4GROW Mateusz Dąbrowski 4GROW https://4grow.pl mailto:[email protected] 531314431 Mo-Fri 08:00-17:00 4GROW to butikowa, rodzinna firma szkoleniowa oferująca szkolenia najwyższej jakości z obszaru kompetencji miękkich, osobistych i menedżerskich 4grow.pl https://4grow.pl https://www.facebook.com/4GROW/
Panieńska 9 lok. 25 03-704 Warszawa
firma szkoleniowa szkolenia z kompetencji miękkich szkolenia menadżerskie

Uzyskaj dofinansowanie na szkolenie!

Obniż koszt szkolenia nawet do 0%!

Programy wsparcia z BUR i KFS oferują dofinansowania do szkoleń, a my pomożemy Ci je uzyskać!

Przeczytaj o tych programach, lub zostaw numer – zadzwonimy i opowiemy Ci wszystko. A Ty zdecydujesz, czy chcesz skorzystać ze wsparcia.


icon
Wolisz porozmawiać?
Zostaw numer, oddzwonimy
Wpisz poprawny numer telefonu
Pola wymagane

Szkolenie online: Cykl webinarów poświęconych zarządzaniu swoim nastawieniem i motywacją w sytuacjach kryzysowych

Wersje szkolenia:
online | stacjonarne | mix | zamknięte

Wersja szkolenia online: webinar

Szkolenie podzielone jest na poszczególne sesje, każda po 90 minut z wyłączeniem bezpłatnego pierwszego odcinka trwającego 45 minut.

Masz poczucie, że epidemia strachu podcięła skrzydła Twojej firmie, odbierając pracownikom motywację do działania a Tobie samemu wiarę w skuteczne zarządzanie tym, co przyniesie jutro? Czy wiesz, że każde ryzyko niesie za sobą przynajmniej 3 szanse a właściwie skanalizowana energia w czasie rynkowego kryzysu jest w stanie przekształcić outsidera w lidera?  Chciałbyś dodać swoim pracownikom wiatru w żagle a sobie przywrócić wiarę i energię do skutecznego działania?

To szkolenie pomoże Ci w sposób świadomy przekuć emocję strachu na energię motywacji.

Sprawdź program lub przejdź do sekcji Cena i terminy

Program szkolenia online: webinar Motywacja w obliczu niepożądanej zmiany - jak pokochać to, czego nie znosisz i ruszyć z miejsca z pełną parą

Trening Automotywacji - wprowadzenie do tematu
Sesja 0 - bezpłatne webinarium 45 min

Czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób wybitni sportowcy motywują się przed zawodami? Skoro tyle rekordów już padło, kolejne wydają się nieosiągalne. Jak to jest, że jedni spoczywają na laurach, a inni mówią: „Ja nie dam rady? Potrzymaj mi piwo!” I wyznaczają zupełnie nowy, wydawać się może niemożliwy do osiągnięcia pułap. Tylko po to, by za jakiś czas ktoś kolejny ten pułap przekroczył! Bardzo wiele technik motywacyjnych funkcjonujących w psychologii biznesu ma swoje źródło w psychologii sportu. Jeśli kiedyś zadawałeś sobie pytanie, jak powstał fenomen Adama Małysza lub Cristiano Ronaldo, w dużej mierze odpowiedź na to pytanie znajdziesz podczas tego webinaru!

Program

 1. Na czym polega trening mentalny mistrzów w sporcie i biznesie?
 2. W jaki sposób wizualizacja wspiera osiągane efekty?
 3. Na czym polega sprzężenie zwrotne ciała i umysłu w świetle przełomowych badań naukowców z Bishop’s University w Kanadzie.
 4. Eksperyment z wizualizacją na żywo – sam doświadczysz „magicznego” wpływu wizualizacji na własną efektywność.
 5. Sesja pytań i odpowiedzi.

Trener odpowie na wszystkie pytania dotyczące programu szkolenia:

 • Nasz moderator będzie zbierał w trakcie webinaru i sesji Q&A Wasze pytania wybierał do odpowiedzi przez trenera w trakcie sesji Q&A takie, które cieszą się największą popularnością.
 • Na wszystkie pozostałe pytania, które dotyczą programu szkolenia, nasi trenerzy odpowiedzą na zamkniętym forum dostępnym tylko dla naszych uczestników.

Czym jest motywacja i jak możemy ją kontrolować - żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce
Sesja 1 - 90 min

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak to się dzieje, że jedna sytuacja, często błaha, jest w stanie wyprowadzić Cię z równowagi i w jednej chwili zupełnie zmienić Twoje postrzeganie rzeczywistości? Jak wtedy funkcjonuje Twój mózg? Dlaczego tak łatwo jest stracić energię do działania a tak trudno ją odzyskać? Co wpływa na intensywność Twojej motywacji i Twoją gotowość do działania? Czy i w jaki sposób możesz nią świadomie zarządzać? Czy wiesz, że Twój mózg jest legalnym dilerem jednego z najsilniejszych znanych narkotyków i że Ty sam możesz sterować jego wytwarzaniem? Podczas tej sesji nauczysz się korzystać z 3 wbudowanych w Twój organizm  akumulatorów samoodnawialnej energii. Dowiesz się jak odzyskać kontrolę nad emocjami i motywacją w zaledwie kilka minut, przechodząc świadomie od złości do wyciszenia.

Program

 1. Na czym polega efekt dziurki od klucza – w jaki sposób funkcjonuje nasz umysł w obliczu niechcianej zmiany.
 2. W jaki sposób trening kierowców F1 możemy przełożyć na zarządzanie emocjami i motywacją.
 3. W jaki sposób nasza postawa i mimika wpływa zwrotnie na nasze samopoczucie i fizjologię.
 4. Jak w prosty sposób odzyskać kontrolę nad emocjami i motywacją – wyniki przełomowych eksperymentów ukazujących sprzężenie zwrotne między ciałem i umysłem!
 5. Czym jest motywacja i jak możesz nią świadomie zarządzać.
 6. W jaki sposób możesz wykorzystać „świadomy śmiech” do odzyskania kontroli nad swoim samopoczuciem.
 7. Czym są endorfiny, na czym polega sekret potęgi ich działania i w jaki sposób możesz wpływać na ich podaż we własnym organizmie.
 8. W jaki sposób wykorzystać ruch do wyciszania emocji i generowania energii do działania.
 9. Jaki jest wpływ prawidłowego oddychania na zarządzanie emocjami.
 10. Jaką przewagę mają osoby palące papierosy nad „niepalaczami” i jak tę przewagę zniwelować.
 11. Sesja pytań i odpowiedzi.

Neurolingwistyka w zarządzaniu pewnością siebie i motywacją
Sesja 2 - 90 min

Czy wiesz jak ogromne znaczenie w zarządzaniu emocjami mają słowa, których na co dzień używasz? Nasz umysł nie jest w stanie skategoryzować czegoś, czego nie potrafi nazwać, ba często nie jest w stanie tego nawet dostrzec. Dlatego ludzie nauczeni widzieć w każdym swoim działaniu sukcesy mają dużo większą łatwość w motywowaniu się do działania niż Ci, którzy nauczyli się eksponować przede wszystkim porażki. Podczas tej sesji dowiesz się w jaki sposób świadomie prowokować pozytywne emocje i własną skuteczność poprzez tworzenie nawyków używania określonych słów i zdań, a także nauczysz się korzystać z techniki afirmacji. Poznasz także technikę zarządzania lękiem stosowaną z powodzeniem w terapii fobii. Weźmiesz udział w dwóch wizualizacjach i doświadczysz, jaki impakt wywierają na Twój organizm.

Program

 1. Czym jest neurolingwistyka i programowanie neurolingwistyczne, i w jaki sposób wpływa na nasze emocje i motywację.
 2. W jaki sposób świadome używanie określonych słów może zmienić naszą samoocenę i nastawienie.
 3. Czym są afirmacje i jaki jest ich wpływ na naszą pewność siebie i skuteczność w działaniu.
 4. Jakich słów używać, aby programować sprawczość.
 5. Na czym polega wizualizacja dysocjacyjna i jak ją wykorzystać do zmniejszenia natężenia niechcianych emocji.
 6. Na czym polega wizualizacja asocjacyjna i w jaki sposób wykorzystać ją do zarządzania emocjami i podnoszenia swojej efektywności.
 7. Jakie błędy najczęściej popełniamy zanurzając się we wspomnienia i próbując wyciągać wnioski z niepowodzeń.
 8. Sesja pytań i odpowiedzi.

Jak zachować wysoką motywację w procesie uczenia się nowych umiejętności
Sesja 3 - 90 min

Czy wiesz, że proces uczenia się każdej kompetencji przebiega w taki sam sposób, niezależnie od tego, czy uczysz się jazdy na rowerze, gry w ping ponga czy technik sprzedaży? Czy wiesz, że za każdym razem da się dokładnie przewidzieć moment, w którym nastąpi spadek motywacji i zapobiegać mu w sposób kontrolowany? Co wspólnego ma kultowy film „Wejście smoka” z masowym bankructwem szkół uczących sportów walki? Czy wiesz dlaczego w niektórych firmach przed sesjami strategicznymi lub kreatywnymi burzami mózgów wszyscy członkowie spotkania uczą się żonglerki? Odpowiedzi na te pytania otrzymasz podczas 3tej sesji treningu automotywacji. Nauczysz się także przewidywać spadek i wzrost swojej motywacji w kontekście uczenia się nowych umiejętności i świadomie nim zarządzać. Nauczysz się żonglować 3 piłkami i dowiesz się w jaki sposób przełożyć wiedzę płynącą z tej umiejętności na inne sfery swojego życia. Otrzymasz także praktyczne narzędzie służące do wzmacniania motywacji w procesie uczenia się i przekuwania małych niepowodzeń na duże sukcesy.

Program

 1. Jak wygląda proces uczenia się i jakie istnieją związane z nim szanse i zagrożenia?
 2. Jak przewidywać spadek/wzrost motywacji w procesie uczenia się i skutecznie nim zarządzać?
 3. Jak wyciągać wnioski z niepowodzeń i pozbyć się ze słownika słowa „porażka”?
 4. Czym jest równowaga „stołu” a czym równowaga „roweru” i która z nich sprzyja radzeniu sobie w kryzysie?
 5. Jak ma się nauka żonglowania do nauki wystąpień publicznych?
 6. Jak wzmacniać sobie poczucie sukcesu?
 7. Sesja pytań i odpowiedzi.

W jaki sposób nasze przekonania tworzą naszą rzeczywistość
Sesja 4 - 90 min

Czy wiesz w jaki sposób t,o w co wierzysz determinuje Twoje zachowanie? Czy wiesz w jaki sposób kształtują się Twoje przekonania i jak świadomie możesz nimi zarządzać? Czy znasz granice swojej strefy komfortu i wiesz w jaki sposób wykorzystać je dla świadomego rozwoju? Czy wiesz co wyróżnia wszystkich ludzi osiągających ponadprzeciętne rezultaty - każdy z nas to posiada, lecz nie każdy potrafi czerpać z tego moc! Podczas tej sesji poznasz strategie myślowe mistrzów. Dowiesz się czym jest strefa komfortu, rozwoju i paniki oraz w jaki sposób wykorzystać tę wiedzę do świadomego rozwoju. Na koniec uczynisz pierwszy krok aby zaprowadzić w swoim życiu świadomą i trwałą zmianę.

Program

 1. Czym są nasze przekonania i w jaki sposób wpływają na naszą efektywność?
 2. Jaka jest wspólna cecha ludzi uznawanych za mistrzów w swojej dyscyplinie?
 3. W jaki sposób świadomie zarządzać swoją strefą komfortu, rozwoju i paniki?
 4. Jak świadomie planować małe zmiany, zanim duża zmiana nas zaskoczy?
 5. Jak wykorzystać model HWZ Harmonijnego Wdrażania Zmian w celu zaplanowania konkretnej zmiany w dowolnej dziedzinie życia?
 6. Sesja pytań i odpowiedzi.
Masz pytanie dot. programu?
Zostaw numer, oddzwonimy
Wpisz poprawny numer telefonu
Pola wymagane

Jak zadbamy o Twoje potrzeby?

Automotywacja w sytuacji kryzysowej - webinarium

Trener odpowie na Twoje pytania GRATIS

W trakcie webinaru i zaraz po nim będziesz mógł / mogła zadawać pytania. Trener odpowie na Twoje pytania w trakcie webinaru lub po nim - na naszym zamkniętym forum dla uczestników szkolenia.

Automotywacja w sytuacji kryzysowej - webinarium

Wsparcie Trenera jeszcze przez rok GRATIS

Bo przecież po szkoleniu zaczynamy widzieć więcej, więc powstają kolejne pytania. No i pomocna dłoń przydaje się, by połączyć z Twoim życiem ogrom wiedzy i technik wyniesionych z naszego szkolenia. Dlatego na naszym zamkniętym forum dla uczestników, w dziale Twojego szkolenia możesz zadawać pytania, dyskutować z innymi uczestnikami tego samego szkolenia, a trener przez rok będzie odpowiadał na każde Twoje pytanie dotyczące zakresu programu szkolenia.

DLA TWOJEJ WYGODY
komfort rozwoju w wygodnym fotelu 
i max 9 osób na sali
 

 

Przekonaj się o naszej jakości -

 

Trenerzy prowadzący szkolenie Cykl webinarów poświęconych zarządzaniu swoim nastawieniem i motywacją w sytuacjach kryzysowych

Jeśli masz preferencje co do trenera – skontaktuj się z nami i wskaż wybranego trenera, a podamy Ci termin, w którym prowadzi szkolenie.

Menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze Human Resources. Psycholog, trener, mediator i coach certyfikowany przez International Coaching Community (ICC). Posiada bogate doświadczenie zarówno w obszarze zarządzania zespołami, jak i projektami oraz komunikacją wewnętrzną i kulturą organizacyjną.

Przez prawie 10 lat odpowiadała za kapitał ludzki w Grupie Pracuj (właściciel m.in. Pracuj.pl, eRecruiter, emplo, Rabota.ua), gdzie pełniła funkcje HR Business Partnera, Learning and Development Managera oraz HR Managera. Zarządzała strategią oraz wszystkimi procesami w ramach wewnętrznego HR-u Grupy Pracuj – zarówno „miękkiego”, jak i „twardego”. Odpowiadała za 16-to osobowy dział, raportując bezpośrednio do Prezesa firmy i współpracując blisko z zarządem grupy kapitałowej.  Zarządzała zespołami ds. onboardingu, szkoleń i rozwoju pracowników, rekrutacji, employer brandingu, komunikacji wewnętrznej oraz budowania angażującego środowiska pracy, wynagrodzeń, benefitów i administracji personalnej. Stworzyła strategię angażującego środowiska pracy, której ważnym elementem była komunikacja wewnętrzna, wzmocnienie kultury organizacyjnej, angażujący przywódcy i efektywny rozwój pracowników. Grupa Pracuj, przy jej wsparciu, co roku otrzymywała tytuł Najlepszego Pracodawcy w rankingu firmy Aon Hewitt. Kilkukrotnie wybrana przez pracowników jako zwycięzca wewnętrznego konkursu na Superbohatera wartości firmowych. Odpowiadała za wdrożenie w organizacji procedury antymobbingowej, koordynowała wieloetapowy proces szkolenia managerów z tego zakresu i wspólnego z nimi wypracowania najlepszych praktyk związanych z szacunkiem w miejscu pracy. Przez managerów wybrana na mediatora, wspierała organizację w zarządzaniu konfliktami i trudnymi sytuacjami, zmianami i komunikacją w zmianach. Wielokrotnie prowadziła najtrudniejsze rozmowy, w tym kończące współpracę z pracownikami. Wspierała i szkoliła także menadżerów w obszarze zarządzania konfliktami, zmianami, egzekwowania oraz prowadzenia rozmów rozstaniowych – z poszanowaniem pracownika i w zgodzie z wartościami firmowymi.

Posiada wieloletnie doświadczenie w roli mediatora, coacha, trenera i prelegenta. Wielokrotnie dzieliła się swoją ekspercką wiedzą w mediach. W ramach współpracy z 4GROW specjalizuje się w projektach doradczych dla kadry menedżerskiej, zarządów, działów HR; w szkoleniach m.in. z obszarów HR, zarządzania, komunikacji, inteligencji emocjonalnej, asertywności, wywierania wpływu i innych kompetencji tzw. „miękkich” w biznesie. Prowadzi dodatkowo warsztaty rozwojowe, sesje coachingu indywidualnego i zespołowego, mentoring, mediacje i konsultacje.

Więcej Mniej
Piotr Drozdowski psycholog biznesu 4GROW

Piotr Drozdowski

trener, konsultant, psycholog biznesu

Psycholog, dyplomowany Trener biznesu, Terapeuta-praktyk NLP, Master NLP, mówca motywacyjny, praktyk biznesu z doświadczeniem korporacyjnym w zarządzaniu zasobami ludzkimi, facylitator zespołów, rekruter.

Autor Projektu Niezatapialni (www.niezatapialni.blog), którego podstawowym celem i ideą jest dzielenie się najskuteczniejszymi strategiami zarządzania emocjami i motywacją, w szczególności w sytuacjach kryzysowych.

Ponad 16 lat doświadczenia w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń indywidualnych i grupowych. Trener trenerów, ekspert w dziedzinie edukacji dorosłych – prowadził szkolenia z teorii i praktyki efektywnego nauczania dla trenerów, nauczycieli oraz mentorów. Autor kilkudziesięciu szkoleń o tematyce sprzedażowej i HR.

Certyfikowany konsultant metodologii Insights Discovery oraz Ról Zespołowych Belbina.

Więcej Mniej

Szkolenia online - zapoznaj się ze specyfiką

Wybierz wariant szkolenia i zarezerwuj miejsce

Wariant szkolenia:
Zaproponuj termin szkolenia - czekamy na Twojego maila!

Cena Regular:
Do wyczerpania miejsc.
250 zł netto
Rodzaj szkolenia
Mój wybór to szkolenie:

Dane zgłaszającego

Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Wpisz stanowisko/rolę
Wpisz poprawny email małymi literami
Wpisz poprawny nr telefonu
Informacja o stanowisku pozwala trenerowi dostosowywać treści szkolenia do profilu zawodowego Uczestnika a E-mail oraz telefon kontaktowy umożliwiają nam zbadanie potrzeb Uczestnika i przekazanie szczegółów organizacyjnych nt. szkolenia (SMS).
Podaj dokładny adres do wysyłki w polu uwag poniżej.

Dane 1 uczestnika szkolenia

Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Wpisz stanowisko/rolę
Wpisz poprawny email małymi literami
Wpisz poprawny nr telefonu

Dane do faktury

Szkolenia prowadziliśmy dla:

Za co uwielbiają nasze szkolenia

Szkolenie prowadzone bardzo profesjonalnie, o dynamicznym przebiegu. Trener w sposób fachowy i na bieżąco udzielał porad i instrukcji. Dobrze zachowane proporcje między teorią i praktyką.
Miła i przyjazna atmosfera. Wiedza wyniesiona ze szkolenia (przećwiczona na odgrywanych scenkach) absolutnie przydatna zarówno w pracy zawodowej jak i prywatnej. Szkolenie polecam.

Od samego początku szkolenia mocne uderzenie. Trzymało w napięciu, ale nie było efekciarskie. Szkolenie tak interaktywne, że nie sposób wyjść z niego bez praktycznych umiejętności. W 100% polecam.

Duże zaangażowanie i profesjonalizm trenera. Szkolenie w formie warsztatów, dużo pracy w grupach.

Nie byłem jeszcze na tak dobrze prowadzonym, pełnym praktyki szkoleniu. Najtrudniejsze przed nami, ale czuję, że to były bardzo dobrze zainwestowane dni. Teraz nie może się już nie udać.

Dynamiczne, serdeczne, pozytywne, przydatne, pomocne, rozwijające. Przełamujesz siebie, by zdobyć cenną wiedzę także o sobie samym.

Bardzo dobre przygotowanie elementów prezentacji wraz z ich połączeniem w logiczna całość.

Bardzo dobre przygotowanie trenera. Trener przez 100% czasu dbał o poziom zaangażowania wszystkich uczestników. Super balans pomiędzy treścią, przykładami i ćwiczeniami. Polecam. :)

Dużo ćwiczeń, interakcje z innymi uczestnikami, przystępne prezentacje, bardzo dobra trener.

Bardzo dobre przygotowanie elementów prezentacji wraz z ich połączeniem w logiczna całość.

Warto inwestować w siebie i uczestniczyć w szkoleniach w najlepszej firmie, jaką jest 4GROW.

Skontaktuj się z nami

Wpisz treść zapytania
Pola wymagane

A może wolisz zadzwonić lub wysłać maila?

Ania Łukasiewicz
koordynator ds. szkoleń

Kup voucher, skorzystaj ze szkolenia w dowolnym momencie!

 • Elastyczny i bezpieczny sposób wykorzystania Twojego budżetu szkoleniowego
 • Nie spieszysz się, korzystasz ze szkolenia kiedy chcesz
 • Twój budżet w przyszłym roku będzie bezpieczny
Dowiedz się więcej lub zadzwoń 531 314 431