4GROW Mateusz Dąbrowski 4GROW https://4grow.pl mailto:[email protected] 531314431 Mo-Fri 08:00-17:00 4GROW to butikowa, rodzinna firma szkoleniowa oferująca szkolenia najwyższej jakości z obszaru kompetencji miękkich, osobistych i menedżerskich 4grow.pl https://4grow.pl https://www.facebook.com/4GROW/ 4GROW
Panieńska 9 lok. 25 03-704 Warszawa
4GROW firma szkoleniowa szkolenia z kompetencji miękkich szkolenia menadżerskie

Od Dobrego Do Wielkiego, Jim Collins

Jestem wybredny, rzadko chcę wracać do książki, nie mówiąc o kończeniu jej. O tej pamiętałem przez pół roku, bo tyle w zabieganiu miałem czasu na czytanie, ale chciałem do niej wracać i z przyjemnością ją czytałem.

Dlaczego warto przeczytać tę książkę? mid oddobrego

  • dostaniesz w niej metodologię tworzenia strategii rozwoju przedsiębiorstwa i jako prezes firmy - w wielu punktach jest ona zaskakująca. Dlatego wielkich przedsiębiorstw jest niewiele...
  • poznasz historie i studia przypadków firm upadających, którym wiodło się bardzo dobrze i firm, którym również wiodło się bardzo dobrze, a stały się liderami w swojej dziedzinie.
  • rozwiniesz swój warsztat menedżerski, swoją wiedzę z zakresu zarządzania - i to jest dla mnie największa wartość w tej książce. Tym bardziej, że obala ona parę mitów na temat zarządzania zespołem.
  • w odróżnieniu od wielu amerykańskich książek jest na wysokim poziomie merytorycznym - relacjonuje wyniki badań naukowych, prowadzonych przez autora. Jest też napisana językiem ciekawym i przystępnym.

Na pewno nie staniesz się liderem czy menedżerem dzięki tej książce - żeby z niej skorzystać musisz mieć już warsztat kompetencyjny menedżera. Polecam więc najpierw odbycie szkolenia z Zarządzania zespołem i motywowania pracowników, na przykład w naszej firmie. ;)

Autor: Mateusz Dąbrowski - psycholog biznesu, coach, trener, prezes 4GROW.