4GROW Mateusz Dąbrowski 4GROW https://4grow.pl mailto:[email protected] 531314431 Mo-Fri 08:00-17:00 4GROW to butikowa, rodzinna firma szkoleniowa oferująca szkolenia najwyższej jakości z obszaru kompetencji miękkich, osobistych i menedżerskich 4grow.pl https://4grow.pl https://www.facebook.com/4GROW/
Panieńska 9 lok. 25 03-704 Warszawa
firma szkoleniowa szkolenia z kompetencji miękkich szkolenia menadżerskie

Uzyskaj dofinansowanie na szkolenie!

Obniż koszt szkolenia nawet do 0%!

Programy wsparcia z BUR i KFS oferują dofinansowania do szkoleń, a my pomożemy Ci je uzyskać!

Przeczytaj o tych programach, lub zostaw numer – zadzwonimy i opowiemy Ci wszystko. A Ty zdecydujesz, czy chcesz skorzystać ze wsparcia.


icon
Wolisz porozmawiać?
Zostaw numer, oddzwonimy
Wpisz poprawny numer telefonu
Pola wymagane

Szkolenie online: Cykl webinarów poświęconych zarządzaniu swoim nastawieniem i motywacją w sytuacjach kryzysowych

Wersje szkolenia:
online | stacjonarne | mix | zamknięte

Wersja szkolenia online: webinar

Szkolenie podzielone jest na poszczególne sesje, każda po 90 minut z wyłączeniem bezpłatnego pierwszego odcinka trwającego 45 minut. Kolejność webinarów w całym cyklu jest nieprzypadkowa, w kolejnych sesjach trener odwołuje się do wcześniejszych sesji.

Masz poczucie, że epidemia strachu podcięła skrzydła Twojej firmie, odbierając pracownikom motywację do działania a Tobie samemu wiarę w skuteczne zarządzanie tym, co przyniesie jutro? Czy wiesz, że każde ryzyko niesie za sobą przynajmniej 3 szanse a właściwie skanalizowana energia w czasie rynkowego kryzysu jest w stanie przekształcić outsidera w lidera?  Chciałbyś dodać swoim pracownikom wiatru w żagle a sobie przywrócić wiarę i energię do skutecznego działania?

To szkolenie pomoże Ci w sposób świadomy przekuć emocję strachu na energię motywacji.

Sprawdź program lub przejdź do sekcji Cena i terminy

Na szkoleniu z Automotywacji w sytuacji kryzysowej nauczysz się:

 • Jak emocję lęku i złości przekuć w motywację do działania
 • Jak wykorzystać w praktyce biznesowej te same techniki i narzędzia, z których korzystają mistrzowie sportu w celu automotywacji i przekraczania granic
 • Jak świadomie wykorzystać sprzężenie zwrotne pomiędzy naszym ciałem i umysłem
 • Jak zarządzać swoim nastawieniem korzystając z własnej fizjologii i prostych trików myślowych
 • Jak świadomie zarządzać swoją strefą komfortu
 • W jaki sposób przekuwać małe porażki na duże sukcesy i duże porażki na małe sukcesy
 • Jak zarządzać swoją sytuacją w obliczu zmiany (zarówno tej zaplanowanej, jak również tej, która nas zaskoczyła)

Program szkolenia online webinar Czym jest motywacja i jak możemy ją kontrolować - żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce

Trening Automotywacji - wprowadzenie do tematu
Sesja 0 - bezpłatne webinarium 45 min

Czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób wybitni sportowcy motywują się przed zawodami? Skoro tyle rekordów już padło, kolejne wydają się nieosiągalne. Jak to jest, że jedni spoczywają na laurach, a inni mówią: „Ja nie dam rady? Potrzymaj mi piwo!” I wyznaczają zupełnie nowy, wydawać się może niemożliwy do osiągnięcia pułap. Tylko po to, by za jakiś czas ktoś kolejny ten pułap przekroczył! Bardzo wiele technik motywacyjnych funkcjonujących w psychologii biznesu ma swoje źródło w psychologii sportu. Jeśli kiedyś zadawałeś sobie pytanie, jak powstał fenomen Adama Małysza lub Cristiano Ronaldo, w dużej mierze odpowiedź na to pytanie znajdziesz podczas tego webinaru!

Program

 1. Na czym polega trening mentalny mistrzów w sporcie i biznesie?
 2. W jaki sposób wizualizacja wspiera osiągane efekty?
 3. Na czym polega sprzężenie zwrotne ciała i umysłu w świetle przełomowych badań naukowców z Bishop’s University w Kanadzie.
 4. Eksperyment z wizualizacją na żywo – sam doświadczysz „magicznego” wpływu wizualizacji na własną efektywność.
 5. Sesja pytań i odpowiedzi.

Trener odpowie na wszystkie pytania dotyczące programu szkolenia:

 • Nasz moderator będzie zbierał w trakcie webinaru i sesji Q&A Wasze pytania wybierał do odpowiedzi przez trenera w trakcie sesji Q&A takie, które cieszą się największą popularnością.
 • Na wszystkie pozostałe pytania, które dotyczą programu szkolenia, nasi trenerzy odpowiedzą na zamkniętym forum dostępnym tylko dla naszych uczestników.

Neurolingwistyka w zarządzaniu pewnością siebie i motywacją
Sesja 2 - 90 min

Czy wiesz jak ogromne znaczenie w zarządzaniu emocjami mają słowa, których na co dzień używasz? Nasz umysł nie jest w stanie skategoryzować czegoś, czego nie potrafi nazwać, ba często nie jest w stanie tego nawet dostrzec. Dlatego ludzie nauczeni widzieć w każdym swoim działaniu sukcesy mają dużo większą łatwość w motywowaniu się do działania niż Ci, którzy nauczyli się eksponować przede wszystkim porażki. Podczas tej sesji dowiesz się w jaki sposób świadomie prowokować pozytywne emocje i własną skuteczność poprzez tworzenie nawyków używania określonych słów i zdań, a także nauczysz się korzystać z techniki afirmacji. Poznasz także technikę zarządzania lękiem stosowaną z powodzeniem w terapii fobii. Weźmiesz udział w dwóch wizualizacjach i doświadczysz, jaki impakt wywierają na Twój organizm.

Program

 1. Czym jest neurolingwistyka i programowanie neurolingwistyczne, i w jaki sposób wpływa na nasze emocje i motywację.
 2. W jaki sposób świadome używanie określonych słów może zmienić naszą samoocenę i nastawienie.
 3. Czym są afirmacje i jaki jest ich wpływ na naszą pewność siebie i skuteczność w działaniu.
 4. Jakich słów używać, aby programować sprawczość.
 5. Na czym polega wizualizacja dysocjacyjna i jak ją wykorzystać do zmniejszenia natężenia niechcianych emocji.
 6. Na czym polega wizualizacja asocjacyjna i w jaki sposób wykorzystać ją do zarządzania emocjami i podnoszenia swojej efektywności.
 7. Jakie błędy najczęściej popełniamy zanurzając się we wspomnienia i próbując wyciągać wnioski z niepowodzeń.
 8. Sesja pytań i odpowiedzi.

Jak zachować wysoką motywację w procesie uczenia się nowych umiejętności
Sesja 3 - 90 min

Czy wiesz, że proces uczenia się każdej kompetencji przebiega w taki sam sposób, niezależnie od tego, czy uczysz się jazdy na rowerze, gry w ping ponga czy technik sprzedaży? Czy wiesz, że za każdym razem da się dokładnie przewidzieć moment, w którym nastąpi spadek motywacji i zapobiegać mu w sposób kontrolowany? Co wspólnego ma kultowy film „Wejście smoka” z masowym bankructwem szkół uczących sportów walki? Czy wiesz dlaczego w niektórych firmach przed sesjami strategicznymi lub kreatywnymi burzami mózgów wszyscy członkowie spotkania uczą się żonglerki? Odpowiedzi na te pytania otrzymasz podczas 3tej sesji treningu automotywacji. Nauczysz się także przewidywać spadek i wzrost swojej motywacji w kontekście uczenia się nowych umiejętności i świadomie nim zarządzać. Nauczysz się żonglować 3 piłkami i dowiesz się w jaki sposób przełożyć wiedzę płynącą z tej umiejętności na inne sfery swojego życia. Otrzymasz także praktyczne narzędzie służące do wzmacniania motywacji w procesie uczenia się i przekuwania małych niepowodzeń na duże sukcesy.

Program

 1. Jak wygląda proces uczenia się i jakie istnieją związane z nim szanse i zagrożenia?
 2. Jak przewidywać spadek/wzrost motywacji w procesie uczenia się i skutecznie nim zarządzać?
 3. Jak wyciągać wnioski z niepowodzeń i pozbyć się ze słownika słowa „porażka”?
 4. Czym jest równowaga „stołu” a czym równowaga „roweru” i która z nich sprzyja radzeniu sobie w kryzysie?
 5. Jak ma się nauka żonglowania do nauki wystąpień publicznych?
 6. Jak wzmacniać sobie poczucie sukcesu?
 7. Sesja pytań i odpowiedzi.

W jaki sposób nasze przekonania tworzą naszą rzeczywistość
Sesja 4 - 90 min

Czy wiesz w jaki sposób t,o w co wierzysz determinuje Twoje zachowanie? Czy wiesz w jaki sposób kształtują się Twoje przekonania i jak świadomie możesz nimi zarządzać? Czy znasz granice swojej strefy komfortu i wiesz w jaki sposób wykorzystać je dla świadomego rozwoju? Czy wiesz co wyróżnia wszystkich ludzi osiągających ponadprzeciętne rezultaty - każdy z nas to posiada, lecz nie każdy potrafi czerpać z tego moc! Podczas tej sesji poznasz strategie myślowe mistrzów. Dowiesz się czym jest strefa komfortu, rozwoju i paniki oraz w jaki sposób wykorzystać tę wiedzę do świadomego rozwoju. Na koniec uczynisz pierwszy krok aby zaprowadzić w swoim życiu świadomą i trwałą zmianę.

Program

 1. Czym są nasze przekonania i w jaki sposób wpływają na naszą efektywność?
 2. Jaka jest wspólna cecha ludzi uznawanych za mistrzów w swojej dyscyplinie?
 3. W jaki sposób świadomie zarządzać swoją strefą komfortu, rozwoju i paniki?
 4. Jak świadomie planować małe zmiany, zanim duża zmiana nas zaskoczy?
 5. Jak wykorzystać model HWZ Harmonijnego Wdrażania Zmian w celu zaplanowania konkretnej zmiany w dowolnej dziedzinie życia?
 6. Sesja pytań i odpowiedzi.

Motywacja w obliczu niepożądanej zmiany - jak pokochać to, czego nie znosisz i ruszyć z miejsca z pełną parą
Sesja 5 - 90 min

Co zrobić, kiedy zupełnie znienacka spada na nas zmiana, której nie przewidzieliśmy? W jaki sposób zachować zdrowie psychiczne i poczucie sprawczości? Jak motywować się wtedy, kiedy wszystko co znałeś i potrafiłeś okazuje się nieważne, a nie jesteś w stanie cofnąć czasu? Jak pogodzić się z permanentną utratą czegoś lub kogoś, co nadawało sens Twojemu życiu? Czy można czerpać radość i czuć wdzięczność z powodu czegoś, czego nie znosisz, do czego zmusiła Cię sytuacja, co nie było Twoją decyzją?

Nasza kolejna sesja przeznaczona jest na radzenie sobie z trudnymi emocjami i demotywacją spowodowaną przez zdarzenia, na które nie mieliśmy wpływu. Poznasz tzw. strategię spadochroniarza oraz technikę przeramowania, która pozwala pogodzenie się ze stratą i uwolnienie najtrudniejszego w takich sytuacjach uczucia „wdzięczności”. Dowiesz się w jaki sposób użyć strategii myślowych w celu zmiany swojego nastawienia do ludzi, rzeczy i sytuacji tak, aby wyzwalało pozytywne emocje i sprzyjało efektywnym działaniom. Dostaniesz także nowe narzędzie i wykorzystasz całą swoją wiedzę i umiejętności nabyte podczas naszych wcześniejszy sesji w celu zaprojektowania dowolnego celu na najbliższy rok swojego życiu.

Program

 1. Jak brzmi przysłowie spadochroniarzy i w jaki sposób wykorzystać płynącą z niego naukę w procesie zarządzania emocjami post factum zmiany, która wydarzyła się bez Twojej woli.
 2. W jaki sposób zmienić perspektywę myślenia i jak wpływa to na naszą efektywność.
 3. Dlaczego pesymiści żyją krócej, mimo, że są ewolucyjnie lepiej przystosowani do przetrwania?
 4. Ile czasu potrzebuje człowiek na żałobę po czymś, co przeminęło i jak wpływa to na jego efektywność.
 5. Na czym polega technika przeramowania (reframingu) i jak wykorzystać ją w celu pogodzenia się z przeszłością i odbudowania motywacji do działania.
 6. Czym jest odwrócona drabina celów i jak wykorzystać ją do skutecznego planowania.
 7. Wykorzystanie wiedzy z całego cyklu webinarów dla osiągnięcie dowolnego, wybranego przez uczestników celu.
 8. Podsumowanie całego webinarium „Trening Automotywacji”
 9. Sesja pytań i odpowiedzi.
Masz pytanie dot. programu?
Zostaw numer, oddzwonimy
Wpisz poprawny numer telefonu
Pola wymagane

Jak zadbamy o Twoje potrzeby?

Sprzężenie zwrotne w zarządzaniu emocjami i motywacją - żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce

Trener zapyta o Twoje potrzeby i odpowie na Twoje pytania GRATIS

Już po zapisaniu się na szkolenie otrzymasz maila, w którym zapytamy Cię o Twoje potrzeby, również w trakcie webinaru i po nim będziesz móc zadawać pytania. Trener odpowie na pytania w trakcie webinaru lub po nim - na naszym zamkniętym forum dla uczestników szkolenia.

Sprzężenie zwrotne w zarządzaniu emocjami i motywacją - żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce

Trener przez rok służy odpowiedzią na Twoje pytania GRATIS

Bo przecież po szkoleniu zaczynamy widzieć więcej, więc powstają kolejne pytania. No i pomocna dłoń przydaje się, by połączyć z Twoim życiem ogrom wiedzy i technik wyniesionych z naszego szkolenia. Dlatego na naszym zamkniętym forum dla uczestników, w dziale Twojego szkolenia możesz zadawać pytania, dyskutować z innymi uczestnikami tego samego szkolenia, a trener przez rok będzie odpowiadał na każde Twoje pytanie dotyczące zakresu programu szkolenia.

DLA TWOJEJ WYGODY
komfort rozwoju w wygodnym fotelu 
i max 9 osób na sali
 

 

Przekonaj się o naszej jakości -

 

Trenerzy prowadzący szkolenie Cykl webinarów poświęconych zarządzaniu swoim nastawieniem i motywacją w sytuacjach kryzysowych

Jeśli masz preferencje co do trenera – skontaktuj się z nami i wskaż wybranego trenera, a podamy Ci termin, w którym prowadzi szkolenie.

Menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze Human Resources. Psycholog, trener, mediator i coach certyfikowany przez International Coaching Community (ICC). Posiada bogate doświadczenie zarówno w obszarze zarządzania zespołami, jak i projektami oraz komunikacją wewnętrzną i kulturą organizacyjną.

Przez prawie 10 lat odpowiadała za kapitał ludzki w Grupie Pracuj (właściciel m.in. Pracuj.pl, eRecruiter, emplo, Rabota.ua), gdzie pełniła funkcje HR Business Partnera, Learning and Development Managera oraz HR Managera. Zarządzała strategią oraz wszystkimi procesami w ramach wewnętrznego HR-u Grupy Pracuj – zarówno „miękkiego”, jak i „twardego”. Odpowiadała za 16-to osobowy dział, raportując bezpośrednio do Prezesa firmy i współpracując blisko z zarządem grupy kapitałowej.  Zarządzała zespołami ds. onboardingu, szkoleń i rozwoju pracowników, rekrutacji, employer brandingu, komunikacji wewnętrznej oraz budowania angażującego środowiska pracy, wynagrodzeń, benefitów i administracji personalnej. Stworzyła strategię angażującego środowiska pracy, której ważnym elementem była komunikacja wewnętrzna, wzmocnienie kultury organizacyjnej, angażujący przywódcy i efektywny rozwój pracowników. Grupa Pracuj, przy jej wsparciu, co roku otrzymywała tytuł Najlepszego Pracodawcy w rankingu firmy Aon Hewitt. Kilkukrotnie wybrana przez pracowników jako zwycięzca wewnętrznego konkursu na Superbohatera wartości firmowych. Odpowiadała za wdrożenie w organizacji procedury antymobbingowej, koordynowała wieloetapowy proces szkolenia managerów z tego zakresu i wspólnego z nimi wypracowania najlepszych praktyk związanych z szacunkiem w miejscu pracy. Przez managerów wybrana na mediatora, wspierała organizację w zarządzaniu konfliktami i trudnymi sytuacjami, zmianami i komunikacją w zmianach. Wielokrotnie prowadziła najtrudniejsze rozmowy, w tym kończące współpracę z pracownikami. Wspierała i szkoliła także menadżerów w obszarze zarządzania konfliktami, zmianami, egzekwowania oraz prowadzenia rozmów rozstaniowych – z poszanowaniem pracownika i w zgodzie z wartościami firmowymi.

Posiada wieloletnie doświadczenie w roli mediatora, coacha, trenera i prelegenta. Wielokrotnie dzieliła się swoją ekspercką wiedzą w mediach. W ramach współpracy z 4GROW specjalizuje się w projektach doradczych dla kadry menedżerskiej, zarządów, działów HR; w szkoleniach m.in. z obszarów HR, zarządzania, komunikacji, inteligencji emocjonalnej, asertywności, wywierania wpływu i innych kompetencji tzw. „miękkich” w biznesie. Prowadzi dodatkowo warsztaty rozwojowe, sesje coachingu indywidualnego i zespołowego, mentoring, mediacje i konsultacje.

Więcej Mniej
Piotr Drozdowski psycholog biznesu 4GROW

Piotr Drozdowski

trener, konsultant, psycholog biznesu

Psycholog, dyplomowany Trener biznesu, Terapeuta-praktyk NLP, Master NLP, mówca motywacyjny, praktyk biznesu z doświadczeniem korporacyjnym w zarządzaniu zasobami ludzkimi, facylitator zespołów, rekruter.

Autor Projektu Niezatapialni (www.niezatapialni.blog), którego podstawowym celem i ideą jest dzielenie się najskuteczniejszymi strategiami zarządzania emocjami i motywacją, w szczególności w sytuacjach kryzysowych.

Ponad 16 lat doświadczenia w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń indywidualnych i grupowych. Trener trenerów, ekspert w dziedzinie edukacji dorosłych – prowadził szkolenia z teorii i praktyki efektywnego nauczania dla trenerów, nauczycieli oraz mentorów. Autor kilkudziesięciu szkoleń o tematyce sprzedażowej i HR.

Certyfikowany konsultant metodologii Insights Discovery oraz Ról Zespołowych Belbina.

Więcej Mniej

Szkolenia online - zapoznaj się ze specyfiką

Szkolenia online paragrafy

Rożne formuły szkoleń to wiele możliwości! 

Szkolenia stacjonarne, czyli realizowane w określonym miejscu i czasie – jeśli są prowadzone przez świetnego trenera, w kameralnej grupie, w komfortowej sali i z wyjątkowym cateringiem – dostarczają jedynych w swoim rodzaju wrażeń. 

Jednocześnie współczesna technologia pozwala na takie szkolenia, jakie jeszcze kilka lat temu wydawały się niemożliwe! Okazuje się, że możemy rozwijać siebie i swoich pracowników korzystając także ze zdalnych form nauki. Dzisiaj szkolenia online są już standardem nie tylko na największych międzynarodowych uczelniach ale także w ramach dostępnych dla każdego usług realizowanych przez nowoczesne firmy szkoleniowe. 

Szkolenia online, zamiennie nazywane czasem e-learning mogą być realizowane w bardzo wielu różnorodnych formach, m.in. jako webinar, podcast, videocast, wideo-konferencja, szkolenia online w czasie rzeczywistym (tzw. synchroniczne lub live online) oraz gotowe – do odtwarzania w dowolnym czasie (tzw. asynchroniczne), blended learning – połączenie różnorodnych form (zdalnych i stacjonarnych). Jakie korzyści możesz mieć dzięki najbardziej popularnym rodzajom szkoleń? 

Korzyści ze szkolenia webinaru: 

 • Bezpieczeństwo - jeśli zależy Ci na tym, by ograniczyć kontakt fizyczny z innymi ludźmi - np. z powodu zagrożenia epidemicznego lub z powodu Twojej chory.
 • Oszczędność czasu - webinarium czyli web + seminarium to krótka (zazwyczaj pomiędzy 30-90 min) forma wykładu wideo.
 • Komfort nauki w dowolnym miejscu - w webinarze możesz wziąć udział gdziekolwiek jesteś, wystarczy, że masz dostęp do internetu i tablet, smartfon lub laptop/komputer, nawet bez kamery i mikrofonu.
 • Anonimowość - interakcje z uczestnikami webinarium zazwyczaj są ograniczone do kontaktu poprzez czat, uczestnicy nie widzą siebie nawzajem.
 • Wiedza w pigułce - webinary docenisz jeśli wolisz dostawać wiedzę w mniejszych "pigułkach", a nie w kilkugodzinnych lub kilkudniowych szkoleniach.
 • Minimum Twojego zaangażowania - będzie to dla Ciebie korzyść, jeśli wolisz uczyć się poprzez obserwację, słuchanie, spokojne notowanie, bez konieczności angażowania się w dyskusje na forum, ćwiczenia grupowe czy wideo interakcje. Wszelkie wątpliwości, pytania, dodatkową wiedzę możesz uzyskać poprzez czat aktywny w czasie webinaru lub zaraz "po".

Korzyści ze szkolenia live online: 

 • Bezpieczeństwo – jeśli zależy Ci na tym, by ograniczyć kontakt fizyczny z innymi ludźmi - np. z powodu zagrożenia epidemicznego lub z powodu Twojej choroby.
 • Aktywność i zaangażowanie – jeśli cenisz warsztatową formę szkoleń stacjonarnych i szukasz szkolenia online najbardziej zbliżonego do stacjonarnego pod kątem angażowania Ciebie i Twoich interakcji z trenerem i/lub innymi uczestnikami.
 • Komfort bezpośredniej rozmowy w czasie rzeczywistym – jeśli ważny w procesie nauki jest dla Ciebie kontakt wzrokowy / słowny z trenerem i możliwość zadawania pytań, prowadzenia dyskusji „na żywo” mimo formuły zdalnej.
 • Wymiana wiedzy „na gorąco” – jeśli w Twoim szkoleniu bierze udział więcej osób i mimo udziału zdalnego, chcesz czerpać także z doświadczeń innych uczestników.
 • Komfort nauki (i korzystania z przerw w szkoleniu) w dowolnym miejscu przy jednoczesnym aktywnym udziale w szkoleniu, które realizowane jest w jasno określonym czasie.
 • Ekologia „osobista” – jeśli wartość stanowi dla Ciebie czas i pieniądze zaoszczędzone na braku konieczności dojazdu na miejsce szkolenia (ew. noclegów poza domem); jeśli zamiast dojeżdżać z innego miasta / miejscowości i spędzać kilka dni poza domem wolisz wieczory spędzić z rodziną; materiały szkoleniowe dostajesz tylko w wersji elektronicznej – środowisko też pewnie na tym zyska ?

Korzyści ze szkolenia online: 

 • Swoboda i niezależność od terminów: kupujesz dostęp do gotowych plików szkoleniowych – dzięki temu, sam(a) decydujesz kiedy korzystasz ze szkolenia, dostęp masz od razu.
 • Różnorodność form: od razu zyskujesz dostęp do zróżnicowanych materiałów edukacyjnych – m.in. mogą to być filmy z udziałem trenera, animacje, prezentacje, artykuły, quizy, techniki, narzędzia, ćwiczenia.
 • Komfort nauki w dowolnym miejscu, nawet bez kamery i mikrofonu.
 • Komfort nauki „solo” – jeśli wolisz uczyć się we własnym tempie, być sam(a) ze swoimi myślami i w oderwaniu od kontaktu z innymi ludźmi.
 • Anonimowość – jeśli chcesz informację o tym, że podnosisz swoje kompetencje w danym obszarze zachować tylko dla siebie.
 • Stały dostęp do wiedzy – możesz wiele razy powracać do kupionego raz szkolenia.

Korzyści ze szkolenia stacjonarnego: 

 • Komfort nauki w oderwaniu od innych zadań, dystraktorów – jeśli wiesz, że w Twoim otoczeniu trudno byłoby Ci uczyć się efektywnie (np. w domu lub miejscu pracy).
 • Pełen, nieograniczony kontakt z drugim człowiekiem - jeśli wiesz, że efektywniej uczysz się dzięki bezpośredniemu, fizycznemu kontaktowi z ludźmi (bez pośredników w postaci kamery / mikrofonu, ekranu komputera).
 • Emocje i interakcje „na wyciągnięcie ręki” – w bezpośrednim kontakcie podczas szkolenia stacjonarnego często powstaje wyjątkowa atmosfera, „flow”, energia i specyficzna dynamika interakcji.
 • Pełna swoboda komunikacji, przepływu wiedzy i doświadczeń – gdy cenisz sobie bezpośrednie, także nieformalne rozmowy z trenerem i innymi uczestnikami.
 • Różnorodność form nauki i możliwość fizycznego ruchu – jeśli ważne dla Ciebie jest, aby móc co jakiś czas uczestniczyć w zadaniach, ćwiczeniach wymagających zmiany miejsca, pozycji, formy interakcji, perspektywy fizycznej, angażujących jak najwięcej Twoich zmysłów.
 • Komfort warunków fizycznych – my dbamy o wszystko: masz dla siebie duży wygodny fotel, klimatyczną salę, drukowane materiały szkoleniowe, kameralną grupę, przerwy kawowe klasy premium (nie tylko ciastka ale też deska serów, bakalie, owoce, oczywiście napoje zimne i gorące, kawa z ekspresu), prywatne komfortowe toalety, świetny dojazd z centrum Warszawy.

 

Wybierz wariant szkolenia i zarezerwuj miejsce

Wariant szkolenia:
Zaproponuj termin szkolenia - czekamy na Twojego maila!

Cena Regular:
Do wyczerpania miejsc.
250 zł netto
Rodzaj szkolenia
Mój wybór to szkolenie:

Dane zgłaszającego

Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Wpisz stanowisko/rolę
Wpisz poprawny email małymi literami
Wpisz poprawny nr telefonu
Informacja o stanowisku pozwala trenerowi dostosowywać treści szkolenia do profilu zawodowego Uczestnika a E-mail oraz telefon kontaktowy umożliwiają nam zbadanie potrzeb Uczestnika i przekazanie szczegółów organizacyjnych nt. szkolenia (SMS).
Podaj dokładny adres do wysyłki w polu uwag poniżej.

Dane 1 uczestnika szkolenia

Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Wpisz stanowisko/rolę
Wpisz poprawny email małymi literami
Wpisz poprawny nr telefonu

Dane do faktury

Szkolenia prowadziliśmy dla:

Za co uwielbiają nasze szkolenia

Szkolenie profesjonalnie poprowadzone. Praca na ciekawych tematach podparta przykładami. Trener z dużą wiedzą i doświadczeniem, potrafiący jasno i rzeczową ja przekazać. Przyjazna atmosfera podczas szkolenia. Bardzo komfortowe miejsce. Trener pozwalał na wypowiedzenie się. Ogólnie duży plus.

Niewątpliwą zaletą szkolenia jest dostosowanie jego treści do potrzeb poszczególnych uczestników. Świetny kontakt prowadzącej z osobami biorącymi udział w szkoleniu. Całą wiedzę można od razu odnieść do praktyki i problemów, z którymi przyszliśmy.

Szkolenie bardzo praktyczne i przydatne dla każdego. Wiele rozwiązań zastosowanych w codziennym życiu, pogodzenia jakoś pracy i życia.

Szkolenie pomaga spojrzeć na pracę w inny sposób – mimo że z pewnych rzeczy zdawałam sobie sprawę, to nie wiedziałam co z tym zrobić. Wychodzę stąd z poczuciem, że mogę coś zmienić w swoim życiu.

 

 

 

Dostałem gotową instrukcję jak postępować w określonych sytuacjach. Najbardziej podobało mi się i szczególnie wartościowe były wszelkie zagadnienia związane z motywowaniem. Zaskakującym elementem szkolenia było zestawienie tego co i jak robiłem versus tego jak to robić powinienem. Relacja zbudowana przez trenera była przyjacielska ale nie przeszkodziło to we wskazaniu wad, korekcie błędnych zachowań podczas ćwiczeń instruktarzowych. Bardzo podobał mi się sposób prowadzenia szkolenia, ponieważ był otwarty i przejrzysty.

Świetne pomysły trenera na przekazanie wiedzy oraz zainteresowanie uczestników. Bardzo interesujące i przydatne szkolenie. Szczerze polecam.

Szkolenie w pozytywny sposób zmuszające do pełnego zaangażowania w zadania, dające poczucie, że jesteśmy w stanie wykorzystać elementy szkolenia w realnym świecie, zdarzeniach.

Profesjonalnie prowadzone szkolenie, rewelacyjne ćwiczenia. Indywidualne podejście do każdego z uczestników.

Lepiej poznałam siebie i obszary nad którymi muszę popracować. Trenerka w ciekawy sposób, odkryła przed nami techniki, które pozwolą samodoskonalić się i poradzić nawet w najbardziej stresującej sytuacji. W porównaniu do innych szkoleń, dopiero na tym byłam w stanie otworzyć się przed trenerką i innymi uczestnikami. Przyjazna atmosfera pozwoliła na przepracowanie nawet najtrudniejszych i niewygodnych przykładów. Za to bardzo serdecznie dziękuję.

Bardzo ciekawe szkolenie, profesjonalne podejście trenera. Sposób prowadzenia dostosowany do oczekiwań. Duża interakcja z uczestnikami.

Skontaktuj się z nami

Wpisz treść zapytania
Pola wymagane

A może wolisz zadzwonić lub wysłać maila?

Ania Łukasiewicz
koordynator ds. szkoleń

Kup voucher, skorzystaj ze szkolenia w dowolnym momencie!

 • Elastyczny i bezpieczny sposób wykorzystania Twojego budżetu szkoleniowego
 • Nie spieszysz się, korzystasz ze szkolenia kiedy chcesz
 • Twój budżet w przyszłym roku będzie bezpieczny
Dowiedz się więcej lub zadzwoń 531 314 431