Szkolenia dla menedżerów

Jak stać się charyzmatycznym menedżerem? Na czym polega mądre przywództwo? Jak skutecznie motywować pracowników i zwiększyć efektywność w zespole? Co jeszcze zrobić, aby lepiej zarządzać i osiągać zamierzone cele?

E-liderzy, cyfrowe przywództwo, style zarządzania – to tematy, które w dobie przyspieszenia technologicznego i budowania zespołów rozproszonych szczególnie zyskały na znaczeniu. Każdy świadomy menedżer wie, jak ważna rola na nim spoczywa – szczególnie w trudnych, niepewnych czasach. Dlatego samodoskonalenie jest swego rodzaju fundamentem, na którym można budować pozycję lidera i menedżerskie doświadczenie.

Kompetencje menedżera

Kim jest lider i na czym polega jego skuteczność? Odpowiedzi mogą być różne, jednak wszystkie będą się sprowadzać do wspólnego mianownika, który brzmi: dojrzałość psychiczna. Z jednej strony nie do przecenienia są wiedza i kwalifikacje menedżera, ale z drugiej wielką wartość mają charyzma, inteligencja emocjonalna, kompetencje społeczne, umiejętność przekazywania konstruktywnego i rzetelnego feedbacku. Motywowanie pracowników i wspieranie ich rozwoju, umiejętność delegowania zadań i organizowania czasu pracy również stanowią ważny element menedżerskiego „rysu”. Nie można zapomnieć także o umiejętnościach analitycznych, kompetencjach cyfrowych i zdolnościach prognozowania i wyciągania wniosków na przyszłość. Przed współczesnymi menedżerami jeszcze wiele różnych wyzwań, które będą wyznaczać nowe trendy, modele przywództwa czy metodyki zarządzania. Kompetencje miękko-biznesowe pozostaną jednak czymś uniwersalnym – bez nich nie da się skutecznie budować relacji i realizować długofalowych celów.   

Kompetencje menedżerskie to droga do sukcesu na wielu płaszczyznach. Wprowadzaj trwałe zmiany, wpływaj na swoje zachowania, bądź autentyczny w tym, co robisz. Sięgnij po unikalne techniki i sprawdzone narzędzia na szkoleniach 4GROW!

Sprawdź listę naszych szkoleń dla menedżera:

Szkolenie Zarządzanie zespołem, przywództwo i motywowanie pracowników poz. I

Pracownik efektywny, zaangażowany, samodzielny, z inicjatywą i pomysłami. Każdy szef takiego chciałby mieć. Nie każdy wie, jak wiele w zachowaniu i postawie pracownika, zależy od stosowanych przez niego narzędzi zarządzania i motywowania...

Najbliższe terminy: 10-11.05 10-11.05 7-8.06
10-11.05
Cena od: 1699zł
Szczegóły szkolenia 
10-13.05
Cena od: 3299zł
Szczegóły szkolenia 

Szkolenie Motywowanie pracowników i przywództwo 1 dzień

Nauczę Cię w Zarządzaniu zespołem zaawansowanych, coachingowych metod motywowania. Jest jeden wymóg - deklarujesz, że będziesz przeznaczać czas na rozmowy z ludźmi, w zamian ja deklaruję Ci, że niezależnie od problemu, będziesz wiedział, jak takie rozmowy prowadzić. 

Najbliższe terminy: 12.05 9.06
12.05
Cena od: 899zł
Szczegóły szkolenia 

Szkolenie: Rozmowa okresowa, rozwojowa, informacja zwrotna, feedback i feedforward w praktyce dla menedżera.

Właściwie przeprowadzona rozmowa oceniająca motywuje i  wpływa na chęć rozwoju pracowników, co w efekcie podnosi efektywności całego zespołu. Większości managerów postrzega jednak rozmowę oceniającą jako sytuację trudną...

Cena od: 1599zł
Szczegóły szkolenia 

Szkolenie Charyzma, wywieranie wpływu i zarządzanie konfliktem

Charyzma jest jak "Św. Graal" rozwoju dla większości liderów. Wzbudza emocje, kontrowersje, jest obiektem marzeń. Niewiele osób ją posiada, bo też panuje powszechne przekonanie, że trzeba się z nią urodzić. To tylko wymówka. Charyzmatyczni liderzy nie szukają usprawiedliwień - odważnie przełamują schematy w poszukiwaniu nowych możliwości rozwoju a konfliktu się nie boją, bo wiedzą, że można nim konstruktywnie zarządzić. Wybierają świadomie.
Jaki jest Twój wybór?

Cena od: 2599zł
Szczegóły szkolenia