4GROW Mateusz Dąbrowski 4GROW https://4grow.pl mailto:[email protected] 531314431 Mo-Fri 08:00-17:00 4GROW to butikowa, rodzinna firma szkoleniowa oferująca szkolenia najwyższej jakości z obszaru kompetencji miękkich, osobistych i menedżerskich 4grow.pl https://4grow.pl https://www.facebook.com/4GROW/ 4GROW
Panieńska 9 lok. 25 03-704 PL Warszawa
4GROW firma szkoleniowa szkolenia z kompetencji miękkich szkolenia menadżerskie

Narodziny własnej firmy

Miesięcznik „Własny Biznes FRANCHISING": Narodziny Własnej FirmyArtykuł opublikowany w miesięczniku „Własny Biznes FRANCHISING"

Chociaż praca na "własny rachunek" dla wielu stanowi kuszącą alternatywę, tylko połowa z przedsiębiorców odniesie sukces. Przed podjęciem takiej decyzji warto rozważyć zyski i straty związane z naszym działaniem (a także brakiem działania!).
Wizualizacja najgorszego i najlepszego z możliwych scenariuszy nie tylko stanowi sprawdzian naszej emocjonalnej gotowości, ale może uchronić nas przed realnymi zagrożeniami świata biznesu.

Spokojna analiza, własne przeczucie, podpowiedzi rodziny i znajomych przemawiają na korzyść decyzji o własnej firmie, a mimo to wciąż nie znajdujesz w sobie siły do podjęcia odpowiednich działań?

Odważ się! Jednym z najtrudniejszych kroków jest znalezienie odwagi na zachowania zgodne z naszymi rzeczywistymi pragnieniami i wartościami - zarówno w decyzjach biznesowych, jak i mniejszych w życiu codziennym. Najważniejsze to zaakceptować możliwą stratę. Dopiero wtedy, gdy będziemy na nią gotowi i wyjdziemy z dotychczasowej strefy komfortu, odważymy się kreować własną rzeczywistość.

A jak zachować równowagę psychiczną w świecie nie dającym stabilizacji, gdy już odważymy się założyć własną firmę?

O odwadze potrzebnej w biznesie, trudnościach i sukcesach przedsiębiorcy opowiedział w sierpniowym wydaniu miesięcznika „Własny Biznes FRANCHISING", (str. 6-11) nasz Ekspert Mateusz Dąbrowski.

 

Jak znaleźć odwagę na życie w zgodzie ze sobą i co konkretnie robić, by na co dzień dbać o własny komfort, nauczysz się na szkoleniu Asertywność, egzekwowanie i konstruktywna krytyka. Zapraszamy!