4GROW Mateusz Dąbrowski 4GROW https://4grow.pl mailto:[email protected] 531314431 Mo-Fri 08:00-17:00 4GROW to butikowa, rodzinna firma szkoleniowa oferująca szkolenia najwyższej jakości z obszaru kompetencji miękkich, osobistych i menedżerskich 4grow.pl https://4grow.pl https://www.facebook.com/4GROW/ 4GROW
Panieńska 9 lok. 25 03-704 PL Warszawa
4GROW firma szkoleniowa szkolenia z kompetencji miękkich szkolenia menadżerskie

Biblioteka biznesu

Odkryj się

Mało sprzedażowy tytuł, bardzo cenna książka. Książka dla każdego, kto sprzedaje lub utrzymuje jakiekolwiek relacje z klientem wewnętrznym lub zewnętrznym, czyli praktycznie dla każdego, kto pracuje w biznesie!

Recenzja książki zjedz tę żabę

Książka dla osób, które mają mnóstwo energii do tego by zmienić coś w swoim życiu lub osiągnąć coś, tylko nie bardzo wiedzą jak zabrać się "do rzeczy" i nie wychodzi im to. Innymi słowy - mają bardzo silną motywację, nie mają wiedzy na temat efektywnego działania. Piszę "bardzo silną" - ponieważ jest tu wiele narzędzi, które po prostu trzeba zacząć stosować, a do tego trzeba motywacji bardzo silnej, bo efekty natychmiast nie koniecznie muszą się pojawić.

Terapia śmiechem

Tę książkę czyta się jednym tchem. W większości składa się ona z przykładów klinicznych stosowanej przez Farellego techniki - przykładów przeważnie bardzo zabawnych, bo sama terapia prowokatywna bazuje w dużym stopniu na poczuciu humoru. Śmiech gwarantowany! :)

dobry szef martwy szef recenzja książki

Współczesny szef nie ma lekko, biorąc pod uwagę sytuację na rynku, rosnące wymagania klientów odwrotnie proporcjonalne do zaangażowania pracowników. Jest wiele recept na to, jak efektywnie zarządzać ludźmi. Ray Immelman w książce „Dobry szef martwy szef” proponuje nam spojrzenie na zarządzenie zespołami przez pryzmat zachowań ludzkich panujących w najstarszych jednostkach społecznych, czyli plemionach. Książka zaskakuje swoją formułą - z jednej strony biznesowa z drugiej oparta na wątku fabularnym.

recenzja książki 4grow mnemobiznes

W naszym dynamicznie zmieniającym się świecie trudno jest na bieżąco weryfikować swoją wiedzę i przyswajać nowe informacje. Naukowcy ciągle spierają się ile procent mózgu jesteśmy w stanie na co dzień wykorzystać, ale co do jednego są zgodni – mózg, podobnie jak nasze ciało, możemy trenować. Ta książka na pewno Wam w tym pomoże!

jim collins od dobrego do wielkiego

Książka poparta wieloletnimi badaniami opowiada o wielkich wygranych - firmach, które zmieniając strukturę swojej organizacji dokonały niemalże skoku ewolucyjnego, zestawionych z tymi, którym do sukcesu czegoś zabrakło. Rzetelnie zebrany materiał badawczy i wiele wniosków, które na długo pozostaną świadomości każdego aspirującego lidera i przedsiębiorcy. 

recenzja książki Steve Jobs

 
Książka tak samo niesamowita jak i jej bohater. Biografia napisana tak, że czyta się ją jednym tchem, choć książka liczy 700 stron - i to jej jedyna wada! Uwaga, grozi nieprzespanym nocom z lekturą w rękach!
To jest prawdziwa lekcja biznesu, zarządzania ludźmi, ryzykiem, marketingu i komunikacji - szczególnie skutecznych prezentacji oraz eventów.

4grow recenzja spiesz się powoli

Efektywność, wydajność, maksymalizacja...chcemy wycisnąć jak najwięcej z każdej milisekundy. A co się stanie, gdy wywrócimy ten schemat działania do góry nogami? 
Dzięki tej książce, zamiast wykonywać jeszcze szybciej i więcej, możesz „od-spieszyć” swoją codzienność, by stać się wydajniejszym i podnieść standard swojego życia!