Szkolenie z Rekrutacji - wywiad behawioralny, zaawansowane techniki

Chcesz mieć pewność, że wybierasz najlepszych kandydatów?
Poznaj najskuteczniejsze narzędzia rekrutacyjne i trenuj swoje umiejętności u boku profesjonalisty!

Zapraszamy na fascynującą podróż przez psychikę menedżera, kandydata i rekrutera!

Sprawdź program lub Zarezerwuj

Za co uwielbiają nasze szkolenie

Szkolenie merytoryczne na bardzo wysokim poziomie. Trener niesamowicie kompetentny, potrafiący przekazać wiedzę i odpowiedzieć nawet na najbardziej nurtujące pytania. Polecam szkolenie "Rekrutacja - wywiad behawioralny, zaawansowane techniki", ponieważ już następnego dnia po szkoleniu masz ochotę wdrażać pomysły po warsztatach.

Szkolenie w bardzo przystępny sposób wprowadza w tematykę wywiadu kompetencyjnego. Stanowi także dobrą podstawę do przyjrzenia się całemu procesowi rekrutacji. Szkolenie prowadzone było w sposób bardzo profesjonalny i jednocześnie atrakcyjny. Zdobyte materiały pomogą mi kształtować i doskonalić procesy rekrutacyjne w firmie.

Treści przekazywane są w bardzo interesujący sposób, prowadzący jest w roli przewodnika, a nie wykładowcy. „Żywe” przykłady z firm tego co działa, a co nie, wzbogacone analizą „dlaczego”. Ogromnym plusem jest zaangażowanie, elastyczność i duża wiedza prowadzącej – wyraźnie jest pasjonatką tematyki i zaraża tym innych.

Uczestnictwo w warsztatach, które przyniesie realne efekty dla mnie, jako rekrutera, było czystą przyjemnością. Szkolenie było prowadzone przez kompetentnego trenera, który posiada wiedzę teoretyczną i praktyczną - jakże cenną dla mnie, jako uczestnika warsztatów. Dziękuję za wkład wniesiony w mój rozwój w postaci wiedzy i jej wykorzystania. Pozdrawiam, Renata

Szkolenie idealnie wprowadza w temat rekrutacji – krok po kroku. Pokazuje na czym faktycznie polega prawdziwy proces rekrutacji, na czym należy się skupić, pokazuje, że w rekrutacji nie chodzi tylko o zadawanie pytań ale o to jakie pytania zadajesz.

Po szkoleniu Rekrutacja i Selekcja mam tylko pozytywne wrażenia. To bardzo profesjonalnie przygotowane szkolenie dało mi świetną możliwość zapoznać się z najnowszymi trendami rekrutacyjnymi oraz wymienić się doświadczeniem z innymi specjalistami i początkującymi w tej branży. Metody prowadzenia tego szkolenia są według mnie jak najbardziej skuteczne: ustalenie indywidualnych potrzeb przed szkoleniem, liczne gry, dyskusje, wspólne ćwiczenia, nawet trudniejsze tematy zostały w taki sposób lepiej zrozumiane. Bardzo polecam te szkolenie wszystkim, zamierzającym pracować w branży rekrutacyjnej i potrzebującym praktycznej wiedzy w tym obszarze, a także wszystkim , którzy mają doświadczenie w rekrutacji i chcą poznać nowe trendy i nowe podejścia. Dziękuje bardzo 4GROW!
 

Szkolenie inspirujące do wielu zmian w sposobie prowadzenia całego procesu rekrutacji. Bardzo przydatne były dla mnie też ćwiczenia dotyczące pytań behawioralnych oraz wskaźników kompetencji.

Szkolenie pozwoli mi na wprowadzenie formularzy ocen poszczególnych kompetencji w firmie. Trener wprowadził przyjemną atmosferę wśród uczestników, dbał o ich komfort oraz aby dobrze czuli się na szkoleniu.

Szkolenie jest bardzo przekrojowe, porusza wiele tematów, ale też daje szansę na dociążenie tych, którymi uczestnicy są najbardziej zainteresowani. Trener przekazuje wiedzę bardzo rzetelnie z dużym zaangażowaniem i uśmiechem.

Uważam, że szkolenie zdecydowanie pokazuje metody warte wykorzystania podczas rozmów rekrutacyjnych. Samo szkolenie jest super zbudowane. Prowadząca posiada wiedzę i kompetencje do jego prowadzenia. Polecam!

Nasze doświadczenie: ponad 1 000 zatrudnionych kandydatów i kilkanaście tysięcy rozmów rekrutacyjnych!

Jesteśmy doświadczonymi HR-owcami, rekruterami i menedżerami. Mamy ponad 15 lat doświadczeń rekrutacyjnych zdobytych w dużych międzynarodowych korporacjach oraz intensywnie rozwijających się polskich firmach. Wyposażymy Cię w zestaw najskuteczniejszych narzędzi rekrutera, dzięki którym pewnie podejmiesz decyzje o wyborze najlepszego kandydata!

Nauczysz się na szkoleniu:

 • projektować i przeprowadzać efektywny proces rekrutacji
 • selekcjonować naprawdę ważne informacje o kandydacie
 • weryfikować, czy kandydat posiada wymagane na stanowisku kompetencje 
 • sprawdzać stopień dopasowania potrzeb i wartości kandydata do tego, co oferuje Twoja organizacja
 • zadawać mocne pytania rekrutacyjne, gdy kandydat stosuje "chwyty" komunikacyjne
 • poznać stopień motywacji kandydata do pracy
 • rozpoznać zagrożenia, które mogą się pojawić w zderzeniu oczekiwań organizacji i nowego pracownika
 • określić prawdopodobne zachowania po zatrudnieniu 
   

Szkolenie z rekrutacji zalecamy szczególnie:

 • pracownikom działu HR odpowiedzialnym za proces planowania zatrudnienia, rekrutacji i selekcji kadr
 • HR Biznes Partnerom  
 • pośrednikom pracy
 • właścicielom firm, którzy bezpośrednio rekrutują pracowników
 • pracownikom urzędów pracy
   

Praktyczne techniki i narzędzia skutecznych rozmów rekrutacyjnych: 

 1. Model Profilu Rekrutacyjnego Kandydata - praktyczne narzędzie, które pomoże Ci odkryć co jest najważniejsze do dalszej weryfikacji u kandydatów;
 2. Model Star i techniki zadawania pytań behawioralnych;
 3. Techniki zadawania mocnych pytań rekrutacyjnych, gdy kandydat stosuje "chwyty" komunikacyjne.
 4. Matrycę Motywacji - narzędzie do badania dopasowania potrzeb i wartości kandydata do tego, co oferuje Twoja organizacja
 5. Matrycę Zatrudnienia - narzędzie, które pomoże Ci podjąć decyzję o nawiązaniu współpracy z konkretną osobą.

  5 cech, którymi wygrywamy z konkurencją

  1. Szkolenie jest interaktywnym warsztatem prowadzonym przez praktyka rekrutacji i biznesu z wieloletnim doświadczeniem.
  2. W ramach szkolenia, masz 90 minut dodatkowego treningu indywidualnego w ciągu roku od szkolenia, na przećwiczenie poznanych technik sam na sam z trenerem lub na wspólne przedyskutowanie Twoich specyficznych wyzwań zawodowych.
  3. Masz także dożywotnie, nielimitowane ilościowo wsparcie telefoniczne od nas, trenerów, w Twoich wyzwaniach i problemach.
  4. Przez rok po szkoleniu będziemy Cię inspirować dodatkowymi materiałami tzw. "follow up".
  5. Nie odwołujemy szkoleń - wystarczy Twój zapis, by termin tego szkolenia został zagwarantowany.
  6. Opinie naszych uczestników - podpisane pełnym nazwiskiem i firmą. One są najlepszym dowodem na to, czego możesz się spodziewać a ich wiarygodność weryfikuje bezwzględnie jakość szkolenia! Sprawdź także opinie wystawione przez uczestników naszych szkoleń w google TUTAJ.

  Programy Szkoleń z Rekrutacji

  Oprócz tytułowego 2-dniowego szkolenia, którego program prezentujemy poniżej w pierwszej zakładce, możesz także wybrać alternatywne szkolenie 1-dniowe (druga zakładka).

  Program 2-dniowego Szkolenia z Rekrutacji

  Wywiad behawioralny rozmowie nierówny – jak przeprowadzić skuteczne interview z kandydatem?

  • Masz wrażenie, że podczas wywiadu marnujesz sporo czasu, na powtarzanie przez kandydata treści zawartych w CV? Pokażemy Ci, na jakie informacje w życiorysie zwrócić uwagę, o co i jak pytać kandydata.
  • Zastanawiasz się, czy podczas wywiadu możesz sprawdzić, czy kandydat posiada istotne dla stanowiska kompetencje? Odpowiedź brzmi: TAK, za pomocą odpowiedniego narzędzia - modelu STAR. Podczas szkolenia opanujesz i przećwiczysz tę efektywną metodę wywiadu behawioralnego a dzięki niej będziesz zadawać tylko mocne pytania rekrutacyjne i lepiej wykorzystasz każdą cenną minutę spotkania rekrutacyjnego. Dostaniesz od nas także praktyczne narzędzia, które poprowadzą Cię jak mapa: kartę z modelem STAR oraz gotowy scenariusz do rozmowy prowadzonej tym modelem.
  • Warto uczyć się na cudzych błędach! Omówimy te, które najczęściej popełniają rekruterzy podczas prowadzenia rozmowy rekrutacyjnej i zastanowimy się, jak zminimalizować ryzyko ich wystąpienia.
  • Nie daj się zwieść kandydatom! Na szkoleniu poznasz „chwyty” w udzielaniu odpowiedzi podczas rozmowy rekrutacyjnej i sposoby na poradzenie sobie z nimi.
  • Jeśli czasem masz wrażenie, że kandydaci Tobą "manipulują" lub, że dobrze się "sprzedają" a w rzeczywistości niewiele masz na ich temat "konkretów", to świetnym rozwinięciem modelu STAR będzie dla Ciebie NLP - tajniki neurolingwistyki, dzięki którym będziesz zadawać jeszcze skuteczniejsze pytania rekrutacyjne.
   

  Kompetencje – dokładna mapa, z którą odniesiesz sukces rekrutacyjny

  • Czym są te magiczne kompetencje? Na szkoleniu pokażemy Ci istotę kompetencji i ich zastosowanie w praktyce rekrutacyjnej. Przekonasz się, o ile skuteczniejszy i łatwiejszy (bo wiesz, czego konkretnie szukać) stanie się proces rekrutacji!
  • Nie wiesz, jak poznać, czy potencjalny pracownik posiada daną kompetencję i w jakim stopniu? Nauczysz się korzystać z tzw. wskaźników behawioralnych i nie będziesz mieć już żadnych wątpliwości.
  • Brakuje Ci jednego standardu do oceny kompetencji kandydatów? Z nami nauczysz się korzystać ze skali ocen kompetencji stosowanej w procesach rekrutacji.

  Żeby znaleźć, potrzebujesz wiedzieć, kogo szukasz

  Profil Rekrutacyjny Kandydata – czyli jak określać oczekiwania względem poszukiwanego kandydata

  • Nauczysz się, skąd najlepiej czerpać  informacje do stworzenia Profilu Rekrutacyjnego Kandydata oraz jak zdefiniować wszystkie kryteria niezbędne do znalezienia pracownika dopasowanego do stanowiska.
  • Otrzymasz gotowe narzędzie, dzięki któremu Twoja praca będzie łatwiejsza i skuteczniejsza: kartę z Profilem Rekrutacyjnym Kandydata
  • Przeanalizujemy też najczęściej popełniane błędy w pracy z tym narzędziem, dzięki czemu unikniesz ich w przyszłości!

  Wisienka na torcie – ostatnie i równie ważne kroki procesu rekrutacji

  • Jak wybrać tego „właściwego?” – dowiesz się, jak wnikliwie i kompleksowo rozważyć wszystkie zebrane informacje. Dostaniesz od nas praktyczne narzędzie, które pomoże Ci w podjęciu decyzji o zatrudnieniu – Matrycę Zatrudnienia.

  Dodatkowo zajmiemy się pozostałymi technikami zwiększającymi trafność wyboru kandydata:

  • Brak dopasowania motywacyjnego może skutkować niskim zaangażowaniem i wydajnością pracownika, a nawet decyzją o zwolnieniu… Dlatego, kiedy już wiesz, co kandydat potrafi robić, warto sprawdzić, co chce robić – a więc badać Dopasowanie Motywacyjne Kandydata! Nauczysz się tego na szkoleniu i dostaniesz od nas praktyczne narzędzie: Matrycę Motywacji Kandydata, która pomoże Ci zbadać motywację na różnych poziomach – nie tylko w odniesieniu do preferowanych zadań, ale także wartości kandydata.
  • Mniej lub bardziej świadomie każdy z nas podlega psychologicznym pułapkom, jednak w przypadku rekrutera mogą one znacząco wpłynąć na procesu oceny kandydata. Po szkoleniu będziesz na nie przygotowan(a)y!

  Do zobaczenia!

  Zapisz się na szkolenie!

  Program 1-dniowego szkolenia dla menadżerów: Rozmowa Rekrutacyjna

  1. Profil Rekrutacyjny Kandydata – jak sprawnie i szybko go stworzyć, dbając jednocześnie o to, byś dokładnie wiedział/a kogo szukasz i kogo mają szukać dla Ciebie inni (podwykonawcy, Dział HR). Dostaniesz od nas gotowe narzędzie – Kartę Profilu Rekrutacyjnego Kandydata, dzięki której Twoje decyzje rekrutacyjne będą łatwiejsze i efektywniejsze.
    
  2. Najskuteczniejsze pytania rekrutacyjne – odkryjesz, jakie błędy w zadawaniu pytań do tej pory popełniałeś/aś i przećwiczysz zadawanie efektywnych diagnostycznie i prognostycznie pytań (tzw. behawioralnych): Dostaniesz do ręki praktyczne narzędzie / mapę do zadawania pytań zgodnie z Modelem Star.
    
  3. Odkryjesz, jakie „chwyty” stosują kandydaci i poznasz tzw. mocne pytania rekrutacyjne, dzięki którym zmniejszysz ryzyko popełnienia błędu w ocenie kandydata.
    
  4. Przećwiczysz w praktyce i dostaniesz w formie gotowego narzędzia Matrycę Motywacji - do badania dopasowania potrzeb i wartości kandydata do Ciebie, twojego zespołu, stanowiska i tego, co oferuje Twoja organizacja.
    
  5. Odkryjesz i dostaniesz Matrycę Zatrudnienia - narzędzie, które pomoże Ci podjąć decyzję o nawiązaniu (a także zakończeniu) współpracy z konkretną osobą.

  Jak zadbamy o Twoje potrzeby?

  Szkolenie z rekrutacji

  Trener zapyta o Twoje potrzeby i zaproponuje optymalny
  program GRATIS

  Możesz porozmawiać z trenerem już dziś o swoich problemach i potrzebach i upewnić się, że zostaną spełnione. A zostaną spełnione, nawet jeśli wykraczają poza formułę szkolenia, bo tylko u nas "program" znaczy coś więcej niż samo szkolenie:

  Szkolenie rekrutacja

  Trener zaopiekuje się Tobą na EKSTRA treningu
  indywidualnym GRATIS

  Gdy będziesz chciał zająć się wyzwaniem wykraczającym poza program szkolenia, ale związanym z jego tematem, lub przygotować się do ważnej i trudnej sytuacji, przećwiczyć i upewnić się, że optymalnie zastosujesz poznane techniki – masz 90 minut sam na sam z trenerem, w ciągu roku od szkolenia. Poza tym:

  rekrutacja Szkolenia

  Trener wspiera Cię telefonicznie bez limitu godzin GRATIS

  Bo przecież po szkoleniu zaczynamy widzieć więcej, więc powstają kolejne pytania. No i pomocna dłoń przydaje się, by połączyć z Twoim życiem ogrom wiedzy i technik wyniesionych z naszego szkolenia. Dodatkowo:

  Szkolenia z rekrutacji

  Przez rok trener przesyła Ci dodatkowe materiały GRATIS

  Żebyś cały czas utrzymywał wysokie zaangażowanie i rozpęd w doskonaleniu się. Będziemy inspirować Cię studiami przypadku, quizami, artykułami i złotymi myślami ze szkolenia. I to jeszcze nie koniec, bo:

  Szkolenia rekrutacja i selekcja pracowników

  Twoje szkolenie odbędzie się na 100% GRATIS

  Bo my nie odwołujemy szkoleń. Jeśli termin szkolenia nie jest jeszcze gwarantowany, wystarczy że zapiszesz się a my potwierdzimy zapis, by termin został automatycznie objęty gwarancją.

  Masz pytanie o szkolenie?
  Zostaw numer, oddzwonimy
  Wpisz poprawny numer telefonu
  Pola wymagane

  Szkolenia prowadziliśmy dla:

  Nasza jakość - Twój komfort

  DLA TWOJEJ WYGODY
  8 godzin efektywnej pracy w wygodnym fotelu
  i max 10 osób w grupie
   

  Trenerzy prowadzący szkolenie z rekrutacji

  Jeśli masz preferencje co do trenera – skontaktuj się z nami i wskaż wybranego trenera, a podamy Ci termin, w którym prowadzi szkolenie.

  Sabina Dąbrowska-Olbryś psycholog biznesu Warszawa

  Sabina Dąbrowska-Olbryś

  menedżer ds. rozwoju biznesu, trener, coach ICC, psycholog biznesu

  menedżer ds. rozwoju biznesu, trener, coach ICC, psycholog biznesu

  Menedżer z ponad 15-letnim doświadczeniem w obszarze Human Resources. Psycholog, trener, mediator i coach certyfikowany przez International Coaching Community. Posiada bogate doświadczenie zarówno w obszarze zarządzania zespołami, jak i projektami. Ekspert z obszaru pozyskiwania talentów, rekrutacji, rozwoju pracowników oraz zarządzania efektywnością organizacyjną i zespołową.

  Przez wiele lat osobiście prowadziła procesy rekrutacyjne na wszystkie możliwe poziomy stanowisk dla różnorodnych organizacji - zarówno po stronie agencji rekrutacyjnej, jak i po stronie wewnętrznego Działu HR dużej organizacji. Przez kilka lat zarządzała wszystkimi procesami rekrutacyjnymi prowadzonymi przez menedżerów oraz podległy jej Zespół Rekrutacji i Employer Brandingu. Jak HR Manager Zarządzała także strategicznie całą polityką personalną w firmie będącej liderem na rynku usług internetowych w branży HR  - w Grupie Pracuj.

  W przygotowywanych i prowadzonych przez nią szkoleniach łączy doświadczenie biznesowe ze współczesną wiedzą psychologiczną i neurolingwistyką. Wykorzystując bogate doświadczenie zdobyte w korporacjach o wysokich standardach rozwiązań HRM, skupia się na przekazywaniu Uczestnikom rozwiązań praktycznych, przydatnych w ich obecnej bądź przyszłej pracy.

  Mateusz Dąbrowski psycholog biznesu warszawa

  Mateusz Dąbrowski

  prezes, trener, coach ICC, konsultant, psycholog biznesu

  prezes, trener, coach ICC, konsultant, psycholog biznesu

  Prezes Stowarzyszenia Negocjatorów Biznesu. Praktyk biznesu - od 2010 roku zarządza firmą. Psycholog biznesu i metodyk - twórca teorii psychologicznych, technik efektywności oraz programów szkoleń. Certyfikowany coach ICC oraz trener, certyfikowany partner i konsultant Insights Discovery. Wykładowca studiów podyplomowych w temacie Charyzma i Zarządzanie konfliktem na Uniwersytecie Adama Mickiewicza.

  Wcześniej pracował w obszarze HR wspierając menedżerów korporacji w zakresie procesów rekrutacyjnych, szkoleniowych i rozwojowych. Ekspert komentujący w mediach: Polsat, TVP2, TTV, Program 3 Polskiego Radia, Program 4 Polskiego Radia. Psycholog biznesu, metodyk – twórca teorii oraz technik efektywnego działania, m.in. technik i narzędzi rekrutacyjnych.

   

  Piotr Drozdowski psycholog biznesu 4GROW

  Piotr Drozdowski

  trener, konsultant, psycholog biznesu

  Psycholog, dyplomowany Trener biznesu, Master NLP, mówca motywacyjny, praktyk biznesu z doświadczeniem korporacyjnym w zarządzaniu zasobami ludzkimi, facylitator zespołów, rekruter.

  Posiada 8 lat doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla w projektach dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych.

  W latach 2009-2011 ekspert Grupy Pracuj w zakresie prowadzenia szkoleń z tematyki rekrutacji i employer brandingu dla klientów portalu pracuj.pl.

  Od 2014 roku prowadzi zajęcia na studiach dyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie z zakresu prowadzenia rozmowy rekrutacyjnej. Od 2011 ekspert Polskiego Forum HR z tematyki prowadzenia rozmów rekrutacyjnych metodą wywiadu behawioralnego.

  Wybierz termin i zarezerwuj miejsce

  Najbliższe terminy:

  Termin szkolenia
  Brak wolnych miejsc - wypełnij formularz, jeśli chcesz zapisać się na listę rezerwową lub zapisz się na inny termin (możesz napisać w polu Uwagi, że dodatkowo interesuje Cię lista rezerwowa wcześniejszego terminu).
  Miejsce szkolenia: Warszawa, Al. Solidarności 155 lok. 37, 7 piętro  Zobacz na mapie

   

  rabat 20% dla 2 i każdej kolejnej osoby
  Cena Regular: 1 590 zł netto
  Brak wolnych miejsc
  • Trening indywidualny 90 minut gratis
  • Kontakt z trenerem bez limitu godzin gratis
  • Follow-upy przez rok gratis
  • Jeśli to Twoje kolejne szkolenie odbierz rabat 100zł
  Pobierz papierowy formularz zgłoszenia

  Dane zgłaszającego

  Wpisz imię
  Wpisz nazwisko
  Wpisz stanowisko/rolę
  Wpisz poprawny email małymi literami
  Wpisz poprawny nr telefonu

  Dane 1 uczestnika szkolenia

  Wpisz imię
  Wpisz nazwisko
  Wpisz stanowisko/rolę
  Wpisz poprawny email małymi literami
  Wpisz poprawny nr telefonu

  Dane firmy

  Oni już skorzystali z naszego szkolenia – jakie mają wrażenia?

  Szkolenie bardzo dobrze przygotowane merytorycznie. Przeprowadzone przed szkoleniem badanie potrzeb, pomogło prowadzącej przygotować materiał. Dlatego szkolenie spełniło moje oczekiwania, zarówno na moje potrzeby, jak i z perspektywy osób, którymi zarządzam i pracuję na co dzień. Bardzo dobrze przygotowane materiały oraz otwarty, ale i profesjonalny sposób prowadzenia przez prowadzącą pozytywnie rzutuje na ocenę szkolenia. Dziękuję i pozdrawiam.

  Szkolenie na najwyższym poziomie. Trener reprezentuje wysokie umiejętności trenerskie poparte również praktyką. Wiele elementów do praktycznego wykorzystania w procesie rekrutacji, solidne podejście do oczekiwań. Dlatego wychodząc ze szkolenia ma się poczucie, że warto było...

  Skontaktuj się z nami

  Interesuje Cię szkolenie zamknięte?

  Przygotujemy dla Ciebie idealną ofertę!

  Masz pytania odnośnie szkolenia?

  Z przyjemnością odpowiemy!
  Wpisz treść zapytania
  Pola wymagane

  A może wolisz zadzwonić lub wysłać maila?

  Ania Łukasiewicz
  koordynator ds. szkoleń

   

  Metodologia szkolenia z rekrutacji

   

  Stosujemy najefektywniejsze rozwiązania w dziedzinie psychologii procesu nauczania.

  Szkolenie Rekrutacja - wywiad behawioralny, zaawansowane techniki projektujemy zgodnie z naszym autorskim modelem uczenia się (opracowanym na bazie badań Kurta Lewina i Davida Kolba), na który składają się etapy:

  1. Postawienie Uczestnika w sytuacji wymagającej uruchomienia kompetencji z rekrutacjiCykl 4GROW na bazie Cyklu Kolba i Kurta Lewina
  2. Analiza i wyciągnięcie wniosków rozwojowych z sytuacji, zdefiniowanie potrzeb i motywatorów Uczestnika do rozwoju w obszarze rekrutacji
  3. Przekazywanie technik oraz prowokowanie do tworzenia technik rekrutacji
  4. Wsparcie Uczestnika w zaadaptowaniu techniki lub narzędzia rekrutacji do sytuacji, z jakimi spotyka się w życiu
  5. Przećwiczenie z Uczestnikiem techniki lub narzędzia rekrutacji w realnej sytuacji lub eksperymentalnej (gorące krzesło, scenki, odgrywanie ról)
  6. Wsparcie Uczestnika w wyciągnięciu wniosków z doświadczenia oraz korygowaniu technik lub narzędzi rekrutacji

  Stosujemy w minimum 75% czasu szkolenia formę warsztatową i treningową.

  Formy te pozwalają nam docierać do jednego z najgłębszych poziomów funkcjonowania psychicznego człowieka, blokującego zmianę: przekonań. Im zmiana dokonuje się na głębszym poziomie, tym silniej pociąga za sobą zmiany na płytszych poziomach – szczególnie na poziomie wiedzy, umiejętności i zachowań. Ponieważ poziom przekonań jest najgłębszym poziomem, na jaki możemy wpływać szkoleniem, najsilniej warunkujemy rozwój kompetencji z rekrutacji. Im bardziej rozwinięta kompetencja, tym efektywniej wpływamy na środowisko, czyli dbamy o własny komfort i skuteczną realizację celów.

  Trener korzysta z różnorodnych metod warsztatowo-treningowych:Poziomy Diltsa zmodyfikowane 4GROW

  • Gorące krzesło
  • Nagranie kamerą
  • Odgrywanie ról i scenek
  • Dyskusja moderowana
  • Instruktaż
  • Przykłady audio i video
  • Ćwiczenia indywidualne, w grupach
  • Trening ze stop-klatką na feedback

   

   

  Kup voucher, skorzystaj ze szkolenia w dowolnym momencie!

  • Elastyczny i bezpieczny sposób wykorzystania Twojego budżetu szkoleniowego
  • Nie spieszysz się, korzystasz ze szkolenia kiedy chcesz
  • Twój budżet w przyszłym roku będzie bezpieczny
  Dowiedz się więcej lub zadzwoń 531 314 431
  Najbliższy termin: 30-31 stycznia 2020
  Zarezerwuj