4GROW Mateusz Dąbrowski 4GROW https://4grow.pl mailto:[email protected] 531314431 Mo-Fri 08:00-17:00 4GROW to butikowa, rodzinna firma szkoleniowa oferująca szkolenia najwyższej jakości z obszaru kompetencji miękkich, osobistych i menedżerskich 4grow.pl https://4grow.pl https://www.facebook.com/4GROW/ 4GROW
Panieńska 9 lok. 25 03-704 Warszawa
4GROW firma szkoleniowa szkolenia z kompetencji miękkich szkolenia menadżerskie

Asystent/-tka biura / ds. administracyjnych

Jeśli pasjonujesz się rozwojem osobistym i psychologią, czeka na Ciebie piękna szansa – praca w firmie szkoleniowej będącej liderem na rynku szkoleń miękkich.

4GROW powstało z pasji do rozwoju, najwyższej jakości merytorycznej i twórczości. Dziś jesteśmy liderem szkoleń kompetencji miękkich, do którego klienci wracają po kolejne szkolenia, ponieważ prowadzimy nie tylko świetne szkolenia, ale także przynosimy realną zmianę w efektywności i jakości życia naszych uczestników zapadając na lata w pamięć… Jak to robimy? Inaczej niż większość… Prowokujemy, intrygujemy, konfrontujemy, powodujemy doświadczenie zmiany, wytrącamy z komfortu i schematów, uwalniamy, modelujemy, inspirujemy😊

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Twoją główną rolą będzie wsparcie naszego zespołu administracyjnego, naszych Partnerów - klientów oraz dbanie o nasze biuro i sale szkoleniowe poprzez:

  • edycję treści stron www w oparciu o CMS,

  • pomoc w tworzeniu profesjonalnych ofert do klienta,

  • obsługa i wsparcie techniczne klienta,

  • zaangażowanie w obsłudze sekretariatu (np. zakupy, korespondencja z Klientami, organizacja spotkań, wyjazdów itp.),

  • przygotowanie sal szkoleniowych oraz materiałów na szkolenia,

Nasze wymagania

Najważniejsze są dla nas Twoje talenty, entuzjazm, energia i determinacja. Nie wymagamy doświadczenia i wiedzy w powyższym zakresie obowiązków, choć jest ono mile widziane. Oczekujemy bardzo dobrej obsługi oraz znajomości komputera i urządzeń mobilnych.

Ta praca jest właśnie dla Ciebie jeśli jesteś osobą:

  • skrupulatną, zorganizowaną, podejmującą inicjatywę,

  • zamieniającą problemy w wyzwania i poszukującą rozwiązań,

  • samodzielną,

  • dociekliwą i szybko ucząca się,

  • z poczuciem humoru oraz dystansem do siebie.

Dołącz do naszego zespołu!

Mile widziane

  • znajomość systemów do zarządzania treścią (np. WordPress, Drupal)

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, PowerPoint, Excel),

  • prawo jazdy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Dane podstawowe
Tylko jeden plik.
Limit 8 MB.
Dozwolone rozszerzenia: txt, rtf, pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, odp, xls, xlsx, ods.
Pytania

Odpowiedz na poniższe pytania lub wklej link do FILMIKU (możesz dać ograniczony dostęp na FB/YT lub udostępnić na google drive, wystarczy nagranie telefonem w prosty sposób), w którym odpowiadasz na poniższe pytania:

  1. Dlaczego wybrałeś właśnie naszą firmę?
  2. Dlaczego akurat teraz aplikujesz?
  3. Co dla Ciebie jest ważne w tym ogłoszeniu?
  4. Jakie wartości i elementy są dla Ciebie ważne w pracy / co Cię pozytywnie “nakręca” w miejscu pracy?
  5. Co chcesz osiągnąć zawodowo (co Ci się marzy) ?
  6. Pochwal się nam swoim ostatnim projektem w pracy lub na studiach, który zakończył się sukcesem…
Aplikacje z filmikiem są przez nas wyżej punktowane😉
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.