4GROW Mateusz Dąbrowski 4GROW https://4grow.pl mailto:[email protected] 531314431 Mo-Fri 08:00-17:00 4GROW to butikowa, rodzinna firma szkoleniowa oferująca szkolenia najwyższej jakości z obszaru kompetencji miękkich, osobistych i menedżerskich 4grow.pl https://4grow.pl https://www.facebook.com/4GROW/ 4GROW
Panieńska 9 lok. 25 03-704 Warszawa
4GROW firma szkoleniowa szkolenia z kompetencji miękkich szkolenia menadżerskie

Twój rozwój osobisty

Kim jesteś? Jakie są Twoje priorytety? Do czego dążysz? Warto znaleźć czas, by zatrzymać się i zadać sobie takie pytania, a później stale do nich wracać. Dbając o swój rozwój prywatnie, wykonujesz jednocześnie efektywną pracę na rzecz swojej kariery.

Twoje życie zawodowe z pewnością wypełniają różne formy rozwojowe – wciąż uczysz się czegoś nowego poprzez wykonywanie obowiązków służbowych i realizowanie różnych projektów. Studia podyplomowe, szkolenia, warsztaty, kursy, dzięki którym zdobywasz potrzebne uprawnienia i rozwijasz kompetencje twarde czy miękkie. To wszystko jest bardzo ważne z punktu widzenia Twojej profesji, kariery i dalszych planów zawodowych. Warto jednak stworzyć dodatkową przestrzeń dla rozwoju osobistego. Dzięki temu lepiej poznasz samego siebie, odkryjesz swoje potrzeby, wzmocnisz poczucie własnej wartości i znajdziesz wewnętrzny spokój.

Lekcje samoświadomości

Obecnie bardzo dużo mówi się o koncepcji samodoskonalenia, lifelong learningu, coachingu i pracy z własnymi emocjami. Wciąż jednak nie wszyscy doceniają realną wartość płynącą z tak spożytkowanego czasu. Tymczasem lista korzyści jest bardzo długa. Rozwój osobisty jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na dobrostan człowieka. Dowiadując się więcej o samym sobie, możesz później podejmować bardziej świadome i przemyślane decyzje i działania. Lepiej radzisz sobie ze stresem i emocjami, zyskujesz większą odporność psychiczną i wiarę w swoje możliwości. Poprawia się także jakość Twoich relacji z otoczeniem – z rodziną, dziećmi, bliskimi, znajomymi, przyjaciółmi, współpracownikami, partnerami biznesowymi. Zyskujesz satysfakcję i poczucie sprawczości. Widzisz sens w tym, co robisz, i kierujesz się ważnymi dla Ciebie wartościami.

Nie żałuj czasu na rozwój prywatny. To zawsze jest cenne spotkanie z samym sobą – a dzięki temu uda Ci się także budować trwalsze, lepsze i pełne zrozumienia relacje z innymi.

Sprawdź listę naszych szkoleń z rozwoju osobistego: