4GROW Mateusz Dąbrowski 4GROW https://4grow.pl mailto:[email protected] 531314431 Mo-Fri 08:00-17:00 4GROW to butikowa, rodzinna firma szkoleniowa oferująca szkolenia najwyższej jakości z obszaru kompetencji miękkich, osobistych i menedżerskich 4grow.pl https://4grow.pl https://www.facebook.com/4GROW/ 4GROW
Panieńska 9 lok. 25 03-704 PL Warszawa
4GROW firma szkoleniowa szkolenia z kompetencji miękkich szkolenia menadżerskie

Szkolenia MS Office

Kompetencje twarde to dzisiaj jeden z podstawowych wymogów w procesach rekrutacyjnych. Bez nich nie da się skutecznie wykonywać obowiązków i dążyć do profesjonalizacji działań zawodowych. Nie są one jednak stuprocentową gwarancją sukcesu – potrzeba czegoś jeszcze: kompetencji miękkich.

Perfekcyjne opanowanie obsługi danego programu komputerowego albo narzędzi do zarządzania projektami nie jest równoznaczne z tym, że uda nam się zintegrować zespół wokół kreatywnego pomysłu i wdrożyć projekt w życie. Świetna znajomość narzędzi do planowania, dzielenia zadań i organizowania pracy niekoniecznie musi się przełożyć na efektywne zarządzanie sobą w czasie. Aby móc w pełni korzystać z wypracowanych kompetencji twardych, należy zadbać o rozwój umiejętności typowo miękkich, a więc związanych z komunikacją, relacjami, asertywnością, kreatywnością, samodyscypliną i motywacją, zdolnością ustalania priorytetów i konsekwentną realizacją celów, elastycznością, współpracą zespołową i wieloma innymi. Myśląc zatem o rozwoju swojej ścieżki kariery, warto postawić na synergię tych dwóch obszarów. Dzięki temu uzyska się spójność i naturalne dopełnienie swojego profilu kompetencyjnego.

Połącz kompetencje miękkie z praktyczną znajomością programów komputerowych. Nikt nie ma wątpliwości, że taki tandem prowadzi do większej wydajności i skuteczności.

Szkolenia miękko – komputerowe sprawią, że spojrzysz na MS Outlook i MS PowerPoint jak na narzędzia do efektywniejszej pracy. Nauczysz się lepiej planować i oszczędzać czas, stosować kreatywne rozwiązania i radzić sobie ze stresem.

Sprawdź listę naszych szkoleń MS Office: