Opinia po szkoleniu - Zarządzanie zespołem i motywowanie pracowników - Mateusz Stanuszek, Chief operating officer/ członek zarządu, Mobi People LTD Sp.z.o.o. odział w Polsce

Dzięki szkoleniu „Zrządzanie zespołem, przywództwo i motywowanie pracowników” poznałem konkretne metody motywacji pracowników oraz je przećwiczyłem, dzięki czemu będę mógł wdrożyć już w kolejny dzień po szkoleniu. Dodatkowym dużym plusem dla mnie była pomoc trenera w rzeczywistych sytuacjach z życia mojej firmy.

Opinia po szkoleniu - Zarządzanie zespołem i motywowanie pracowników - Mikołaj Linowski, Project Manager, Ericsson Sp. z o.o.

Zapisując się na szkolenie miękkie każdorazowo podejmujemy ryzyko – wiele szkoleń obecnych na rynku oferuje wątpliwą jakość lub niskie wartości praktyczne, które uczestnik jest w stanie ze szkolenia wynieść. Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że szkolenie w 4GROW było najlepszym miękkim szkoleniem w jakim miałem okazję brać udział.

 

Opinia po szkoleniu - Zarządzanie zespołem i motywowanie pracowników - Jakub Morzyński, Vice Prezes Zarządu, ORION.PL SP. Z O.O

Korzyścią ze szkolenia było otworzenie się na potrzeby pracownika jako forma ich motywowania. Najbardziej podobało mi się motywowanie poza finansowe. Trener o niezwykłej charyzmie, łatwo budujący relacje z uczestnikami. Styl prowadzenia szkolenia był bardzo ciekawy i niezwykle otwarty.

 

Opinia po szkoleniu - Zarządzanie zespołem i motywowanie pracowników - Natalia Nowacka, Senior Security Specialist, Vector Synergy Sp. z o.o.

Szkolenie jest bardzo praktyczne. Metoda ćwiczeń praktycznych skutkuje bardzo wysoka przyswajalnością i zrozumieniem przekazywanych treści. Nie ma tu miejsca na nudę czy sucha teorię, jest praktyka i warsztat. Trener otwarty na rozmowy, pytania i rozwiązywanie problemów. Miejsce szkolenia bardzo komfortowe, powodujące otwarcie się na siebie grupy i trenera.

Opinia po szkoleniu - Zarządzanie zespołem i motywowanie pracowników - Marcin Sołtysiak, Lider zespołu programistów, Adrenalina Consulting Sp. z o.o. Sp. k

Bardzo ciekawe szkolenie. Dzięki niemu poznałem podstawowe techniki motywowania pracowników. Co ważniejsze szkolenie pozwoliło mi uświadomić sobie jak ważne jest słuchanie potrzeb pracowników, aby wydobyć z nich efektywność oraz zapał do pracy.