Szkolenia online NA CZAS KRYZYSU

Szkolenia stacjonarne, czyli realizowane w określonym miejscu i czasie – jeśli są prowadzone przez świetnego trenera, w kameralnej grupie, w komfortowej sali i z wyjątkowym cateringiem – dostarczają jedynych w swoim rodzaju wrażeń. 

Jednocześnie współczesna technologia pozwala na takie szkolenia, jakie jeszcze kilka lat temu wydawały się niemożliwe! Okazuje się, że możemy rozwijać siebie i swoich pracowników korzystając także ze zdalnych form nauki. Dzisiaj szkolenia online są już standardem nie tylko na największych międzynarodowych uczelniach ale także w ramach dostępnych dla każdego usług realizowanych przez nowoczesne firmy szkoleniowe. 

Szkolenia online, zamiennie nazywane czasem e-learning mogą być realizowane w bardzo wielu różnorodnych formach, m.in. jako webinar, podcast, videocast, wideo-konferencja, szkolenia online w czasie rzeczywistym (tzw. synchroniczne lub live online) oraz gotowe – do odtwarzania w dowolnym czasie (tzw. asynchroniczne), blended learning – połączenie różnorodnych form (zdalnych i stacjonarnych). Jakie korzyści możesz mieć dzięki najbardziej popularnym rodzajom szkoleń? 

Testowe szkolenie

Najbliższe terminy: 11-12.02
11-12.02
Cena od: 1590zł
Szczegóły szkolenia 

Automotywacja w sytuacji kryzysowej – wyzwalanie w sobie energii do działania

Jak dodać swoim pracownikom wiatru w żagle, a sobie przywrócić wiarę we własne możliwości? Podczas szkolenia nauczysz się świadomie zamieniać strach w motywację. Poznasz strategie mistrzów i zaprogramujesz w sobie sprawczość. Znajdziesz sposób, żeby działać efektywnie mimo kryzysu i odkryć w nim szansę dla Ciebie i Twojej organizacji. 

Cena od: 590zł
Szczegóły szkolenia 

Adaptacja do zmian dla pracowników

Jak poradzić sobie ze zmianami spowodowanymi sytuacją epidemiczną, nowym modelem pracy, przejściem na home office i innymi wyzwaniami w czasach kryzysu? Przede wszystkim zrozum mechanizmy dokonania skutecznej zmiany. Podczas szkolenia dowiesz się, jak zaplanować proces i wykorzystać siłę grupy w zmianach. Poznasz sposoby, jak zadbać o emocje, relacje i motywację.

Cena od: 899zł
Szczegóły szkolenia 

Trudne Rozmowy z Pracownikami – Szkolenie dla Specjalistów ds. Kadr i HR

Jak komunikować trudne decyzje i zachować partnerską relację? Podczas szkolenia czekają na Ciebie liczne ćwiczenia i symulacje rozmów. Odkryjesz magię słów i opanujesz sztukę zadawania pytań. Znając asertywne techniki i strategie zarządzania obiekcjami, będziesz potrafił pogodzić interesy wszystkich stron, zbudujesz własny autorytet i zadbasz o atmosferę w miejscu pracy. 

Cena od: 1189zł
Szczegóły szkolenia 

Prezentacje i przemówienia szefa zespołu w kryzysie

Jak stworzyć angażujące przemówienie? Podczas szkolenia zyskasz nie tylko bogactwo wiedzy, ale też liczne okazje do praktycznych ćwiczeń. Dowiesz się, jak dopasować swoje wystąpienie do osobowości odbiorców. Poznasz skuteczne zabiegi retoryczne i techniki zagrzewania słuchaczy do działania. Odkryjesz tajniki mowy ciała i potencjał swojego głosu. Nauczysz się też przekazywać trudne decyzje. 

Cena od: 790zł
Szczegóły szkolenia 

Zarządzanie emocjami i stresem w sytuacji kryzysowej

Wiedza i praktyka wyniesione ze sali szkoleniowej pozwolą Ci budować spokój w trudnych sytuacjach. Zyskasz pewność siebie i będziesz wiedzieć, jak reagować w obliczu zmian i kryzysów. Stosując świadomie techniki zarządzania emocjami i ucząc się optymistycznego myślenia, w realny sposób poprawisz jakość swojego życia.

Cena od: 1599zł
Szczegóły szkolenia 

Zarządzanie zmianą w organizacji – dla menedżerów w okresie zmian

To, jak przebiegnie trudna zmiana, w dużym stopniu zależy od menedżera. Poznaj sposoby, dzięki którym szybciej i łatwiej przeprowadzisz zespół przez kryzysowe sytuacje. Rozwijając potrzebne kompetencje, będziesz umiał przygotować się na trudności i zaplanujesz działania. Szkolenie wyposaży Cię w praktyczną wiedzę na temat strategii zarządzania zmianą, motywowania i komunikacji.    

Cena od: 1599zł
Szczegóły szkolenia 

Profesjonalna Obsługa Klienta w zmianie / w kryzysie

Jak budować relacje z klientami w czasie kryzysu? Poznaj dobre praktyki i strategie dopasowane do typu osobowości klienta. Szkolenie to szansa, żeby rozwijać umiejętność zarządzania emocjami – tak ważną w trudnych sytuacjach. Mając potrzebną wiedzę, unikniesz błędów komunikacyjnych i nauczysz się aktywnego słuchania. Obsługując klientów, będziesz stosować asertywne techniki i wzbudzać zaufanie swoich rozmówców.

Cena od: 590zł
Szczegóły szkolenia 

Zarządzanie zespołem zdalnym, rozproszonym, wirtualnym

Nowy tryb pracy, home office, warunki zupełnie inne dotychczas - to wszystko stawia wyzwania przed menedżerami. Poznaj tajniki skutecznej komunikacji i naucz swój zespół zarządzania czasem i zadaniami. Czekają na Ciebie sprawdzone techniki z zakresu zarządzania zespołem rozproszonym.

Cena od: 500zł
Szczegóły szkolenia 

3 bezpłatne narzędzia do monitorowania i współpracy w zespole zdalnym

Sięgnij po narzędzia i techniki, dzięki którym będziesz skutecznie delegować zadania zarówno pojedynczym pracownikom, jak i zespołom projektowym. Bogaty w nowe kompetencje będziesz sprawnie monitorować efekty pracy i zadbasz o wysoki poziom zaangażowania i satysfakcji pracowników. 

Cena od: 250zł
Szczegóły szkolenia 

Jak motywować i angażować pracownika zespołu zdalnego

  • Jak podtrzymywać zaangażowanie w zespole i motywować pracownika?
Cena od: 250zł
Szczegóły szkolenia 

Czym jest motywacja i jak możemy ją kontrolować - żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce

Czasem nawet błaha sytuacja potrafi odebrać energię do działania i wpłynąć na sposób postrzegania rzeczywistości. Poznaj techniki, dzięki którym będziesz mógł szybko odzyskać kontrolę nad swoim nastawieniem. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwolą Ci świadomie zarządzać swoimi emocjami i przezwyciężać demotywację!

Cena od: 250zł
Szczegóły szkolenia 

Jak zachować wysoką motywację w procesie uczenia się nowych umiejętności

Naucz się dokładnie przewidywać moment, w którym nastąpi spadek motywacji i zapobiegaj mu w sposób świadomy i kontrolowany! Podczas webinaru dowiesz się, jak wygląda proces uczenia się i co ma wspólnego nauka żonglowania ze zdobywaniem nowych umiejętności. Dzięki sprawdzonym narzędziom będziesz wzmacniać motywację i zmieniać drobne niepowodzenia w duże sukcesy. 
 

Cena od: 250zł
Szczegóły szkolenia