4GROW Mateusz Dąbrowski 4GROW https://4grow.pl mailto:[email protected] 531314431 Mo-Fri 08:00-17:00 4GROW to butikowa, rodzinna firma szkoleniowa oferująca szkolenia najwyższej jakości z obszaru kompetencji miękkich, osobistych i menedżerskich 4grow.pl https://4grow.pl https://www.facebook.com/4GROW/ 4GROW
Panieńska 9 lok. 25 03-704 Warszawa
4GROW firma szkoleniowa szkolenia z kompetencji miękkich szkolenia menadżerskie

Webinary - krótkie szkolenia online

Webinar to coś więcej niż forma rozwoju i narzędzie do przekazywania wiedzy. To także sposób na to, jak budować markę i dbać o relacje z pracownikami i kandydatami do pracy.

Na czym polega fenomen webinarów? Co sprawia, że taka formuła zadomowiła się na rynku usług szkoleniowych i zyskała sympatię pracodawców i pracowników? Czynników, które mają to wpływ, jest co najmniej kilka. Z pewnością jednak dużo zależy od potrzeb odbiorców, jak również od jakości prezentowanych treści oraz doświadczenia i przygotowania osoby prowadzącej webinar.

Duża dawka wiedzy merytorycznej w małej formie szkoleniowej. Tak właśnie wygląda każdy webinar 4GROW, dzięki któremu nie tylko poszerzysz horyzonty zawodowe, ale też znajdziesz inspirujące wskazówki i zwiększysz swoją motywację. 

Współczesna technologia pozwala na szkolenia online, jakie jeszcze kilka lat temu wydawały się niemożliwe!

Czym wyróżniają się webinary szkoleniowe w 4GROW?

 • Autorska metodologia – nasze webinary projektujemy zgodnie z autorskim modelem uczenia się opracowanym na bazie badań Kurta Lewina. 
   
 • Program i tematyka  – dopasowane do potrzeb klientów, uwzględniają kwestie, które aktualnie najbardziej nurtują organizacje, menedżerów i pracowników. 
   
 • Czas na Twoje pytania i odpowiedzi - trener odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości - w trakcie webinaru, podczas sesji pytań i odpowiedzi, a także zaraz po webinarze – na zamkniętym forum dostępnym tylko dla uczestników. 
   
 • Wsparcie trenera przez cały rok - bo przecież po webinarze zaczynamy widzieć więcej, więc powstają kolejne pytania. No i pomocna dłoń przydaje się, by połączyć z Twoim życiem ogrom wiedzy i technik wyniesionych ze spotkania online. Dlatego na naszym zamkniętym forum, w dziale Twojego webinaru możesz zadawać pytania, dyskutować z innymi uczestnikami tego samego webinaru szkoleniowego, a trener przez rok będzie odpowiadał na każde Twoje pytanie dotyczące zakresu programu. 

Webinary 4GROW, czyli 5 korzyści w 30-90 minut

 • Komfort
  Uczysz się w dowolnym miejscu. Bez wychodzenia z domu poznajesz cenne strategie i narzędzia rozwojowe.
 • Bezpieczeństwo
  Jeśli potrzebujesz ograniczyć kontakt fizyczny z ludźmi, ale jednocześnie chcesz dbać o swoje kompetencje zawodowe, to webinar jest doskonałym rozwiązaniem.
 • Oszczędność czasu
  Webinar trwa zwykle od 30 do 90 minut, w zależności od tematyki.
 • Anonimowość
  Oglądasz wykład wideo prowadzony przez trenera, uczestnicy nie widzą się nawzajem.
 • Przewaga konkurencyjna
  Sięgając po wartościowe formy szkoleń online, poszerzasz wiedzę i zyskujesz okazję do ćwiczeń. Wzmacniasz swoją pozycję w organizacji i na rynku pracy.
 • Webinary dają Ci dostęp do know-how,
  a Ty słuchasz, obserwujesz, śledzisz wystąpienie trenera i jeśli chcesz – zadajesz pytania na czacie.

Zapakuj webinary 4GROW do swojej walizki wypełnionej różnymi formami rozwoju, a wyciągniesz z niej zupełnie nową jakość!

Sprawdź listę naszych webinarów szkoleniowych:

Rożne formuły szkoleń to wiele możliwości! Porównaj je i wybierz!

Szkolenia stacjonarne, czyli realizowane w określonym miejscu i czasie – jeśli są prowadzone przez świetnego trenera, w kameralnej grupie, w komfortowej sali i z wyjątkowym cateringiem – dostarczają jedynych w swoim rodzaju wrażeń.

Szkolenia online, zamiennie nazywane czasem e-learning mogą być realizowane w bardzo wielu różnorodnych formach, m.in. jako webinar, podcast, videocast, wideo-konferencja, szkolenia online w czasie rzeczywistym (tzw. synchroniczne lub live online) oraz gotowe – do odtwarzania w dowolnym czasie (tzw. asynchroniczne), blended learning – połączenie różnorodnych form (zdalnych i stacjonarnych). Jakie korzyści możesz mieć dzięki najbardziej popularnym rodzajom szkoleń?

Korzyści ze szkolenia webinaru: 

 • Bezpieczeństwo - jeśli zależy Ci na tym, by ograniczyć kontakt fizyczny z innymi ludźmi - np. z powodu zagrożenia epidemicznego lub z powodu Twojej chory.
 • Oszczędność czasu - webinarium czyli web + seminarium to krótka (zazwyczaj pomiędzy 30-90 min) forma wykładu wideo.
 • Komfort nauki w dowolnym miejscu - w webinarze możesz wziąć udział gdziekolwiek jesteś, wystarczy, że masz dostęp do internetu i tablet, smartfon lub laptop/komputer, nawet bez kamery i mikrofonu.
 • Anonimowość - interakcje z uczestnikami webinarium zazwyczaj są ograniczone do kontaktu poprzez czat, uczestnicy nie widzą siebie nawzajem.
 • Wiedza w pigułce - webinary docenisz jeśli wolisz dostawać wiedzę w mniejszych "pigułkach", a nie w kilkugodzinnych lub kilkudniowych szkoleniach.
 • Minimum Twojego zaangażowania - będzie to dla Ciebie korzyść, jeśli wolisz uczyć się poprzez obserwację, słuchanie, spokojne notowanie, bez konieczności angażowania się w dyskusje na forum, ćwiczenia grupowe czy wideo interakcje. Wszelkie wątpliwości, pytania, dodatkową wiedzę możesz uzyskać poprzez czat aktywny w czasie webinaru lub zaraz "po".

Korzyści ze szkolenia live online: 

 • Bezpieczeństwo – jeśli zależy Ci na tym, by ograniczyć kontakt fizyczny z innymi ludźmi - np. z powodu zagrożenia epidemicznego lub z powodu Twojej choroby.
 • Aktywność i zaangażowanie – jeśli cenisz warsztatową formę szkoleń stacjonarnych i szukasz szkolenia online najbardziej zbliżonego do stacjonarnego pod kątem angażowania Ciebie i Twoich interakcji z trenerem i/lub innymi uczestnikami.
 • Komfort bezpośredniej rozmowy w czasie rzeczywistym – jeśli ważny w procesie nauki jest dla Ciebie kontakt wzrokowy / słowny z trenerem i możliwość zadawania pytań, prowadzenia dyskusji „na żywo” mimo formuły zdalnej.
 • Wymiana wiedzy „na gorąco” – jeśli w Twoim szkoleniu bierze udział więcej osób i mimo udziału zdalnego, chcesz czerpać także z doświadczeń innych uczestników.
 • Komfort nauki (i korzystania z przerw w szkoleniu) w dowolnym miejscu przy jednoczesnym aktywnym udziale w szkoleniu, które realizowane jest w jasno określonym czasie.
 • Ekologia „osobista” – jeśli wartość stanowi dla Ciebie czas i pieniądze zaoszczędzone na braku konieczności dojazdu na miejsce szkolenia (ew. noclegów poza domem); jeśli zamiast dojeżdżać z innego miasta / miejscowości i spędzać kilka dni poza domem wolisz wieczory spędzić z rodziną; materiały szkoleniowe dostajesz tylko w wersji elektronicznej – środowisko też pewnie na tym zyska ?

Korzyści ze szkolenia online: 

 • Swoboda i niezależność od terminów: kupujesz dostęp do gotowych plików szkoleniowych – dzięki temu, sam(a) decydujesz kiedy korzystasz ze szkolenia, dostęp masz od razu.
 • Różnorodność form: od razu zyskujesz dostęp do zróżnicowanych materiałów edukacyjnych – m.in. mogą to być filmy z udziałem trenera, animacje, prezentacje, artykuły, quizy, techniki, narzędzia, ćwiczenia.
 • Komfort nauki w dowolnym miejscu, nawet bez kamery i mikrofonu.
 • Komfort nauki „solo” – jeśli wolisz uczyć się we własnym tempie, być sam(a) ze swoimi myślami i w oderwaniu od kontaktu z innymi ludźmi.
 • Anonimowość – jeśli chcesz informację o tym, że podnosisz swoje kompetencje w danym obszarze zachować tylko dla siebie.
 • Stały dostęp do wiedzy – możesz wiele razy powracać do kupionego raz szkolenia.

Korzyści ze szkolenia stacjonarnego: 

 • Komfort nauki w oderwaniu od innych zadań, dystraktorów – jeśli wiesz, że w Twoim otoczeniu trudno byłoby Ci uczyć się efektywnie (np. w domu lub miejscu pracy).
 • Pełen, nieograniczony kontakt z drugim człowiekiem - jeśli wiesz, że efektywniej uczysz się dzięki bezpośredniemu, fizycznemu kontaktowi z ludźmi (bez pośredników w postaci kamery / mikrofonu, ekranu komputera).
 • Emocje i interakcje „na wyciągnięcie ręki” – w bezpośrednim kontakcie podczas szkolenia stacjonarnego często powstaje wyjątkowa atmosfera, „flow”, energia i specyficzna dynamika interakcji.
 • Pełna swoboda komunikacji, przepływu wiedzy i doświadczeń – gdy cenisz sobie bezpośrednie, także nieformalne rozmowy z trenerem i innymi uczestnikami.
 • Różnorodność form nauki i możliwość fizycznego ruchu – jeśli ważne dla Ciebie jest, aby móc co jakiś czas uczestniczyć w zadaniach, ćwiczeniach wymagających zmiany miejsca, pozycji, formy interakcji, perspektywy fizycznej, angażujących jak najwięcej Twoich zmysłów.
 • Komfort warunków fizycznych – my dbamy o wszystko: masz dla siebie duży wygodny fotel, klimatyczną salę, drukowane materiały szkoleniowe, kameralną grupę, przerwy kawowe klasy premium (nie tylko ciastka ale też deska serów, bakalie, owoce, oczywiście napoje zimne i gorące, kawa z ekspresu), prywatne komfortowe toalety, świetny dojazd z centrum Warszawy.