4GROW Mateusz Dąbrowski 4GROW https://4grow.pl mailto:[email protected] 531314431 Mo-Fri 08:00-17:00 4GROW to butikowa, rodzinna firma szkoleniowa oferująca szkolenia najwyższej jakości z obszaru kompetencji miękkich, osobistych i menedżerskich 4grow.pl https://4grow.pl https://www.facebook.com/4GROW/
Panieńska 9 lok. 25 03-704 Warszawa
firma szkoleniowa szkolenia z kompetencji miękkich szkolenia menadżerskie

Uzyskaj dofinansowanie na szkolenie!

Obniż koszt szkolenia nawet do 0%!

Programy wsparcia z BUR i KFS oferują dofinansowania do szkoleń, a my pomożemy Ci je uzyskać!

Przeczytaj o tych programach, lub zostaw numer – zadzwonimy i opowiemy Ci wszystko. A Ty zdecydujesz, czy chcesz skorzystać ze wsparcia.


icon
Wolisz porozmawiać?
Zostaw numer, oddzwonimy
Wpisz poprawny numer telefonu
Pola wymagane

Train the Trainer 4GROW™ – certyfikowany kurs trenerski

Wersje szkolenia:
online | stacjonarne | mix | zamknięte

Od kogo uczyć się prowadzenia szkoleń, jeśli nie od trenerów, którzy są wyjątkowi w swoim warsztacie trenerskim, metodyce, tworzą autorskie techniki, uzyskują najwyższe oceny satysfakcji uczestników oraz są polecani przez klientów?
Train the Trainer 4GROW™ to okazja uczenia się od najlepszych!

Jeśli byłeś choć raz u nas na szkoleniu, to doskonale wiesz, co mamy na myśli.

Dopasuj kurs trenerski do swoich potrzeb - wybierz tylko te moduły, których potrzebujesz!

Czym nasz KursTrenerski wyróżnia się na tle konkurencji?

Uczymy autorskich technik i metod szkoleniowych, jak być trenerem – przywódcą i łączyć w tej roli kompetencje z różnych obszarów: biznesu, psychologii, team coachingu, wywierania wpływu, asertywności, sztuki prezentacji i wystąpień publicznych, zarządzania konfliktem, zmianą, emocjami i zarządzania zespołem.

Absolwentom kursu umożliwiamy zdanie egzaminu i uzyskanie prestiżowego certyfikatu Provocative Trainer 4GROW™ - będzie on Twoim wyróżnikiem na rynku szkoleniowym.

Najlepszym absolwentom naszej Szkoły Trenerskiej zaproponujemy staż i pracę w 4GROW!

W Train the Trainer 4GROW™ nauczymy Cię:

 • Prowadzić szkolenia biznesowe w metodologii klasycznej i zaawansowanej: coachingowej i prowokatywnej (Provocative Trainer 4GROW™),
 • Posługiwać się mową ciała, narzędziami i technikami komunikacji interpersonalnej na zaawansowanym poziomie,
 • Radzić sobie z najtrudniejszymi uczestnikami szkoleń i sytuacjami – zwłaszcza konfliktem z Tobą lub pomiędzy uczestnikami,
 • Samodzielnie projektować zawartość szkolenia, scenariusz modułów i zadań, narrację (czyli co oraz w jakiej formie i kolejności mówisz),
 • Projektować i przeprowadzać wszystkie formy ćwiczeń warsztatowych,
 • Angażować, motywować i inspirować uczestników do aktywnego udziału w szkoleniu,
 • Zarządzać procesem uczenia tak, by uczestnik nie tylko przyswoił wiedzę i techniki, ale także – aby chciał z nich korzystać i stosował je w praktyce po szkoleniu,
 • Projektować i prowadzić szkolenia z wykorzystaniem narzędzi coachingowych, osiągając zmianę w uczestniku na najgłębszych poziomach – przekonań, tożsamości, misji,
 • Kreować takie szkolenia i taką swoją osobowość trenerską, które będą pozytywnie zapamiętane przez Twoich uczestników do końca ich życia!

Dlaczego Kurs Trenerski 4GROW™ jest wyjątkowy i co zyskasz biorąc w nim udział?

 1. Mamy unikatowy, niepowtarzalny na polskim rynku warsztat trenerski.
 2. Mamy wieloletnie doświadczenie biznesowe, menedżerskie i trenerskie – jesteśmy praktykami.
 3. Jesteśmy psychologami i certyfikowanymi przez międzynarodowe organizacje coachami - wiemy, jak wykorzystać potęgę psychiki ludzkiej do uzyskiwania głębokich, długofalowych efektów szkoleniowych.
 4. Należymy do wąskiego grona profesjonalnych trenerów prowokatywnych.
 5. Uczymy autorskich technik i metod szkoleniowych.
 6. Uczymy, jak być trenerem – przywódcą i łączyć w tej roli kompetencje z różnych obszarów: biznesu, psychologii, team coachingu, wywierania wpływu, asertywności, sztuki prezentacji i wystąpień publicznych, zarządzania konfliktem, zmianą, emocjami i zarządzania zespołem.
 7. Przekażemy Ci zaawansowane narzędzia i know-how, za które tak bardzo nas uwielbiają od lat uczestnicy szkoleń i klienci, wychwalając nas w licznych opiniach i referencjach.
 8. Weryfikujemy i przyjmujemy tylko wybrane zgłoszenia do Szkoły, zapewniając Ci tym samym wyrównany, wysoki poziom kompetencji biznesowych oraz zaangażowania wszystkich uczestników.
 9. Gwarantujemy najefektywniejszą dla Ciebie wielkość grupy szkoleniowej – Szkoła startuje tylko jeśli zaprosimy 8 uczestników i jednocześnie 10 to maksymalna ich liczba.
 10. Absolwentom kursu umożliwiamy zdanie egzaminu i uzyskanie prestiżowego certyfikatu Provocative Trainer 4GROW™ - będzie on Twoim wyróżnikiem na rynku szkoleniowym.
 11. Najlepszym absolwentom naszej Szkoły Trenerskiej zaproponujemy staż i pracę w 4GROW!

Czy Train the Trainer 4GROW™ jest dla Ciebie?

Jeśli jesteś praktykiem biznesu i widzisz przed sobą kolejny etap na ścieżce kariery, jakim jest przekazywanie innym Twojego know-how, a także:

 • zależy Ci na kursie trenerskim, po ukończeniu którego będziesz posiadał praktyczne narzędzia i solidny warsztat trenerski, aby móc od razu prowadzić szkolenia,
 • chcesz rozwinąć u siebie nie tylko podstawowe, lecz także zaawansowane kompetencje trenerskie oraz zdobyć unikatowy na polskim rynku warsztat trenera prowokatywnego,
 • chcesz zdobyć prestiżowy certyfikat trenerski i stać się trenerem „z najwyższej półki”,
 • szukasz kompleksowego kursu, który zrealizujesz w 3 miesiące,

to Szkoła Trenerska 4GROW™ jest dla Ciebie idealnym wyborem!

 

Program Train the Trainer 4GROW™

Masz pytanie dot. programu?
Zostaw numer, oddzwonimy
Wpisz poprawny numer telefonu
Pola wymagane

Metodyka

W naszych szkoleniach dostajesz właśnie w takich proporcjach:

metodyka mobile metodyka desktop
techniki

Techniki i narzędzia konkretne strategie działania adekwatne do sytuacji i optymalne narzędzia (np. formularze, scenariusze rozmów, matryce, ściągi) – gotowce, które wiesz jak wykorzystać na co dzień

warsztat

Warsztat dzięki ćwiczeniom grupowym, grom, pracy w parach, na gorącym krześle, prowokacjom, wdrażasz nowe techniki i narzędzia, doświadczasz omawianych mechanizmów na sobie także w zaskakujących eksperymentach

wiedza

Wiedza niezbędne informacje, teorie przełamujące schematy i mity, badania i odkrycia z różnych dziedzin: psychologii, neurobiologii, coachingu, NLP

Warunki udziału w Train the Trainer 4GROW™

Ponieważ to, co napisaliśmy powyżej jest prawdą, a nie „zwykłym” tekstem marketingowym, to warunkiem dołączenia do naszego kursu trenerskiego jest pozytywny wynik w procesie weryfikacji zgłoszeń.

Weryfikując zgłoszenia na nasz kurs trenerski, bierzemy pod uwagę:

 • Opis Twojej specjalizacji biznesowej i zakresu know-how, którym będziesz chciał/a się dzielić jako trener.
 • Bardzo dobry poziom komunikacji interpersonalnej, potwierdzony w bezpośredniej rozmowie telefonicznej, jaką przeprowadzimy z Tobą po otrzymaniu Twojego zgłoszenia.
 • Twoje zobowiązanie się do przestrzegania po ukończeniu naszej Szkoły Trenerskiej, Standardu Kompetencji Trenera 4GROW™.

Jak zadbamy o Twoje potrzeby?

kursy trenerskie

Trener zapyta o Twoje potrzeby i zaproponuje optymalny program

Możesz porozmawiać z trenerem już dziś o swoich problemach i potrzebach i upewnić się, że zostaną spełnione. A zostaną spełnione, nawet jeśli wykraczają poza formułę szkolenia, bo tylko u nas "program" znaczy coś więcej niż samo szkolenie:

Szkolenie trenerskie

Trener zaopiekuje się Tobą na EKSTRA treningu indywidualnym

Gdy będziesz chciał zająć się wyzwaniem wykraczającym poza program szkolenia, ale związanym z jego tematem, lub przygotować się do ważnej i trudnej sytuacji, przećwiczyć i upewnić się, że optymalnie zastosujesz poznane techniki – masz 90 minut sam na sam z trenerem, w ciągu roku od szkolenia. Poza tym:

Kurs trenerski

Trener wspiera Cię telefonicznie bez limitu godzin

Bo przecież po szkoleniu zaczynamy widzieć więcej, więc powstają kolejne pytania. No i pomocna dłoń przydaje się, by połączyć z Twoim życiem ogrom wiedzy i technik wyniesionych z naszego szkolenia. Dodatkowo:

Akademia trenera

Przez rok trener przesyła Ci dodatkowe materiały

Żebyś cały czas utrzymywał wysokie zaangażowanie i rozpęd w doskonaleniu się. Będziemy inspirować Cię studiami przypadku, quizami, artykułami i złotymi myślami ze szkolenia. I to jeszcze nie koniec, bo:

Szkoła trenerska

Twoje szkolenie odbędzie się na 100%

Bo my nie odwołujemy szkoleń. Jeśli termin szkolenia nie jest jeszcze gwarantowany, wystarczy że zapiszesz się a my potwierdzimy zapis, by termin został automatycznie objęty gwarancją.

Nasza jakość - Twój komfort

DLA TWOJEJ WYGODY
komfort rozwoju w wygodnym fotelu 
i max 9 osób na sali
 

 

Przekonaj się o naszej jakości -

 

Nasi trenerzy

Mateusz Dąbrowski psycholog biznesu warszawa

Mateusz Dąbrowski

prezes, trener, coach ICC, konsultant, psycholog biznesu

Prezes, trener, coach i konsultant 4GROW. Prezes Stowarzyszenia Negocjatorów Biznesu. Praktyk biznesu - od 2010 roku zarządza firmą. Psycholog biznesu i metodyk - twórca teorii psychologicznych, technik efektywności oraz programów szkoleń. Coach certyfikowany przez International Coaching Community (ICC) oraz trener, certyfikowany partner i konsultant Insights Discovery. Wykładowca studiów podyplomowych w temacie Charyzma i Zarządzanie konfliktem na Uniwersytecie Adama Mickiewicza.

Wybierz termin szkolenia i zarezerwuj miejsce

Wariant szkolenia:
Zaproponuj termin szkolenia - czekamy na Twojego maila!

Cena Regular:
Do wyczerpania miejsc
12 000 zł netto
 • Trening indywidualny 60 minut gratis
 • Kontakt z trenerem bez limitu godzin gratis
 • Dodatkowe materiały edukacyjne przez rok gratis
 • Jeśli to Twoje kolejne szkolenie odbierz rabat 100zł
Rodzaj szkolenia
Mój wybór to szkolenie:

Dane zgłaszającego

Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Wpisz stanowisko/rolę
Wpisz poprawny email małymi literami
Wpisz poprawny nr telefonu
Informacja o stanowisku pozwala trenerowi dostosowywać treści szkolenia do profilu zawodowego Uczestnika a E-mail oraz telefon kontaktowy umożliwiają nam zbadanie potrzeb Uczestnika i przekazanie szczegółów organizacyjnych nt. szkolenia (SMS).
Podaj dokładny adres do wysyłki w polu uwag poniżej.

Dane 1 uczestnika szkolenia

Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Wpisz stanowisko/rolę
Wpisz poprawny email małymi literami
Wpisz poprawny nr telefonu

Dane do faktury

Szkolenia prowadziliśmy dla:

Za co nas uwielbiają?

Mamy unikatowy, niepowtarzalny na polskim rynku warsztat trenerski oraz wieloletnie doświadczenie biznesowe, menedżerskie i trenerskie – jesteśmy praktykami.

Jesteśmy psychologami i certyfikowanymi przez międzynarodowe organizacje coachami - wiemy, jak wykorzystać potęgę psychiki ludzkiej do uzyskiwania głębokich, długofalowych efektów szkoleniowych.

Należymy do wąskiego grona profesjonalnych trenerów prowokatywnych.

Uczymy autorskich technik i metod szkoleniowych, jak być trenerem – przywódcą i łączyć w tej roli kompetencje z różnych obszarów: biznesu, psychologii, team coachingu, wywierania wpływu, asertywności, sztuki prezentacji i wystąpień publicznych, zarządzania konfliktem, zmianą, emocjami i zarządzania zespołem.

Przekazujemy Ci zaawansowane narzędzia i know-how, za które tak bardzo nas uwielbiają od lat uczestnicy szkoleń i klienci, wychwalając nas w licznych opiniach i referencjach.

Weryfikujemy i przyjmujemy tylko wybrane zgłoszenia do Szkoły, zapewniając Ci tym samym wyrównany, wysoki poziom kompetencji biznesowych oraz zaangażowania wszystkich uczestników.

Gwarantujemy najefektywniejszą dla Ciebie wielkość grupy szkoleniowej – Szkoła startuje tylko jeśli zaprosimy 8 uczestników i jednocześnie 10 to maksymalna ich liczba.

Absolwentom kursu umożliwiamy zdanie egzaminu i uzyskanie prestiżowego certyfikatu Provocative Trainer 4GROW™ - będzie on Twoim wyróżnikiem na rynku szkoleniowym.

Najlepszym absolwentom naszej Szkoły Trenerskiej zaproponujemy staż i pracę w 4GROW!

Skontaktuj się z nami

Wpisz treść zapytania
Pola wymagane

A może wolisz zadzwonić lub wysłać maila?

Ania Łukasiewicz
koordynator ds. szkoleń