na Ciebie przez innych;
   5. Twoje zadania polegają lub będą polegać na doradzaniu / wspieraniu menadżerów / zarządu w tematach związanych z zarządzaniem kapitałem ludzkim;
   6. Nie chcesz brać udziału w typowych szkoleniach z asertywności, wywierania wpływu, perswazji – potrzebujesz szkolenia, które rozwija „mieszankę” tych kompetencji w kontekście partnerstwa pomiędzy HR i biznesem;
   7. Zależy Ci na trenerze, który przeszedł przez To, co Ty i uczy tego, czego sam doświadczył i sprawdził skuteczność na własnej skórze ?;
   8. Jesteś gotów na pracę warsztatową, „na sobie” i na wychodzenie podczas szkolenia z własnej strefy komfortu.

   Przeczytaj program lub sprawdź inne warianty szkolenia

   Pobierz program: pdfpdf

   Program szkolenia: HR Biznes Partner

   1. HR Biznes Partner wspiera menadżerów w rozwiązywaniu problemów
   i budowaniu zespołów

   • Model 5 dysfunkcji zespołu.
   • Modele do moderowania spotkań, wypracowywania zmian i nowych rozwiązań:
    • HPI,
    • GROW
   • Coachingowe techniki:
    • zadawania pytań,
    • prowadzenia dyskusji
    • rozwiązywania problemów.

   2. HR Biznes Partner asertywnie stawia granice

   • Analiza Transakcyjna jako model pozycji percepcyjnych i komunikacyjnych do wykorzystania w relacjach biznesowych (dorosły, rodzic, dziecko wg. Berne’a).
   • Trójkąt Dramatyczny (wg Karpmana) jako model destrukcyjnych relacji biznesowych – po czym go poznać, jak w niego nie wchodzić i jak z niego wyjść?
   • Techniki asertywnego i pełnego szacunku stawiania granic: Odroczenie asertywne, Asertywna odmowa, Otwarte drzwi, Jujitsu.

   3. HR Biznes Partner zarządza roszczeniami i buduje porozumienie

   • Technika zarządzania oporem i pretensjami EGO™, dzięki której będziesz reagować konstruktywnie i zbudujesz porozumienie nawet, gdy druga strona będzie miała zastrzeżenia lub będzie „atakować” Cię (lub innych) słownie.
   • Autorska technika Alternatywy™ - dzięki niej w dyplomatyczny sposób pokażesz korzyści z wyboru Twojego rozwiązania w sytuacji, gdy Twój partner biznesowy oczekuje od Ciebie czegoś innego.
   • Reframing – technika, która pomoże Tobie i Twoim współpracownikom, partnerom  przechodzić od problemów do rozwiązań.

   4. HR Biznes Partner wywiera wpływ – egzekwuje, krytykuje, przekonuje

   • Wyzwalacz Proaktywności™ - "Zacznij od siebie"- wywieranie wpływu na siebie, jako podstawa wywierania wpływu na innych.
   • Jak przekonać audytorium do Twoich rozwiązań? Pomoże Ci w tym nasza autorska technika FAPROK ™.
   • Neurolingwistyka w perswazji – konstrukcje słowne wzmacniające Twój autorytet oraz odpowiedzialność i zaangażowanie Twoich partnerów.
   • Zasady konstruktywnej krytyki oraz techniki eskalujące od informacji zwrotnej do werbalizacji oczekiwań i egzekwowania: feedback / feedforward i scenariusz rozmowy 4AS™.

   Przyjdź po techniki, które odmienią jakość Twojej współpracy z biznesem!

   Zarezerwuj swoje miejsce na szkoleniu!
   Masz pytanie dot. programu?
   Zostaw numer, oddzwonimy
   Wpisz poprawny numer telefonu
   pole wymagane Pola wymagane

   Benefity - co dostaniesz oprócz szkolenia?

   Szkolenia dla HR

   Trener zapyta o Twoje potrzeby i zaproponuje optymalny
   program GRATIS 

   Możesz porozmawiać z trenerem już dziś o swoich problemach i potrzebach i upewnić się, że zostaną spełnione. A zostaną spełnione, nawet jeśli wykraczają poza formułę szkolenia HR Biznes Partner, bo tylko u nas "program" znaczy coś więcej niż samo szkolenie:

   Szkolenia HR biznes partner

   Trener zaopiekuje się Tobą na EKSTRA treningu
   indywidualnym GRATIS

   Gdy będziesz chciał zająć się wyzwaniem wykraczającym poza program szkolenia, ale związanym z jego tematem, lub przygotować się do ważnej i trudnej sytuacji, przećwiczyć i upewnić się, że optymalnie zastosujesz poznane techniki – masz 90 minut sam na sam z trenerem, w ciągu roku od szkolenia. Poza tym:

   HR biznes partner Szkolenia

   Trener wspiera Cię telefonicznie bez limitu godzin GRATIS

   Bo przecież po szkoleniu zaczynamy widzieć więcej, więc powstają kolejne pytania. No i pomocna dłoń przydaje się, by połączyć z Twoim życiem ogrom wiedzy i technik wyniesionych z naszego szkolenia. Dodatkowo:

   Szkolenia dla HR biznes partnera

   Dostęp do platformy online.4grow.pl  GRATIS

   Po szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje nieograniczony czasowo dostęp do platformy online 4GROW, na której ma możliwość podglądu materiałów szkoleniowych, skorzystania z ćwiczeń i narzędziownika, zapoznania się z listą polecanych książek oraz korzystania z forum.

   Szkolenia dla HR Biznes Partner

   Twoje szkolenie odbędzie się na 100% GRATIS

   Bo my nie odwołujemy szkoleń. Przy każdym szkoleniu jest informacja o tym, czy termin szkolenia jest już gwarantowany. Terminy naszych szkoleń objęte są gwarancją – w zależności od tematu szkolenia – już od 3, 2 lub nawet 1 uczestnika!

   Szkolenia dla HR Biznes Partner

   Treningi grupowe po szkoleniu GRATIS

   Co kilka miesięcy organizujemy 2-godzinne treningi grupowe, podczas których masz możliwość dalszej praktyki przed publiką oraz otrzymania informacji zwrotnej od trenera i uczestników - dzięki temu dalej rozwijasz swój warsztat i odświeżasz sobie techniki!

    

   Przekonaj się osobiście, jak miły i efektywny może być rozwój!

   Trenerzy prowadzący szkolenie HR Biznes Partner

   Jeśli masz preferencje co do trenera – skontaktuj się z nami i wskaż wybranego trenera, a podamy Ci termin, w którym prowadzi szkolenie.

   Sabina Dąbrowska-Olbryś psycholog biznesu Warszawa

   Sabina Dąbrowska-Olbryś

   dyrektor ds. merytorycznych, trener, coach ICC, psycholog biznesu

   Przez ponad 9 lat odpowiadała za kapitał ludzki w Grupie Pracuj, gdzie pełniła funkcje HR Business Partnera, Learning and Development Managera oraz HR Managera.
   Stworzyła strategię angażującego środowiska pracy, której ważnym elementem była komunikacja wewnętrzna, wzmocnienie kultury organizacyjnej, angażujący przywódcy i efektywny rozwój pracowników. Grupa Pracuj, przy jej wsparciu, co roku otrzymywała tytuł Najlepszego Pracodawcy w rankingu firmy Aon Hewitt.

   Więcej Mniej
   Agnieszka Wąsik-Walczak dyrektor zarządzający, trener, coach

   Agnieszka Wąsik-Walczak

   dyrektor zarządzający, trener, coach, konsultant DISC

    

   Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w z biznesem, również w środowisku  międzynarodowym: 7 lat doświadczenia zawodowego w środowisku międzynarodowym na samodzielnych stanowiskach: Trenera, Training Managera, Head of Training – szefa działu szkoleń CEE&ME w firmie Pandora.

   Stworzyła program dla liderów dla marki Pandora oraz Douglas   – Akademia Lidera oraz Program rozwoju Talentów Lidera.

   Tworzyła oraz prowadziła programy szkoleniowe oraz warsztaty z zakresu leadrshipu, szeroko rozumianych umiejętności miękkich, wdrażania innowacyjnych rozwiązań, budowania kultury organizacyjnej oraz wdrażania rozwiązań w warunkach kryzysu.

   Prowadziła warsztaty z zarządzania międzypokoleniowego oraz komunikacji międzypokoleniowej dla marki Douglas.

   Pełniąc również rolę HR Business Partner dla marki Douglas wspierała procesy rekrutacyjne oraz rozwojowe dla menedżerów regionalnych oraz dyrektorów placówek. Współtworzyła oraz wdrażała program rozwojowy Development Center dla menedżerów oraz dyrektorów marki Douglas.

   Specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów z komunikacji bez przemocy (NVC).

   Prowadziła zajęcia dla trenerów oraz coachów w ramach Akademii Trenerów i Coachów Grupy TROP – wspierałam proces edukacji oraz rozwoju przyszłych trenerów i coachów. Prowadziłam treningi interpersonalne – TBR jako trener Grupy TROP.

   Więcej Mniej

   Metodyka szkolenia z HR Biznes Partner prawdziwym Partnerem

   W naszych szkoleniach dostajesz właśnie w takich proporcjach:

   metodyka mobile metodyka desktop
   techniki

   Techniki i narzędzia konkretne strategie działania adekwatne do sytuacji i optymalne narzędzia (np. formularze, scenariusze rozmów, matryce, ściągi) – gotowce, które wiesz jak wykorzystać na co dzień

   warsztat

   Warsztat dzięki ćwiczeniom grupowym, grom, pracy w parach, na gorącym krześle, prowokacjom, wdrażasz nowe techniki i narzędzia, doświadczasz omawianych mechanizmów na sobie także w zaskakujących eksperymentach

   wiedza

   Wiedza niezbędne informacje, teorie przełamujące schematy i mity, badania i odkrycia z różnych dziedzin: psychologii, neurobiologii, coachingu, NLP

   • Szkolenie HR Biznes Partner jest prowadzone warsztatowo - uczestnicy ćwiczą poznawane techniki i narzędzia w bardzo zróżnicowany sposób (tu przeczytasz więcej).
   • Każdy otrzymuje materiały szkoleniowe oraz ćwiczenia i narzędzia (formularze, ściągi, planery, itp).
   • Po szkoleniu HR Biznes Partner uczestnik otrzymuje dostęp do platformy szkoleniowej 4GROW, na której:
    • są osadzone wszystkie materiały szkoleniowe oraz
    • jest forum do komunikacji pisemnej z trenerem i uczestnikami szkoleń z tego tematu, umożliwiające zadawanie pytań oraz wymianę doświadczeń.
   • Uczestnicy online łączą się za pomocą platformy video-szkoleniowej z trenerem (i uczestnikami na sali jeśli takowi się zapisali w ramach formy Mix).

    Uczestnicy polecają nasze szkolenia live online

    youtube
    "2 dni przed komputerem w czasie szkolenia live online nie stanowiły dla mnie żadnego problemu "
    youtube
    „Uważam, że forma szkolenia live online jest porównywalna z klasyczną formą. Jest to dobre rozwiązanie nie tylko na czas kryzysu..”

    A może bliższa Ci klasyczna, stacjonarna forma szkolenia?

    Zadbaliśmy o wszelkie środki bezpieczeństwa wobec COVID-19, a także:

    DLA TWOJEJ WYGODY
    komfort rozwoju w wygodnym fotelu 
    i max 10 osób na sali
     

     

     

    Za co uczestnicy cenią sobie nasze szkolenie z HR Biznes Partner?

    Początek szkolenia: HR biznes partner był dla mnie jak uderzenie pioruna! A tak przecież często w życiu bywa, że spotykają nas sytuacje, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć, a co dopiero kontrolować.. Po szkoleniu będę bardziej czujna i prawdopodobieństwo, że coś mnie zaskoczy, a co dopiero temu czemuś „ uda się mnie porwać z nurtem, niczym strumień pędzący z gór” znacznie się zmniejszyło. Za to serdeczne dzięki!

    Bardzo zaskakujące i pokazujące w praktyce nasze zachowania, mechanizmy obronne, dzięki czemu zwiększyła się moja świadomość i wiem, nad czym powinnam pracować. Trener aktywizuje uczestników, większość technik można przećwiczyć. Na pewno wykorzystam w swojej pracy to, czego się tu nauczyłam.

    Szkolenie prowadzone w ciekawy, czasami zaskakujący sposób, który pozwala doświadczać ważnych aspektów pracy HR Biznes Partnera. Wiele nowych, ciekawych i przede wszystkim użytecznych technik podanych w atrakcyjny sposób.

    Szkolenie „HR Biznes Partner prawdziwym Partnerem” jest pierwszym szkoleniem, podczas którego miałam okazje poznać a także przećwiczyć narzędzia do pracy z Klientem wewnętrznym wszystkie zaproponowane techniki są adekwatne do potrzeb w „roli HR BP”. Trener z wysokimi kompetencjami merytorycznymi, doświadczeniem i praktyką. Z całą pewnością wrócę jeszcze do 4GROW.

    Szkolenie „HR Biznes Partner prawdziwym Partnerem” polecam wszystkim tym, którzy chcą skonfrontować się z tworzonymi sytuacjami codziennej pracy w warunkach „kontrolowanych”. Szkolenie daje narzędzia, które można zastosować w pracy. Dodatkowo prowadzący stwarza na tyle komfortową atmosferę, że chcesz stawiać czoła nawet największym wyzwaniom! Bardzo polecam!

    Jeżeli myślisz, ze będzie łatwo, miło i przyjemnie to tym bardziej zachęcam do uczestnictwa. Dobra energia szkolenia, fajne budowanie relacji z uczestnikami.

    Wybierz wariant szkolenia i zarezerwuj miejsce

    Wariant szkolenia:

    Najbliższe terminy:

    Termin szkolenia
    Miejsce szkolenia dla formy stacjonarnej: Warszawa, Al. "Solidarności" 155 lok. 37  Zobacz na mapie

     

    Liczba uczestników:

    rabat 20% dla 2 i każdej kolejnej osoby
    Cena Regular:
    Do wyczerpania miejsc
    2 690 zł netto
    • Trening indywidualny 150 minut gratis
    • Kontakt z trenerem bez limitu godzin gratis
    • Nielimitowany dostęp do platformy online 4GROW gratis
    • Jeśli to Twoje kolejne szkolenie odbierz rabat 100zł
    Cena First minute:
    Rabat ważny do 04-06-2024 lub do wyczerpania miejsc: 3
    2 390 zł netto (w tym rabat 300 zł)

    Dane zgłaszającego

    Wpisz imię
    Wpisz nazwisko
    Wpisz stanowisko/rolę
    Wpisz poprawny email małymi literami
    Wpisz poprawny nr telefonu
    Informacja o stanowisku pozwala trenerowi dostosowywać treści szkolenia do profilu zawodowego Uczestnika a E-mail oraz telefon kontaktowy umożliwiają nam zbadanie potrzeb Uczestnika i przekazanie szczegółów organizacyjnych nt. szkolenia (SMS).
    Podaj dokładny adres do wysyłki w polu uwag poniżej.

    Dane 1 uczestnika szkolenia

    Wpisz imię
    Wpisz nazwisko
    Wpisz stanowisko/rolę
    Wpisz poprawny email małymi literami
    Wpisz poprawny nr telefonu

    Dane do faktury

    Chcesz porozmawiać z nami lub wysłać zapytanie?

    kontakt 4GROW

    Interesuje Cię szkolenie zamknięte lub dla więcej niż 5 osób?

    Przygotujemy dla Ciebie idealną ofertę!
    kontakt - pytania

    Masz pytania odnośnie szkolenia?

    Z przyjemnością odpowiemy!
    Wpisz treść zapytania
    pole wymagane Pola wymagane

    Szkolenia otwarte: stacjonarne

    stacjonarne realizujemy w Warszawie

    kontakt
    Adrianna Ostrowska
    Koordynator ds. szkoleń otwartych

    Szkolenia zamknięte: stacjonarne | online

    stacjonarne realizujemy w całej Polsce

    kontakt
    Agata Smykla
    Koordynator ds. szkoleń zamkniętych

    Terminy szkoleń

    TERMINY WARIANT SZKOLENIA LOKALIZACJA
    2024-06-26 - 2024-06-28

    Szkolenie HR Biznes Partner prawdziwym Partnerem

    Kompleksowe szkolenie z kluczowych dla HR Biznes Partnera kompetencji “miękkich”. Warsztatowy trening technik i narzędzi do budowania partnerstwa i efektywnej współpracy.
    Warszawa Zarezerwuj
    2024-11-18 - 2024-11-20

    Szkolenie HR Biznes Partner prawdziwym Partnerem

    Kompleksowe szkolenie z kluczowych dla HR Biznes Partnera kompetencji “miękkich”. Warsztatowy trening technik i narzędzi do budowania partnerstwa i efektywnej współpracy.
    Warszawa Zarezerwuj