Opinia ze szkolenia Zarządzanie zespołem - Katarzyna Leszczewka, Asystentka, Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny DENTART D. Chojnacka

Sposób prowadzenia szkolenia na najwyższym poziomie. Pierwszy raz na szkoleniu tego typu nie otrzymałam gotowych schematów, pokazano mi, że do każdego pracownika trzeba podchodzić inaczej. Każdy z nas jest inny. Dziękuję, że nie muszę wszystkich wkładać w te same schematy. Gorąco polecam szkolenia w firmie 4GROW.

Opinia ze szkolenia Zarządzanie zespołem - Agnieszka Korzeniewska, Kierownik projektu, Network for Future S.A.

Szkolenie poprowadzone zostało w sposób jasny, zrozumiały. Wszelkie wątpliwości co do poruszanych kwestii trener rozwiązywał od razu. Trener podchodzi do każdego uczestnika indywidualnie i próbuje wysłuchać, pomóc, doradzić. Jak najbardziej mogę polecić odbycie tego szkolenia.

Opinia ze szkolenia Zarządzanie zespołem - Marek Kuśmierski, p.o. Koordynatora Zespołu Regresów

Wiedza nabyta na szkoleniu ułatwi mi prowadzenie „trudnych rozmów”. Szkolenie pomogło szerzej spojrzeć psychologicznie na pracownika ( „wejść w jego głowę”).  Trener łatwo przełamał wewnętrzne bariery uczestników- niepewność i wstyd przed aktywnym udziałem w zajęciach.

Opinia ze szkolenia Zarządzanie zespołem - Izabela Maria Radomska, Kierownik Zespołu Tłumaczeń i Zapewnienia Jakości, Bireta Professional Translations A.Kempińska J.Woźniakowska S.J.

Bardzo ciekawy schemat szkolenia, ustrukturyzowany w bardzo przemyślany sposób. Daje konkretne narzędzia do zastosowania w pracy z zespołem i chęć dalszego rozwoju. Trener jest bardzo otwarta i ciekawą osobą, której wiedza z zakresu psychologii sprawia, że przekazana wiedza nie jest miałka.