Opinie Uczestników naszych szkoleń

Szkolenie: Wywieranie wpływu i budowanie autorytetu

Trener prowadzący:  Mateusz Dąbrowski
Szkolenie inne niż wszystkie, co za tym idzie  trzeba przełamać swoje słabości.
Justyna Szymańczyk, Starszy Specjalista ds. Ubezpieczeń, Raiffeisen Insurance Agency Sp z. o. o.

Szkolenie: Wywieranie wpływu i budowanie autorytetu

Trener prowadzący:  Mateusz Dąbrowski
Najchętniej napisałabym: “Mateusz, wow” I tyle ;-) Ale domyślam się, że nie dla wszystkich może to być wartościowa opinia pomocna w podjęciu decyzji o wyborze tego szkolenia… a zatem:
Na to szkolenie wybrałam się z dużą ciekawością ale też i obawą, czy nie okaże się “takie jak inne” podające tematykę w dość suchy i powierzchowny sposób… Nie współpracowałam wcześniej z 4Grow, a szkolenie wybrałam ze względu na jego zakres merytoryczny przedstawiony na stronie. Będąc jednak już „po” tematy poruszone na szkoleniu wciąż się „chodzą mi po głowie”, a przedstawione narzędzia chcę wypróbować w swojej codziennej pracy. Nadal też jestem pod wrażeniem profesjonalizmu trenera i to zarówno w zakresie znajomości zagadnienia jak i świetnych kompetencji trenerskich.
Izabela Wanatabe, HR Specialist, Magneti Marelli Poland Sp. z o. o.

Szkolenie: Wywieranie wpływu i perswazja

Bardzo przyjemna , wygodna forma szkolenia-warsztaty. Sympatyczna i profesjonalna trenerka.
Beata Dawidowicz

Szkolenie: Wywieranie wpływu i perswazja

Ciekawe i inspirujące szkolenie. Treści przekazywane były w interesujący sposób, chociaż nie należą one do łatwej i oczywistej  tematyki-choć często tak może się wydawać. Polecam! Szkolenie wesołe i pożyteczne i spędzone na wygodnych fotelach.
Dominik Mikołajczyk

Szkolenie: Wywieranie wpływu i perswazja

Szkolenie prowadzone w sposób profesjonalny, z zachowaniem potrzeb uczestników. Szybka i skuteczna integracja grupy, dobra kontrola sytuacji przez trenera. Elementy i techniki do wykorzystania w życiu zawodowym i prywatnym.
Joanna Jastrzębska

Szkolenie: Wywieranie wpływu i perswazja

Dzięki szkoleniu poznałem nowe sposoby rozwiązywania problemów interpersonalnych. Istotnym jest fakt, iż sposoby te sa w dużej mierze proste i może je stosować każdy. Szczególnie chciałbym podziękować w tym miejscu trenerce za świetne 2 dni i za to że podzieliła się z nami swoją wiedzą. Dzięki.
Rami Zimmerman, Product Manager, Sicherheits-Systeme Zimmermann GmbH

Szkolenie: Wywieranie wpływu i perswazja

Nazywanie po imieniu pewnych reguł i zasad pozwoli mi na pewno na świadome sięganie po nie w przyszłości. Bardzo duża uwaga trenera na uczestnikach szkolenia pozwoliła na przyswojenie informacji bardzo pomocnych w konkretnych sytuacjach. Dzięki dużej uwadze trenera skoncentrowanej  na uczestnikach, udało się całkowicie zaspokoić ich potrzeby.
Alicja Wojtasik-Preuss, Głowna księgowa, UPM Raflatac Sp. z o.o.

Szkolenie: Wywieranie wpływu i perswazja

Bardzo ciekawe szkolenie, profesjonalne podejście trenera. Sposób prowadzenia dostosowany do oczekiwań. Duża interakcja z uczestnikami.
Grzegorz Fidorowicz, P.H.U. BARTEL Rejnik Bogusław

Szkolenie: Wywieranie wpływu i perswazja

Szkolenie bardzo mi się podobało i oceniam je jako bardzo wartościowe, szczególnie w kontekście mojego stanowiska. Szkolenie zostało poprowadzone w doskonałej atmosferze, wzajemnym szacunku, poczuciu bezpieczeństwa i zaufania.
Nie bez znaczenia są komfortowe warunki lokalowe, w których odbywa sie szkolenie, jednak najważniejsze jest bardzo dobre przygotowanie i pozytywna postawa trenera. Szkolenie było prowadzone praktycznie, zrealizowano wszystkie zaplanowane moduły. Na uwagę zasługują również materiały szkoleniowe, przerywniki filmowe, ciekawe ćwiczenia i otwartość na sugestie uczestników.
Jolanta Adamiec, Konsultant ds. Medycznych

Szkolenie: Wywieranie wpływu i perswazja

Trener prowadzący:  Mateusz Dąbrowski
Bardzo praktyczne szkolenie porządkujące dotychczasowe umiejętności oraz wprowadzające nowe techniki. Szkolenie inne niż wszystkie, o wyraźnym rysie psychologicznym. Aktywizujące, skłaniające do działania.
Michał Glinka, Dyrektor ds. Strategii Bankowości Osobistej, Raiffeisen Bank Polska Sp. z o.o.

AKTUALNOŚCI

Charyzmatycznym nie trzeba "być", wystarczy takim "bywać"...

 

Mateusz Dąbrowski: Niech inni zobaczą Twoją siłę!
Starając się zrobić na innych wrażenie, często osiągamy odwrotny efekt... Dowiedz się, co działa na ludzi, jak magnes!

... [czytaj dalej]
© copyright 4GROW 2010-2014
Oferta  Kontakt  O firmie  Zespół  Opinie  |  Tel. +48 505 574 723 | Adres: ul. Panieńska 9 lok. 16, 03-704 Warszawa
design: LUK | powered by YASNE | development: Mateusz Dąbrowski