Potęga osobowości i dobrej komunikacji w Twoim związku – warsztat dla par

Wersje szkolenia: stacjonarne | live online
Wyjątkowy, jedyny taki w Polsce! Warsztat rozwojowy dla par | Warszawa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jedni do serca trafiają przez żołądek, inni wolą porządnie się pokłócić, aby doświadczyć przyjemności z godzenia się, jeszcze inni ratunku poszukują w rytuałach SPA. Czy jest coś, od czego nie przybędzie nam kilogramów, oszczędzi nasze nerwy, zawsze zadziała i daje kopa pozytywnej energii każdego dnia?

Kluczem jest poznać i zrozumieć partnera oraz zostać przez niego zrozumianym! Możesz to osiągnąć szybciej niż myślisz! Jak to zrobić? Warsztat partnerskiej komunikacji dla par to najlepsza droga!

Wszystko, o czym marzy każdy związek, ale nie wie, jak to osiągnąć

Zaawansowana wiedza o Tobie i Twojej drugiej połówce oraz skuteczne narzędzia komunikacji dopasowane idealnie do Waszych osobowości! To przepis na miłosny eliksir, który pomoże Wam pozostać w stanie zakochania, wspólnie pokonywać przeciwności losu i czerpać ze związku energię do działania.
Wszystko to serwujemy w przyjacielskiej atmosferze, okraszone poczuciem humoru prowadzącej.
Podaruj swojej miłości najpiękniejszy prezent!
 

Przedsmak tego, co czeka Was na prawdziwej uczcie dla związku:

l Na przystawkę:
Przed warsztatem wypełnicie online kwestionariusz Insights Discovery™, abyśmy mogli przygotować dla każdego z Was osobny, Indywidualny Profil opisujący osobowość oraz preferowany sposób funkcjonowania i styl komunikowania się (więcej o tym badaniu przeczytasz w sekcji Program szkolenia)

l  Na pierwsze danie:
Zajrzycie wgłąb Waszej osobowości i tego, jaki jest Wasz dominujący styl komunikacji. Poznacie mocne strony i ograniczenia, które stwarzają Wasze style komunikacji we wspólnym życiu. Odkryjecie nowe ścieżki rozwoju do idealnej nuty smakowej Waszego związku.

l  Na drugie danie:
Foch? Izolacja w jaskini? Tyran – despota? Choleryczka, awanturnica, panikara? Odkryjecie jak zmienia się Wasze zachowanie pod wpływem dyskomfortu i stresu oraz jak możecie skutecznie wspierać się w takich momentach.

l  Na deser:
Poznacie sposoby prowadzenia trudnych rozmów i znajdowania porozumienia w Waszym związku, w każdej sytuacji!

 

Szczegółowe menu obszarów poruszanych na warsztacie znajduje się w dalszej części opisu szkolenia, w sekcji "Program szkolenia" :)

Bogactwo życia we dwoje i nie tylko!

Wszystko, czego nauczycie się podczas tego szkolenia pozwoli Wam spojrzeć na nowo na siebie, swój związek, przyjaźnie i więzy rodzinne, a także Waszą pracę!

Z emocjami w związku jest jak z ostrą papryczką - szczypta chilli podkręci każde danie, ale gdy sypniesz odrobinkę za dużo... przygotuj się na gaszenie pożarów! Po warsztacie odkryjecie, jak wiele spraw i sytuacji, które wcześniej powodowały spięcia czy kłótnie - zniknie bezpowrotnie, a inne nauczycie się rozwiązywać podczas spokojnej rozmowy.

Poczujcie jak jesteście blisko...bliżej...coraz bliżej siebie, a hormony szczęścia zaczną krążyć w Waszych ciałach ze zdwojoną siłą! :)

Jesteście rodzicami lub planujecie nimi zostać? Możecie liczyć również na to, że wiedza zdobyta na kursie pomoże Wam rozwinąć komunikację ze swoimi pociechami

Komu dedykujemy Warsztat dla Par?

Zapraszamy wszystkie pary, niezależnie od stażu i temperatury związku, które:

 • chcą lepiej się poznać, by budować związek na solidnych podstawach

 • szukają inspirującego sposobu, by rozwinąć swój związek i wzmocnić łączące ich uczucie

 • pragną wzmocnić własną komunikację interpersonalną

 • chcą lepiej się porozumiewać w nowej roli (np. gdy pojawi się dziecko, gdy dzieci opuszczą gniazdo itp.)

 

warsztat dla par prezent balon grafika

Masz pytania? Potrzebujesz dowiedzieć się więcej?
Porozmawiaj z Anią Łukasiewicz: 

tel. 531 314 431, email: [email protected]

 

Luksusowy Warsztat dla par - co otrzymacie w pakiecie?

badanie Insights discovery dla par 4grow  badanie osobowości Insights Discovery™ dla dwóch osób

szkolenie dla dwojga 4grow  8 godzin nauki i ćwiczeń w kameralnej grupie z profesjonalistą z bogatym doświadczeniem 

kurs małżeński 4 grow  60 minut treningu indywidualnego dla pary po szkoleniu

szkolenie komunikacja z partnerem  nielimitowany kontakt telefoniczny/ mailowy z trenerem

<div>Icons made by <a href="https://www.freepik.com/" title="Freepik">Freepik</a> from <a href="https://www.flaticon.com/" 			  title="Flaticon">www.flaticon.com</a> is licensed by <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" 			  title="Creative Commons BY 3.0" target="_blank">CC 3.0 BY</a></div>   lunch w przytulnej restauracji składający się z zupy, dania głównego i deseru

<div>Icons made by <a href="https://www.freepik.com/" title="Freepik">Freepik</a> from <a href="https://www.flaticon.com/" 			  title="Flaticon">www.flaticon.com</a> is licensed by <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" 			  title="Creative Commons BY 3.0" target="_blank">CC 3.0 BY</a></div>  serwis kawowy premium

  Ciche dni? Możesz o nich zapomnieć! :) Zapraszamy na warsztat dla par, który będzie TURBODOŁADOWANIEM dla Twojego związku!

   Skąd nasza pewność, że ten Warsztat dla Par jest tak skuteczny?

   Czerpiemy ją z własnego doświadczenia i z opinii naszych klientów! Wsparliśmy łącznie ponad 1000 osób w rozwoju komunikacji interpersonalnej w oparciu o ich Indywidualne Profile Insights Discovery™. Nawet, jeśli nasi klienci uczestniczyli w warsztatach poświęconych komunikacji w zespole / w pracy, wielokrotnie dawali nam znać, że odnieśli korzyści w poprawie ich relacji w związku ?
   Nasz wyjątkowy warsztat z komunikacji interpersonalnej dla par jest odpowiedzią na liczne prośby uczestników naszych szkoleń – aby mogli w 100% skoncentrować się na takim szkoleniu na korzyściach w ich życiu prywatnym.

   Odkrycia z badania Insights Discovery™ i warsztatu partnerskiej komunikacji pomagają także na co dzień nam – trenerom 4GROW, w skutecznej komunikacji w naszych związkach: prywatnych i zawodowych 

   warsztaty dla parOsobowość, temperament, charakter to często takie wymiary tożsamości człowieka, które odgrywają kluczową rolę w związku partnerskim / małżeńskim. Nieumiejętne wykorzystanie różnic charakterów figuruje w statystykach GUS jako jedna z najczęstszych przyczyn rozwodów w Polsce! Okazuje się jednak, że nie tylko różnice – ale i podobieństwa w osobowości mogą być źródłem niepotrzebnych konfliktów, cichych dni, nadmiernych awantur albo po prostu – przepalonej energii w związku na szukanie wspólnego języka. Ja takie doświadczenia też mam za sobą i na szczęście dzisiaj umiem już pozytywnie wykorzystać potęgę synergii osobowości mojej i mojego męża. Moje osobiste doświadczenia pokazują, że osobowość męża i żony to potencjał, na którym można budować udany związek. Wiedza i umiejętności, jakie zyskałam dzięki mojemu profilowi Insights oraz poznaniu profilu osobowości mojego męża, są dla mnie bezcenne – dzięki nim udaje mi się lepiej rozumieć moje własne potrzeby oraz potrzeby, wartości i zachowania mojego męża a nawet – naszych dzieci. Każdy etap w naszym związku był inny i niósł ze sobą nowe wyzwania – dzięki lepszemu poznaniu siebie na tych głębokich poziomach, mogliśmy wzmacniać wzajemną akceptację, rozwijać naszą elastyczność i lepiej dopasowywać się do siebie nawzajem - nie tylko w trudnych momentach, ale przede wszystkim – w codziennej komunikacji. Jestem przekonana, że nasza miłość rozwija się, bo dbamy o naszą relację na co dzień – także w tych „małych” chwilach i „zwykłych” rozmowach. Dzięki temu, nasze Walentynki trwają przez cały rok ?
   Sabina Dąbrowska-Olbryś

    

   warsztaty dla parWiedza o sobie i o różnicach między ludźmi to dla mnie baza do tworzenia dobrych relacji z partnerem, bliskimi i osobami, z którymi współpracuję. Wiem, z czego wynikają moje zachowania, a z czego zachowania mojego partnera, mam świadomość naszych słabszych stron i rozumiem, dlaczego w sytuacjach stresu reagujemy zupełnie inaczej. Dzięki wiedzy o energiach kolorystycznych opisanych w modelu Insights Discovery możemy spotkać się i komunikować na innym poziomie, doceniając różnice, okazując sobie więcej wyrozumiałości i ucząc się od siebie. Związek się umacnia i trwa pomimo burz i trudności! ? Co się dzieje, gdy spotyka się osoba o dominującej zielonej energii (ona - ja) z osobą o dominującej żółtej energii (on)? Czy działają tak samo? Nie! Ona lubi zagłębić się w refleksji, jest raczej spokojna, nie podejmuje pochopnych decyzji, ceni sobie wartości i dba o atmosferę w relacjach – dba o potrzeby innych, nie chce nikogo urazić. Jego ciągnie do ludzi, z każdym zagada. Jest spontaniczny, głośny i energiczny. Czasami mówi zanim pomyśli, czasami działa zanim pozna szczegóły. Czy mogą zbudować trwały związek? Mogą! Jeśli tylko zrozumieją te różnice, docenią je i nauczą się odpowiednio komunikować – z szacunkiem dla „inności” drugiej strony, ze świadomością swoich słabych stron i ograniczeń. To właśnie wniosła do mojego życia wiedza o modelu Insights Discovery! 
   Karolina Prusińska

   Nowy pomysł na prezent ślubny dla pary młodej, prezent na rocznicę lub walentynki

   Szukasz ORYGINALNEGO, NIEKONWENCJONALNEGO PREZENTU dla siebie i swojej drugiej połówki, a może wybierasz się na ślub lub rocznicę i chcesz podarować parze coś od serca – coś dzięki czemu jeszcze bardziej będą cieszyć się z podjętej decyzji, coś co będzie pomagać im wspólnie pokonywać wyzwania, gdy życie pokaże pazurki.
   Warsztat partnerskiej komunikacji to prezent, który pomaga obdarowanej parze pisać piękne scenariusze ich miłosnej historii.  

   Program szkolenia

   Diagnoza Waszych typów osobowości oraz stylu komunikacji

   • Przed szkoleniem wypełnicie online kwestionariusz Insights Discovery * (20 minut).
   • W czasie szkolenia otrzymacie indywidualne, opisowe raporty (Profile Indywidualne Insights) stworzone na podstawie udzielonych przez Was odpowiedzi w kwestionariuszu.
   • Wasze profile Insights Discovery, będą zawierały graficzne zobrazowanie oraz opis, z którego dowiecie się: jaki jest typ osobowości każdego z Was oraz dominujący styl komunikacji / współpracy, wynikający z Waszych preferencji osobowościowych. Profil opisuje także mocne strony i wyzwania w komunikacji z innymi.
   • Indywidualne profile Insights – Twój i Twojego partnera / partnerki będą dla Was punktem odniesienia w czasie całego szkolenia. Dostaniecie go w wersji papierowej i elektronicznej.

   * Insights Discovery to metoda bazująca na teorii osobowości C.G. Junga, oparta o badanie kwestionariuszowe online, opracowana z zachowaniem standardów profesjonalnego testu psychologicznego. Raporty (profile indywidualne Insights) tworzone na podstawie odpowiedzi udzielonych w kwestionariuszu, obrazują w sposób przystępny dla środowiska biznesowego, indywidualne preferencje i różnice w stylu funkcjonowania ludzi. Kwestionariusz Insights jest narzędziem samoopisowym (uczestnik sam siebie opisuje poprzez wybór odpowiedzi na różne pytania), nie służy ocenie lecz autorefleksji i rozwojowi jednostek oraz zespołów. Diagnozę Insights oraz warsztaty bazujące na tej diagnozie mogą prowadzić tylko trenerzy certyfikowani przez Insights International / Poland. Więcej informacji na temat Insights Discovery: www.insights.pl

    

   Różnice osobowości w komunikacji – jak je pozytywnie wykorzystać w Twoim związku?

   • Magia percepcji – odkryj, jak osobowość człowieka wpływa na sposób postrzegania innych ludzi i odbierania ich zachowań.
   • Poznaj różne wymiary osobowości i ich wpływ na komunikację – poznaj dogłębnie introwersję, ekstrawersję oraz wymiary myślenie i uczucia.
   • Jakie są mocne strony i ograniczenia w komunikacji każdego z typów osobowości oraz w interakcji różnych typów między sobą?
   • Jaki jest Twój dominujący styl komunikacji? Jakie są Twoje mocne strony a jakie wyzwania wynikające z Twojej osobowości i preferowanego stylu komunikacji
   • Foch? Izolacja w jaskini? Tyran – despota? Choleryczka i awanturnica? Myślisz tak czasem o Twoim ukochanym / ukochanej? Odkryj, jak zmienia się Wasze zachowanie pod wpływem dyskomfortu i stresu!
   • Sposoby na dopasowanie się w komunikacji do preferencji osobowościowych Twojego partnera / partnerki  – wspólnie je wypracujemy na bazie waszych Indywidualnych profili Insights Discovery.
    

   Praktyczne techniki na najtrudniejsze sytuacje – jeszcze lepsza komunikacja damsko – męska w Twoim związku!

   • Jak konstruktywnie komunikować partnerowi / partnerce problem, dezaprobatę, niezadowolenie?
   • Jak konstruktywnie reagować, gdy Twojemu ukochanemu / ukochanej puszczą nerwy i powie o kilka zdań za dużo?
   • Jak odkrywać, to co ukryte w komunikacji – gdy nie wiadomo o co chodzi? Poznaj praktyczne techniki, które uchronią Twój związek przed niepotrzebnymi turbulencjami i pomogą pozytywnie wykorzystać istniejące między Wami różnice!

    

   Zdecyduj, jaka forma szkolenia będzie dla Ciebie najlepsza!

   Poznaj kluczowe cechy i korzyści płynące z różnych sposobów udziału w naszych szkoleniach. Które z nich najlepiej odpowiadają na Twoje potrzeby?

    

   Zarezerwuj miejsce na szkoleniu stacjonarnym
   • Szkolenie w Warszawie w kameralnym apartamentowcu z prywatnym wejściem.
   • Kameralna grupa (max. 10 osób).
   • Klimatyczna sala z wygodnymi fotelami.
   • W czasie szkolenia masz bezpośredni kontakt z trenerem i tymi uczestnikami, którzy są razem z Tobą w Sali szkoleniowej.
   • Wspólnie z trenerem i innymi uczestnikami korzystasz z przerw i zapewnionego całodziennego cateringu.
   • Bierzesz aktywny udział w dyskusjach, ćwiczeniach na forum i w podgrupach, będąc w tym samym, fizycznym otoczeniu co trener.
   • Dostajesz i korzystasz na miejscu z wydrukowanych / fizycznie dostępnych materiałów, narzędzi szkoleniowych.
   Zarezerwuj miejsce na szkoleniu live online
   • Uczestniczysz w szkoleniu prowadzonym „na żywo”, w określonym konkretnym terminie, będąc jednocześnie w dowolnym miejscu.
   • W czasie szkolenia korzystasz ze swojego komputera z mikrofonem i kamerą oraz z własnego dostępu do internetu.
   • Przez cały czas szkolenia masz kontakt z trenerem i innymi uczestnikami poprzez specjalny program online, do którego dostęp dostajesz od nas mailowo przed szkoleniem.
   • Bierzesz aktywny udział w szkoleniu w ramach wirtualnych dyskusji (wideo + audio + czat tekstowy), ćwiczysz w parach lub podgrupach w ramach wirtualnych pokoi.
   • Materiały szkoleniowe, ćwiczenia, techniki, narzędzia trener przesyła Ci elektronicznie w postaci plików.

   Jak zadbamy o Wasze potrzeby?

   oryginalny prezent na walentynki

   Konsultacja przed warsztatem GRATIS

   Możecie porozmawiać z trenerem już dziś o swoich problemach i potrzebach i upewnić się, że zostaną spełnione. A zostaną spełnione, nawet jeśli wykraczają poza formułę warsztatów, bo tylko u nas "program" znaczy coś więcej niż sam warsztat:

   warsztaty dla par

   Trener zaopiekuje się Wami na EKSTRA treningu indywidualnym GRATIS

   Gdy będziecie chcieli zająć się wyzwaniem wykraczającym poza program szkolenia, ale związanym z jego tematem, lub przećwiczyć i upewnić się, że optymalnie zastosujecie poznane techniki – macie 60 minut sam na sam z trenerem, w ciągu roku od szkolenia. Poza tym:

   prezent na walentynki

   Trener wspiera Was telefonicznie bez limitu godzin GRATIS

   Bo przecież po szkoleniu zaczynamy widzieć więcej, więc powstają kolejne pytania. No i pomocna dłoń przydaje się, by połączyć z Waszym życiem ogrom wiedzy i technik wyniesionych z naszego szkolenia. Dodatkowo:

   warsztaty z komunikacji dla par

   Przez rok trener przesyła Wam dodatkowe materiały GRATIS

   Żebyście cały czas utrzymywali wysokie zaangażowanie i rozpęd w doskonaleniu się. Będziemy inspirować Was studiami przypadku, quizami, artykułami i złotymi myślami z warsztatu. I to jeszcze nie koniec, bo:

   warsztaty rozwojowe dla par

   Wasz warsztat odbędzie się na 100% GRATIS

   W przeciwieństwie do konkurencji my nie odwołujemy warsztatów. Jeśli termin warsztatu nie jest jeszcze gwarantowany, wystarczy, że zapiszecie się a my potwierdzimy zapis, wtedy termin zostanie automatycznie objęty gwarancją.

    
   warsztaty rozwojowe dla par

   Możesz wybrać dogodną dla Ciebie formę szkolenia GRATIS

   Dla Twojej wygody wdrożyliśmy innowacyjne na rynku rozwiązanie: szkolenie hybrydowe - Ty decydujesz, w jakiej formie chcesz uczestniczyć: live online czy stacjonarnie. Jeśli wybrałeś formułę szkolenia stacjonarnego, a zmieniły Ci się plany – nic straconego! W większości naszych szkoleń możesz zmienić formę stacjonarną na live online nawet w ostatniej chwili!

   Szkolenie online - zapoznaj się ze specyfiką

   Rożne formuły szkoleń to wiele możliwości! 

   Szkolenia stacjonarne, czyli realizowane w określonym miejscu i czasie – jeśli są prowadzone przez świetnego trenera, w kameralnej grupie, w komfortowej sali i z wyjątkowym cateringiem – dostarczają jedynych w swoim rodzaju wrażeń. 

   Jednocześnie współczesna technologia pozwala na takie szkolenia, jakie jeszcze kilka lat temu wydawały się niemożliwe! Okazuje się, że możemy rozwijać siebie i swoich pracowników korzystając także ze zdalnych form nauki. Dzisiaj szkolenia online są już standardem nie tylko na największych międzynarodowych uczelniach ale także w ramach dostępnych dla każdego usług realizowanych przez nowoczesne firmy szkoleniowe. 

   Szkolenia online, zamiennie nazywane czasem e-learning mogą być realizowane w bardzo wielu różnorodnych formach, m.in. jako webinar, podcast, videocast, wideo-konferencja, szkolenia online w czasie rzeczywistym (tzw. synchroniczne lub live online) oraz gotowe – do odtwarzania w dowolnym czasie (tzw. asynchroniczne), blended learning – połączenie różnorodnych form (zdalnych i stacjonarnych). Jakie korzyści możesz mieć dzięki najbardziej popularnym rodzajom szkoleń? 

    

   Korzyści ze szkolenia live-online – realizowanego w czasie rzeczywistym: 

   • Bezpieczeństwo – jeśli zależy Ci na tym, by ograniczyć kontakt fizyczny z innymi ludźmi - np. z powodu zagrożenia epidemicznego lub z powodu Twojej choroby.
   • Aktywność i zaangażowanie – jeśli cenisz warsztatową formę szkoleń stacjonarnych i szukasz szkolenia online najbardziej zbliżonego do stacjonarnego pod kątem angażowania Ciebie i Twoich interakcji z trenerem i/lub innymi uczestnikami.
   • Aktywność i zaangażowanie – jeśli cenisz warsztatową formę szkoleń stacjonarnych i szukasz szkolenia online najbardziej zbliżonego do stacjonarnego pod kątem angażowania Ciebie i Twoich interakcji z trenerem i/lub innymi uczestnikami.
   • Komfort bezpośredniej rozmowy w czasie rzeczywistym – jeśli ważny w procesie nauki jest dla Ciebie kontakt wzrokowy / słowny z trenerem i możliwość zadawania pytań, prowadzenia dyskusji „na żywo” mimo formuły zdalnej.
   • Wymiana wiedzy „na gorąco” – jeśli w Twoim szkoleniu bierze udział więcej osób i mimo udziału zdalnego, chcesz czerpać także z doświadczeń innych uczestników.
   • Komfort nauki (i korzystania z przerw w szkoleniu) w dowolnym miejscu przy jednoczesnym aktywnym udziale w szkoleniu, które realizowane jest w jasno określonym czasie.
   • Ekologia „osobista” – jeśli wartość stanowi dla Ciebie czas i pieniądze zaoszczędzone na braku konieczności dojazdu na miejsce szkolenia (ew. noclegów poza domem); jeśli zamiast dojeżdżać z innego miasta / miejscowości i spędzać kilka dni poza domem wolisz wieczory spędzić z rodziną; materiały szkoleniowe dostajesz tylko w wersji elektronicznej – środowisko też pewnie na tym zyska 😉

   Korzyści ze szkolenia stacjonarnego u nas: 

   • Komfort nauki w oderwaniu od innych zadań, dystraktorów – jeśli wiesz, że w Twoim otoczeniu trudno byłoby Ci uczyć się efektywnie (np. w domu lub miejscu pracy).
   • Pełen, nieograniczony kontakt z drugim człowiekiem - jeśli wiesz, że efektywniej uczysz się dzięki bezpośredniemu, fizycznemu kontaktowi z ludźmi (bez pośredników w postaci kamery / mikrofonu, ekranu komputera).
   • Emocje i interakcje „na wyciągnięcie ręki” – w bezpośrednim kontakcie podczas szkolenia stacjonarnego często powstaje wyjątkowa atmosfera, „flow”, energia i specyficzna dynamika interakcji.
   • Pełna swoboda komunikacji, przepływu wiedzy i doświadczeń – gdy cenisz sobie bezpośrednie, także nieformalne rozmowy z trenerem i innymi uczestnikami.
   • Różnorodność form nauki i możliwość fizycznego ruchu – jeśli ważne dla Ciebie jest, aby móc co jakiś czas uczestniczyć w zadaniach, ćwiczeniach wymagających zmiany miejsca, pozycji, formy interakcji, perspektywy fizycznej, angażujących jak najwięcej Twoich zmysłów.
   • Komfort warunków fizycznych – my dbamy o wszystko: masz dla siebie duży wygodny fotel, klimatyczną salę, drukowane materiały szkoleniowe, kameralną grupę, przerwy kawowe klasy premium (nie tylko ciastka ale też deska serów, bakalie, owoce, oczywiście napoje zimne i gorące, kawa z ekspresu), prywatne komfortowe toalety, świetny dojazd z centrum Warszawy.
    
   Przejdź do sekcji: Cena i terminy

    

   Nadal zastanawiasz się, czy skorzystać ze szkolenia stacjonarnego w jednej z naszych komfortowych sal, czy też – wybrać szkolenia online / e-learning albo zmiksować różne formy w blended learning? Przeczytaj poniżej nasze odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące szkoleń online.

    

   Masz pytanie dot. programu?
   Zostaw numer, oddzwonimy
   Wpisz poprawny numer telefonu
   Pola wymagane

   Trenerzy prowadzący warsztaty dla par 

   Jeśli masz preferencje co do trenera – skontaktuj się z nami i wskaż wybranego trenera, a podamy Ci termin, w którym prowadzi szkolenie.

    

   Sabina Dąbrowska-Olbryś psycholog biznesu Warszawa

   Sabina Dąbrowska-Olbryś

   menedżer ds. rozwoju biznesu, trener, coach ICC, psycholog biznesu

   Certyfikowany praktyk Insights Discovery oraz Analizy Tranzakcyjnej  - metodologii psychologicznych związanych z osobowością i budowaniem relacji w komunikacji interpersonalnej

   Trener łączący psychologię komunikacji interpersonalnej z wieloletnią praktyką biznesową w korporacji. Przez ponad 9 lat odpowiadała za kapitał ludzki w Grupie Pracuj, bezpośrednio zarządzała obszarem komunikacji wewnętrznej w firmie oraz programami rozwojowymi dla kilkuset pracowników i menedżerów, zwiększającymi efektywność współpracy zespołowej i projektowej. Szkoli pracowników na wszystkich szczeblach organizacyjnych w obszarze komunikacji interpersonalnej, w tym także prowadzi warsztaty zespołowe oraz team coaching wzmacniający efektywną komunikację w ramach zespołów formalnych, nieformalnych i projektowych.

   Jest osobą empatyczną i energiczną, na warsztatach daje z siebie 200% dbając, aby uczestnicy wynieśli z nich jak najwięcej korzyści dla siebie. Dodatkowo warsztaty prowadzi z humorem i luzem, otaczając uczestników pozytywna aurą.   

   Karolina Prusińska - psycholog biznesu Warszawa

   Karolina Prusińska

   trener, coach, konsultant, psycholog biznesu

   Psycholog i certyfikowany coach, akredytowany konsultant metody Insights Discovery. Trener z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń z zakresu komunikacji i współpracy. W swojej pracy szczególną wagę przykłada do aktywnego i empatycznego słuchania Klienta oraz dopasowania swojej komunikacji do odbiorcy.  

   Doradca Mentor na Kole Insights Discovery – empatyczna, potrafi słuchać i dba o dobre relacje, wrażliwa na potrzeby innych i obdarzana zaufaniem, pomaga innym osiągać ich cele i z przyjemnością dzieli się swoimi pomysłami.

   Jako trener wewnętrzny w międzynarodowej korporacji, projektowała i prowadziła szkolenia m.in. z zakresu komunikacji w zespole oraz komunikacji i budowania relacji z klientami firmy. W 4GROW wspiera klientów w rozwoju kompetencji miękkich, ucząc narzędzi i technik skutecznych zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym. Na co dzień pracuje z ludźmi z różnych branż, na różnym poziomie stanowisk i o różnej typologii osobowości – co pozwala jej w praktyce wykorzystywać posiadaną wiedzę. Łączy koncepcje psychologiczne z nurtem uważności, Zen Coachingiem i NVC (porozumienie bez przemocy), praktykuje medytację. 

   Wybierz termin szkolenia i zarezerwuj miejsce

   Zaproponuj termin szkolenia - czekamy na Twojego maila!

   Live OnlineczyStacjonarne?

   Poznaj korzyści i różnice

    
   • Uczestniczysz w szkoleniu prowadzonym „na żywo”, w określonym konkretnym terminie, będąc jednocześnie w dowolnym miejscu.
   • W czasie szkolenia korzystasz ze swojego komputera z mikrofonem i kamerą oraz z własnego dostępu do internetu.
   • Przez cały czas szkolenia masz kontakt z trenerem i innymi uczestnikami poprzez specjalny program online, do którego dostęp dostajesz od nas mailowo przed szkoleniem.
   • Bierzesz aktywny udział w szkoleniu w ramach wirtualnych dyskusji (wideo + audio + czat tekstowy), ćwiczysz w parach lub podgrupach w ramach wirtualnych pokoi.
   • Materiały szkoleniowe, ćwiczenia, techniki, narzędzia trener przesyła Ci elektronicznie w postaci plików.
   • Szkolenie w Warszawie w kameralnym apartamentowcu z prywatnym wejściem.
   • Kameralna grupa (max. 10 osób).
   • Klimatyczna sala z wygodnymi fotelami.
   • W czasie szkolenia masz bezpośredni kontakt z trenerem i tymi uczestnikami, którzy są razem z Tobą w Sali szkoleniowej.
   • Wspólnie z trenerem i innymi uczestnikami korzystasz z przerw i zapewnionego całodziennego cateringu.
   • Bierzesz aktywny udział w dyskusjach, ćwiczeniach na forum i w podgrupach, będąc w tym samym, fizycznym otoczeniu co trener.
   • Dostajesz i korzystasz na miejscu z wydrukowanych / fizycznie dostępnych materiałów, narzędzi szkoleniowych.
   Cena Regular: 2 039 zł netto (w tym rabat 227 zł)
   Do wyczerpania miejsc
   • Trening indywidualny 60 minut gratis
   • Kontakt z trenerem bez limitu godzin gratis
   • Dodatkowe materiały edukacyjne przez rok gratis
   • Jeśli to Twoje kolejne szkolenie odbierz rabat 100zł
   Rodzaj szkolenia
   Mój wybór to szkolenie:

   Dane zgłaszającego

   Wpisz imię
   Wpisz nazwisko
   Wpisz stanowisko/rolę
   Wpisz poprawny email małymi literami
   Wpisz poprawny nr telefonu
   Informacja o stanowisku pozwala trenerowi dostosowywać treści szkolenia do profilu zawodowego Uczestnika a E-mail oraz telefon kontaktowy umożliwiają nam zbadanie potrzeb Uczestnika i przekazanie szczegółów organizacyjnych nt. szkolenia (SMS).
   Podaj dokładny adres do wysyłki w polu uwag poniżej.

   Dane 1 uczestnika szkolenia

   Wpisz imię
   Wpisz nazwisko
   Wpisz stanowisko/rolę
   Wpisz poprawny email małymi literami
   Wpisz poprawny nr telefonu

   Dane 2 uczestnika szkolenia

   Wpisz imię
   Wpisz nazwisko
   Wpisz stanowisko/rolę
   Wpisz poprawny email małymi literami
   Wpisz poprawny nr telefonu

   Dane do faktury

   FAQ - szkolenia live online

   1. Co to jest szkolenie live online?

   Ta forma szkolenia zakłada spotkanie z trenerem i innymi uczestnikami w wirtualnej rzeczywistości, w określonym czasie, ale Ty możesz być w dowolnym miejscu – wystarczy, że masz dostęp do internetu oraz komputer z kamerą i mikrofonem.

   2. Ile czasu trwa szkolenie live online?

   Szkolenie takie może trwać od 1 godziny do nawet kilku dni – w zależności od tematu, programu i zakresu merytorycznego.

   3. Do kogo skierowane są szkolenia live online?

   Do osób, które szukają formuły pośredniej pomiędzy szkoleniem stacjonarnym a szkoleniem online gotowym (do odtworzenia w dowolnym czasie). Dzięki formule live-online, masz kontakt w czasie rzeczywistym z trenerem / grupą i jednocześnie możesz będąc wirtualnie na szkoleniu, fizycznie być w dowolnym innym miejscu.

   4. Kiedy i jak otrzymam dostęp do szkolenia?

   Po zapisie na konkretny termin szkolenia otrzymasz dane niezbędne do logowania mailem.

   5. Jakie są wymagania sprzętowe?

   Jedyne, czego potrzebujesz to komputer / laptop z kamerą i mikrofonem oraz prędkość internetu – min. 5Mb/s żeby zachować wysoką jakość transmisji audio i video.

   6. Czy dostanę jakieś materiały?

   Przed szkoleniem live online każdy uczestnik otrzymuje mailowo pliki z materiałami, z których będzie korzystał podczas szkolenia.

   7. Czy szkolenie live online to wykład?

   Technologia, w której prowadzimy szkolenia live online pozwala na wykorzystanie różnych narzędzi pracy warsztatowej m.in. moderowana dyskusja, Q&A, ćwiczenia w parach, gorące krzesło. Aby zadbać o efektywność nauki oraz dynamikę interakcji, uczestnicy biorą aktywny udział w dyskusjach i ćwiczeniach - komunikują się oraz widzą przez całe szkolenie z trenerem oraz ze sobą nawzajem.

   8. Jak wygląda takie szkolenie live online?

   Wszyscy biorący udział w szkoleniu będą widzieli siebie na podzielonym na okienka ekranie. Mogą zadawać pytania, ćwiczyć w parach. Trener moderuje spotkanie i dba o jego efektywność i dynamikę.

   9. Jak mam dołączyć do szkolenia?

   Po zapisie na szkolenie otrzymasz wszystkie szczegóły i dane do logowania.

   10. Jak mam się przygotować do szkolenia live online?

   Zadbaj o pozytywny nastrój oraz o przestrzeń do pracy w skupieniu, o takie warunki w Twoim otoczeniu abyś mógł swobodnie korzystać z kamery i mikrofonu.

   11. W jaki sposób otrzymam certyfikat po szkoleniu live online?

   Certyfikat otrzymasz w wersji elektronicznej (pdf na maila), a oryginał pocztą tradycyjną.

   Skontaktuj się z nami

   Interesuje Cię szkolenie zamknięte?

   Przygotujemy dla Ciebie idealną ofertę!

   Masz pytania odnośnie szkolenia?

   Z przyjemnością odpowiemy!
   Wpisz treść zapytania
   Pola wymagane

   A może wolisz zadzwonić lub wysłać maila?

   Ania Łukasiewicz
   koordynator ds. szkoleń

   Nasza jakość - Twój komfort

   DLA TWOJEJ WYGODY
   8 godzin efektywnej pracy w wygodnym fotelu 
   i max 10 osób w grupie
    
   ZAPISZ SIĘ

   Kup voucher, skorzystaj ze szkolenia w dowolnym momencie!

   • Elastyczny i bezpieczny sposób wykorzystania Twojego budżetu szkoleniowego
   • Nie spieszysz się, korzystasz ze szkolenia kiedy chcesz
   • Twój budżet w przyszłym roku będzie bezpieczny
   Dowiedz się więcej lub zadzwoń 531 314 431

   Jak dbamy o Ciebie na sali szkoleniowej w związku z epidemią COVID-19?

   Zależy nam na bezpieczeństwie, zdrowiu i spokoju ducha uczestników naszych szkoleń, dlatego też wprowadziliśmy na nasze sale szkoleniowe zasady i procedury wynikające z wytycznych dot. COVID- 19:

   • Zapewniamy naszym uczestnikom jednorazowe maseczki/przyłbice/rękawiczki/płyny dezynfekujące
   • Odstępy między uczestnikami i ustawienie miejsc siedzących dostosowujemy do aktualnie obowiązujących przepisów
   • Wszystkie powierzchnie użytkowe dezynfekujemy (przed, po i w trakcie szkolenia)
   • Trenerzy 4GROW prowadzą szkolenia w przyłbicy i rękawiczkach
   • Każdy uczestnik otrzymuje indywidualny pakiet cateringowy: woda (gazowana, niegazowana), sok, pakowane oddzielnie ciasteczka zbożowe, sezamki, pierniczki, orzeszki.
   • Kawę i herbatę serwuje tylko trener i podaje w jednorazowych kubkach
   • Niezbędne informacje i procedury udostępniliśmy dla każdego w sali szkoleniowej
   • Wszyscy pracownicy 4GROW otrzymali szczegółowe wytyczne związane z postępowaniem w trakcie epidemii COVID-19