4GROW Mateusz Dąbrowski 4GROW https://4grow.pl mailto:[email protected] 531314431 Mo-Fri 08:00-17:00 4GROW to butikowa, rodzinna firma szkoleniowa oferująca szkolenia najwyższej jakości z obszaru kompetencji miękkich, osobistych i menedżerskich 4grow.pl https://4grow.pl https://www.facebook.com/4GROW/ 4GROW
Panieńska 9 lok. 25 03-704 Warszawa
4GROW firma szkoleniowa szkolenia z kompetencji miękkich szkolenia menadżerskie

Test 5 Poziomów Przywództwa - czyli kompetencji w zarządzaniu zespołem

Niniejszym testem sprawdzisz, który poziom Menedżerski 4GROW jest Twoim aktualnym obszarem rozwojowym, dzięki czemu możesz wybrać adekwatny poziom Akademii Menedżera. Przy okazji wypełniania testu zobaczysz też jakie wyzwania stoją na każdym poziomie przez liderem.

Ten test ma służyć Twojemu adekwatnemu wyborowi szkolenia, odpowiadaj więc na pytania szczerze, kontroluj swoje Ego, które być może chciałoby zawyżyć wynik.

Test ten jest bardzo istotny w kontekście wyboru odpowiedniego poziomu Akademii Menedżera, ponieważ jeśli wybierzesz zbyt wysoki poziom w stosunku do swoich aktualnych kompetencji, nie będziesz w stanie wdrożyć technik i wiedzy do swojej pracy. Na przykład nie będziesz mieć wystarczająco dużo czasu lub relacji, żeby stosować techniki z III poziomu, dopóki technikami i wiedzą z II poziomu nie wygenerujesz sobie odpowiedniej ilości czasu - ta sama zasada i zależność dotyczy wszystkich poziomów Akademii.


Potrzebny czas: ok 10 minut
Liczba pytań: 4
Pytania: wielokrotnego wyboru