Coaching Warszawa - oferta

 

Coaching, Warszawa.

Coaching jest metodologią, która do tej pory była zarezerwowana tylko dla dobrze zarabiających ludzi biznesu. Stale rosnąca popularność coachingu sprawiła, że teraz jest dostępny dla wszystkich.

Dzięki coachingowi możesz:

 • rozwiązać problem, z którym nie radzisz sobie
 • osiągnąć cel, którego nie udaje Ci się zrealizować
 • zacząć zmieniać Twoje życie na lepsze
 • uwolnić swój nieodkryty potencjał

 

Życie może być piękne i zaskakująco inne - decyzja należy do Ciebie!

SPRAWDŹ OPINIE KLIENTÓW
UMÓW SIĘ!
791 412 _204
Coaching, Warszawa
 

Czym jest coaching:


W osiąganiu celów ograniczają nas tylko nasze przekonania i umiejętności... w sumie składające się na efektywność.

A ponieważ:

 • Efektywność istnieje tylko w kontekście celu, dlatego coaching zaczynamy od przeformułowania problemu na cel.
 • Efektywność nie jest dziełem przypadku, dlatego na coachingu tworzymy strategię osiągnięcia celu, czyli zespół powiązanych ze sobą działań, myśli, uczuć, przekonań i innych wspierających Cię wewnętrznie i zewnętrznie zasobów.
 • Efektywność nie jest uniwersalną receptą - każdy człowiek jest inny i potrzebuje czego innego, dlatego w coachingu tworzymy rozwiązania, które są najlepsze dla Ciebie.

Coaching to tworzenie Twojej indywidualnej strategii efektywności

Efekt? Już w trakcie coachingu rozwiązujesz problem lub realizujesz cel. Jeśli Twoje plany mają charakter perspektywiczny, odnajdujesz w sobie energię i motywację lub osiągasz gotowość, by je samodzielnie i konsekwentnie urzeczywistniać.

Jak wygląda proces coachingu w Warszawie?


Proces coachingu różni się minimalnie w zależności od wybranego coacha. Wspólną mamy filozofię: zajmujemy się wspieraniem w rozwoju i doskonaleniu Klienta, uważamy, że każdy człowiek jest zdrowy i normalny i że każda osoba ma problemy, bowiem świadczą one o stawianiu sobie celów i ambicji wyrażającej się w stawianiu sobie celów wykraczających poza dostępne kompetencje i zasoby. Zatem wzbogacamy jednostkę. To bardzo istotne założenie odróżniające coaching od psychoterapii. Każdy z nas jest unikatową jednostką, my coachowie - też, dlatego nasz styl pracy jest w jakimś stopniu unikatowy. Jak pracuje każdy z nas?:

Mateusz Dąbrowski

Pracuję w metodologii integratywnej, eklektycznej: korzystam z różnych narzędzi (coaching, mentoring, trening, szkolenie) w zależności od tego, co w danym momencie jest optymalne dla Klienta.

Spotykam się z Klientem na sesji nie częściej niż raz na miesiąc. Częstotliwość sesji zależy od intensywności pracy Klienta i od jego potrzeb. Klient umawia się z sesji na sesję. Nie czynię założeń dotyczących długości procesu, to Klient podejmuje decyzję z ilu sesji chce skorzystać. Sesja u mnie trwa maksymalnie 1h 30 minut

Współpracujemy podczas sesji, telefon i mail służą do komunikacji w sprawach organizacyjnych. Jeżeli chcesz ze mną porozmawiać, poznać mnie, zadać mi pytania - zapraszam do kontaktu telefonicznego: 505 57 47 23. Spotykam się z osobami, które są pewne, że chcą ze mną współpracować, w związku z tym nie prowadzę darmowych konsultacji.

Basia Bator i Gaweł Podwysocki

Standardowo coaching trwa u nas 7 +/- 1 sesji. Sesja trwa 1h 40 min (z przywitaniem, pożegnaniem, kawą - maks. 2 godz.), raz na 3-4 tygodnie, pomiędzy sesjami będę Ci proponować zadania do wykonania.

Możesz ze mną spotkać się bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji - odpowiem na wszystkie Twoje pytania oraz doradzę, czy temat, z którym przychodzisz jest tematem coachingowym, czy też może są efektywniejsze metody pracy z takim tematem (np. szkolenie, trening kompetencji, mentoring, trening interpersonalny, psychoterapia itp.). Zaproponuję Ci zasady współpracy i zapytam Cię, co chcesz ze swojej strony dodać, by czuć się komfortowo we współpracy. Pozostanie nam umówienie się na czas potrzebny do podjęcia decyzji - czy chcemy razem wejść w proces coachingu.

Jeśli chcesz ze mną porozmawiać, zapraszam do kontaktu:

Basia Bator 500 293 920

Gaweł Podwysocki 602 791 479

 

Czy Twoja sprawa kwalifikuje się na coaching?


Klienci najczęściej przychodzą do nas kierując się:

 • Tematem

  Pragniesz zmienić swoje życie na lepsze, odnaleźć wewnętrzny spokój i czerpać satysfakcję z dnia codziennego? Chcesz popracować nad swoją karierą, optymalnie wybrać odpowiednią dla siebie drogę rozwoju zawodowego?
  Pomożemy Ci spojrzeć na Twoje życie z innej perspektywy.
   
 • Problemem

  Kłócisz się z bliskimi, coraz trudniej znaleźć Ci nić porozumienia z partnerem? Nie potrafisz konsekwentnie wdrażać swoich planów w życie, nie wierzysz we własny sukces? Strach przed wystąpieniami publicznymi utrudnia lub wręcz uniemożliwia Ci przedstawienie własnych pomysłów w szerszym gronie współpracowników czy też wygłoszenie prezentacji? Masz niskie poczucie własnej wartości, przestałeś stawiać sobie wyzwania, żyjesz z dnia na dzień, a Twoje życie straciło koloryt?
  Ułatwimy Ci znalezienie właściwej drogi.
   
 • Celem

  Chcesz w ciągu roku posiąść znajomość języka suahili? Czy też może pragniesz nauczyć się, jak być bardziej skutecznym w rozmowach z kontrahentami? Masz marzenia, jednak nie potrafisz znaleźć w sobie odwagi, by zacząć je urzeczywistniać? Dążysz to tego, by być bardziej aktywnym i rozmownym na spotkaniach biznesowych?
  Coaching wyzwoli w Tobie pokłady energii do działania

Nie da się wymienić wszystkich przypadków kwalifikujących się na coaching. W zdefiniowaniu Twoich potrzeb pomóc może konsultacja z nami. Zanim zdecydujesz się na coaching, dowiesz się, czy jest on najefektywniejszym narzędziem w Twojej sytuacji.  Masz możliwość wyboru.
 

Ile trwa coaching?


Coaching wymaga zaangażowania czasowego,  jednak dla efektów coachingu – warto!
Nasi Klienci poświęcają na coaching mniej więcej od 2 do 8 godzin miesięcznie na własną pracę, poza sesją - to niewiele w porównaniu z tym, ile go zyskujesz stając się bardziej skutecznym w swoich działaniach, pełnym energii i motywacji. Efekty Twojej pracy nad sobą będą cennym kapitałem wiedzy i umiejętności przydatnych przez całe życie.
 

Co osiągnęli Klienci z Warszawy dzięki coachingowi?


 • umiejętność efektywnej realizacji własnych planów oraz wyboru najbardziej optymalnych narzędzi umożliwiających osiągnięcie założonych celów
 • silną świadomość własnych mocnych stron i zalet oraz wzrost poczucia własnej wartości
 • wiedzę o swoich indywidualnych potrzebach i własnej, satysfakcjonującej drodze samorealizacji
 • wewnętrzną radość i optymizm będące wynikiem zidentyfikowania kwestii problematycznych i wytyczenia strategii ich rozwiązania
 • odwagę i motywację, by energicznie realizować swoje marzenia

Opinie naszych Klientów:


Proces coachingu, przez który przeprowadził mnie Mateusz był przede wszystkim dużą dawką pozytywnej energii. Poszczególne spotkania, mimo że nie zawsze były łatwe, dały w pełni satysfakcjonujący efekt finalny. Decyzję o coachingu podjąłem trochę podążając za modą. Byłem ciekaw jak spotkania z coachem mogą wpłynąć na mnie i mój sposób postrzegania świata (nie tylko korporacyjnego). Patrząc z perspektywy tych kilku sesji wysiłek na pewno się opłacił. Najważniejsze było posiadanie partnera do rozmów, który pokazywał mi drugą stronę medalu. Jak ja wpływam na otoczenie i jak to otoczenie może wpływać bądź wpływa na mnie. Nie mniej ważna była pomoc w osiągnięciu zakładanych celów coachingu poprzez cenne wskazówki dotyczące m.in. sposobów postępowania w konkretnych sytuacjach biznesowych, z którymi do tej pory miałem problem. Na spotkania coachingowe czekałem z niecierpliwością mając pewność, że dzięki nim robię kolejne kroki w swoim rozwoju osobistym.

Z wielką przyjemnością polecam Mateusza jako coacha. Jest osobą otwartą na potrzeby drugiej strony, potrafiącą słuchać i co najważniejsze mającą pomysł jak wspólnie wypracować drogę do realizacji celów. Choć Mateusz twierdzi, że cała praca i tak jest wykonywana przez drugą stronę.

Dariusz Kazimierski
Menedżer Wydziału Zarządzania Projektami
Allianz Polska

Dzięki sesjom coachingowym, których było 6, zaczęłam patrzeć na siebie i swoje życie zawodowe w inny sposób. Miałam ogromne szczęście, że moim coachem była Pani Barbara Bator - niesamowicie inspirująca osoba, z dużym doświadczeniem życiowym i zawodowym, a przy tym kobieta bardzo profesjonalna. Fakt podjęcia coachingu uważam za bardzo trafną decyzję, gdyż pomógł mi on w sprecyzowaniu moich celów, a tym samym skrócił drogę do mojej samorealizacji. Bardzo dziękuję Pani Basi oraz firmie 4GROW.
Sylwia Gudima, tutor, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Sesje z coachem dodały mi skrzydeł. Mój coach dopingował mnie i wspierał na każdym kroku, co było dla mnie bardzo ważne. Każda sesja, która odbywała się w bardzo miłej atmosferze, dodawała mi energii i motywacji do działania. Dzięki sesjom odkryłam w sobie nowe wartości, zrozumiałam własne potrzeby i metody ich realizacji. Zyskałam Większą świadomość i pewność  siebie, z czego jestem bardzo zadowolona.
Justyna Gwoździk, właściciel firmy, Usługi Geodezyjno Kartograficzne Justyna Gwoździk

Więcej opinii

Czy efekty coachingu są wymierne?


Zobaczysz je bardzo wyraźnie.

Na pierwszych sesjach, przy wsparciu coacha, określisz cel, który chcesz osiągnąć i ustalisz wskaźniki osiągnięcia celu (będą widoczne na poziomie Twoich zachowań i odczuć).

Na początku i na końcu coachingu przypiszesz tym wskaźnikom stopień nasilenia na skali % lub od 1 do 10. Kończąc coaching, będziesz widzieć wyraźną różnicę pomiędzy Twoją początkową a końcową oceną.
 

Warszawa - wybierz coacha


Zadbaliśmy, aby nasi Klienci mogli u nas znaleźć dobrego coacha, jakiego sami byśmy sobie życzyli:

 • Coach - polecany przez Klientów:
  • Mniej więcej połowa naszych Klientów przychodzi do nas z polecenia.
 • Coach - efektywny profesjonalista:
  • Gwarantujemy wysoką jakość coachingu i profesjonalizm potwierdzone certyfikatami ICC;
  • Zdobyliśmy zaufanie Klientów ze stanowisk zarządczych, menedżerskich jak i specjalistycznych, pracowników korporacji jak i wolnych zawodów.
 • Coach - ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego i zawodowego:
 • Coach – partner, z którym możesz swobodnie porozmawiać:
  • Dla nas ludzie są równi i tak samo cenni;
  • Jesteśmy otwarci na współpracę z Tobą;
  • Wszystko co powiesz, jest dla nas ważne, ponieważ wiemy, że coach zna pytania, a Klient - odpowiedzi. My skupimy się na tym, byś je odkrył;
  • Na naszej stronie możesz zadać każde pytanie. Zawsze odpowiadamy na maile i kontakt telefoniczny.

Kliknij na coacha, by przeczytać cały profil:

Mateusz Dąbrowski

Trener szkolenie Warszawa: Mateusz DąbrowskiPrezes, trener i coach 4GROW. Prezes Stowarzyszenia Negocjatorów Biznesu. Certyfikowany coach ICC oraz trener. Praktyk biznesu – stworzył firmę 4GROW i obecnie nią zarządza. Odpowiedzialny za sprzedaż oraz negocjacje z Klientami i kontrahentami, co roku prowadzi frimę przez minimum 60% wzrost dochodu. Wcześniej pracował w sprzedaży i realizacji usług z obszaru HR gdzie również był odpowiedzialny za negocjacje. Ekspert komentujący w mediach: Polsat, TVP2, TTV, Program 3 Polskiego Radia, Program 4 Polskiego Radia. Psycholog biznesu, metodyk... Czytaj więcej

Barbara Dworak-Bator

Coach, mentor Warszawa: Barbara Dworak-BatorCoach, mentor i trener 4GROW. Certyfikowany coach International Coaching Community. Jest współzałożycielką i wiceprezeską  Europejskiego Stowarzyszenia Mentorek Mentoring bez granic, w ramach którego popularyzuje  przedsiębiorczość  i  myślenie  biznesowe.  Ma  bogate i różnorodne  doświadczenie  zawodowe. Była dziennikarką, redaktorką naczelną czasopism medycznych, rzeczniczką prasową samorządu pielęgniarek i położnych, menedżerem  ds. komunikacji  wewnętrznej  w międzynarodowej firmie – Commercial Union (dziś Aviva)... Czytaj więcej

Gaweł Podwysocki

Coach, master NLP Warszawa: Gaweł PodwysockiCoach, trener i konsultant 4GROW. Certyfikowany coach International Coaching Community i master NLP. Jest pomysłodawcą i koordynatorem warsztatów rozwojowych dla coachów – swoją charyzmą skupił wokół siebie rzeszę coachów, a idea warsztatów rozrasta się na kolejna miasta. Metodyk – jest współtwórcą metodologii coachingu, która jest w trakcie akredytacji jednej z największych organizacji coachingowych: ICF. Praktyk biznesu - od 15 lat menedżer zarządzający działem produkcji studia DTP w jednej z wiodących światowych agencji reklamowych... Czytaj więcej

Gdzie odbywa się coaching w Warszawie?


Coaching odbywa się w naszym biurze w Warszawie na ul. Panieńskiej 9 lok 16 (przy moście Śląsko Dąbrowskim, przystanek Zoo).

 

Voucher na coaching


Coaching - voucherOfiaruj voucher na coaching komuś, na kim Ci zależy.

Voucher jest wspaniałym pomysłem na prezent z okazji urodzin, imienin czy rocznicy. Obdarowany, mając voucher w swoich rękach, jest już tylko o krok od zmiany swojego życia na lepsze!

Więcej informacji o voucherze na coaching.
 

 

Metaforyczna kreskówka: Czym jest coaching?


Zobacz na kreskówce, jak metaforycznie można zobrazować coaching:

Rodzaje coachingu w Warszawie


Life coaching Warszawa

Dotyczy Twojego życia ze wszystkimi jego aspektami - pracą, życiem prywatnym, karierą, partnerem czy dziećmi. Dedykowany osobom, które z własnej woli wybierają coaching i z własnego budżetu opłacają go.

Business coaching Warszawa

Dotyczy Twojego życia zwodowego, jednak jako, że nie da się oddzielić pewnych aspektów Twojego życia prywatnego od zawodowego, więc i takie wątki mogą się pojawić. Przeznaczony jest dla osób, dla których zleceniodawcą i sponsorem coachingu jest firma.

Coaching dla par Warszawa

Problemy pojawiające się w związku po pewnym czasie są normalnym etapem dojrzewania związku. Coaching dla par jest dedykowany dla osób będących w związku i poszukujących spełnienia, rozwiązania wspólnych problemów, osiągnięcia wspólnych celów.

Career coaching Warszawa

Dotyczy aspektu kształtowania kariery w Twoim życiu zawodowym. Jak wyżej - oczywiście różne wątki z innych obszarów Twojego życia tu będą się też pojawiać. Przeznaczony jest dla osób, które z własnej woli wybierają coaching i z własnej kieszeni opłacają go

Coaching dla dzieci Warszawa

Child coaching służy dzieciom w tworzeniu się ich osobowości oraz kompetencji w takim kształcie, który zapewni im optymalną efektywność w otaczających warunkach. 
Child coaching jest dedykowany dzieciom powyżej 16 roku życia. Do efektywnego skorzystania z coachingu niezbędna jest umiejętność myślenia abstrakcyjnego, z racji metodologii opartej o struktury poznawcze umysłu. Umiejętność ta zaczyna się wytwarzać po 11. roku życia. Na coaching dla dzieci przychodzą młode osoby zarówno z problemami jak, celami jak i z chęcią zmiany czegoś w swoim życiu.
 

Metodologie coachingu


ICC coaching

ICC coaching warszawa

ICC to skrót od International Coaching Community - organizacji szkolącej, certyfikującej i zrzeszającej coachów. Coaching ICC opiera się na własnej metodologii, stworzonej głównie przez Josepha O'Connora i jest jedną z największych, światowych organizacji zrzeszających coachów - liczy około 6 000 coachów na całym świecie. ICC posiada również własne standardy, kodeks coacha oraz zasady etyczne.

Choć sama metodologia coachingu jest stosunkowo nowa, to jej korzenie sięgają daleko - jej ojcem jest Sokrates, gdyż to właśnie on zapoczątkował rozwijanie innych poprzez zadawanie im trudnych/specyficznych pytań zamiast dawania gotowych odpowiedzi.

ICC jest metodologią coachingu holistycznego. Słowo "holistyczny" oznacza, iż mamy do czynienia z coachingiem w którym pracujemy na wszystkich poziomach funkcjonowania psychicznego człowieka (zwanymi poziomami Diltsa lub 4GROW),  w przeciwnieństwie do coachingu operacyjnego (który dotyczy tylko poziomu umiejętności i zachowań). Coaching operacyjny jest instruktażem przeprowadzonym przez wiedzącą lepiej osobę, uczącą mniej doświadczoną osobę i zazwyczaj jest stosowany w sprzedaży bądź obsłudze klienta.

STR coaching

Coaching STR to metodologia, którą stworzyliśmy pod wpływem setek godzin praktyki w prowadzeniu coachingu głównie w warunkach biznesowych.

Nazwa STR powstała od słowa "strategy", ponieważ metodologię ukierunkowaliśmy na tworzenie indywidualnej strategii efektywności Klienta, podobnie zresztą jak w oferowanym przez nas coachingu ICC. Na czym polega zatem różnica między obiema metodologiami? Różnica jest w narzędziach i technikach coachingowych - są inne, choć osiągamy nimi ten sam cel. Różnica podobna jak między równaniem 2+2=4 i 1+3=4. 

Inspiracją do stworzenia naszej metodologii były sesje prowadzone z Klientami z różnych branż: farmaceutycznej, telekomunikacyjnej, finansowej i motoryzacyjnej, w wyniku których wyodrębniliśmy prawidłowości, kluczowe czynniki mające wpływ na funkcjonowanie naszych Klientów, relacje z innymi ludźmi, postrzeganie samych siebie oraz osiągane rezultaty. Następnym krokiem było tworzenie narzędzi i modyfikacje już istniejących oraz wyodrębnienie najefektywniejszych w kontekście osiągnięcia przez Klienta celu.

Podziel się z przyjaciółmi przez:

AKTUALNOŚCI

Charyzmatycznym nie trzeba "być", wystarczy takim "bywać"...

 

Mateusz Dąbrowski: Niech inni zobaczą Twoją siłę!
Starając się zrobić na innych wrażenie, często osiągamy odwrotny efekt... Dowiedz się, co działa na ludzi, jak magnes!

... [czytaj dalej]
© copyright 4GROW 2010-2014
Oferta  Kontakt  O firmie  Zespół  Opinie  |  Tel. +48 505 574 723 | Adres: ul. Panieńska 9 lok. 16, 03-704 Warszawa
design: LUK | powered by YASNE | development: Mateusz Dąbrowski