Sale szkoleniowe Warszawa

Sale szkoleniowe w Warszawie w wygodnej lokalizacji blisko centrum!

 

Jesteśmy trenerami i wierzymy, że miejsca – podobnie jak ludzie – mają swoją energię i budują atmosferę.

Szukając lokalizacji dla naszych szkoleń, chcieliśmy postawić na coś niebanalnego. Innego niż zwyczajne, biurowe otoczenie. Coś przytulnego, domowego, a jednocześnie profesjonalnego, idealnego na efektywne spotkania biznesowe. I znaleźliśmy! To miejsce z klimatem, którego być może również Ty szukasz.

Oferujemy wynajem sal szkoleniowych w Warszawie w bliskiej odległości od centrum na Starej Pradze (IV p. z widokiem na Zamek Królewski)  i Woli (VII p. z widokiem na zieleń). Dogodne warunki dojazdu - w pobliżu są linie tramwajowe, autobusowe, metro oraz kolejka miejska. 

Planujesz warsztaty albo szkolenie? Potrzebujesz zaprezentować swój projekt lub produkt potencjalnym inwestorom?  Zależy Ci na komfortowych warunkach, by przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną albo spotkanie zespołu? A może potrzebujesz kameralnej atmosfery, żeby opracować strategię, zrobić burzę mózgów, zaplanować działania koncepcyjne? To, w jakim miejscu robisz warsztat lub spotkanie – ma znaczenie. Zadbaj o optymalne warunki i skup się na swoich celach.

Warszawa sale szkoleniowe: 4GROW pozwolą Ci poczuć się swobodnie i z powodzeniem zrealizować swoje plany.

Przeznaczenie:

•    sala szkoleniowa,
•    sala warsztatowa
•    sala rekrutacyjna
•    sala na spotkania biznesowe
•    sala na spotkania zarządu 

Board room - klimatyczne sale szkoleniowe 4GROW 

Nasze przestrzenie świetnie sprawdzą się jako sale biznesowe, na formalne, jak i nieformalne spotkania zarządu. Sale szkoleniowe do wynajęcia wyposażone są w niezbędny sprzęt oraz udogodnienia, dzięki którym w 100% możecie się skupić na tym, co naprawdę ważne: strategia, opracowanie innowacyjnych rozwiązań, integracja. To miejsce, gdzie macie zapewnioną intymność i „święty spokój”. 

Zadbaliśmy o różne przydatne detale, jak choćby podłokietniki do foteli (miejsce na kawę, do notowania) czy podkładki do pracy przy komputerze. Wszystko po to, żeby stworzyć Ci idealne warunki do teamworku.

Sale szkoleniowe Warszawa - wyposażenie i udogodnienia:

•    wygodne duże fotele salonowe
•    szybkie łącze wi-fi
•    projektor
•    flipcharty
•    pełne wyposażenie biurowe
•    serwis kawowy 
•    klimatyzacja

Organizujemy przerwy kawowe. Sale są blisko centrum miasta, z dostępem do różnorodnej oferty gastronomicznej. Istnieje też możliwość zamówienia cateringu na miejsce. 
 

sala szkoleniowa Warszawa

Miejsce, które daje energię i sprzyja otwartości!

Miękkie, duże salonowe fotele, zieleń za oknem, kubek aromatycznej kawy – to pozornie mało znaczące elementy, które potrafią mieć duży wpływ na samopoczucie i efektywność uczestników spotkania. Dlatego stworzyliśmy przytulną, kreatywną przestrzeń, w której łatwo o spokój. Kiedy otwierasz do niej drzwi, masz poczucie, że czas zaczyna płynąć wolniej. Za progiem zostawiasz cały ten codzienny bagaż stresu, pośpiechu i firmowych, bieżących spraw. To tutaj spotykają się różne doświadczenia, pojawiają się inspiracje i powstają nieszablonowe pomysły.

W mieście Warszawa sale szkoleniowe często zlokalizowane są w miejscach podobnych do tych, w których pracujemy - oszklonych i chłodnych. Nasze sale do wynajęcia mają zupełnie inny charakter. Są oświetlone naturalnym światłem. Klimat tworzą drewniane elementy, kominek, skosy na wysokim poddaszu. Zamiast typowo biurowych krzeseł są tutaj wygodne, salonowe fotele. Goście czują się jak w domu. W każdej chwili mogą skorzystać z kuchni. Do ich dyspozycji jest również taras, gdzie można zaczerpnąć powietrza, popatrzeć na kojącą zieleń. To wszystko sprzyja budowaniu klimatu otwartości i zaufania, które są bezcenne dla każdego szkolenia, warsztatu czy spotkania biznesowego.

 
sale do wynajęcia Warszawa
al. Solidarności 155
Sale przystosowane do 10 osób.
sala szkoleniowa Warszawa
ul. Panieńska 9
Sala przystosowana do 10 osób.

 

Chcesz nadać klimat swoim spotkaniom? Wybierz sale szkoleniowe 4GROW!

Skontaktuj się z nami

Interesuje Cię szkolenie zamknięte?

Przygotujemy dla Ciebie idealną ofertę!

Masz pytania odnośnie szkolenia?

Z przyjemnością odpowiemy!
Wpisz treść zapytania
Pola wymagane

A może wolisz zadzwonić lub wysłać maila?

Ania Łukasiewicz
koordynator ds. szkoleń