Opinia ze szkolenia. Komunikacja interpersonalna - Marcelina Wójcikowska, Księgowa, Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

Szkolenie „Komunikacja interpersonalna” było dla mnie bardzo rozwojowe, zdałam sobie sprawę , że istnieje wiele technik komunikacji, których wcześniej  nie zauważałam. Jestem pewna, że moja komunikacja, zarówno w życiu prywatnym i zawodowym znacznie się polepszy . Trenerce Karolinie dziękuję za wiele cennych rad.

Opinia ze szkolenia. Komunikacja interpersonalna - Patrycja Bołdowicz, Event Executive, Creality Sp. z o.o.

Dowiedziałam się w jaki sposób wykorzystywać komunikację, by osiągnąć założone cele. Poznałam swoje mocne i słabe strony. Po dokonaniu analizy swojego stylu komunikowania się wiem w jaki sposób efektywnie osiągać cele. Ćwiczenia pozwoliły mi zwrócić uwagę na moje niedoskonałości i odnaleźć obszary do rozwoju. Atmosfera podczas szkolenia była miła i sprzyjająca do rozwoju.

Opinia ze szkolenia. Komunikacja interpersonalna - Natalia Kolasińska, Event Executive, Creality Sp. z o.o.

Dzięki szkoleniu mam świadomość własnych mocnych stron . Ciekawy nieszablonowy sposób prowadzenia zajęć z dużą interakcja i scenkami, które pozwoliły się sprawdzić w praktyce. Trener zbudował mocny autorytet a wiedza, która przekazywał była rzetelna i merytoryczna. Szczerze polecam szkolenie z komunikacji interpersonalnej.