4GROW Mateusz Dąbrowski 4GROW https://4grow.pl mailto:[email protected] 531314431 Mo-Fri 08:00-17:00 4GROW to butikowa, rodzinna firma szkoleniowa oferująca szkolenia najwyższej jakości z obszaru kompetencji miękkich, osobistych i menedżerskich 4grow.pl https://4grow.pl https://www.facebook.com/4GROW/ 4GROW
Panieńska 9 lok. 25 03-704 PL Warszawa
4GROW firma szkoleniowa szkolenia z kompetencji miękkich szkolenia menadżerskie

Jak dbamy o jakość?

Techniki warsztatowo-treningowe to dla nas podstawa

Praktyka czyni mistrza, dlatego nasze szkolenia w ponad 75 proc. opierają się na wykorzystaniu technik warsztatowych i treningowych. Zgodnie z tą metodologią, przekładamy teorię na ćwiczenia bazujące na potrzebach i doświadczeniach naszych uczestników, mamy też szansę dotrzeć do najgłębszego poziomu ludzkiej psychiki, który często blokuje zmiany – przekonań.

Efektywna praca? Tylko w małych grupach

Zapisy na dany termin zawsze zamykamy wraz ze zgłoszeniem dziesiątej osoby. Zasada ta gwarantuje każdemu uczestnikowi komfort i odpowiednią ilość czasu na pytania, wypowiedzi i indywidualne ćwiczenia na forum.

Badanie potrzeb na dobry początek

Nasi trenerzy kontaktują się z uczestnikami już 2 dni po zgłoszeniu, aby dowiedzieć się więcej o ich potrzebach oraz doświadczeniach i wyzwaniach zawodowych. Dzięki temu wiemy, na co zwrócić szczególną uwagę podczas prowadzonego szkolenia. Jeśli podczas wywiadu okaże się, że potrzeby i oczekiwania któregoś z uczestników będą zrealizowane w pełniejszym stopniu na innym szkoleniu, trener może doradzić jego zmianę.

„Sam na sam” z trenerem

Uczestnicy szkoleń 4GROW mają kontakt z trenerem także po zakończeniu warsztatów. Przez 3 miesiące, trener udziela im telefonicznego wsparcia, odpowiadając na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące tematyki szkolenia. Oprócz tego, każdy uczestnik może odbyć indywidualną, 90-minutową sesję z trenerem (do wykorzystania w ciągu roku od szkolenia). To doskonała okazja, by „sam na sam” z trenerem zająć się najważniejszymi i najtrudniejszymi kwestiami związanymi z tematyką szkolenia, przećwiczyć je i otrzymać spersonalizowany feedback.

Wiedza przez caaaaaały rok!

Nowo zdobytą wiedzę utrwala się najlepiej, regularnie odświeżając, wykorzystując i pogłębiając ją w pierwszych miesiącach od szkolenia. Dlatego przez cały rok od sesji, przesyłamy naszym uczestnikom ciekawe materiały związane z tematyką szkolenia: case studies, materiały dotyczące omawianych zasad, technik i narzędzi oraz wykorzystania ich do rozwiązywania problemów, quizy sprawdzające wiedzę oraz tzw. pięciosekundówki, czyli jedno- lub dwuzdaniowe wnioski stanowiące kwintesencję poszczególnych zagadnień.

Tylko wiarygodne opinie

Nasi uczestnicy bardzo pozytywnie oceniają nasze szkolenia. Przeważająca większość opinii, które udostępniamy za zgodą ich autorów, podpisana jest imieniem i nazwiskiem, zawiera też informacje o stanowisku i nazwie firmy. Dzięki temu wiadomo, że opinia jest prawdziwa, można ją także łatwo zweryfikować.

Wygodny fotel ma znaczenie!

Dobre szkolenie to nie tylko merytoryka i kompetentny trener, ale również atmosfera i komfortowe warunki pracy. W naszym warszawskim biurze mamy własną salę szkoleniową z wygodnymi, ergonomicznymi  fotelami i ładnym, stymulującym widokiem za oknem. Uczestnikom oferujemy także smaczny lunch w położonej blisko restauracji, a podczas przerwy serwujemy m.in. kawę z ekspresu ciśnieniowego, owoce oraz deskę serów z orzechami i oliwkami. Na takie szczegóły zwracamy również uwagę wynajmując sale w innych miastach