Opinie

W komfortowych warunkach można zmierzyć się ze swoimi niedoskonałościami, poznać ich przyczynę i nauczyć się sobie z nimi radzić.

Szkolenie pozwoliło mi znaleźć odpowiedzi na pytania, z którymi przyszłam. Wychodzą stąd mądrzejsza i świadoma. Dziękuję za ten czas!

Trening bardzo wartościowy i godny polecenia. Pokazuje praktyczne zastosowanie technik w codziennym życiu.

Nie bój się zmienić siebie. To nie jest trudne. 4GROW nauczyło mnie samych przydatnych rzeczy, które przydały mi się w życiu prywatnym i służbowym.

Bardzo wartościowe jest odniesienie się Karoliny do naszych emocji lub zachowań jako do stanów wynikających z naszego wartościowania siebie. To szkolenie to nie tylko techniki – to głębsze zastanowienie się nad potrzebami własnymi i innych.

Bardzo polecam. Dwa dni efektywnie spędzonego czasu, który pozwoli na lepszą organizację mojej pracy i oczekuję - zaoszczędzi mój czas. Zajęcia prowadzone w sposób ciekawy, w dobrym tempie, ze zwróceniem uwagi na najistotniejsze elementy, dostosowane do naszych potrzeb i oczekiwań.

Szkolenie było przygotowane bardzo profesjonalnie. Po raz kolejny pełen podziw dla firmy 4GROW. Po szkoleniu można wynieść techniki proste i przydatne w codziennych sytuacjach.

Na szkoleniu przedstawione zostały techniki, które na pewno wykorzystam zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Uświadomiłam sobie błędy jakie popełniałam do tej pory w relacjach z innymi ludźmi. Otrzymałam odpowiedzi gotowe do zastosowania w życiu. Polecam.

Już kilka razy brałam udział w szkoleniach o asertywności, ale to szkolenie było dla mnie przełomowe! Duża dawka świeżych informacji i instrukcji. Trener to profesjonalista. Ma świetny kontakt z grupą i bardzo aktywnie poprowadził zajęcia, przez co nie było nudno. Mimo ograniczonego czasu, nie zabrakło również ćwiczeń w grupkach. I to się chwali :)

Człowiek dorosły uczy się poprzez wychodzenie ze strefy komfortu, co trenerowi udało się bardzo dobrze. Ja wychodzę ze szkolenia z asertywności z prawdziwą wiedzą o sobie i technikach od razu. Jestem zmotywowany do wdrażania wiedzy. Chcę, co oznacza, że szkolenie przyniosło efekty. Bardzo motywuje mnie również to, że mogę zwrócić się do trenera z wszelkimi pytaniami, co jest ogromną korzyścią, gdyż temat jest bardzo trudny.

Szkolenie z asertywności zostało przeprowadzone w sposób niekonwencjonalny z niestandardowym podejściem do uczestników. Techniki szkolenia były w pełni dobrane do efektu, jaki miało ono osiągnąć . To szkolenie zostanie w mojej pamięci i pomoże zarówno w doskonaleniu życia zawodowego jak i prywatnego.

Na Szkolenie z asertywności szłam z przekonaniem, że ciężko jest wypracować w sobie asertywne zachowanie z dnia na dzień. Jak się okazało te 2 dni dały mi solidną podstawę do zgłębienia tematu asertywność i już pierwszego dnia zaczęłam zwracać uwagę na to, co i w jaki sposób wypowiadam. Dużo pracy przede mną, ale wiem już, że asertywność jest w zasięgu ręki. Otrzymałam pomocne materiały, a nastawienie prowadzącego zmotywowało mnie do działania.

Szkolenie z asertywności - kolejne bardzo dobre szkolenie w 4GROW. Teoria jak zwykle jest tylko tłem. Tradycyjnie bardzo dużo ćwiczeń, które w praktyce pozwalają przetestować zdobywane umiejętności. Trenerka stawia przed uczestnikami wyzwania, które często powodują wyjście ze strefy komfortu. Jest to trudne ale wykonalne zadanie, dzięki temu sprawia tym większą satysfakcję.

Szkolenie z asertywności było dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Zamiast uczyć się sztywnych reguł asertywności, trener podszedł do zagadnienia od podstaw, czyli psychiki. Pracował z każdym indywidualnie, wskazując każdemu pole do poprawy. Na tak ciekawym „miękkim” szkoleniu jeszcze nie byłem.

Najbardziej zaskakującym elementem szkolenia z asertywności jest jego forma. W bardzo krótkim czasie zostaliśmy „wplątani” w scenki, które tu i teraz kazały nam praktykować , potykać się i podnosić dzięki pomocy trenera. Niesamowite ale wierzę, że uda mi się nauczyć asertywności.

Szkolenie z asertywności przerosło moje oczekiwania. Sposób jego prowadzenia i podejście do uczestników bardzo indywidualne i pozytywne.

Szkolenie z asertywności daje nie tylko suchą wiedzę, a przede wszystkim uczy i trenuje umiejętności pomocne w egzekwowaniu, asertywności i konstruktywnej krytyce. Szczególnie wartościowe było ćwiczenie umiejętności i nauka na podstawie popełnianych błędów. Świetna, ciepła i bezpośrednia relacja trenera z uczestnikami oraz styl prowadzenia szkolenia pozwalały wynieść z niego jak najwięcej. Podsumowując - bardzo profesjonalne i wyczerpujące szkolenie.

Niezwykle ciekawe, niesztampowe, pobudzające do wielu refleksji szkolenie z asertywności. Z żadnego innego szkolenia nie wyniosłam tylu przydatnych treści odnoszących się do różnych dziedzin życia. Bardzo profesjonalne prowadzenie, znakomita atmosfera przy jednoczesnym podbudowaniu uczestników do pracy i twórczego myślenia. Polecam każdemu bez względu na wiek i zawód.

Świetne szkolenie, odkrywa słabości, nad którymi można pracować. Szkolenie z asertywności pokazało wady mojego zachowania i jak je poprawić. Podczas szkolenia trener zbudował pozytywne relacje z uczestnikami. Świetne zaplanowanie szkolenia.

Szkolenie z asertywności na pewno otwiera drogę do efektywniejszej komunikacji. Dzięki niemu nauczyłam się, jak przedstawiać swoje oczekiwania i w jaki sposób osiągać cele. Symulowane scenki z życia codziennego pozwoliły przećwiczyć techniki pomocne do osiągania swoich założeń – czyli zachowań asertywnych.
Świetny trener, który w sposób jasny przedstawia ważne aspekty, to na co należy zwrócić uwagę, a czego unikać. Wplatanie spontanicznych scenek zmuszało do działania, a przez taki element zaskoczenia najlepiej się uczyć. Dziękuję!