4GROW Mateusz Dąbrowski 4GROW https://4grow.pl mailto:[email protected] 531314431 Mo-Fri 08:00-17:00 4GROW to butikowa, rodzinna firma szkoleniowa oferująca szkolenia najwyższej jakości z obszaru kompetencji miękkich, osobistych i menedżerskich 4grow.pl https://4grow.pl https://www.facebook.com/4GROW/ 4GROW
Panieńska 9 lok. 25 03-704 Warszawa
4GROW firma szkoleniowa szkolenia z kompetencji miękkich szkolenia menadżerskie

MNEMObiznes, Andrzej Bubrowiecki

W naszym dynamicznie zmieniającym się świecie trudno jest na bieżąco weryfikować swoją wiedzę i przyswajać nowe informacje. Naukowcy ciągle spierają się ile procent mózgu jesteśmy w stanie na co dzień wykorzystać, ale co do jednego są zgodni – mózg, podobnie jak nasze ciało, możemy trenować. 

Jak pokazuje Andrzej Bubrowiecki w swojej ostatniej książce „MNEMObiznes”, dobra pamięć i wiedza o tym, jak funkcjonuje nasz umysł, może przynieść nam wiele korzyści i przełożyć się na sukces w biznesie.

Obok przydatnych technik i porad z zakresu doskonalenia pamięci oraz rozwijania twórczego myślenia,  autor pokazuje, jak mechanizmy działania pamięci wpływają na nasze decyzje zakupowe, dlaczego wybieramy określone marki i produkty. 

Następnie wykorzystując tę wiedzę, Bubrowiecki daje wskazówki  dotyczące budowania przekazu reklamowego, prezentacji, czy prowadzenia rozmowy handlowej  tak, żeby np. zaktywizować obie półkule mózgowe odbiorców, a dzięki temu zostać lepiej zapamiętanym i wzbudzać pozytywne emocje.

„MNEMObiznes” to podana w przystępny sposób wiedza w pigułce o tym, w jaki sposób  można budować przewagę konkurencyjną własną lub firmy, wykorzystując  znajomość  podstawowych zasad m.in. z: psychologii pamięci, neuromarketingu, czy psychologii sprzedaży.

Wydawnictwo Złote Myśli Sp. z o.o.