Zespół: Warszawa

prezes, trener, coach ICC, konsultant, psycholog biznesu
trener, coach, konsultant, psycholog biznesu
menedżer ds. rozwoju biznesu, trener, coach ICC, psycholog biznesu
trener, coach ICC, mentor, konsultant
trener, partner zarządzający, konsultant
trener, konsultant, psycholog biznesu
koordynator ds. szkoleń
specjalista ds. obsługi klienta
specjalista ds. marketingu online, psycholog
specjalista ds. obsługi klienta

Mateusz Dąbrowski

Mateusz Dąbrowski psycholog biznesu warszawa

Prezes, trener, coach i konsultant 4GROW. Prezes Stowarzyszenia Negocjatorów Biznesu. Praktyk biznesu - od 2010 roku zarządza firmą. Psycholog biznesu i metodyk - twórca teorii psychologicznych, technik efektywności oraz programów szkoleń. Coach certyfikowany przez International Coaching Community (ICC) oraz trener, certyfikowany partner i konsultant Insights Discovery. Wykładowca studiów podyplomowych w temacie Charyzma i Zarządzanie konfliktem na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Ekspert komentujący w mediach: Polsat, TVP2, TTV, Program 3 Polskiego Radia, Program 4 Polskiego Radia. Absolwent UKSW (specjalność: Psychologia Kliniczna i Osobowości) oraz Akademii Leona Koźmińskiego (specjalność: Zarządzanie Ludźmi w Firmie).

Swoją karierę rozpoczął w firmach doradczych z zakresu HR. Będąc odpowiedzialnym  m.in. za sprzedaż usług i ich realizację wypracował sobie solidny warsztat narzędziowy z zakresu sprzedaży, negocjacji, obsługi klienta i wywierania wpływu, którego z sukcesem używa i wzbogaca od 2009 - jako praktyk i właściciel 4GROW. Równocześnie prowadząc projekty rekrutacyjne, rozwijał swoją wiedzę na temat kompetencji, procesów biznesowych i map stanowisk wykorzystywanych w różnych firmach.

Kolejnym krokiem był dział HR międzynarodowej korporacji Aviva (dawniej Commercial Union), w której swoją wiedzą i doświadczeniem wspierał kadrę zarządzającą w podejmowaniu decyzji menedżerskich. Współtworzył oraz współprowadził Assessment Centre, a także projektował i prowadził szkolenia z zakresu kompetencji miękkich oraz projekty rozwojowe, pogłębiając swoje umiejętności z zakresu prezentacji i wystąpień publicznych.
W 2009 zdecydował się zrezygnować z  pracy w korporacji i otworzył firmę 4GROW. W ten sposób rozpoczął  niesamowitą przygodę bogatą w okazje do rozwijania wszystkich kompetencji specjalistycznych i menedżerskich.  Zmierzył się z tworzeniem portfolio produktów, strategii marketingowej i sprzedażowej. Jako lider stworzył wizję, misję, cele długoterminowe i wartości, wokół których buduje rosnący stopniowo zespół.
Okres pracy w 4GROW to także  liczne coachingi, prowadzone dla menedżerów, dyrektorów i członków zarządu. Dzięki nim pogłębił swoją wiedzę o studia przypadku z obszaru zarządzania ludźmi oraz ugruntował i poszerzył warsztat narzędzi coachingowych, które poznał w trakcie szkoleń i certyfikacji  w International Coaching Community.

Zamiłowanie psychologiczne oraz szerokie doświadczenie i interdyscyplinarna wiedza sprawiają, że  na jego szkoleniach Uczestnicy oprócz wiedzy i umiejętności,  dostają także ogromną dawkę energii i inspiracji do samodoskonalenia.

Nieformalnie:

"To, co rozumiesz, siłą rzeczy wydaje ci się „słuszne”, ponieważ tym słowem określasz coś, z czym się zgadzasz. To, co ci umknęło, musi więc z początku wydać ci się „błędne”. Jedyna droga naprzód zaczyna się od postawienia sobie pytania: „Co by się stało, gdyby wszystko, co uważałem za „błędne” w rzeczywistości było „słuszne”?” Wielkie odkrycia dokonywane są przez gotowość, umiejętność uznania, że się błądzi."
N.D.Welsch

Moimi najważniejszymi wartościami są wolność i przygoda. Zrozumiałem to pod wpływem coachingu, jako klient. Moje życie wtedy zmieniło się, a w zasadzie - ja je zmieniłem. Postanowiłem odejść z korporacji i założyć własną firmę. Był wtedy szczyt kryzysu na rynku... Dziś, jak myślę o tym momencie, uśmiecham się w duchu do siebie - warto było, bez względu na trudności. Po roku pracy, formalnie otworzyłem firmę. Teraz rzeczywiście żyję tak, jak chcę – w zgodzie ze samym sobą. A chcę w moim życiu towarzyszyć innym w doskonaleniu się – to dla mnie szalenie inspirujące i rozwijające. I tak było zawsze. Jako dziecko uwielbiałem przysłuchiwać się rozmowom dorosłych. Gdy byłem nastolatkiem przyjaciele szukali we mnie oparcia. Wiedziałem już wtedy, ze chcę pracować z człowiekiem.

Gdy chcę odpocząć, pobyć ze sobą i zaczerpnąć energię z zewnątrz, wyjeżdżam "w naturę". Uwielbiam jeździć rowerem, czasami sportowo, czasami turystycznie, z sakwami, namiotem i niewiadomą... Ostatnio zafascynowałem się nurkowaniem, podwodnym światem, pełnym kolorów, i ciekawych stworzeń przyglądających się "obcym".

A tak poza powyższym, ja też mam cele, marzenia i problemy. Rozwijam się i doskonalę. Wierzę, że rozwój nie ma końca. Rozwój jest dla mnie sam w sobie niesamowitą przygodą.

Referencje

Firma 4GROW  przeprowadziła dla 8 moich kierowników Działu IT szkolenie z Budowania zespołu i motywowania pracowników. Przed szkoleniem trener, zbadał moje potrzeby i dostosował program do nich oraz zweryfikował ze mną zaprojektowany program, z czego jestem bardzo zadowolony.
Podczas szkolenia uczestnicy byli bardzo zaangażowani, pozytywnie odbierali trenera.

Firma 4GROW  przeprowadziła dla 8 moich kierowników Działu IT szkolenie z Budowania zespołu i motywowania pracowników. Przed szkoleniem trener, zbadał moje potrzeby i dostosował program do nich oraz zweryfikował ze mną zaprojektowany program, z czego jestem bardzo zadowolony.
Podczas szkolenia uczestnicy byli bardzo zaangażowani, pozytywnie odbierali trenera.

Ponieważ również uczestniczyłem w tym szkoleniu, miałem okazję obserwować jak trener poprzez prowokacje powoduje wychodzenie uczestników ze schematycznego myślenia i zmiany dotychczasowych przekonań, co przy okazji pozytywnie wpływało na dynamikę szkolenia i jego atmosferę. Forma szkolenia – intensywność warsztatu – była adekwatna do treści.

Wszyscy uczestnicy szkolenia bardzo pozytywnie wypowiadali się na jego temat, a ja jako ich przełożony - obserwuję u nich widoczną poprawę we wszystkich zagadnieniach, które poruszyliśmy na szkoleniach.

Z pełnym przekonaniem będę promował i polecał firmę 4GROW, jako dostawcę z profesjonalnym podejściem do klienta, wyróżniającego się na rynku szkoleniowym badaniem wymagań przed szkoleniem i aktywnością po szkoleniową. Z przyjemnością będę też kontynuował naszą współpracę.

Accenture

Michał Kossowski,
Dyrektor Outsourcingu IT,
Accenture Services Sp. z o. o.

Opinie

To, co ja wyniosłem ze szkolenia, to zupełnie inne widzenie samego siebie. Swoich silnych i słabych stron. Kluczem do takiego efektu, był sposób prowadzenia szkolenia. Liczne prowokacje, które uderzały bardzo mocno w moje ego i słabe strony. Pytanie o moją odpowiedzialność pierwszego dnia, dało mi dużo do myślenia. Pytanie „Czy chcesz, żeby dalej tak było?” jest tym, czego mi brakowało i już wykorzystuje je w życiu prywatnym i zawodowym.
Pierwsza część była dla mnie zaskakujące. Druga była trudna – obfite w męczące konfrontacje z Mateuszem, dzięki którym mogłem poznać swoje strategie myśli i zachowań oraz przećwiczyć poznane techniki w takich sytuacjach.
Jestem pod wrażeniem intensywności szkolenia i braku wymuszanych przerw czy przerzucania pracy tylko na mnie. Nie zauważyłem tego, co zdarza się na innych szkolenia - "proszę o zrobienie ćwiczenia i za 10 minut ….", czy bardzo długich wywodów teoretycznych.
Cały czas czułem, że Mateusz jest ze mną na tym szkoleniu i w pełni się w nie angażuje. Jest to dla mnie bardzo ważne.
Podsumowując szkolenie - oceniam je bardzo dobrze i jestem pewien, że na długo zostanie w mojej głowie.

Grzegorz Iwański,
Kierownik produkcji,
Man Trucks Sp. z o.o.

4GROW Mateusz Dabrowski warsztat

warsztat z negocjacji 4grow

 

 

4GROW Mateusz Dabrowski media

psychologia coworkingu_tv fokus_mateusz dabrowski

konstruktywna krytyka szkolenie

 

jak osiągnąć sukces 4grow

 

 

Karolina Prusińska

Karolina Prusińska - psycholog biznesu Warszawa

Trener z wieloletnim doświadczeniem zawodowym; praktyk biznesu, certyfikowany coach, psycholog biznesu. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, na specjalizacji Wspieranie Rozwoju Osobowości oraz Psychologię Organizacji i Pracy. Posiada szeroką wiedzę z zakresu wspierania rozwoju kompetencji osobistych, projektowania i organizacji działań szkoleniowo-rozwojowych. Była jednym z trenerów w wewnętrznych programach rozwojowych: Akademia Rozwoju Menedżerów oraz TOP 15 (warsztaty dla „talentów”).

Pracując jako trener wewnętrzny w międzynarodowej korporacji, opracowała i wdrożyła cykl szkoleń dla menedżerów, wspierający efektywność działania w sytuacji dużych zmian organizacyjnych, zawierający elementy komunikacji w sytuacji zmiany, współpracy z zespołem i prowadzenia efektywnych spotkań.

Tworzyła i wdrażała projekty rozwojowe oraz szkoleniowe z zakresu efektywności osobistej, zarządzania stresem, profesjonalnej prezentacji, komunikacji interpersonalnej, asertywności, zarządzania sobą w czasie, zarządzania emocjami oraz standardów obsługi klienta, obejmujące pracowników na różnych szczeblach organizacyjnych i w różnych obszarach.

Osiągała wyznaczane cele i realizowała szkolenia na najwyższym poziomie. Jej szkolenia spotykały się z wysokimi ocenami uczestników i wpływały znacząco na poprawę efektywności jednostek oraz zespołów.

Wprowadziła do organizacji coaching grupowy, jako narzędzie wspierające rozwój menedżerów.

Ma doświadczenie w projektach team-buildingowych. Współorganizowała wyprawy rozwojowe połączone z pracą coachingową.

W projektowaniu szkoleń, jak też innych wydarzeń rozwojowych, szczególną wagę przywiązuję do diagnozy potrzeb oraz do formułowania celów, które w procesie doradczym, szkoleniowym czy rozwojowym będą realizowane. Szkolenia prowadzi w oparciu o cykl uczenia się Kolba, stosując różne formy aktywizacji uczestników. Wykorzystuje również wiedzę psychologiczną oraz narzędzia coachingowe, by jeszcze efektywniej pracować z grupą. Dba o dobro uczestników oraz realizację zamierzonych celów. Dzieli się wiedzą, wspiera w uczeniu się nowych umiejętności.

Swoje kompetencje trenerskie oraz coachingowej rozwijała, biorąc udział w wielu szkoleniach, m.in.: Profesjonalny Trener – szkolenie doskonalące warsztat trenerski, Szkoła Coachów Biznesu, Szkoła Coachingu Grupowego i Zespołowego, Zen Coaching Training, i wiele innych.

Autorka bloga i artykułów dotyczących rozwoju osobistego.

Opinie

Atrakcyjne szkolenie, świetny prowadzący, który dociera do osobowości uczestnika. Mimo, że szkolenie "Zarządzanie czasem" było prowadzone w grupie, czuło się indywidualne podejście i personalne poruszanie problemu. Jestem zadowolony i będę polecał firmę.

Robert Gałązka,
Sales Development Representative,
eRecruitment Solutions Sp. z o.o.

Karolina Prusińska 4GROW media

szkolenia 4grow

szkolenie wywieranie wplywu

Pytanie na Śniadanie Karolina Prusińska 4GROW

Sabina Dąbrowska-Olbryś

Sabina Dąbrowska-Olbryś psycholog biznesu Warszawa

Menedżer z ponad 15-letnim doświadczeniem w obszarze Human Resources. Psycholog, trener, mediator i coach certyfikowany przez International Coaching Community (ICC). Posiada bogate doświadczenie zarówno w obszarze zarządzania zespołami, jak i projektami. Ekspert z obszaru pozyskiwania talentów, rekrutacji, rozwoju pracowników oraz zarządzania efektywnością organizacyjną i zespołową.

Przez ponad 9 lat odpowiadała za kapitał ludzki w Grupie Pracuj (właściciel m.in. Pracuj.pl, eRecruiter, emplo, Rabota.ua), gdzie pełniła funkcje HR Business Partnera, Learning and Development Managera oraz HR Managera. Zarządzała strategią oraz wszystkimi procesami w ramach wewnętrznego HR-u Grupy Pracuj – zarówno „miękkiego”, jak i „twardego”. Odpowiadała za 16-to osobowy dział, raportując bezpośrednio do Prezesa firmy i współpracując blisko z zarządem grupy kapitałowej.  Zarządzała zespołami ds. onboardingu, szkoleń i rozwoju pracowników, rekrutacji, employer brandingu, komunikacji wewnętrznej oraz budowania angażującego środowiska pracy, wynagrodzeń, benefitów i administracji personalnej.

Stworzyła strategię angażującego środowiska pracy, której ważnym elementem była komunikacja wewnętrzna, wzmocnienie kultury organizacyjnej, angażujący przywódcy i efektywny rozwój pracowników. Grupa Pracuj, przy jej wsparciu, co roku otrzymywała tytuł Najlepszego Pracodawcy w rankingu firmy Aon Hewitt.

Posiada wieloletnie doświadczenie w roli mediatora, coacha, trenera i prelegenta. Wielokrotnie dzieliła się swoją ekspercką wiedzą w mediach. Specjalizuje się w projektach doradczych dla kadry menedżerskiej, zarządów, działów HR; w szkoleniach z obszaru zarządzania i rekrutacji oraz w procesach rozwojowych dla jednostek i zespołów (w tym warsztaty, sesje coachingu indywidualnego i zespołowego, mentoring, mediacje i konsultacje).

Interesuje się rozwojem inteligencji emocjonalnej i samoświadomości liderów oraz wielopoziomowym rozwijaniem efektywności zespołowej. Jej pasją jest wspieranie ludzi w rozwoju osobistym, zawodowym i duchowym.

Sabina Dabrowska-Olbrys szkolenia 4grow

szkolenie zarzadzanie zespolem i motywowanie

 

Co pomaga w pracy HR-owca

Barbara Dworak-Bator

Barbara Dworak-Bator, trener, coach ICC, mentor, konsultant

Ma  bogate i różnorodne  doświadczenie  zawodowe. Była menedżerem  ds. komunikacji  wewnętrznej  w międzynarodowej firmie – Commercial Union (dziś Aviva), dziennikarką, redaktorką naczelną czasopism medycznych, rzeczniczką prasową samorządu pielęgniarek i położnych.

Jako coach International Coaching Community i  mentorka (jest współzałożycielką i wiceprezeską  Europejskiego Stowarzyszenia Mentorek Mentoring bez granic)  popularyzuje  przedsiębiorczość  i  myślenie  biznesowe. Uczestniczyła  w  projektach (dla Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości - Kobiety Kobietom i Krajowej Izby Gospodarczej Rozwój z wyobraźnią ) i wspiera początkujące  przedsiębiorczynie, ucząc je, między innymi: planowania strategicznego, samorozwoju, zarządzania pracownikami, budowania relacji, etyki w biznesie.

Prowadziła wiele szkoleń dla kadry menedżerskiej. Obejmowały one  tematy związane z: zarządzaniem sobą, nowym typem przywództwa, rekrutacją pracowników, budowaniem relacji w zespole, oceną pracowników, zarządzaniem konfliktami oraz promowaniem kultury mentoringowej w zmieniających się organizacjach.

Za swoją  specjalność uważa komunikację interpersonalną. Podczas warsztatów na temat komunikacji sporo miejsca poświęca niedocenianemu wciąż tematowi –  wpływowi  płci na styl i ekspresję porozumiewania się. Wiele konfliktów w organizacjach wynika z niezrozumienia, że komunikacja kobiet i mężczyzn przypomina dialog międzykulturowy. Podczas  warsztatów  dla różnych grup zawodowych (ostatnio sporo pracowałam na rzecz środowisk medycznych)  przekonuje, że dobra, pełna szacunku komunikacja to klucz do sukcesu  ludzi i organizacji. To od jakości dialogu z innymi ludźmi zależy jakość naszego życia. To kim jesteśmy jest przecież  funkcją związków, jakich doświadczamy w relacjach.

Nieformalnie

Na naszych oczach stary linearny świat przekształca się w świat sieci, padają wielowiekowe paradygmaty, fundamentalne do niedawna pojęcia tracą kontury, głębokie przemiany towarzyszą każdej sferze naszego życia.To wielki przywilej żyć w tak przełomowym momencie historii, ale to także wielkie wyzwanie.

Podoba mi się praca nad ciągłym dostrajaniem się do współczesności. Interesuję się przemianami cywilizacyjnymi, nowymi odkryciami naukowymi. W rozumieniu siebie i zmieniającego się świata pomaga mi zainteresowanie kulturą i sztuką oraz warsztat i narzędzia humanisty. (Skończyłam filologię polską na UW oraz dziennikarstwo.)

Podczas pracy z klientami chętnie odwołuję się do świata kultury. Jest ona przecież potężnym narzędziem społecznej zmiany.

Jestem dumna, że jako coach i mentorka  pomagam innym odnaleźć sens w chaosie współczesności. Stymuluję ludzi do głębokiej autorefleksji, dokonywania odpowiedzialnych wyborów, świadomego zarządzania swoim życiem, osiągania celów. Czy może być wspanialsze zajęcie?

Opinie

Dzięki szkoleniu z komunikacji interpersonalnej będę miała możliwość lepszego zrozumienia innych ludzi, odczytania ich ukrytych komunikatów, przekazów i intencji. Bardzo interesująca była część poświęcona NLP i inteligencji emocjonalnej. Dzięki przyjaznej atmosferze, miłemu towarzystwu, dwa dni szkolenia minęły błyskawicznie. Wiedza zdobyta na szkoleniu będzie przeze mnie wykorzystywana jeszcze bardzo długo. Gorąco polecam!
 

Urszula Szlachta,
Sekretarz Wykonawczy

Barbara Dworak-Bator 4GROW media

zarządzanie Generacjami BB, X, Y i Z HR Standard Barbara Bator 4GROW

HR Standard Barbara-Dworak Bator 4GROW mentoring

Monika Dąbrowska

Monika-Dąbrowska psycholog biznesu Warszawa

Menedżer z 18 letnim doświadczeniem w biznesie, certyfikowany trener, akredytowany konsultant Insights Discovery, superwizor trenerów 4GROW, twórca gier i narzędzi szkoleniowych. Odpowiedzialna za obszar marketingu i HR w 4GROW.  Jako Senior Communications Manager w międzynarodowej korporacji wspierała realizację celów biznesowych firmy oraz budowała zaangażowanie pracowników biura i sieci sprzedaży m,in, w Polsce, Francji i Irlandii. Doradzała w obszarze komunikacji prezesom, zarządom oraz kadrze menedżerskiej, łącząc najwyższe standardy komunikacji opartej na współpracy, zaufaniu i budowaniu relacji międzyludzkich z perspektywą efektywności biznesowej.

Jako akredytowany konsultant Insights Discovery oraz praktyk neurolingwistycznego programowania wspiera skuteczność osobistą oraz budowanie efektywnej komunikacji i współpracy w zespole, wykorzystując potencjał różnorodności stylów funkcjonowania człowieka.

Absolwentka Podyplomowego Studium PR na UW. Ukończyła kurs „Persuasive Presentations” w Duarte’s Academy USA.

Ukończyła studia filologiczne na UMK w Toruniu ze specjalizacją językoznawczą i nauczycielską,  Business College w Szczecinie (reklama i marketing).

Prowadzi superwizje trenerów 4GROW.

Na co dzień ceni sobie prostotę, która „(…) oznacza osiągnięcie najlepszego efektu przy minimalnych środkach”.

Nieformalnie:

Dołączyłam do 4GROW, bo wielokrotnie przekonałam się, że energia i czas włożony w rozwój innych wraca, motywuje do działania i realizowania własnych celów,

- bo lubię ludzi z pasją, którym chce się chcieć,

- bo w pracy liczy się dla mnie kreatywność i dobra atmosfera,

- bo spotkałam na swojej drodze inspirujących ludzi, dla których „szklanka jest do połowy pełna”

- bo fascynuje mnie fizyka kwantowa, a najbardziej to, że sami tworzymy swoją rzeczywistość i mamy na nią wpływ,

- bo do serca wzięłam sobie przykazania prof. Leszka Kołakowskiego na życie w zgodzie ze sobą i światem (polecam rozmowę z filozofem Co jest w życiu ważne).

- bo uważam, że mitem jest, że na komunikacji zna się każdy,

- bo mam wiedzę, umiejętności i kilkunastoletnie doświadczenie z zakresu komunikacji, którymi chcę się podzielić.

Opinie

Szkolenie inne niż wszystkie. Inspirujące, wychodzące naprzeciw oczekiwaniom uczestników. Elastyczne podejście, kameralne warunki i przyjacielska atmosfera czynią szkolenie wyjątkowym. Bardzo dziękuję zespołowi firmy 4Grow za tę przygodę i mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy.

Katarzyna Kiliszek,
Główny Specjalista,
Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych

4GROW Monika Dabrowska media

Jak projektować efektywne slajdy? HR Standard Monika Dabrowska 4GROW

Małgorzata Serwa

Małgorzata Serwa psycholog biznesu 4GROW

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z prezentacji, wystąpień publicznych, szkoleń z obsługi klienta, sprzedażowych oraz z zakresu kompetencji miękkich w biznesie takich jak: wywieranie wpływu i perswazja, asertywność, zarządzanie emocjami i stresem, zarządzanie czasem.

Posiada doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu dedykowanych programów szkoleń, m.in. Akademii Sprzedaży dla różnorodnych firm, w tym dla międzynarodowych firm z branży FMCG.

Organizowała oraz występowała podczas ogólnopolskich konferencji dla 800, 2500, a nawet 3000 osób. Przygotowała i prowadziła gale rocznicowe dla polskich i międzynarodowych firm, między innymi: w Dubaju, Turcji, Włoszech oraz Grecji.

Posiada doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku na różnych stanowiskach: konferansjera, trenera biznesu, a także menadżera działu szkoleń. Zarządzała zespołem Trenerów, który budował standardy szkoleniowe firmy i współpracował z jej oddziałami zagranicznymi.

Swoje kompetencje trenerskie szlifowała m.in. podczas szkoleń prowadzonych przez międzynarodowe autorytety takie jak Robert Cialdini i Brian Tracy.

Jest praktykiem biznesu – ma bogate doświadczenie w sprzedaży usług i produktów: od leasingu pracowniczego, poprzez kosmetyki, perfumy, szkolenia a także szafy serwerowe. W polskiej firmie produkującej oświetlenie dekoracyjne zajmowała stanowisko business development manager – prowadziła rozmowy z inwestorami w Polsce i Emiratach Arabskich oraz negocjowała warunki handlowe na rynku chińskim, w którym czuje się jak „ryba w wodzie”.

Nieformalnie:

Jestem szczęśliwym człowiekiem:

* bo przekuwam życiowe trudności w konstruktywne rozwiązania;

* bo mam dwoje wspaniałych Dzieci, które są moim lustrem, życiowym wyzwaniem, wspaniałym sukcesem;

* bo mam niezwykłych ludzi wokół siebie, którzy są prawdziwymi Przyjaciółmi na dobre i na złe;

* bo pochodzę z rodziny, która nauczyła mnie wartości, szacunku do ludzi i pokory;

* bo, kiedy potrzebuję chwili wyciszenia i naładowania akumulatorów, wsiadam na narty albo łódkę i łapię wiatr w żagle;

* bo znam siłę słowa „bo”… ale o tym, to już na szkoleniach 😊

Ania Góralczuk

koordynator ds. szkoleń

W firmie zajmuję się obsługą logistyczną i techniczną szkoleń, pełniąc obowiązki koordynatora ds. szkoleń. Ukończyłam Wyższą Szkołę Pedagogiczną ZNP o kierunku Pedagogika Przedszkolna z Terapią Pedagogiczną. Studia łączyłam z pracą zawodową w charakterze instruktora i animatora tańca, prowadząc zajęcia pozalekcyjne w szkołach podstawowych. Po krótkim czasie pracy w tej branży taniec stał się moją pasją, którą rozwijałam na wielu warsztatach. Po 4 latach pracy z dziećmi poczułam silny instynkt macierzyński i przyszedł czas na własne potomstwo i tak oto zostałam szczęśliwą mamą bliźniąt (dwóch chłopców). Dzieci przez długi czas były całym moim światem i to im poświęcałam swój czas, jednak przyszła chwila kiedy odczułam potrzebę samorealizacji i trochę przypadkiem a trochę zrządzeniem losu poznałam założycieli filmy 4GROW.

Nieformalnie: Jestem szczęśliwą żona i matką, poszukującą swojej drogi zawodowej. Każdą wolną chwile staram się spędzać aktywnie z bliskimi, najczęściej są to wycieczki rowerowe lub wyjazdy w nowe ciekawe miejsca. Moja pasja jest taniec, lubię każdą formę aktywności fizycznej, która pozwala rozładować drzemiące we mnie pokłady energii. Jeśli pozwala mi na to czas chętnie wyrywam się na zajęcie grupowe typu fitness, zumba, pilates.

Ania Łukasiewicz

4GROW Szkolenia specjalista ds obsługi klienta

Absolwentka studiów na kierunku Finanse i Rachunkowość i prawdziwy matematyczny omnibus! Towarzyska natura Ani nie pozwoliła jednak, by liczby pochłonęły ją całkowicie - porzuciła rachunki na rzecz pracy blisko ludzi. Jej bogate doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klienta indywidualnego i korporacyjnego oraz ogromna życzliwość sprawiają, że Ania świetnie dogaduje się z naszymi klientami i zawsze doradzi najlepsze rozwiązanie. W biurze - ostoja spokoju, poza nim to prawdziwa kobieta-rakieta! Loty widokowe ultralekkimi samolotami, jazda szybkimi samochodami, snorekling, rowery, góry… dla Ani życie smakuje najlepiej, przyprawione adrenaliną!

Nieformalnie:

Jestem osobą bardzo rodzinną. Wraz z mężem właśnie zaczynamy budowę domu - własnymi rękami, więc mam w sobie coś z majsterkowicza i budowlańca. :) Nie boję się ciężkiej pracy! Lubię, gdy dużo się dzieje i mogę aktywnie spędzać czas ze znajomymi. Kiedy zostaję w domu, wrażeń dostarczają mi powieści kryminalne. Bardzo cenię sobie własny rozwój, a dzięki 4GROW mogę zgłębiać tajniki psychologii człowieka.

Agata Jüngst

Agata Jüngst - specjalista ds. marketingu online, psycholog

W 4GROW współtworzę produkty merytoryczne, materiały szkoleniowe i rozwojowe. Każdorazowo jest to dla mnie ekscytujące wyzwanie, w równym stopniu angażujące wiedzę i kreatywność.

Fascynacja psychologią towarzyszy mi od zawsze. Wbrew „dobrym radom” i tendencjom na rynku zawodowym podjęłam ten kierunek rozwoju. Od samego początku zdecydowana podążać ścieżką psychologii społecznej, swoje miejsce znalazłam w selekcji i rekrutacji pracowników (zarówno niższego szczebla, jak i specjalistów IT). Romans z HRem zamieniłam jednak na trwalszy związek ze szkoleniami i rozwojem, dołączając do zespołu 4GROW. Praca ta jest jednocześnie moją pasją. Mam w niej możliwość wykorzystania posiadanej wiedzy w praktyce i kontynuowania rozwoju zainteresowań i umiejętności psychologicznych. Wierzę, że dzięki temu mogę wykonywać ją najlepiej jak potrafię i szczerze angażować się w nowe wyzwania, co daje mi ogromną satysfakcję.

Nieformalnie:

Najważniejsza jest dla mnie Rodzina. To z nią spędzam najwięcej wolnego czasu. Dla równowagi psychicznej cenne są dla mnie również chwile samotności, w których mogę zaczerpnąć świeżego oddechu i energii. Pomaga mi w tym czytanie, gotowanie, jazda na rowerze i joga. Do działania nakręca mnie możliwość rozwoju, nowych wyzwań, przekraczania własnych granic i zwyciężania wszelkich strachów.

Magdalena Tymińska

Magdalena Tymińska specjalista ds. obsługi klienta

Absolwentka studiów magisterskich o specjalności psychologia w biznesie. Od początku swojej ścieżki zawodowej ceni kontakt z ludźmi. Wierzy, że zrozumienie potrzeb klienta jest pierwszym krokiem do owocnej współpracy. W pracy ceni zaangażowanie, profesjonalizm, miłą atmosferę oraz porządek, kiedy wszystko jest wykonane na czas.
Obecnie w firmie zajmuje się obsługą szkoleń zamkniętych. Jest otwarta na nowe wyzwania, które pozwalają rozwinąć swoje umiejętności.

Nieformalnie:

Jestem niepoprawną optymistką – gdzie szklanka jest zawsze do polowy pełna. W wolnych chwilach lubię obcować z naturą. Świeże powietrze i zieleń dookoła pozwalają naładować się pozytywną energią. Dużą przyjemność czerpię z odnawiania mebli, kiedy mogę tchnąć nowe życie w nie. Jest to zajęcie kreatywne, które pokazuje, że warto dać drugą szansę.