4GROW Mateusz Dąbrowski 4GROW https://4grow.pl mailto:[email protected] 531314431 Mo-Fri 08:00-17:00 4GROW to butikowa, rodzinna firma szkoleniowa oferująca szkolenia najwyższej jakości z obszaru kompetencji miękkich, osobistych i menedżerskich 4grow.pl https://4grow.pl https://www.facebook.com/4GROW/ 4GROW
Panieńska 9 lok. 25 03-704 Warszawa
4GROW firma szkoleniowa szkolenia z kompetencji miękkich szkolenia menadżerskie

Wersje szkolenia:
online | stacjonarne | mix | zamknięte

Praktyczne szkolenie z Outlook, prowadzone przez trenera praktyka biznesu, eksperta w zarządzaniu czasem i jednocześnie w Outlook®. Trenera, który dzięki technikom zarządzania czasem oraz Outlookowi zbudował firmę 4GROW i rozwinął ją do jednej z najlepszych firm szkoleniowych na rynku.

Przekonaj się, jak bardzo możesz usprawnić swoją pracę i jak wiele możesz oszczędzić czasu dzięki funkcjonalnościom Outlooka!

Sprawdź program lub ZAREZERWUJ

Szkolenie łączy techniczne funkcjonalności Outlook® z praktycznymi aspektami zarządzania czasem. Prowadzone przez trenera praktyka biznesu, eksperta w zarządzaniu czasem i jednocześnie w Outlook®. Trenera, który dzięki technikom zarządzania czasem oraz Outlookowi zbudował firmę 4GROW i rozwinął ją do jednej z najlepszych firm szkoleniowych na rynku.

Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać zarządzając czasem przy pomocy Outlook!

Sprawdź program lub ZAREZERWUJ

Jedyny warsztat na rynku łączący techniczne funkcjonalności PowerPoint® z praktycznymi aspektami projektowania efektywnych i atrakcyjnych slajdów. Prowadzony przez trenerkę: praktyka prezentacji i wystąpień, nie-inżyniera, a jednocześnie certyfikowanego przez Microsoft eksperta od PowerPoint®.
Naucz się tworzyć efektywne i atrakcyjne prezentacje w PowerPoint!
A po warsztacie dostaniesz w prezencie Narzędziownik 4GROW z gotowymi do wykorzystania slajdami, pełen przydatnych linków i inspiracji.

Warsztat w wersji zamkniętej prowadzimy również w j.angielskim.

Sprawdź program lub ZAREZERWUJ