Kurs trenerski / Train the Trainer 4GROW™: Narzędzia Coacha dla Trenerów

Wersje szkolenia: stacjonarne Warszawa | live online

Od kogo uczyć się prowadzenia szkoleń, jeśli nie od trenerów, którzy są wyjątkowi w swoim warsztacie trenerskim, metodyce, tworzą autorskie techniki, są psychologami i praktykami biznesu oraz certyfikowanymi przez międzynarodowe organizacje coachami? Wyjątkowość naszych szkoleń potwierdzają najwyższe oceny satysfakcji uczestników oraz liczne grono zadowolonych klientów.

Train the Trainer 4GROW™ to okazja uczenia się od najlepszych!

My nie mamy działu sprzedaży… Mamy za to stale Klientów! Ci, którzy nas polecają i do nas wracają twierdzą, że nasze szkolenia wyróżniają się na rynku niezwykłym sposobem prowadzenia i głębokimi, ważnymi odkryciami „wewnętrznymi” uczestników. Co takiego robimy? - Szkolimy wykorzystując w roli trenera narzędzia, techniki i postawę Coacha.

Szkoliliśmy:

Dzięki szkoleniu trenerskiemu Narzędzia Coacha dla Trenerów, nauczysz się:

 • Prowadzić szkolenia biznesowe bazujące na standardach i metodologii coachingowej - International Coaching Community, Erickson College International / ICF oraz Institute of Transactional Analysis.
 • Pracować rozwojowo z najtrudniejszymi uczestnikami szkoleń i sytuacjami – zwłaszcza konfliktem z Tobą lub pomiędzy uczestnikami – dzięki m.in. modelowi Analizy Transakcyjnej oraz autorskiemu algorytmowi zarządzania obiekcjami 4GROW - EGO™
 • Prowokować na sali szkoleniowej trudne sytuacje po to, by uczestnicy zyskali możliwość radzenia sobie z nimi – dzięki pracy na tzw. metapoziomie.
 • Rozpoznawać w grupie interakcje z poziomu Trójkąta Dramatycznego i zamiast wchodzić w niego – rozwijać w uczestnikach samoświadomość i odpowiedzialność – dzięki mocnym pytaniom coachingowym oraz autorskiej technice 4GROW – Wyzwalacz Proaktywności™.
 • Angażować, motywować i inspirować uczestników do aktywnego udziału w szkoleniu – dzięki stosowaniu narzędzi coachingowych dotykających tak głębokich poziomów psychicznych jak przekonania, wartości, tożsamość.
 • Świadomie korzystać z wybranych zasad Neurolingwistycznego Programowania.
 • Zarządzać procesem uczenia tak, by uczestnik nie tylko przyswoił wiedzę, nabył nowe umiejętności, ale przede wszystkim – aby wziął odpowiedzialność za korzystanie z nich po szkoleniu i pozytywnie zapamiętał Twoje szkolenie do końca życia 😊

Kurs Trenerski 4GROW™ dedykowany jest dla Ciebie, jeśli:

 • Jesteś aktywnym zawodowo trenerem i masz już doświadczenie w projektowaniu oraz prowadzeniu szkoleń – postrzegasz siebie w tym obszarze jako specjalistę.
 • Nie jesteś certyfikowanym coachem, chodzi Ci od jakiegoś czasu po głowie pytanie „czy nie warto byłoby wydać sporej sumy pieniędzy na kilkumiesięczny kurs coachingu?” - i jednocześnie zastanawiasz się, czy na początek nie lepsza byłaby opcja p.t. „kilkudniowe szkolenie, w którym dostanę wybrane, praktyczne techniki coachingowe do zastosowania w roli trenera”.
 • Nie jesteś psychologiem lub jesteś psychologiem ale czytając nasz program widzisz nowe zastosowania dla swojej wiedzy psychologicznej.
 • Dobrze czujesz się prowadząc szkolenie zgodnie z precyzyjnym planem, potrafisz moderować zadania i ćwiczenia, swobodnie prowadzisz prezentacje i części bardziej wykładowe ale…. chciał(a)byś umieć lepiej reagować w trudnych sytuacjach oraz bardziej angażować i prowokować uczestników do głębokich przemyśleń, wartościowych dla nich wewnętrznych odkryć i przemian.
 • Szukasz szkolenia, na którym będziesz mógł(a) zweryfikować, czy to, co intuicyjnie robisz na sali szkoleniowej nie jest przypadkiem zestawem właśnie interwencji coachingowych, wykraczających poza „standardowy” zestaw kompetencji trenerskich.
 • Poszukujesz inspiracji, nowej energii, wymiany „myśli”, wskazówek, technik -  w obszarze praktycznego zastosowania psychologii na sali szkoleniowej.

Przeskocz do sekcji Program

Program szkolenia

1. Narzędzia, techniki coacha i psychologa w rękach trenera:

 • Pytania Coachingowe - jeśli potrafisz świadomie i celowo posługiwać się pytaniami otwartymi i zamkniętymi, to pora na kolejny poziom - stosowanie Pytań Coachingowych. Co w nich niezwykłego? Same pytania są proste - jednak umiejętne stosowanie ich w praktyce tak, by wzmacniały proces rozwoju uczestników Twoich szkoleń - to już poziom zaawansowany... Wspólnie będziemy ćwiczyć świadome i celowe ich stosowanie.
 • Autorska technika 4GROW: Wyzwalacz Proaktywności™- poznasz i przećwiczysz w praktyce technikę wykorzystującą pytania coachingowe do budowania w uczestnikach szkoleń odpowiedzialności za własną satysfakcję i efektywność szkolenia. Odkryjesz dzięki tej technice sposób na to, by ustrzec się przed Trójkątem Dramatycznym (wg Karpamana) na sali szkoleniowej.
 • Reframing, Rama Problemu i Rama Rozwiązania – przećwiczysz stosowanie tych technik w taki sposób, by unikać niekonstruktywnych interpersonalnych gier na sali szkoleniowej oraz - by wzmacniać uczestników w komunikacji z poziomu Dorosłego (na bazie modelu Analizy Transakcyjnej wg Berne'a). 
 • Retrospekcja i Wizja - w połączeniu z Asocjacją i Dysocjacją stanowią bardzo praktyczne narzędzie. Poznasz techniki bazujące na Retrospekcji i Wizji, dzięki którym uruchomisz w grupie odpowiednie emocje, zaangażowanie i wzmocnisz efekt szkolenia - szczególnie, gdy będziesz nimi pracować na poziomie wartości, tożsamości a nawet misji.

2. Jak wykorzystać Neurolingwistykę (NLP) w roli trenera:

 • Mocne słowa - Słowa są Twoim potężnym narzędziem trenerskim i mając opanowany warsztat podstawowy trenera, na pewno stosujesz je bardzo świadomie. Na naszym szkoleniu wzmocnisz dodatkowo umiejętność korzystania z Mocnych Słów - takich, które np. wzmocnią Twój autorytet; wpłyną pozytywnie na emocje i zaangażowanie uczestników Twoich szkoleń; wzmocnią ich poczucie pewności siebie i motywację do działania. Jeśli jeszcze tego nie wiesz - dowiesz się także, jakie słowa używane nieświadomie mogą obniżać Twoją siłę perswazji. Dodatkowo poznasz i przećwiczysz wybrane techniki bazujące na Neurolingwistycznym Programowaniu:
 • Metamodel - model i techniki zadawania pytań prowokujących zmianę przekonań uczestnika, wzmacniających sprawczość i niwelujących chwyty komunikacyjne.
 • Asocjacja i Dysocjacja - odkryjesz praktyczne zastosowanie tych narzędzi do zarządzania emocjami i motywacją uczestników Twoich szkoleń.
 • Presupozycje - przećwiczysz ich praktyczne zastosowanie  w celu zwiększania skuteczności Twojego przekazu na sali szkoleniowej.
 • Głęboka Parafraza -  do poziomów głębszych niż treść. Tak... dobrze Ci znana parafraza, umiejętnie wycelowana w poziomy psychiczne takie jak przekonania, wartości i tożsamość, staje się techniką, która potrafi sprowokować ważne odkrycia wewnętrzne u uczestników Twoich szkoleń.

3. Jak prowokować zmiany w dynamice procesu grupowego:

 • Prowokacja - jeśli potrafisz już rozpoznać poszczególne fazy procesu grupowego na sali szkoleniowej, wiesz czego możesz się po nich spodziewać oraz umiesz pomóc grupie możliwie szybko dojść do fazy efektywnej współpracy - to znaczy, że masz opanowany poziom podstawowy pracy z procesem grupowym. Kolejny, bardziej zaawansowany poziom to celowe prowokowanie zmian w tym procesie, na przykład poprzez wyzwalanie konfliktu i oporu uczestników. Nauczysz się, jak tworzyć warunki do takich zmian oraz jak nimi zarządzić, aby służyły celom szkolenia.
 

4. Zarządzanie konfliktem i emocjami na poziomie mistrza:

Po czym poznasz, że masz tę umiejętność na poziomie zaawansowanym? - Po tym, że cieszysz się, gdy na Twoim szkoleniu wybucha konflikt lub pojawiają się trudne emocje uczestników! Dlaczego? Bo to właśnie silne emocje sprawią, że uczestnicy zapamiętają Twoje szkolenie na długo. ​Podzielimy się z Tobą naszymi praktycznymi doświadczeniami i przekażemy Ci nasze autorskie techniki, dzięki którym, będziesz umiał(a) poradzić sobie w każdej sytuacji szkoleniowej! Poznasz m.in.:

 • Ego™ - autorską technikę 4GROW do reagowania w sytuacji oporu lub jawnych zastrzeżeń, obiekcji, ataku słownego na forum.
 • Krytyka Pomysłu 4GROW oraz praktyczne zastosowanie w trudnych sytuacjach szkoleniowych technik: Alternatywy oraz Sprostowanie Pośrednie - dzięki nim skrytykujesz propozycje uczestników bez "podcinania im skrzydeł" lub zareagujesz w stylu win-win.
 • Koło Perspektyw - coachingowe narzędzie, dzięki któremu będziesz płynnie "przełączać" się pomiędzy różnymi perspektywami w roli trenera.
 • Metapoziom – jako potężne narzędzie coachingowe - jeśli umiesz płynnie posługiwać się nim - zarządzisz każdą sytuacją szkoleniową i dodatkowo wzmocnisz efekt rozwojowy uczestników.

5. Autorskie narzędzia coachingowe, specjalnie do Twojej pracy własnej ze sobą Trenerze!

Abyś mógł/mogła reagować świadomie w najbardziej emocjonujących chwilach w życiu trenerskim (np. gdy trudno Ci poradzić sobie ze złością, smutkiem lub bardzo trudnym feedbackiem na Twój temat) – dostaniesz od nas do dalszej pracy własnej po szkoleniu, nasze wybrane autorskie narzędzia, dzięki którym będziesz sam(a) dla siebie najlepszym coachem i będziesz dalej samodzielnie rozwijać się po szkoleniu, m.in.:

 • ZMIANA UCZUĆ 4GROW™
 • 4REFLECTION™

Bądź Trenerem Wyjątkowym - rozwiń swój warsztat o narzędzia Coacha!

Zgłaszam się na szkolenie

Zdecyduj, jaka forma szkolenia będzie dla Ciebie najlepsza!

Poznaj kluczowe cechy i korzyści płynące z różnych sposobów udziału w naszych szkoleniach. Które z nich najlepiej odpowiadają na Twoje potrzeby?

 

Zarezerwuj miejsce na szkoleniu stacjonarnym
 • Szkolenie w Warszawie w kameralnym apartamentowcu z prywatnym wejściem.
 • Kameralna grupa (max. 10 osób).
 • Klimatyczna sala z wygodnymi fotelami.
 • W czasie szkolenia masz bezpośredni kontakt z trenerem i tymi uczestnikami, którzy są razem z Tobą w Sali szkoleniowej.
 • Wspólnie z trenerem i innymi uczestnikami korzystasz z przerw i zapewnionego całodziennego cateringu.
 • Bierzesz aktywny udział w dyskusjach, ćwiczeniach na forum i w podgrupach, będąc w tym samym, fizycznym otoczeniu co trener.
 • Dostajesz i korzystasz na miejscu z wydrukowanych / fizycznie dostępnych materiałów, narzędzi szkoleniowych.
Zarezerwuj miejsce na szkoleniu live online
 • Uczestniczysz w szkoleniu prowadzonym „na żywo”, w określonym konkretnym terminie, będąc jednocześnie w dowolnym miejscu.
 • W czasie szkolenia korzystasz ze swojego komputera z mikrofonem i kamerą oraz z własnego dostępu do internetu.
 • Przez cały czas szkolenia masz kontakt z trenerem i innymi uczestnikami poprzez specjalny program online, do którego dostęp dostajesz od nas mailowo przed szkoleniem.
 • Bierzesz aktywny udział w szkoleniu w ramach wirtualnych dyskusji (wideo + audio + czat tekstowy), ćwiczysz w parach lub podgrupach w ramach wirtualnych pokoi.
 • Materiały szkoleniowe, ćwiczenia, techniki, narzędzia trener przesyła Ci elektronicznie w postaci plików.
Masz pytanie dot. programu?
Zostaw numer, oddzwonimy
Wpisz poprawny numer telefonu
Pola wymagane

Nasza jakość - Twój komfort

TO JEST HIT
8 godzin efektywnej pracy w wygodnym fotelu
i max 10 osób w grupie
 
ZAPISZ SIĘ

Jak zadbamy o Twoje potrzeby?

kursy trenerskie

Trener zapyta o Twoje potrzeby i zaproponuje optymalny program

Możesz porozmawiać z trenerem już dziś o swoich problemach i potrzebach i upewnić się, że zostaną spełnione. A zostaną spełnione, nawet jeśli wykraczają poza formułę szkolenia, bo tylko u nas "program" znaczy coś więcej niż samo szkolenie:

Szkolenie trenerskie

Trener zaopiekuje się Tobą na EKSTRA treningu indywidualnym

Gdy będziesz chciał zająć się wyzwaniem wykraczającym poza program szkolenia, ale związanym z jego tematem, lub przygotować się do ważnej i trudnej sytuacji, przećwiczyć i upewnić się, że optymalnie zastosujesz poznane techniki – masz 90 minut sam na sam z trenerem, w ciągu roku od szkolenia. Poza tym:

Kurs trenerski

Trener wspiera Cię telefonicznie bez limitu godzin

Bo przecież po szkoleniu zaczynamy widzieć więcej, więc powstają kolejne pytania. No i pomocna dłoń przydaje się, by połączyć z Twoim życiem ogrom wiedzy i technik wyniesionych z naszego szkolenia. Dodatkowo:

Akademia trenera

Przez rok trener przesyła Ci dodatkowe materiały

Żebyś cały czas utrzymywał wysokie zaangażowanie i rozpęd w doskonaleniu się. Będziemy inspirować Cię studiami przypadku, quizami, artykułami i złotymi myślami ze szkolenia. I to jeszcze nie koniec, bo:

Szkoła trenerska

Twoje szkolenie odbędzie się na 100%

Bo my nie odwołujemy szkoleń. Jeśli termin szkolenia nie jest jeszcze gwarantowany, wystarczy że zapiszesz się a my potwierdzimy zapis, by termin został automatycznie objęty gwarancją.  Uwaga - aby zapewnić Ci możliwość pracy z grupą i procesem grupowym - w przypadku kursu trenerskiego, wyjątkowo termin gwarantujemy od czwartego zapisanego uczestnika.

Szkoła trenerska

Możesz wybrać dogodną dla Ciebie formę szkolenia GRATIS

Dla Twojej wygody wdrożyliśmy innowacyjne na rynku rozwiązanie: szkolenie hybrydowe - Ty decydujesz, w jakiej formie chcesz uczestniczyć: live online czy stacjonarnie. Jeśli wybrałeś formułę szkolenia stacjonarnego, a zmieniły Ci się plany – nic straconego! W większości naszych szkoleń możesz zmienić formę stacjonarną na live online nawet w ostatniej chwili!

Trener Prowadzący Train The Trainer 4grow™

Sabina Dąbrowska-Olbryś psycholog biznesu Warszawa

Sabina Dąbrowska-Olbryś

menedżer ds. rozwoju biznesu, trener, coach ICC, psycholog biznesu

Menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym w korporacjach. Doświadczony trener, team coach i coach certyfikowany przez International Coaching Community, psycholog biznesu, mediator, mentor, supervisor trenerów 4GROW. Certyfikowany praktyk Analizy Transakcyjnej (AT101 oraz AT dla Coachów) i NLP, konsultant - partner Insights Discovery.

Jako trener łączy praktyczną wiedzę z zakresu psychologii pozytywnej i neurobiologii, z bogatym doświadczeniem biznesowym, pasją oraz warsztatem coacha. Od wielu lat wspiera jednostki i zespoły w wielopoziomowym rozwoju osobistym i zawodowym. Pasjonatka rozwoju samoświadomości, inteligencji emocjonalnej i przywództwa. W 4GROW zarządza zespołem trenerów, odpowiada za najwyższą jakość szkoleń i za rozwój nowych produktów / usług. Osobiście tworzy, rozwija i realizuje szkolenia m.in z obszarów: zarządzanie zespołem, motywacja, przywództwo, wywieranie wpływu i perswazja, asertywność, komunikacja interpersonalna, zarządzanie stresem i inteligencja emocjonalna, wystąpienia publiczne, rekrutacja, kompetencje miękkie dla Biznes partnerów i HR Biznes Partnerów. Oprócz szkoleń realizuje warsztaty team coachingowe, których celem jest podnoszenie efektywności zespołowej, budowanie zaufania, odpowiedzialności i jedności w zespole.

 

Wybierz termin szkolenia i zarezerwuj miejsce

Zaproponuj termin szkolenia - czekamy na Twojego maila!

Live OnlineczyStacjonarne?

Poznaj korzyści i różnice

 
 • Uczestniczysz w szkoleniu prowadzonym „na żywo”, w określonym konkretnym terminie, będąc jednocześnie w dowolnym miejscu.
 • W czasie szkolenia korzystasz ze swojego komputera z mikrofonem i kamerą oraz z własnego dostępu do internetu.
 • Przez cały czas szkolenia masz kontakt z trenerem i innymi uczestnikami poprzez specjalny program online, do którego dostęp dostajesz od nas mailowo przed szkoleniem.
 • Bierzesz aktywny udział w szkoleniu w ramach wirtualnych dyskusji (wideo + audio + czat tekstowy), ćwiczysz w parach lub podgrupach w ramach wirtualnych pokoi.
 • Materiały szkoleniowe, ćwiczenia, techniki, narzędzia trener przesyła Ci elektronicznie w postaci plików.
 • Szkolenie w Warszawie w kameralnym apartamentowcu z prywatnym wejściem.
 • Kameralna grupa (max. 10 osób).
 • Klimatyczna sala z wygodnymi fotelami.
 • W czasie szkolenia masz bezpośredni kontakt z trenerem i tymi uczestnikami, którzy są razem z Tobą w Sali szkoleniowej.
 • Wspólnie z trenerem i innymi uczestnikami korzystasz z przerw i zapewnionego całodziennego cateringu.
 • Bierzesz aktywny udział w dyskusjach, ćwiczeniach na forum i w podgrupach, będąc w tym samym, fizycznym otoczeniu co trener.
 • Dostajesz i korzystasz na miejscu z wydrukowanych / fizycznie dostępnych materiałów, narzędzi szkoleniowych.
Cena Regular: 3 379 zł netto
Do wyczerpania miejsc
 • Trening indywidualny 60 minut gratis
 • Kontakt z trenerem bez limitu godzin gratis
 • Dodatkowe materiały edukacyjne przez rok gratis
 • Jeśli to Twoje kolejne szkolenie odbierz rabat 100zł
Rodzaj szkolenia
Mój wybór to szkolenie:

Dane zgłaszającego

Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Wpisz stanowisko/rolę
Wpisz poprawny email małymi literami
Wpisz poprawny nr telefonu
Informacja o stanowisku pozwala trenerowi dostosowywać treści szkolenia do profilu zawodowego Uczestnika a E-mail oraz telefon kontaktowy umożliwiają nam zbadanie potrzeb Uczestnika i przekazanie szczegółów organizacyjnych nt. szkolenia (SMS).
Podaj dokładny adres do wysyłki w polu uwag poniżej.

Dane 1 uczestnika szkolenia

Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Wpisz stanowisko/rolę
Wpisz poprawny email małymi literami
Wpisz poprawny nr telefonu

Dane do faktury

Szkolenia online - zapoznaj się ze specyfiką

Rożne formuły szkoleń to wiele możliwości! 

Szkolenia stacjonarne, czyli realizowane w określonym miejscu i czasie – jeśli są prowadzone przez świetnego trenera, w kameralnej grupie, w komfortowej sali i z wyjątkowym cateringiem – dostarczają jedynych w swoim rodzaju wrażeń. 

Jednocześnie współczesna technologia pozwala na takie szkolenia, jakie jeszcze kilka lat temu wydawały się niemożliwe! Okazuje się, że możemy rozwijać siebie i swoich pracowników korzystając także ze zdalnych form nauki. Dzisiaj szkolenia online są już standardem nie tylko na największych międzynarodowych uczelniach ale także w ramach dostępnych dla każdego usług realizowanych przez nowoczesne firmy szkoleniowe. 

Szkolenia online, zamiennie nazywane czasem e-learning mogą być realizowane w bardzo wielu różnorodnych formach, m.in. jako webinar, podcast, videocast, wideo-konferencja, szkolenia online w czasie rzeczywistym (tzw. synchroniczne lub live online) oraz gotowe – do odtwarzania w dowolnym czasie (tzw. asynchroniczne), blended learning – połączenie różnorodnych form (zdalnych i stacjonarnych). Jakie korzyści możesz mieć dzięki najbardziej popularnym rodzajom szkoleń? 

 

Korzyści ze szkolenia live-online – realizowanego w czasie rzeczywistym: 

 • Bezpieczeństwo – jeśli zależy Ci na tym, by ograniczyć kontakt fizyczny z innymi ludźmi - np. z powodu zagrożenia epidemicznego lub z powodu Twojej choroby.
 • Aktywność i zaangażowanie – jeśli cenisz warsztatową formę szkoleń stacjonarnych i szukasz szkolenia online najbardziej zbliżonego do stacjonarnego pod kątem angażowania Ciebie i Twoich interakcji z trenerem i/lub innymi uczestnikami.
 • Aktywność i zaangażowanie – jeśli cenisz warsztatową formę szkoleń stacjonarnych i szukasz szkolenia online najbardziej zbliżonego do stacjonarnego pod kątem angażowania Ciebie i Twoich interakcji z trenerem i/lub innymi uczestnikami.
 • Komfort bezpośredniej rozmowy w czasie rzeczywistym – jeśli ważny w procesie nauki jest dla Ciebie kontakt wzrokowy / słowny z trenerem i możliwość zadawania pytań, prowadzenia dyskusji „na żywo” mimo formuły zdalnej.
 • Wymiana wiedzy „na gorąco” – jeśli w Twoim szkoleniu bierze udział więcej osób i mimo udziału zdalnego, chcesz czerpać także z doświadczeń innych uczestników.
 • Komfort nauki (i korzystania z przerw w szkoleniu) w dowolnym miejscu przy jednoczesnym aktywnym udziale w szkoleniu, które realizowane jest w jasno określonym czasie.
 • Ekologia „osobista” – jeśli wartość stanowi dla Ciebie czas i pieniądze zaoszczędzone na braku konieczności dojazdu na miejsce szkolenia (ew. noclegów poza domem); jeśli zamiast dojeżdżać z innego miasta / miejscowości i spędzać kilka dni poza domem wolisz wieczory spędzić z rodziną; materiały szkoleniowe dostajesz tylko w wersji elektronicznej – środowisko też pewnie na tym zyska 😉

Korzyści ze szkolenia stacjonarnego u nas: 

 • Komfort nauki w oderwaniu od innych zadań, dystraktorów – jeśli wiesz, że w Twoim otoczeniu trudno byłoby Ci uczyć się efektywnie (np. w domu lub miejscu pracy).
 • Pełen, nieograniczony kontakt z drugim człowiekiem - jeśli wiesz, że efektywniej uczysz się dzięki bezpośredniemu, fizycznemu kontaktowi z ludźmi (bez pośredników w postaci kamery / mikrofonu, ekranu komputera).
 • Emocje i interakcje „na wyciągnięcie ręki” – w bezpośrednim kontakcie podczas szkolenia stacjonarnego często powstaje wyjątkowa atmosfera, „flow”, energia i specyficzna dynamika interakcji.
 • Pełna swoboda komunikacji, przepływu wiedzy i doświadczeń – gdy cenisz sobie bezpośrednie, także nieformalne rozmowy z trenerem i innymi uczestnikami.
 • Różnorodność form nauki i możliwość fizycznego ruchu – jeśli ważne dla Ciebie jest, aby móc co jakiś czas uczestniczyć w zadaniach, ćwiczeniach wymagających zmiany miejsca, pozycji, formy interakcji, perspektywy fizycznej, angażujących jak najwięcej Twoich zmysłów.
 • Komfort warunków fizycznych – my dbamy o wszystko: masz dla siebie duży wygodny fotel, klimatyczną salę, drukowane materiały szkoleniowe, kameralną grupę, przerwy kawowe klasy premium (nie tylko ciastka ale też deska serów, bakalie, owoce, oczywiście napoje zimne i gorące, kawa z ekspresu), prywatne komfortowe toalety, świetny dojazd z centrum Warszawy.
 
Przejdź do sekcji: Cena i terminy

 

Nadal zastanawiasz się, czy skorzystać ze szkolenia stacjonarnego w jednej z naszych komfortowych sal, czy też – wybrać szkolenia online / e-learning albo zmiksować różne formy w blended learning? Przeczytaj poniżej nasze odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące szkoleń online.

 

FAQ - szkolenia live online

1. Co to jest szkolenie live online?

Ta forma szkolenia zakłada spotkanie z trenerem i innymi uczestnikami w wirtualnej rzeczywistości, w określonym czasie, ale Ty możesz być w dowolnym miejscu – wystarczy, że masz dostęp do internetu oraz komputer z kamerą i mikrofonem.

2. Ile czasu trwa szkolenie live online?

Szkolenie takie może trwać od 1 godziny do nawet kilku dni – w zależności od tematu, programu i zakresu merytorycznego.

3. Do kogo skierowane są szkolenia live online?

Do osób, które szukają formuły pośredniej pomiędzy szkoleniem stacjonarnym a szkoleniem online gotowym (do odtworzenia w dowolnym czasie). Dzięki formule live-online, masz kontakt w czasie rzeczywistym z trenerem / grupą i jednocześnie możesz będąc wirtualnie na szkoleniu, fizycznie być w dowolnym innym miejscu.

4. Kiedy i jak otrzymam dostęp do szkolenia?

Po zapisie na konkretny termin szkolenia otrzymasz dane niezbędne do logowania mailem.

5. Jakie są wymagania sprzętowe?

Jedyne, czego potrzebujesz to komputer / laptop z kamerą i mikrofonem oraz prędkość internetu – min. 5Mb/s żeby zachować wysoką jakość transmisji audio i video.

6. Czy dostanę jakieś materiały?

Przed szkoleniem live online każdy uczestnik otrzymuje mailowo pliki z materiałami, z których będzie korzystał podczas szkolenia.

7. Czy szkolenie live online to wykład?

Technologia, w której prowadzimy szkolenia live online pozwala na wykorzystanie różnych narzędzi pracy warsztatowej m.in. moderowana dyskusja, Q&A, ćwiczenia w parach, gorące krzesło. Aby zadbać o efektywność nauki oraz dynamikę interakcji, uczestnicy biorą aktywny udział w dyskusjach i ćwiczeniach - komunikują się oraz widzą przez całe szkolenie z trenerem oraz ze sobą nawzajem.

8. Jak wygląda takie szkolenie live online?

Wszyscy biorący udział w szkoleniu będą widzieli siebie na podzielonym na okienka ekranie. Mogą zadawać pytania, ćwiczyć w parach. Trener moderuje spotkanie i dba o jego efektywność i dynamikę.

9. Jak mam dołączyć do szkolenia?

Po zapisie na szkolenie otrzymasz wszystkie szczegóły i dane do logowania.

10. Jak mam się przygotować do szkolenia live online?

Zadbaj o pozytywny nastrój oraz o przestrzeń do pracy w skupieniu, o takie warunki w Twoim otoczeniu abyś mógł swobodnie korzystać z kamery i mikrofonu.

11. W jaki sposób otrzymam certyfikat po szkoleniu live online?

Certyfikat otrzymasz w wersji elektronicznej (pdf na maila), a oryginał pocztą tradycyjną.

Skontaktuj się z nami

Interesuje Cię szkolenie zamknięte?

Przygotujemy dla Ciebie idealną ofertę!

Masz pytania odnośnie szkolenia?

Z przyjemnością odpowiemy!
Wpisz treść zapytania
Pola wymagane

A może wolisz zadzwonić lub wysłać maila?

Ania Łukasiewicz
koordynator ds. szkoleń

Warunki udziału w Train the Trainer 4GROW™: Narzędzia Coacha dla Trenerów

Ponieważ certyfikat trenerski 4GROW to gwarancja wyjątkowości i najwyższej jakości szkoleń, to warunkiem dołączenia do naszego kursu trenerskiego, jest pozytywny wynik w procesie weryfikacji zgłoszeń.

Weryfikując zgłoszenia na nasz kurs trenerski, bierzemy pod uwagę:

 • Opis Twojej specjalizacji biznesowej / doświadczenia i zakresu know-how, którym będziesz chciał/a się dzielić jako trener.
 • Twoje zobowiązanie się do przestrzegania po ukończeniu naszego szkolenia trenerskiego Standardu Kompetencji Trenera 4GROW™.

Jak dbamy o Ciebie na sali szkoleniowej w związku z epidemią COVID-19?

Zależy nam na bezpieczeństwie, zdrowiu i spokoju ducha uczestników naszych szkoleń, dlatego też wprowadziliśmy na nasze sale szkoleniowe zasady i procedury wynikające z wytycznych dot. COVID- 19:

 • Zapewniamy naszym uczestnikom jednorazowe maseczki/przyłbice/rękawiczki/płyny dezynfekujące
 • Odstępy między uczestnikami i ustawienie miejsc siedzących dostosowujemy do aktualnie obowiązujących przepisów
 • Wszystkie powierzchnie użytkowe dezynfekujemy (przed, po i w trakcie szkolenia)
 • Trenerzy 4GROW prowadzą szkolenia w przyłbicy i rękawiczkach
 • Każdy uczestnik otrzymuje indywidualny pakiet cateringowy: woda (gazowana, niegazowana), sok, pakowane oddzielnie ciasteczka zbożowe, sezamki, pierniczki, orzeszki.
 • Kawę i herbatę serwuje tylko trener i podaje w jednorazowych kubkach
 • Niezbędne informacje i procedury udostępniliśmy dla każdego w sali szkoleniowej
 • Wszyscy pracownicy 4GROW otrzymali szczegółowe wytyczne związane z postępowaniem w trakcie epidemii COVID-19