Szkolenie HR Biznes Partner prawdziwym partnerem

Szkolenia HR

Szukasz szkolenia dedykowanego HR Biznes Partnerom z kluczowych dla tej roli kompetencji "miękkich"? Chcesz w ramach jednego szkolenia zapewnić sobie warsztatowy trening technik i narzędzi dla HR Business Partnera z zakresu asertywności, wywierania wpływu, perswazji, budowania autorytetu, neurolingwistyki, moderowania pracy zespołów, zarządzania konfliktem?

Odpowiadasz za obszar HR w Twojej organizacji i jednocześnie chcesz mieć prawdziwie partnerską relację z biznesem: przedstawicielami innych działów, menadżerami, zarządem? Chcesz umieć nie tylko konstruktywnie i z „klasą” reagować w najtrudniejszych dyskusjach, ale także wspierać biznes (pracowników, menadżerów, zarząd) w dochodzeniu do porozumienia i w znajdowaniu najlepszych rozwiązań?

A może chcesz wzmocnić swój autorytet i zmienić swoją rolę z HR-owego „podwykonawcy” na równorzędnego partnera dla biznesu?

Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu!
 

Najprawdopodobniej jest to...  jedyne takie szkolenie dla HRBP na rynku!

Tak, śmiała teza. I mamy na nią dowody. Jakie?

Przeczytaj program naszego szkolenia i przekonaj się, że nie znajdziesz w nim typowych zagadnień z obszaru HR.

My zakładamy, że jesteś już specjalistą w swojej dziedzinie HR i to, czego teraz potrzebujesz, to praktyczne techniki i narzędzia, dzięki którym zbudujesz relację partnerską z przedstawicielami tzw. "biznesu" oraz dzięki  którym sprawisz, że Twoje wsparcie będzie dla innych na wagę złota. A Ty będziesz szanowanym autorytetem - prawdziwym Partnerem!

Za co uwielbiają nasze szkolenie

Początek szkolenia: HR biznes partner był dla mnie jak uderzenie pioruna! A tak przecież często w życiu bywa, że spotykają nas sytuacje, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć, a co dopiero kontrolować.. Po szkoleniu będę bardziej czujna i prawdopodobieństwo, że coś mnie zaskoczy, a co dopiero temu czemuś „ uda się mnie porwać z nurtem, niczym strumień pędzący z gór” znacznie się zmniejszyło. Za to serdeczne dzięki!

Bardzo zaskakujące i pokazujące w praktyce nasze zachowania, mechanizmy obronne, dzięki czemu zwiększyła się moja świadomość i wiem, nad czym powinnam pracować. Trener aktywizuje uczestników, większość technik można przećwiczyć. Na pewno wykorzystam w swojej pracy to, czego się tu nauczyłam.

Szkolenie prowadzone w ciekawy, czasami zaskakujący sposób, który pozwala doświadczać ważnych aspektów pracy HR Biznes Partnera. Wiele nowych, ciekawych i przede wszystkim użytecznych technik podanych w atrakcyjny sposób.

Szkolenie „HR Biznes Partnerprawdziwym Partnerem” jest pierwszym szkoleniem, podczas którego miałam okazje poznać a także przećwiczyć narzędzia do pracy z Klientem wewnętrznym wszystkie zaproponowane techniki są adekwatne do potrzeb w „roli HR BP”. Trener z wysokimi kompetencjami merytorycznymi, doświadczeniem i praktyką. Z całą pewnością wrócę jeszcze do 4GROW.

Szkolenie „HR Biznes Partner prawdziwym Partnerem” polecam wszystkim tym, którzy chcą skonfrontować się z tworzonymi sytuacjami codziennej pracy w warunkach „kontrolowanych”. Szkolenie daje narzędzia, które można zastosować w pracy. Dodatkowo prowadzący stwarza na tyle komfortową atmosferę, że chcesz stawiać czoła nawet największym wyzwaniom! Bardzo polecam!

Jeżeli myślisz, ze będzie łatwo, miło i przyjemnie to tym bardziej zachęcam do uczestnictwa. Dobra energia szkolenia, fajne budowanie relacji z uczestnikami.

Kto poprowadzi Cię przez sztukę budowania kompetencji "miękkich" prawdziwego HR Business Partnera?

HR Business Partner MateuszHR Business Partner Sabina

Różne osobowości.

Ale wiele nas łączy:

- Jesteśmy doświadczonymi HRowcami, HR biznes partnerami i menadżerami, mamy ponad 15 lat pracy w biznesie i wspólnie z przedstawicielami biznesu a do tego jesteśmy certyfikowanymi psychologami, coachami i trenerami – przekładamy najnowsze odkrycia psychologii na praktykę biznesową. Wywodzimy się z korporacji i jednocześnie współtworzymy kameralną firmę szkoleniową nastawioną na jakość - rozumiemy HR i biznes.

 

Możesz nam zaufać, bo .....

1. Wiemy z czym się mierzysz - my też kiedyś uczyliśmy się jak łączyć HR z biznesem i budować prawdziwie partnerskie relacje

Przechodziliśmy przez te same problemy co Ty.
Borykaliśmy się ze stawianiem granic i szukaniem złotego środka pomiędzy odmawianiem i jednoczesnym budowaniem dobrych relacji.

Uczyliśmy się jak doradzać i być autorytetem dla ludzi, którzy mieli wyższe stanowiska w strukturze firmy i doświadczenia, których my wtedy nie mieliśmy.

Mierzyliśmy się z ambitnym wyzwaniem, jakim było dawanie najwyższej jakości i najlepszego wsparcia klientom wewnętrznym w taki sposób, aby ich z jednej strony zadowolić, z drugiej - nie wyręczać, z trzeciej – aby nie dać się sprowadzić do roli tylko „operacyjnego podwykonawcy” a z czwartej strony – aby mieć udział w strategicznych projektach i decyzjach.

Odkrywaliśmy, na co mamy wpływ a na co nie mamy i co możemy zrobić, aby poszerzać ten krąg własnego wpływu wewnątrz organizacji – w jaki sposób możemy skłaniać innych do podejmowania określonych działań …

2. Jesteśmy praktykami HR i biznesu - mamy bogactwo realnych doświadczeń, z których możesz skorzystać

My nie urodziliśmy się menadżerami, trenerami, świetnymi mówcami i strategicznymi partnerami dla naszych klientów – poprzez lata praktyki nauczyliśmy się przekładać psychologię na biznes. Po prostu rozwinęliśmy u siebie pewne umiejętności i wypracowaliśmy do tego bogaty zestaw najefektywniejszych, praktycznych narzędzi i technik.

Dziś jesteśmy strategicznymi partnerami w obszarze HR dla menadżerów, dyrektorów, zarządów, dla firm małych i dla międzynarodowych korporacji. Potrafimy zadbać o rozwój naszego biznesu i o rentowność naszych projektów, utrzymujemy przy tym najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, potrafimy zadbać o granice naszego komfortu osobistego i biznesowego, decydujemy z kim współpracujemy, nierzadko odmawiamy naszym klientom i utrzymujemy jednocześnie z nimi bardzo dobre i długofalowe relacje ? Jesteśmy pewni, że dajemy naszym partnerom biznesowym wyjątkową wartość dodaną a oni to wiedzą, otwarcie komunikują i chcą więcej!

3. Otrzymasz od nas praktyczne techniki i narzędzia do budowania partnerstwa z biznesem, dzięki którym Twoi klienci wewnętrzni będą chcieli Cię „sklonować” ?:

 1. Techniki i zabiegi, dzięki którym asertywnie zadbasz o Twoje granice, komfort,  potrzeby i efektywność;
 2. Techniki wspierające budowanie autorytetu;
 3. Autorskie narzędzia do radzenia sobie z oporem, obiekcjami, zastrzeżeniami i krytyką;
 4. Techniki do udzielania konstruktywnej krytyki i egzekwowania;
 5. Narzędzia i techniki do budowania porozumienia i zarządzania konfliktem interpersonalnym;
 6. Struktury pytań coachingowych, dzięki którym pomożesz Twoim partnerom znaleźć najlepsze dla nich rozwiązania bez doradzania;
 7. Neurolingwistyczne struktury wzmacniające perswazję Twojego przekazu oraz zaangażowanie Twoich partnerów;
 8. Praktyczne modele, narzędzia i struktury do wspierania Twoich partnerów biznesowych w budowaniu współpracy w zespole.

A zatem szkolenie HR Biznes Partner prawdziwym Partnerem jest dla Ciebie, jeśli:

 1. Masz już specjalistyczną, ekspercką lub menadżerską wiedzę z obszaru HR (jednego lub kilku) i pełnisz lub będziesz pełnić rolę wewnętrznego lub zewnętrznego konsultanta, doradcy, opiekuna, partnera z Twojego obszaru HR, dla wybranej jednostki biznesowej, grupy pracowników, menadżerów lub zarządu;
 2. Masz poczucie, że posiadane przez Ciebie kompetencje eksperckie nie wystarczają Ci do tego, aby partnersko współpracować z Twoimi klientami / współpracownikami (wewnętrznymi lub zewnętrznymi);
 3. Czekają Cię zadania związane z prowadzeniem spotkań zespołowych dla Twoich współpracowników / partnerów biznesowych poświęcone wypracowywaniu zmian, decyzji, planów działań;
 4. Na co dzień prowadzisz trudne rozmowy z partnerami biznesowymi, podczas których wyzwaniem są dla Ciebie ścierające się różne opinie i wywieranie wpływu na Ciebie przez innych;
 5. Twoje zadania polegają lub będą polegać na doradzaniu / wspieraniu menadżerów / zarządu w tematach związanych z zarządzaniem kapitałem ludzkim;
 6. Nie chcesz brać udziału w typowych szkoleniach z asertywności, wywierania wpływu, perswazji – potrzebujesz szkolenia, które rozwija „mieszankę” tych kompetencji w kontekście partnerstwa pomiędzy HR i biznesem;
 7. Zależy Ci na trenerze, który przeszedł przez To, co Ty i uczy tego, czego sam doświadczył i sprawdził skuteczność na własnej skórze ?;
 8. Jesteś gotów na pracę warsztatową, „na sobie” i na wychodzenie podczas szkolenia z własnej strefy komfortu.

6 cech, którymi wygrywamy z konkurencją

 1. Program tego szkolenia nie koncentruje się na typowych zagadnieniach z obszaru projektów i procesów HR. Obejmuje aktywny, warsztatowy trening technik i narzędzi z zakresu różnorodnych kompetencji miękkich kluczowych w roli HR Biznes Partnera, n.in - asertywności, wywierania wpływu, perswazji, budowania autorytetu, neurolingwistyki, wspierania współpracy zespołowej, zarządzania konfliktem.
 2. W ramach szkolenia, masz 90 minut dodatkowego treningu indywidualnego w ciągu roku od szkolenia, na przećwiczenie poznanych technik sam na sam z trenerem lub na wspólne przedyskutowanie Twoich specyficznych wyzwań zawodowych.
 3. Masz także dożywotnie, nielimitowane ilościowo wsparcie telefoniczne od nas, trenerów, w Twoich wyzwaniach i problemach.
 4. Przez rok po szkoleniu będziemy Cię inspirować dodatkowymi materiałami tzw. "follow up".
 5. Nie odwołujemy szkoleń - wystarczy Twój zapis, by termin tego szkolenia został zagwarantowany.
 6. Opinie naszych uczestników - podpisane pełnym nazwiskiem i firmą. One są najlepszym dowodem na to, czego możesz się spodziewać a ich wiarygodność weryfikuje bezwzględnie jakość szkolenia! Sprawdź także opinie wystawione przez uczestników naszych szkoleń w google TUTAJ.
Masz pytanie o szkolenie?
Zostaw numer, oddzwonimy
Wpisz poprawny numer telefonu
Pola wymagane

Szkolenia prowadziliśmy dla:

Nasza jakość - Twój komfort

TO JEST HIT
8 godzin efektywnej pracy w wygodnym fotelu *
i max 10 osób w grupie
* Super fotele tylko w sali 4GROW na Panieńskiej 9
 

Program szkolenia HR Biznes Partner

HR Biznes Partner wspiera menadżerów w rozwiązywaniu problemów i budowaniu zespołów

 • Model 5 dysfunkcji zespołu.
 • Techniki i narzędzia do budowania efektywnych zespołów.
 • Modele do wypracowywania zmian i nowych rozwiązań:
  • HPI,
  • GROW
 • Coachingowe techniki:
  • zadawania pytań,
  • prowadzenia spotkań,
  • dyskusji
  • rozwiązywania problemów.

HR Biznes Partner asertywnie stawia granice

 • Analiza Transakcyjna jako model pozycji percepcyjnych i komunikacyjnych do wykorzystania w relacjach biznesowych (dorosły, rodzic, dziecko wg. Berne’a).
 • Trójkąt Dramatyczny (wg Karpmana) jako model destrukcyjnych relacji biznesowych – po czym go poznać, jak w niego nie wchodzić i jak z niego wyjść?
 • Technika 7 kroków do wywoływania w sobie asertywnych zachowań.
 • Techniki asertywnego i pełnego szacunku stawiania granic: Otwarte drzwi / zasłona dymna, Jujitsu, Odroczenie asertywne, Zdarta płyta.
 

HR Biznes Partner zarządza konfliktem, roszczeniami i buduje porozumienie

 • Technika zarządzania oporem i pretensjami EGO™, dzięki której będziesz reagować konstruktywnie i zbudujesz porozumienie nawet, gdy druga strona będzie miała zastrzeżenia lub będzie „atakować” Cię (lub innych) słownie.
 • Autorski algorytm zarządzania konfliktem POWaPRo™ - dzięki niemu zmienisz konflikt którego jesteś stroną, w porozumienie lub wesprzesz mediacyjnie Twoich partnerów (współpracowników, menadżerów) w rozwiązywaniu konfliktów w ich zespołach.
 • Autorska technika Zawiszy™ - pomoże Ci odmówić w taki sposób, by Twój partner dobrze się przy tym poczuł i nadal chciał z Tobą współpracować.
 • Autorska technika Alternatywy™ - dzięki niej w dyplomatyczny sposób pokażesz korzyści z wyboru Twojego rozwiązania w sytuacji, gdy Twój partner biznesowy oczekuje od Ciebie czegoś innego.
 • Reframing – technika, która pomoże Tobie i Twoim współpracownikom, partnerom  przechodzić od problemów do rozwiązań.

HR Biznes Partner wywiera wpływ – egzekwuje, krytykuje, przekonuje

 • Algorytm pracy z własnym oporem - "Zacznij od siebie"- wywieranie wpływu na siebie, jako podstawa wywierania wpływu na innych.
 • Jak przekonać audytorium do Twoich rozwiązań? Pomoże Ci w tym nasza autorska technika FAPROK ™.
 • Neurolingwistyka w perswazji – konstrukcje słowne wzmacniające Twój autorytet oraz odpowiedzialność i zaangażowanie Twoich partnerów.
 • Zasady konstruktywnej krytyki oraz techniki eskalujące od informacji zwrotnej do werbalizacji oczekiwań i egzekwowania:
  • FUKO
  • 4AS™.

Przyjdź po techniki, które odmienią jakość Twojej współpracy z biznesem!

Zarezerwuj swoje miejsce na szkoleniu!

Jak zadbamy o Twoje potrzeby?

Szkolenia dla HR

Trener zapyta o Twoje potrzeby i zaproponuje optymalny
program GRATIS 

Możesz porozmawiać z trenerem już dziś o swoich problemach i potrzebach i upewnić się, że zostaną spełnione. A zostaną spełnione, nawet jeśli wykraczają poza formułę szkolenia, bo tylko u nas "program" znaczy coś więcej niż samo szkolenie:

Szkolenia HR biznes partner

Trener zaopiekuje się Tobą na EKSTRA treningu
indywidualnym GRATIS

Gdy będziesz chciał zająć się wyzwaniem wykraczającym poza program szkolenia, ale związanym z jego tematem, lub przygotować się do ważnej i trudnej sytuacji, przećwiczyć i upewnić się, że optymalnie zastosujesz poznane techniki – masz 90 minut sam na sam z trenerem, w ciągu roku od szkolenia. Poza tym:

HR biznes partner Szkolenia

Trener wspiera Cię telefonicznie bez limitu godzin GRATIS

Bo przecież po szkoleniu zaczynamy widzieć więcej, więc powstają kolejne pytania. No i pomocna dłoń przydaje się, by połączyć z Twoim życiem ogrom wiedzy i technik wyniesionych z naszego szkolenia. Dodatkowo:

Szkolenia dla HR biznes partnera

Przez rok trener przesyła Ci dodatkowe materiały GRATIS

Żebyś cały czas utrzymywał wysokie zaangażowanie i rozpęd w doskonaleniu się. Będziemy inspirować Cię studiami przypadku, quizami, artykułami i złotymi myślami ze szkolenia. I to jeszcze nie koniec, bo:

Szkolenia dla HR Biznes Partner

Twoje szkolenie odbędzie się na 100% GRATIS

Bo my nie odwołujemy szkoleń. Jeśli termin szkolenia nie jest jeszcze gwarantowany, wystarczy że zapiszesz się a my potwierdzimy zapis, by termin został automatycznie objęty gwarancją.

Trenerzy prowadzący szkolenie HR Biznes Partner

Jeśli masz preferencje co do trenera – skontaktuj się z nami i wskaż wybranego trenera, a podamy Ci termin, w którym prowadzi szkolenie.

 

 

Sabina Dąbrowska-Olbryś Psycholog biznesu Warszawa

Sabina Dąbrowska - Olbryś

menedżer ds. rozwoju biznesu, trener, coach ICC, psycholog biznesu

Menedżer z ponad 15-letnim doświadczeniem w obszarze Human Resources. Psycholog, trener, mediator i coach certyfikowany przez International Coaching Community. Posiada bogate doświadczenie zarówno w obszarze zarządzania zespołami, jak i projektami. Ekspert z obszaru pozyskiwania talentów, rekrutacji, rozwoju pracowników oraz zarządzania efektywnością organizacyjną i zespołową.

Przez ponad 9 lat odpowiadała za kapitał ludzki w Grupie Pracuj, gdzie pełniła funkcje HR Business Partnera, Learning and Development Managera oraz HR Managera.
Stworzyła strategię angażującego środowiska pracy, której ważnym elementem była komunikacja wewnętrzna, wzmocnienie kultury organizacyjnej, angażujący przywódcy i efektywny rozwój pracowników. Grupa Pracuj, przy jej wsparciu, co roku otrzymywała tytuł Najlepszego Pracodawcy w rankingu firmy Aon Hewitt.

Wybierz termin i zarezerwuj miejsce

Najbliższe terminy:

Termin szkolenia
Miejsce szkolenia: Warszawa, ul. Panieńska 9 lok. 25, 4piętro  Zobacz na mapie

 

rabat 20% dla 2 i każdej kolejnej osoby

Dane firmy

Oni już skorzystali z naszego szkolenia – jakie mają wrażenia?

Jeżeli myślisz, ze będzie łatwo, miło i przyjemnie to tym bardziej zachęcam do uczestnictwa. Dobra energia szkolenia, fajne budowanie relacji z uczestnikami.

Bardzo praktyczne szkolenie skupione na przypadkach osadzonych w realiach biznesowych. Przydatne techniki, trener i zawartość skłania do refleksji i motywacji do wdrążenia technik w praktyce.

Metodologia szkolenia HR Biznes Partner

Stosujemy najefektywniejsze rozwiązania w dziedzinie psychologii procesu nauczania.

Szkolenie HR BP prawdziwym partnerem projektujemy zgodnie z naszym autorskim modelem uczenia się (opracowanym na bazie badań Kurta Lewina i Davida Kolba), na który składają się etapy:

 1. Postawienie Uczestnika w sytuacji wymagającej uruchomienia kompetencji biznes partneraCykl 4GROW na bazie Cyklu Kolba i Kurta Lewina
 2. Analiza i wyciągnięcie wniosków rozwojowych z sytuacji, zdefiniowanie potrzeb i motywatorów Uczestnika do rozwoju w obszarze kompetencji biznes partnera
 3. Przekazywanie technik oraz prowokowanie do tworzenia technik w obszarze kompetencji biznes partnera
 4. Wsparcie Uczestnika w zaadaptowaniu techniki lub narzędzia w obszarze kompetencji biznes partnera do sytuacji, z jakimi spotyka się w życiu
 5. Przećwiczenie z Uczestnikiem techniki lub narzędzia w obszarze kompetencji biznes partnera w realnej sytuacji lub eksperymentalnej (gorące krzesło, scenki, odgrywanie ról)
 6. Wsparcie Uczestnika w wyciągnięciu wniosków z doświadczenia oraz korygowaniu technik lub narzędzi w obszarze kompetencji biznes partnera

Stosujemy w minimum 75% czasu szkolenia formę warsztatową i treningową.

Formy te pozwalają nam docierać do jednego z najgłębszych poziomów funkcjonowania psychicznego człowieka, blokującego zmianę: przekonań. Im zmiana dokonuje się na głębszym poziomie, tym silniej pociąga za sobą zmiany na płytszych poziomach – szczególnie na poziomie wiedzy, umiejętności i zachowań. Ponieważ poziom przekonań jest najgłębszym poziomem, na jaki możemy wpływać szkoleniem, najsilniej warunkujemy rozwój kompetencji biznes partnera. Im bardziej rozwinięta kompetencja, tym efektywniej wpływamy na środowisko, czyli dbamy o własny komfort i skuteczną realizację celów.

Trener korzysta z różnorodnych metod warsztatowo-treningowych:Poziomy Diltsa zmodyfikowane 4GROW

 • Gorące krzesło
 • Odgrywanie ról i scenek
 • Dyskusja moderowana
 • Instruktaż
 • Przykłady audio i video
 • Ćwiczenia indywidualne, w grupach
 • Trening ze stop-klatką na feedback

 

Kup voucher, skorzystaj ze szkolenia w dowolnym momencie!

Na voucher możesz wykupić dowolną ilość szkoleń i wykorzystać go na dowolne szkolenia bez konieczności deklarowania terminu i tematu szkolenia. Decyzję możesz podjąć w każdym momencie. Część szkoleń możesz odbyć jeszcze w tym roku, część w kolejnym, lub wszystkie w 2019 roku. Jeśli nie wykorzystasz środków do końca 2019 roku - zgodnie z Twoją decyzją: albo zwrócimy je na konto płatnika albo przesuniesz je na kolejny rok, a więc nie masz nic do stracenia! Jesteśmy też elastyczni jeśli chodzi o tytuł faktury.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z Anią Góralczuk:
791 412 204.

Najbliższy termin: 7-9 sierpnia 2019
Zarezerwuj