Jaka firma szkoleniowa? - Warszawa nie ułatwia wyboru

Każdy pracodawca, który chce inwestować w rozwój swoich pracowników, w pierwszej kolejności staje przed trudnym firma szkoleniowa warszawawyborem obszarów, które warte są treningu. Chodzi oczywiście o badanie potrzeb personelu - co w danym momencie wymaga lub warte jest doskonalenia. Jeśli już uda się to określić, pojawia się kolejny, może nawet jeszcze trudniejszy wybór - jaka firma szkoleniowa? Warszawa jest ogromnym rynkiem zbytu dla tego typu usług, ale nie jest łatwo wybrać odpowiedniego usługodawcę, który spełni oczekiwania i założone cele. Ponadto pojawia się pytanie, czy to w ogóle musi być firma szkoleniowa? Warszawa i nieustannie rosnąca konkurencja na rynku daje możliwość przebierania wśród ogromnej ilości nie tylko przeróżnych ofert, ale i zleceniobiorców. Prócz firm szkoleniowych pod uwagę warto wziąć  jeszcze instytuty badawczo-szkoleniowe i tzw. freelancerów, czyli niezależnych trenerów. Wybór nie jest łatwy, a przecież nikt nie chce kupować przysłowiowego kota w worku.

Czym się kierować podejmując decyzję?

Ceną, dostępnością terminów, opinią na rynku, a może popularnością w sieci? Wystarczy wpisać w wyszukiwarce internetowej hasło - firma szkoleniowa Warszawa i przejrzeć kolejno wyświetlające się pozycje. Chociaż sposób ten może ułatwić dokonanie wyboru, niekoniecznie pozwoli wyłonić najbardziej rzetelną firmę. Warto "zasięgnąć języka" wśród osób, które miały okazję wcześniej współpracować z daną firmą lub poszukać referencji i wiarygodnych opinii klientów. Dobrze jest zapoznać się z sylwetką trenera, który ma poprowadzić szkolenie – jego doświadczenie i kompetencje będą determinować skuteczność szkolenia. Istotny jest również pierwszy kontakt. Już podczas zapisywania się na szkolenie lub dopytywania o szczegóły, możemy zauważyć, czy pracownicy są nastawieni na potrzeby klienta. Dodatkowo, warto dopytać, w jakim stopniu (jeśli w ogóle) eksperci będą chcieli wcześniej poznać problemy i potrzeby firmy czy klienta indywidualnego, na które odpowiedzią ma być przecież dane szkolenie. Rozmowa telefoniczna z trenerem lub bezpośrednie spotkanie powinno ostatecznie zweryfikować i ułatwić podjęcie decyzji czy ta, to idealna dla nas firma szkoleniowa.

Warszawa, jak i inne większe miasta, daje ogromne możliwości wyboru. Mając tak wiele opcji możesz wybrać tę, która najtrafniej będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Warto zainwestować trochę czasu w podjęcie najlepszej decyzji - od niej zależy jakość czasu spędzonego na szkoleniu, Twoja satysfakcja i poziom zdobytej wiedzy!

 

Podziel się z przyjaciółmi przez:

AKTUALNOŚCI

Charyzmatycznym nie trzeba "być", wystarczy takim "bywać"...

 

Mateusz Dąbrowski: Niech inni zobaczą Twoją siłę!
Starając się zrobić na innych wrażenie, często osiągamy odwrotny efekt... Dowiedz się, co działa na ludzi, jak magnes!

... [czytaj dalej]
© copyright 4GROW 2010-2014
Oferta  Kontakt  O firmie  Zespół  Opinie  |  Tel. +48 505 574 723 | Adres: ul. Panieńska 9 lok. 16, 03-704 Warszawa
design: LUK | powered by YASNE | development: Mateusz Dąbrowski