Opinie

Nie jestem fanem szkoleń. Pomyliłem się! Nie byłem fanem szkoleń!

Intensywny dynamiczny proces szkoleniowy. Prowadzący swoim zaangażowaniem włącza grupę do wysiłku, pracy i otwartego dzielenia się. Dwa dni dużo wniosły do mojego spojrzenia na rozmowę.

Kontakt do Mateusza otrzymałem z polecenia. Indywidualne i innowacyjne podejście pomogły mi inaczej spojrzeć na Win-Win i temat negocjacji. Dzięki Mateusz! THE BEST!

Bardzo ciekawy sposób prezentacji i dobranie tematów do ćwiczeń praktycznych. Wiedza przydatna dla obydwu stron negocjacji.

Merytoryczne, konkretne podejście do tematu, duża wiedza. 

Szkolenie pozwoliło mi w komfortowych warunkach zmierzyć się ze swoimi niedoskonałościami, poznać ich przyczynę i nauczyć się z nimi radzić. Trener nieprzypadkowy, profesjonalny, cierpliwy, otwarty z pasją przekazujący wiedzę w sposób prosty i zrozumiały. Jednym słowem "WARTO". Wychodzę stąd bardziej świadoma!

Szkolenie pozwoliło mi otworzyć oczy oraz umysł. Forma praktyki, a nie pustej teorii pozwala na lepsze zapamiętanie wszystkich cennych wskazówek. Polecam wszystkim.

Całe szkolenie odbywa się w przyjemnej atmosferze. Profesjonalizm i holistyczne podejście do ćwiczonych kwestii pozwala w pełni skorzystać z walorów szkolenia. Nabyte kompetencje przydadzą się zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. 

Szkolenie otwiera oczy na inne postrzeganie swojego codziennego zachowania w roli negocjatora. Szkolenie podsuwa rozwiązania i perspektywy spojrzenia na problem i osobę.

Mateusz jest najlepiej przygotowanym i najbardziej kompetentnym trenerem z  jakim miałem przyjemność współpracować na przestrzeni 8 lat.

Mam głowę przepełnioną refleksjami. Zrobiłam spory insight w siebie. Szkolenie z negocjacji otworzyło mi oczy na siebie wewnątrz, na swoje postawy i pozwoliło w ogniu przetrawić iluzje o swojej skuteczności negocjacyjnej. To nie jest szkolenie czy kurs, to dużo więcej - to warsztat poznawczy, który daje wędkę i nawet instrukcję do jej obsługi, ale nie zmusza do wyboru tego hobby. Nie powiem, że jestem zachwycona, bo to nie ma być słodka laurka. Czasami wychodziłam ze strefy komfortu. Jestem przemieniona! Do tego oszołomiona ilością wiedzy o chwytach, ale i obronie przed nimi. Podoba mi się podejście do tematu od strony dążenia do satysfakcji obu partnerów, szacunku, pracy na przekonaniach i potrzebach, ale także z drugiej strony przywiązanie uwagi do takich detali jak przydatne zwroty, NLP czy zwizualizowana metodyka. Trener daje uczestnikowi samoświadomość - otwiera drzwi pokazując inne opcje (a nawet dając możliwość ich przetestowania), a to bardzo ważny krok do rozwoju i wzbogacenia kompetencji, nie tylko negocjacyjnych. Czy poleciłabym? Każdemu. Miękkim i twardym negocjatorom. Pozycyjnym i unikającym. Nawet tym domowym :)

W życiu przechodzimy przez ciągłe negocjacje, zarówno na polu prywatnym jak i zawodowym. To szkolenie dało mi szanse zrozumienia co jest prawdziwym celem negocjacji i jak ten cel osiągnąć w sposób dający dużo satysfakcji i korzyści. Poza technikami negocjacji daje dużo wiedzy o sobie - bardzo wartościowych. Świetnie prowadzone, rozbudza apetyt na więcej.

Szkolenie zmieniło o 180 stopni sposób mojego myślenia o rozmowie z ludźmi. Podobało mi się, ze bardzo dużo czasu poświęciliśmy na trening, a nie na czystą teorię.

Jeżeli chcesz osiągnąć założone cele własnego rozwoju przyjedź do Matusza na szkolenie.

Bez szkolenia nie przyszłoby mi do głowy, że można negocjować warunki bez określenia swojego stanowiska. Inspirujące dla rozwoju.

Bardzo głębokie przemyślenia, które wyraża Mateusz. Zbudowanie zdecydowanie większej świadomości negocjacyjnej.

Szkolenie prezentuje proces negocjacji i komunikacji w dużo szerszej perspektywie. Teoria poparta bardzo dużą ilością ilościa ćwiczeń. Świetny prowadzący. Gorąco polecam.

Czy wiesz, że pytać to najważniejsze i najfajniejsze w negocjacjach? Jeżeli chcesz wiedzieć jak pytać i co z tego wynika idź do Mateusza :) na szkolenie.

Przypomnienie podstaw i ich trening jest często lepsze niż szukanie rzeczy „nowych”.

Szkoda, że tylko 1 dzień!