4GROW Mateusz Dąbrowski 4GROW https://4grow.pl mailto:[email protected] 531314431 Mo-Fri 08:00-17:00 4GROW to butikowa, rodzinna firma szkoleniowa oferująca szkolenia najwyższej jakości z obszaru kompetencji miękkich, osobistych i menedżerskich 4grow.pl https://4grow.pl https://www.facebook.com/4GROW/ 4GROW
Panieńska 9 lok. 25 03-704 PL Warszawa
4GROW firma szkoleniowa szkolenia z kompetencji miękkich szkolenia menadżerskie

Uzyskaj dofinansowanie na szkolenie!

Obniż koszt szkolenia nawet do 0%!

Programy wsparcia z BUR i KFS oferują dofinansowania do szkoleń, a my pomożemy Ci je uzyskać!

Przeczytaj o tych programach, lub zostaw numer – zadzwonimy i opowiemy Ci wszystko. A Ty zdecydujesz, czy chcesz skorzystać ze wsparcia.


icon
Wolisz porozmawiać?
Zostaw numer, oddzwonimy
Wpisz poprawny numer telefonu
pole wymagane Pola wymagane

Antystresowy Warsztat Relaksacyjny: spokój i work-life balance

2-dniowy warsztat psychologiczny wzmacniający wewnętrzną równowagę i well-being

warsztat stacjonarny w Warszawie, max 9 osób w grupie

 

Antystresowy Warsztat Relaksacyjny, to nie jest szkolenie. To wewnętrzne doświadczenie – spotkania z samym sobą, w przyjaznej atmosferze i pod bezpiecznym przewodnictwem psychologa – trenera.

Na czym polega spotkanie z samym sobą? Na niedziałaniu, niepędzeniu, nieosiąganiu – tylko na słuchaniu i obserwowaniu potrzeb swojego umysłu, ciała, emocji. A może i duszy? Na odkrywaniu własnych wewnętrznych zasobów, odpuszczaniu tego, co niepotrzebne i wzmacnianiu w sobie wszystkiego, co najlepsze.

Sprawdź program lub ZAREZERWUJ

Efekty, jakie zapewni Ci Antystresowy Warsztat Relaksacyjny 

Efekty tego warsztatu antystresowego mogą Cię zaskoczyć – dlaczego?

 • Podczas 2 dni zanurzysz się głębiej w siebie, swoje emocje, potrzeby i tęsknoty swojej duszy (lub jakkolwiek inaczej chcesz nazwać najgłębsze warstwy siebie). To spotkanie ze sobą pokaże Ci, czego chcesz zaprosić więcej do swojego życia, a co chcesz zostawić, odpuścić, zakończyć – to może być początek mniejszej lub całkiem sporej zmiany w Twoim życiu prywatnym i/lub zawodowym. Zmiany na lepsze!
 • Zrelaksujesz się – to pewne! Wzmocnisz swoje zasoby i nauczysz się dbać o własną równowagę wewnętrzną i well-being. To wniesie więcej satysfakcji, radości, dobrej energii i spokoju również w Twoje relacje z innymi.
 • Otrzymasz proste narzędzia i sprawdzone sposoby na to, by pielęgnować ten dobry kontakt ze sobą po szkoleniu, by odnaleźć spokój, nawet gdy wokół panuje chaos, niepewność i zmienność.
 • A jeśli czasem coś wytrąci Cię z równowagi – będziesz wiedzieć jak szybko wrócić „do domu” – do siebie.

Szkolenia prowadziliśmy dla:

Komu polecamy Antystresowy Warsztat Relaksacyjny?

Antystresowy Warsztat Relaksacyjny jest dla Ciebie, gdy chcesz zadbać o swój "work-life balance" -  zatrzymać się, wymienić z innymi ludźmi dobrą energią, oddać autorefleksji, relaksacji, odpuścić stres i odnaleźć swoją własną, wewnętrzną harmonię – to ona będzie dla Ciebie bazą do małych, dobrych dla Ciebie decyzji i działań, dzięki którym odzyskasz równowagę w życiu oraz pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym – work-life balance.

Antystresowy Warsztat Relaksacyjny polecamy przede wszystkim:

 • Osobom doświadczającym stresu i przeciążenia, chcącym poznać skuteczne sposoby na powrót do równowagi,
 • Pracownikom każdego szczebla w organizacji, którzy czują, że „mają za dużo” i chcą znaleźć w sobie spokój, aby w przyszłości poukładać swoje priorytety - zarówno w obszarze zawodowym, jak i prywatnym,
 • Osobom pracującym zdalnie, które czują, że utraciły zdrowy balans między pracą zawodową a sprawami domowymi/prywatnymi,
 • Pracownikom, którzy chcą wzmocnić swoje zdrowie i odporność poprzez pracę w sferze psychosomatycznej, 
 • Każdemu, kto chce zadbać o siebie w wymiarze emocjonalnym i zyskać lepszy kontakt ze sobą.

Co może zyskać Twój pracodawca, gdy Ty wybierzesz Antystresowy Warsztat Relaksacyjny?

Biznes coraz częściej zauważa, jak ważne jest nie tylko wspieranie pracowników w rozwoju kompetencji społecznych, ale również pomoc w radzeniu sobie ze stresem, emocjami oraz rozmaitymi wyzwaniami, które niesie funkcjonowanie w świecie VUCA.

Wiemy to od Was, naszych klientów – coraz częściej trafiają do nas pytania o szkolenia z zakresu work-life balance oraz o psychologiczne wsparcie w postaci konsultacji indywidualnych.

VUCA to świat zmienności (Volatility), niepewności (Uncertainty), złożoności (Complexity) i niejednoznaczności (Ambiguity), świat w którym coraz trudniej zadbać o wewnętrzną równowagę, spokój i tzw. well being.

Pracownik wytrącony z równowagi – to pracownik sfrustrowany, zmęczony, niechętny do angażowania się w nowe inicjatywy, a w dłuższej perspektywie wypalony i doświadczający różnych dolegliwości psycho-fizycznych, a co się z tym wiąże – częściej nieobecny w pracy.

Pracownik, który wie, jak dbać o swoją wewnętrzną równowagę, to pracownik zdrowy, kreatywny, zmotywowany, chętny do pomocy i wpierania innych, budujący lepsze relacje i komunikujący się w konstruktywny sposób. To pracownik, który w trudnych momentach, potrafi zadbać o siebie, odzyskać spokój i elastycznie wrócić do psychologicznej równowagi.

Inwestycja w Antystresowy Warsztat Relaksacyjny przyniesie korzyści nie tylko bezpośrednio pracownikowi, ale całej organizacji.

Przeczytaj program lub sprawdź inne warianty szkolenia

Pobierz program: plik

Program 2-dniowego warsztatu

Antystresowy Warsztat Relaksacyjny: spokój i work-life balance

Ten warsztat antystresowy to nie jest szkolenie. To wyjątkowe, dwudniowe praktyczne doświadczenie - bez rzutnika, bez slajdów, bez pośpiechu.

Antystresowy Warsztat Relaksacyjny realizowany jest w taki sposób, że w kameralnym gronie (maks. 9 osób) doświadczysz na sobie różnorodnych technik i ćwiczeń, których celem jest wzmacnianie spokoju, uważności, równowagi wewnętrznej oraz życiowej.

Podczas tego warsztatu oddasz się spokojnej autorefleksji, odnajdziesz w sobie przestrzeń na wewnętrzne odkrycia, inspirację oraz wymianę dobrej energii z innymi uczestnikami.

Udział w warsztacie zakłada Twoje aktywne zaangażowanie i otwartość na wymianę przemyśleń z innymi.

Częściowo będziemy pracować w wygodnych fotelach, a częściowo na karimatach - w zależności od konkretnych technik i procesu. 

W trakcie warsztatu doświadczysz różnorodnych sesji relaksacyjnych, takich jak:

 • Trening relaksacyjny Jacobsona - dzięki niemu Twój system nerwowy nauczy się, jak zamieniać napięcie w rozluźnienie i spokój.
 • Trening relaksacyjny z elementami hipnoterapii i medytacji prowadzonej - dzięki niemu odpuścisz to, czego nie potrzebujesz i wzmocnisz w sobie poczucie bezpieczeństwa i energii.
 • Trening relaksacyjny wzmacniający uważność na potrzeby swojego ciała.
 • Medytacja prowadzona - dzięki niej odkryjesz najlepszy dla siebie sposób na lekkość w głowie i uwolnienie umysłu od myśli.

Poznasz także praktyczne techniki, które pozwolą Ci ułożyć własne myśli oraz zainspirować się do dalszego rozwoju i wzmacniania własnej równowagi:

 • Model Równowagi życiowej - to technika zaczerpnięta z obszaru transkulturowej psychoterapii pozytywnej, która pomoże Ci odkryć, gdzie i w jaki sposób tracisz, a gdzie warto abyś odzyskał/a energię życiową. 
 • Well-being na bazie zasad psychologii pozytywnej – dzięki praktycznej technice oddasz się autorefleksji i odkryjesz własne "well-being".
 • Odkrywanie zasobów i spożytkowanie – podzielę się z Tobą wiedzą, jak możesz w życiu codziennym zastosować dla własnego dobrostanu odkrycia Miltona Ericksona oraz co z nimi wspólnego ma neuroplastyczność mózgu i optymizm.
 • Trening uważności i dbania o dobry kontakt z samym sobą - poznasz proste sposoby na bycie Tu i Teraz oraz na świadome pracowanie, odpoczywanie, jedzenie, dbanie o siebie.
 • Trening wzmacniania wewnętrznych zasobów i pozytywnej energii - dzięki przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, nauczysz się jak samodzielnie rozwijać w swoim mózgu obszar odpowiedzialny za optymizm oraz jak wzmacniać zdrowe, wewnętrzne poczucie własnej wartości. 

Warsztat realizowany jest z użyciem karimat, kocy i jednorazowych poduszek, które zapewniamy. Każdy uczestnik może także przynieść swoją ulubioną matę / karimatę, małą poduszkę i /lub koc.

O równowagę podczas warsztatu dbamy także poprzez doświadczanie ruchu i dźwięków.

Na warsztat zapraszamy w wygodnym / sportowym ubraniu, zapewniającym pełną swobodę.

Masz pytanie dot. programu?
Zostaw numer, oddzwonimy
Wpisz poprawny numer telefonu
pole wymagane Pola wymagane

Benefity - co dostaniesz oprócz szkolenia?

szkolenie work life balance

Trener zapyta o Twoje potrzeby GRATIS

Możesz porozmawiać z trenerem już dziś o swoich problemach i potrzebach i upewnić się, że zostaną spełnione podczas tego warsztatu. Tylko u nas dostaniesz dodatkowe wsparcie także po warsztacie:

Szkolenie well being

Trener zaopiekuje się Tobą na EKSTRA treningu
indywidualnym GRATIS

Gdy będziesz chciał zająć się wyzwaniem wykraczającym poza ramy tego warsztatu, ale związanym z jego tematem – masz do wykorzystania 90 minut sam na sam z trenerem w formie spotkania online, w ciągu roku od warsztatu. Poza tym:

Trening antystresowy

Masz zapewniony kontakt z Trenerem GRATIS

Gdybyś potrzebował dodatkowego kontaktu mailowego lub telefonicznego z Trenerem - możesz z niego skorzystać, aby wzmocnić efekt warsztatu.

work life balance szkolenie

Twój warsztat odbędzie się na 100% GRATIS

Bo my nie odwołujemy warsztatów ani szkoleń. Przy każdym terminie jest informacja o tym, czy został on już zagwarantowany. Terminy tego warsztatu objęte są gwarancją już od 3 zapisanych uczestników!

Trener - psycholog prowadzący Antystresowy Trening Relaksacyjny:

Sabina Dąbrowska-Olbryś psycholog biznesu Warszawa

Sabina Dąbrowska-Olbryś

dyrektor ds. merytorycznych, trener, coach ICC, psycholog biznesu

Psycholog, Trener, Coach certyfikowany przez International Coaching Community, certyfikowany Konsultant Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej, międzynarodowy Hipnoterapeuta. Członkini Sekcji Naukowej Psychoterapii, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Przez wiele lat - ekspert i menedżer w obszarze rozwoju ludzi, komunikacji wewnętrznej i przywództwa w biznesie, w korporacji.

W warsztacie Antystresowy Trening relaksacyjny łączy swoje doświadczenie trenerskie, psychologiczne i terapeutyczne. Pasjonatka praktycznej wiedzy z zakresu psychologii pozytywnej, neurobiologii i psychosomatyki oraz holistycznego podejścia do zdrowia człowieka. Pracując z uczestnikami szkoleń i warsztatów, korzysta ze swojej wieloletniej praktyki zawodowej związanej z rozwojem inteligencji emocjonalnej specjalistów, menedżerów i całych zespołów.

Więcej Mniej
DLA TWOJEJ WYGODY
warsztat realizujemy w naszej sali - pracujemy w wygodnych fotelach oraz korzystamy z karimat i kocy
maksymalna liczba uczestników warsztatu to 10 osób
 

 

 

Opinie o naszych warsztatach antystresowych

Znakomity warsztat. Trenerka stworzyła komfortową atmosferę, zadbała o dobre samopoczucie uczestników. Mam poczucie, że wychodzę silniejsza, bogata w wiedzę o sobie samej, z przekonaniem, że mogę zadbać o swój komfort psychiczny i nie poddawać się tak łatwo emocjom. Tak wiele zależy ode mnie – ta świadomość daje siłę!

Polecam Wszystkim ludziom żyjącym „w biegu”.

Dzięki szkoleniu nauczyłam się i zdobyłam wiedzę na temat zarządzania stresem i technik relaksacyjnych. Polecam to szkolenie osobom mającym problem ze zdrowym podejściem do sytuacji stresowych. Trener jest cudowną ciepłą i przemiłą osobą, która z chęcią dzieli się swoja wiedzą i swoim doświadczeniem. Jestem szczęśliwa, że mogłam być uczestnikiem tego szkolenia. Mały krok do lepszego życia i zmian w nim.

Warsztat pozwala na znalezienie równowagi między pracą a życiem prywatnym, skutecznie rozładować napięcie i stres. Polecam wszystkim niezdecydowanym!

Warsztat bardzo mi się podobał, wyszłam z niego mocniejsza i pewniejsza siebie. Przypomniało mi się to, co lubię w sobie najbardziej: uśmiech, radość z życia i chcę tym znowu zarażać innych. Trener jest najlepszym trenerem jakiego spotkałam - „Sabina uzdrowicielka mojej duszy”.

Ciekawa forma prowadzenia warsztatu. Polecam

Wybierz wariant szkolenia i zarezerwuj miejsce

Wariant szkolenia:
Zaproponuj termin szkolenia - czekamy na Twojego maila!

Cena Regular:
Do wyczerpania miejsc
1 790 zł netto
 • Trening indywidualny 60 minut gratis
 • Kontakt z trenerem bez limitu godzin gratis
 • Jeśli to Twoje kolejne szkolenie odbierz rabat 100zł
 • Nielimitowany dostęp do tematycznej, zamkniętej grupy rozwojowej online

Dane zgłaszającego

Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Wpisz stanowisko/rolę
Wpisz poprawny email małymi literami
Wpisz poprawny nr telefonu
Informacja o stanowisku pozwala trenerowi dostosowywać treści szkolenia do profilu zawodowego Uczestnika a E-mail oraz telefon kontaktowy umożliwiają nam zbadanie potrzeb Uczestnika i przekazanie szczegółów organizacyjnych nt. szkolenia (SMS).
Podaj dokładny adres do wysyłki w polu uwag poniżej.

Dane 1 uczestnika szkolenia

Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Wpisz stanowisko/rolę
Wpisz poprawny email małymi literami
Wpisz poprawny nr telefonu

Dane do faktury

Chcesz porozmawiać z nami lub wysłać zapytanie?

kontakt 4GROW

Interesuje Cię szkolenie zamknięte lub dla więcej niż 5 osób?

Przygotujemy dla Ciebie idealną ofertę!
kontakt - pytania

Masz pytania odnośnie szkolenia?

Z przyjemnością odpowiemy!
Wpisz treść zapytania
pole wymagane Pola wymagane

Szkolenia otwarte: stacjonarne

stacjonarne realizujemy w Warszawie

kontakt
Adrianna Ostrowska
Koordynator ds. szkoleń otwartych

Szkolenia zamknięte: stacjonarne | online

stacjonarne realizujemy w całej Polsce

kontakt
Agata Smykla
Koordynator ds. szkoleń zamkniętych