4GROW Mateusz Dąbrowski 4GROW https://4grow.pl mailto:[email protected] 531314431 Mo-Fri 08:00-17:00 4GROW to butikowa, rodzinna firma szkoleniowa oferująca szkolenia najwyższej jakości z obszaru kompetencji miękkich, osobistych i menedżerskich 4grow.pl https://4grow.pl https://www.facebook.com/4GROW/ 4GROW
Panieńska 9 lok. 25 03-704 Warszawa
4GROW firma szkoleniowa szkolenia z kompetencji miękkich szkolenia menadżerskie

„Najważniejszą rzeczą w życiu jest określenie tego, co jest najważniejsze.” ~ K. Blanchard, M. O’Connor

Postaw wartości w centrum uwagi i zarządzaj swoim zespołem w najlepszy możliwy sposób – zarządzając poprzez wartości na 4 poziomach. Naucz się rozmawiać o wartościach z zespołem, motywować w oparciu o wartości oraz prowadzić wartościowe rozmowy rozwojowe.

Co zyskasz?

Większe zaangażowanie, lojalność, satysfakcję z pracy i tym samym wzrost efektywność realizacji celów biznesowych.

Sprawdź program 

Warsztat praktyczny z wystąpień publicznych

„Praktyka czyni mistrza”, a praktyka pod okiem mistrza? - uczyni z Ciebie mistrza dużo szybciej.

Dołącz do warsztatu praktycznego z wystąpień publicznych i przećwicz swoją prezentację. Zrób próbę generalną przed ważnym wystąpieniem w pracy (przed zespołem, zarządem, klientem) lub konferencją, szkoleniem, które będziesz prowadzić.

Otrzymasz cenny feedback i potężną dawkę inspiracji!

ZAREZERWUJ

 

 

Marzysz o efektywnym zespole? - zbuduj solidne fundamenty współpracy! Są momenty w życiu każdego zespołu, w których nawet świetny lider chce skorzystać ze wsparcia doświadczonego trenera i coacha. Gdy zewnętrzny ekspert zarządza procesem w czasie warsztatu zespołowego, lider może przyjąć komfortową rolę uczestnika wspólnie ze swoim zespołem. Przekonaj się, jak możemy wzmocnić Ciebie i Twój zespół w drodze na szczyt!

Sprawdź program lub ZAREZERWUJ

Zespół to żywy organizm – tworzący go ludzie zmieniają się, w relacjach pomiędzy nimi zachodzą stale zmieniające się i różnorodne procesy, zespół jako całość także przechodzi przez różne okresy swojego rozwoju. Nie wszystkie jednak fazy „życia” zespołu są efektywne pod kątem osiągania jego celów zespołowych i biznesowych. W jakiej fazie rozwoju jest Twój zespół? Czego potrzebuje, aby wzmocnić swoją efektywność? Z nami i wspólnie ze swoim zespołem, znajdziesz odpowiedzi na te pytania. Już dziś zadbaj o to, by w Twoim zespole na stałe gościło zaufanie, otwartość, zaangażowanie, odpowiedzialność i nastawienie na wspólne cele.

Zespół działa jak samonapędzający się mechanizm, kiedy nie traci swojej energii na poszukiwanie odpowiedzi na pytania: co wolno i czego  nie wolno; co wypada i czego nie wypada; co można i czego nie można; co jest mile widziane przez lidera i innych członków zespołu a co może być „ryzykowne” dla dobrej atmosfery; jakie działania będą zgodne z czyjąś rolą a jakie mogą być odebrane jako wkraczanie w „nie swój” obszar; jakie zachowania są pożądane a jakie nie - w nietypowych sytuacjach nieuwzględnionych w opisach stanowisk; w jaki sposób operacyjne zadania zespołu są powiązane z celami organizacji, czy w ogóle zespół ma jakiś wspólny cel ….

Jeśli ludzie w Twoim zespole zadają sobie niektóre z tych pytań lub nie mieliście jeszcze okazji ustalić wspólnie jasnego podziału ról, upewnić się co do spójnego rozumienia Waszych celów zespołowych, zweryfikować zasad, jakimi chcecie się kierować, określić wspólnej wizji zespołu w przyszłości oraz wartości, do których chcecie się odnosić na co dzień - to ten warsztat może być dla Was!

Efektywny przywódca to dobry psycholog – potrafi pozytywnie wykorzystać psychikę własną i swoich podwładnych do tego, aby wspólnie osiągać cele biznesowe. Zgłębiając psychologię osobowości, odkryjesz jej moc w zarządzaniu zespołem – w komunikacji z podwładnymi, w budowaniu ich współpracy i motywacji. Poznając blaski i cienie własnej osobowości, zyskasz szansę na świadome jej kształtowanie i zarządzenie własnym stylem przywódczym.

Zespół to grupa ludzi, którzy mają wspólny cel i wzajemne powiązania. Czy Twój zespół osiągnął już taką efektywność w procesie swojego rozwoju, że jego członkowie wspólnie osiągają więcej, niż gdyby działali osobno? Czy Twój zespół w możliwie najlepszy sposób wykorzystuje swoją różnorodność i nie traci energii na niepotrzebne trudności wynikające z tych różnic? Czy Twój zespół mimo różnic potrafi „grać do jednej bramki”? Czy ludzie w Twoim zespole potrafią konstruktywnie rozmawiać ze sobą mimo różnych osobowości i różnych stylów komunikacji? Być może  Twojemu zespołowi przyda się „turbodoładowanie” w tych obszarach? Zapraszamy cały Twój zespół do udziału w warsztacie, który pomoże Wam „poznać się na nowo” oraz wykorzystać potęgę osobowości do zbudowania dobrej komunikacji i synergii!