4GROW Mateusz Dąbrowski 4GROW https://4grow.pl mailto:[email protected] 531314431 Mo-Fri 08:00-17:00 4GROW to butikowa, rodzinna firma szkoleniowa oferująca szkolenia najwyższej jakości z obszaru kompetencji miękkich, osobistych i menedżerskich 4grow.pl https://4grow.pl https://www.facebook.com/4GROW/
Panieńska 9 lok. 25 03-704 Warszawa
firma szkoleniowa szkolenia z kompetencji miękkich szkolenia menadżerskie

Uzyskaj dofinansowanie na szkolenie!

Obniż koszt szkolenia nawet do 0%!

Programy wsparcia z BUR i KFS oferują dofinansowania do szkoleń, a my pomożemy Ci je uzyskać!

Przeczytaj o tych programach, lub zostaw numer – zadzwonimy i opowiemy Ci wszystko. A Ty zdecydujesz, czy chcesz skorzystać ze wsparcia.


icon
Wolisz porozmawiać?
Zostaw numer, oddzwonimy
Wpisz poprawny numer telefonu
Pola wymagane

Potęga osobowości i dobrej komunikacji w Twoim związku – warsztat dla par

Wersje szkolenia: stacjonarne | live online
Wyjątkowy, jedyny taki w Polsce! Warsztat rozwojowy dla par | Warszawa

 

 

 

 

 

 

 

 

Jedni do serca trafiają przez żołądek, inni wolą porządnie się pokłócić, aby doświadczyć przyjemności z godzenia się, jeszcze inni ratunku poszukują w rytuałach SPA. Czy jest coś, od czego nie przybędzie nam kilogramów, oszczędzi nasze nerwy, zawsze zadziała i daje kopa pozytywnej energii każdego dnia?

Kluczem jest poznać i zrozumieć partnera oraz zostać przez niego zrozumianym! Możesz to osiągnąć szybciej niż myślisz! Jak to zrobić? Warsztat partnerskiej komunikacji dla par to najlepsza droga!

Wszystko, o czym marzy każdy związek, ale nie wie, jak to osiągnąć

Zaawansowana wiedza o Tobie i Twojej drugiej połówce oraz skuteczne narzędzia komunikacji dopasowane idealnie do Waszych osobowości! To przepis na miłosny eliksir, który pomoże Wam pozostać w stanie zakochania, wspólnie pokonywać przeciwności losu i czerpać ze związku energię do działania.
Wszystko to serwujemy w przyjacielskiej atmosferze, okraszone poczuciem humoru prowadzącej.
Podaruj swojej miłości najpiękniejszy prezent!
 

Przedsmak tego, co czeka Was na prawdziwej uczcie dla związku:

l Na przystawkę:
Przed warsztatem wypełnicie online kwestionariusz Insights Discovery™, abyśmy mogli przygotować dla każdego z Was osobny, Indywidualny Profil opisujący osobowość oraz preferowany sposób funkcjonowania i styl komunikowania się (więcej o tym badaniu przeczytasz w sekcji Program szkolenia)

l  Na pierwsze danie:
Zajrzycie wgłąb Waszej osobowości i tego, jaki jest Wasz dominujący styl komunikacji. Poznacie mocne strony i ograniczenia, które stwarzają Wasze style komunikacji we wspólnym życiu. Odkryjecie nowe ścieżki rozwoju do idealnej nuty smakowej Waszego związku.

l  Na drugie danie:
Foch? Izolacja w jaskini? Tyran – despota? Choleryczka, awanturnica, panikara? Odkryjecie jak zmienia się Wasze zachowanie pod wpływem dyskomfortu i stresu oraz jak możecie skutecznie wspierać się w takich momentach.

l  Na deser:
Poznacie sposoby prowadzenia trudnych rozmów i znajdowania porozumienia w Waszym związku, w każdej sytuacji!

 

Szczegółowe menu obszarów poruszanych na warsztacie znajduje się w dalszej części opisu szkolenia, w sekcji "Program szkolenia" :)

Bogactwo życia we dwoje i nie tylko!

Wszystko, czego nauczycie się podczas tego szkolenia pozwoli Wam spojrzeć na nowo na siebie, swój związek, przyjaźnie i więzy rodzinne, a także Waszą pracę!

Z emocjami w związku jest jak z ostrą papryczką - szczypta chilli podkręci każde danie, ale gdy sypniesz odrobinkę za dużo... przygotuj się na gaszenie pożarów! Po warsztacie odkryjecie, jak wiele spraw i sytuacji, które wcześniej powodowały spięcia czy kłótnie - zniknie bezpowrotnie, a inne nauczycie się rozwiązywać podczas spokojnej rozmowy.

Poczujcie jak jesteście blisko...bliżej...coraz bliżej siebie, a hormony szczęścia zaczną krążyć w Waszych ciałach ze zdwojoną siłą! :)

Jesteście rodzicami lub planujecie nimi zostać? Możecie liczyć również na to, że wiedza zdobyta na kursie pomoże Wam rozwinąć komunikację ze swoimi pociechami

Komu dedykujemy Warsztat dla Par?

Zapraszamy wszystkie pary, niezależnie od stażu i temperatury związku, które:

 • chcą lepiej się poznać, by budować związek na solidnych podstawach

 • szukają inspirującego sposobu, by rozwinąć swój związek i wzmocnić łączące ich uczucie

 • pragną wzmocnić własną komunikację interpersonalną

 • chcą lepiej się porozumiewać w nowej roli (np. gdy pojawi się dziecko, gdy dzieci opuszczą gniazdo itp.)

 

warsztat dla par prezent balon grafika

Masz pytania? Potrzebujesz dowiedzieć się więcej?
Porozmawiaj z Anią Łukasiewicz: 

tel. 531 314 431, email: [email protected]

 

Luksusowy Warsztat dla par - co otrzymacie w pakiecie?

badanie Insights discovery dla par 4grow  badanie osobowości Insights Discovery™ dla dwóch osób

szkolenie dla dwojga 4grow  8 godzin nauki i ćwiczeń w kameralnej grupie z profesjonalistą z bogatym doświadczeniem 

kurs małżeński 4 grow  60 minut treningu indywidualnego dla pary po szkoleniu

szkolenie komunikacja z partnerem  nielimitowany kontakt telefoniczny/ mailowy z trenerem

<div>Icons made by <a href="https://www.freepik.com/" title="Freepik">Freepik</a> from <a href="https://www.flaticon.com/" 			  title="Flaticon">www.flaticon.com</a> is licensed by <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" 			  title="Creative Commons BY 3.0" target="_blank">CC 3.0 BY</a></div>   lunch w przytulnej restauracji składający się z zupy, dania głównego i deseru

<div>Icons made by <a href="https://www.freepik.com/" title="Freepik">Freepik</a> from <a href="https://www.flaticon.com/" 			  title="Flaticon">www.flaticon.com</a> is licensed by <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" 			  title="Creative Commons BY 3.0" target="_blank">CC 3.0 BY</a></div>  serwis kawowy premium

  Ciche dni? Możesz o nich zapomnieć! :) Zapraszamy na warsztat dla par, który będzie TURBODOŁADOWANIEM dla Twojego związku!

   Skąd nasza pewność, że ten Warsztat dla Par jest tak skuteczny?

   Czerpiemy ją z własnego doświadczenia i z opinii naszych klientów! Wsparliśmy łącznie ponad 1000 osób w rozwoju komunikacji interpersonalnej w oparciu o ich Indywidualne Profile Insights Discovery™. Nawet, jeśli nasi klienci uczestniczyli w warsztatach poświęconych komunikacji w zespole / w pracy, wielokrotnie dawali nam znać, że odnieśli korzyści w poprawie ich relacji w związku ?
   Nasz wyjątkowy warsztat z komunikacji interpersonalnej dla par jest odpowiedzią na liczne prośby uczestników naszych szkoleń – aby mogli w 100% skoncentrować się na takim szkoleniu na korzyściach w ich życiu prywatnym.

   Odkrycia z badania Insights Discovery™ i warsztatu partnerskiej komunikacji pomagają także na co dzień nam – trenerom 4GROW, w skutecznej komunikacji w naszych związkach: prywatnych i zawodowych 

   warsztaty dla parOsobowość, temperament, charakter to często takie wymiary tożsamości człowieka, które odgrywają kluczową rolę w związku partnerskim / małżeńskim. Nieumiejętne wykorzystanie różnic charakterów figuruje w statystykach GUS jako jedna z najczęstszych przyczyn rozwodów w Polsce! Okazuje się jednak, że nie tylko różnice – ale i podobieństwa w osobowości mogą być źródłem niepotrzebnych konfliktów, cichych dni, nadmiernych awantur albo po prostu – przepalonej energii w związku na szukanie wspólnego języka. Ja takie doświadczenia też mam za sobą i na szczęście dzisiaj umiem już pozytywnie wykorzystać potęgę synergii osobowości mojej i mojego męża. Moje osobiste doświadczenia pokazują, że osobowość męża i żony to potencjał, na którym można budować udany związek. Wiedza i umiejętności, jakie zyskałam dzięki mojemu profilowi Insights oraz poznaniu profilu osobowości mojego męża, są dla mnie bezcenne – dzięki nim udaje mi się lepiej rozumieć moje własne potrzeby oraz potrzeby, wartości i zachowania mojego męża a nawet – naszych dzieci. Każdy etap w naszym związku był inny i niósł ze sobą nowe wyzwania – dzięki lepszemu poznaniu siebie na tych głębokich poziomach, mogliśmy wzmacniać wzajemną akceptację, rozwijać naszą elastyczność i lepiej dopasowywać się do siebie nawzajem - nie tylko w trudnych momentach, ale przede wszystkim – w codziennej komunikacji. Jestem przekonana, że nasza miłość rozwija się, bo dbamy o naszą relację na co dzień – także w tych „małych” chwilach i „zwykłych” rozmowach. Dzięki temu, nasze Walentynki trwają przez cały rok ?
   Sabina Dąbrowska-Olbryś

    

   warsztaty dla parWiedza o sobie i o różnicach między ludźmi to dla mnie baza do tworzenia dobrych relacji z partnerem, bliskimi i osobami, z którymi współpracuję. Wiem, z czego wynikają moje zachowania, a z czego zachowania mojego partnera, mam świadomość naszych słabszych stron i rozumiem, dlaczego w sytuacjach stresu reagujemy zupełnie inaczej. Dzięki wiedzy o energiach kolorystycznych opisanych w modelu Insights Discovery możemy spotkać się i komunikować na innym poziomie, doceniając różnice, okazując sobie więcej wyrozumiałości i ucząc się od siebie. Związek się umacnia i trwa pomimo burz i trudności! ? Co się dzieje, gdy spotyka się osoba o dominującej zielonej energii (ona - ja) z osobą o dominującej żółtej energii (on)? Czy działają tak samo? Nie! Ona lubi zagłębić się w refleksji, jest raczej spokojna, nie podejmuje pochopnych decyzji, ceni sobie wartości i dba o atmosferę w relacjach – dba o potrzeby innych, nie chce nikogo urazić. Jego ciągnie do ludzi, z każdym zagada. Jest spontaniczny, głośny i energiczny. Czasami mówi zanim pomyśli, czasami działa zanim pozna szczegóły. Czy mogą zbudować trwały związek? Mogą! Jeśli tylko zrozumieją te różnice, docenią je i nauczą się odpowiednio komunikować – z szacunkiem dla „inności” drugiej strony, ze świadomością swoich słabych stron i ograniczeń. To właśnie wniosła do mojego życia wiedza o modelu Insights Discovery! 
   Karolina Prusińska

   Nowy pomysł na prezent ślubny dla pary młodej, prezent na rocznicę lub walentynki

   Szukasz ORYGINALNEGO, NIEKONWENCJONALNEGO PREZENTU dla siebie i swojej drugiej połówki, a może wybierasz się na ślub lub rocznicę i chcesz podarować parze coś od serca – coś dzięki czemu jeszcze bardziej będą cieszyć się z podjętej decyzji, coś co będzie pomagać im wspólnie pokonywać wyzwania, gdy życie pokaże pazurki.
   Warsztat partnerskiej komunikacji to prezent, który pomaga obdarowanej parze pisać piękne scenariusze ich miłosnej historii.  

   Wybierz wariant szkolenia i sprawdź program

   Program warsztatu:
   Potęga osobowości i dobrej komunikacji w Twoim związku

   Diagnoza Waszych typów osobowości oraz stylu komunikacji

   • Przed szkoleniem wypełnicie online kwestionariusz Insights Discovery * (20 minut).
   • W czasie szkolenia otrzymacie indywidualne, opisowe raporty (Profile Indywidualne Insights) stworzone na podstawie udzielonych przez Was odpowiedzi w kwestionariuszu.
   • Wasze profile Insights Discovery, będą zawierały graficzne zobrazowanie oraz opis, z którego dowiecie się: jaki jest typ osobowości każdego z Was oraz dominujący styl komunikacji / współpracy, wynikający z Waszych preferencji osobowościowych. Profil opisuje także mocne strony i wyzwania w komunikacji z innymi.
   • Indywidualne profile Insights – Twój i Twojego partnera / partnerki będą dla Was punktem odniesienia w czasie całego szkolenia. Dostaniecie go w wersji papierowej i elektronicznej.

   * Insights Discovery to metoda bazująca na teorii osobowości C.G. Junga, oparta o badanie kwestionariuszowe online, opracowana z zachowaniem standardów profesjonalnego testu psychologicznego. Raporty (profile indywidualne Insights) tworzone na podstawie odpowiedzi udzielonych w kwestionariuszu, obrazują w sposób przystępny dla środowiska biznesowego, indywidualne preferencje i różnice w stylu funkcjonowania ludzi. Kwestionariusz Insights jest narzędziem samoopisowym (uczestnik sam siebie opisuje poprzez wybór odpowiedzi na różne pytania), nie służy ocenie lecz autorefleksji i rozwojowi jednostek oraz zespołów. Diagnozę Insights oraz warsztaty bazujące na tej diagnozie mogą prowadzić tylko trenerzy certyfikowani przez Insights International / Poland. Więcej informacji na temat Insights Discovery: www.insights.pl

    

   Różnice osobowości w komunikacji – jak je pozytywnie wykorzystać w Twoim związku?

   • Magia percepcji – odkryj, jak osobowość człowieka wpływa na sposób postrzegania innych ludzi i odbierania ich zachowań.
   • Poznaj różne wymiary osobowości i ich wpływ na komunikację – poznaj dogłębnie introwersję, ekstrawersję oraz wymiary myślenie i uczucia.
   • Jakie są mocne strony i ograniczenia w komunikacji każdego z typów osobowości oraz w interakcji różnych typów między sobą?
   • Jaki jest Twój dominujący styl komunikacji? Jakie są Twoje mocne strony a jakie wyzwania wynikające z Twojej osobowości i preferowanego stylu komunikacji
   • Foch? Izolacja w jaskini? Tyran – despota? Choleryczka i awanturnica? Myślisz tak czasem o Twoim ukochanym / ukochanej? Odkryj, jak zmienia się Wasze zachowanie pod wpływem dyskomfortu i stresu!
   • Sposoby na dopasowanie się w komunikacji do preferencji osobowościowych Twojego partnera / partnerki  – wspólnie je wypracujemy na bazie waszych Indywidualnych profili Insights Discovery.
    

   Praktyczne techniki na najtrudniejsze sytuacje – jeszcze lepsza komunikacja damsko – męska w Twoim związku!

   • Jak konstruktywnie komunikować partnerowi / partnerce problem, dezaprobatę, niezadowolenie?
   • Jak konstruktywnie reagować, gdy Twojemu ukochanemu / ukochanej puszczą nerwy i powie o kilka zdań za dużo?
   • Jak odkrywać, to co ukryte w komunikacji – gdy nie wiadomo o co chodzi? Poznaj praktyczne techniki, które uchronią Twój związek przed niepotrzebnymi turbulencjami i pomogą pozytywnie wykorzystać istniejące między Wami różnice!

    

   Zarezerwuj miejsce ;)
   Program szkolenia paragrafy

   Zdecyduj, jaka forma szkolenia będzie dla Ciebie najlepsza!

   Poznaj kluczowe cechy i korzyści płynące z różnych sposobów udziału w naszych szkoleniach. Które z nich najlepiej odpowiadają na Twoje potrzeby?

    

   • Szkolenie w Warszawie w kameralnym apartamentowcu z prywatnym wejściem.
   • Kameralna grupa (max. 10 osób).
   • Klimatyczna sala z wygodnymi fotelami.
   • W czasie szkolenia masz bezpośredni kontakt z trenerem i tymi uczestnikami, którzy są razem z Tobą w Sali szkoleniowej.
   • Wspólnie z trenerem i innymi uczestnikami korzystasz z przerw i zapewnionego całodziennego cateringu.
   • Bierzesz aktywny udział w dyskusjach, ćwiczeniach na forum i w podgrupach, będąc w tym samym, fizycznym otoczeniu co trener.
   • Dostajesz i korzystasz na miejscu z wydrukowanych / fizycznie dostępnych materiałów, narzędzi szkoleniowych.
   • Uczestniczysz w szkoleniu prowadzonym „na żywo”, w określonym konkretnym terminie, będąc jednocześnie w dowolnym miejscu.
   • W czasie szkolenia korzystasz ze swojego komputera z mikrofonem i kamerą oraz z własnego dostępu do internetu.
   • Przez cały czas szkolenia masz kontakt z trenerem i innymi uczestnikami poprzez specjalny program online, do którego dostęp dostajesz od nas mailowo przed szkoleniem.
   • Bierzesz aktywny udział w szkoleniu w ramach wirtualnych dyskusji (wideo + audio + czat tekstowy), ćwiczysz w parach lub podgrupach w ramach wirtualnych pokoi.
   • Materiały szkoleniowe, ćwiczenia, techniki, narzędzia trener przesyła Ci elektronicznie w postaci plików.
   Masz pytanie dot. programu?
   Zostaw numer, oddzwonimy
   Wpisz poprawny numer telefonu
   Pola wymagane

   Terminy szkoleń

   TERMINY WARIANT SZKOLENIA LOKALIZACJA
   2022-10-14 - 2022-10-14

   Komunikacja różnych płci i osobowości – warsztat rozwojowy dla par

   Online lub Warszawa Zarezerwuj

   Metodyka szkolenia z potęgi osobowości

   W naszych szkoleniach dostajesz właśnie w takich proporcjach:

   metodyka mobile metodyka desktop
   techniki

   Techniki i narzędzia konkretne strategie działania adekwatne do sytuacji i optymalne narzędzia (np. formularze, scenariusze rozmów, matryce, ściągi) – gotowce, które wiesz jak wykorzystać na co dzień

   warsztat

   Warsztat dzięki ćwiczeniom grupowym, grom, pracy w parach, na gorącym krześle, prowokacjom, wdrażasz nowe techniki i narzędzia, doświadczasz omawianych mechanizmów na sobie także w zaskakujących eksperymentach

   wiedza

   Wiedza niezbędne informacje, teorie przełamujące schematy i mity, badania i odkrycia z różnych dziedzin: psychologii, neurobiologii, coachingu, NLP

   • Szkolenie jest prowadzone warsztatowo - uczestnicy ćwiczą poznawane techniki i narzędzia w bardzo zróżnicowany sposób (tu przeczytasz więcej).
   • Każdy otrzymuje materiały szkoleniowe oraz ćwiczenia i narzędzia (formularze, ściągi, planery, itp).
   • Po szkoleniu uczestnik otrzymuje dostęp do platformy szkoleniowej 4GROW, na której:
    • są osadzone wszystkie materiały szkoleniowe oraz
    • jest forum do komunikacji pisemnej z trenerem i uczestnikami szkoleń z tego tematu, umożliwiające zadawanie pytań oraz wymianę doświadczeń.
   • Uczestnicy online łączą się za pomocą platformy video-szkoleniowej z trenerem (i uczestnikami na sali jeśli takowi się zapisali w ramach formy Mix).

    Benefity - co dostaniesz oprócz szkolenia? 

    oryginalny prezent na walentynki

    Konsultacja przed warsztatem GRATIS

    Możecie porozmawiać z trenerem już dziś o swoich problemach i potrzebach i upewnić się, że zostaną spełnione. A zostaną spełnione, nawet jeśli wykraczają poza formułę warsztatów, bo tylko u nas "program" znaczy coś więcej niż sam warsztat:

    warsztaty dla par

    Trener zaopiekuje się Wami na EKSTRA treningu indywidualnym GRATIS

    Gdy będziecie chcieli zająć się wyzwaniem wykraczającym poza program szkolenia, ale związanym z jego tematem, lub przećwiczyć i upewnić się, że optymalnie zastosujecie poznane techniki – macie 60 minut sam na sam z trenerem, w ciągu roku od szkolenia. Poza tym:

    prezent na walentynki

    Trener wspiera Was telefonicznie bez limitu godzin GRATIS

    Bo przecież po szkoleniu zaczynamy widzieć więcej, więc powstają kolejne pytania. No i pomocna dłoń przydaje się, by połączyć z Waszym życiem ogrom wiedzy i technik wyniesionych z naszego szkolenia. Dodatkowo:

    warsztaty z komunikacji dla par

    Przez rok trener przesyła Wam dodatkowe materiały GRATIS

    Żebyście cały czas utrzymywali wysokie zaangażowanie i rozpęd w doskonaleniu się. Będziemy inspirować Was studiami przypadku, quizami, artykułami i złotymi myślami z warsztatu. I to jeszcze nie koniec, bo:

    warsztaty rozwojowe dla par

    Wasz warsztat odbędzie się na 100% GRATIS

    W przeciwieństwie do konkurencji my nie odwołujemy warsztatów. Jeśli termin warsztatu nie jest jeszcze gwarantowany, wystarczy, że zapiszecie się a my potwierdzimy zapis, wtedy termin zostanie automatycznie objęty gwarancją.

     
    warsztaty rozwojowe dla par

    Możesz wybrać dogodną dla Ciebie formę szkolenia GRATIS

    Dla Twojej wygody wdrożyliśmy innowacyjne na rynku rozwiązanie: szkolenie mix - Ty decydujesz, w jakiej formie chcesz uczestniczyć: online czy stacjonarnie. Jeśli wybrałeś formułę szkolenia stacjonarnego, a zmieniły Ci się plany – nic straconego! W większości naszych szkoleń możesz zmienić formę stacjonarną na online nawet w ostatniej chwili!

     

    Przekonaj się osobiście, jak miły i efektywny może być rozwój!

    A może bliższa Ci klasyczna, stacjonarna forma szkolenia?

    Zadbaliśmy o wszelkie środki bezpieczeństwa wobec COVID-19, a także:

    DLA TWOJEJ WYGODY
    komfort rozwoju w wygodnym fotelu 
    i max 10 osób na sali
     

     

    Przekonaj się o naszej jakości -

     

    Trenerzy prowadzący warsztaty dla par 

    Jeśli masz preferencje co do trenera – skontaktuj się z nami i wskaż wybranego trenera, a podamy Ci termin, w którym prowadzi szkolenie.

     

    Sabina Dąbrowska-Olbryś psycholog biznesu Warszawa

    Sabina Dąbrowska-Olbryś

    dyrektor ds. merytorycznych, trener, coach ICC, psycholog biznesu

    Certyfikowany praktyk Insights Discovery oraz Analizy Tranzakcyjnej  - metodologii psychologicznych związanych z osobowością i budowaniem relacji w komunikacji interpersonalnej

    Trener łączący psychologię komunikacji interpersonalnej z wieloletnią praktyką biznesową w korporacji. Przez ponad 9 lat odpowiadała za kapitał ludzki w Grupie Pracuj, bezpośrednio zarządzała obszarem komunikacji wewnętrznej w firmie oraz programami rozwojowymi dla kilkuset pracowników i menedżerów, zwiększającymi efektywność współpracy zespołowej i projektowej. Szkoli pracowników na wszystkich szczeblach organizacyjnych w obszarze komunikacji interpersonalnej, w tym także prowadzi warsztaty zespołowe oraz team coaching wzmacniający efektywną komunikację w ramach zespołów formalnych, nieformalnych i projektowych.

    Jest osobą empatyczną i energiczną, na warsztatach daje z siebie 200% dbając, aby uczestnicy wynieśli z nich jak najwięcej korzyści dla siebie. Dodatkowo warsztaty prowadzi z humorem i luzem, otaczając uczestników pozytywna aurą.   

    Więcej Mniej
    Karolina Prusińska - psycholog biznesu Warszawa

    Karolina Prusińska

    trener, coach, konsultant, psycholog biznesu

    Psycholog i certyfikowany coach, akredytowany konsultant metody Insights Discovery. Trener z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń z zakresu komunikacji i współpracy. W swojej pracy szczególną wagę przykłada do aktywnego i empatycznego słuchania Klienta oraz dopasowania swojej komunikacji do odbiorcy.  

    Doradca Mentor na Kole Insights Discovery – empatyczna, potrafi słuchać i dba o dobre relacje, wrażliwa na potrzeby innych i obdarzana zaufaniem, pomaga innym osiągać ich cele i z przyjemnością dzieli się swoimi pomysłami.

    Jako trener wewnętrzny w międzynarodowej korporacji, projektowała i prowadziła szkolenia m.in. z zakresu komunikacji w zespole oraz komunikacji i budowania relacji z klientami firmy. W 4GROW wspiera klientów w rozwoju kompetencji miękkich, ucząc narzędzi i technik skutecznych zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym. Na co dzień pracuje z ludźmi z różnych branż, na różnym poziomie stanowisk i o różnej typologii osobowości – co pozwala jej w praktyce wykorzystywać posiadaną wiedzę. Łączy koncepcje psychologiczne z nurtem uważności, Zen Coachingiem i NVC (porozumienie bez przemocy), praktykuje medytację. 

    Więcej Mniej

     

    Poznaj nas osobiście:)

    Wybierz wariant szkolenia i zarezerwuj miejsce

    Wariant szkolenia:

    Terminy i forma szkolenia:

    Termin szkolenia
    Miejsce szkolenia dla formy stacjonarnej: Warszawa, Al. "Solidarności" 155 lok. 37  Zobacz na mapie

     

    Liczba uczestników: 2
    Cena Regular:
    Do wyczerpania miejsc
    2 039 zł netto (w tym rabat 227 zł)
    • Trening indywidualny 60 minut gratis
    • Kontakt z trenerem bez limitu godzin gratis
    • Dodatkowe materiały edukacyjne przez rok gratis
    • Jeśli to Twoje kolejne szkolenie odbierz rabat 100zł
    Rodzaj szkolenia
    Mój wybór to szkolenie:

    Dane zgłaszającego

    Wpisz imię
    Wpisz nazwisko
    Wpisz stanowisko/rolę
    Wpisz poprawny email małymi literami
    Wpisz poprawny nr telefonu
    Informacja o stanowisku pozwala trenerowi dostosowywać treści szkolenia do profilu zawodowego Uczestnika a E-mail oraz telefon kontaktowy umożliwiają nam zbadanie potrzeb Uczestnika i przekazanie szczegółów organizacyjnych nt. szkolenia (SMS).
    Podaj dokładny adres do wysyłki w polu uwag poniżej.

    Dane 1 uczestnika szkolenia

    Wpisz imię
    Wpisz nazwisko
    Wpisz stanowisko/rolę
    Wpisz poprawny email małymi literami
    Wpisz poprawny nr telefonu

    Dane 2 uczestnika szkolenia

    Wpisz imię
    Wpisz nazwisko
    Wpisz stanowisko/rolę
    Wpisz poprawny email małymi literami
    Wpisz poprawny nr telefonu

    Dane do faktury

    Szkolenia prowadziliśmy dla:

    Za co uczestnicy cenią sobie nasze szkolenia?

    Solidna realizacja szkolenia zgodnie z ustalonym terminem. Komfortowe tempo prowadzenia zajęć i przekazywania informacji, ciekawe i inspirujące ćwiczenia. Trenerka chętnie dzieląca się doświadczeniem, nawiązująca dobry kontakt z uczestnikami.

    Super trener, świetna atmosfera szkolenia. można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o sobie.

    Daje możliwość spojrzeć na siebie oczami innych, przez co pozwala nam się lepiej poznać.

    Bardzo komfortowe miejsce i atmosfera w trakcie szkolenia z komunikacji. Inspirująca tematyka i sposób pracy z trenerem i grupą. Polecam jeśli chcesz w przyjazny sposób zmierzyć się z poziomem swoich kompetencji.

    i dołącz do grona zadowolonych Klientów!

    Chcesz porozmawiać z nami lub wysłać zapytanie?

    Interesuje Cię szkolenie zamknięte lub dla więcej niż 5 osób?

    Przygotujemy dla Ciebie idealną ofertę!

    Masz pytania odnośnie szkolenia?

    Z przyjemnością odpowiemy!
    Wpisz treść zapytania
    Pola wymagane

    Szkolenia otwarte: stacjonarne | online

    stacjonarne realizujemy w Warszawie

    Gabriela Majchrzyk
    Koordynator ds. szkoleń otwartych

    Szkolenia zamknięte: stacjonarne | online

    stacjonarne realizujemy w całej Polsce

    Agata Smykla
    Koordynator ds. szkoleń zamkniętych

    Kup voucher, skorzystaj ze szkolenia w dowolnym momencie!

    • Elastyczny i bezpieczny sposób wykorzystania Twojego budżetu szkoleniowego
    • Nie spieszysz się, korzystasz ze szkolenia kiedy chcesz
    • Twój budżet w przyszłym roku będzie bezpieczny
    Dowiedz się więcej lub zadzwoń 531 314 431
    Najbliższy termin: 14 października 2022