Zarządzanie czasem w pigułce - Szkolenie z zarządzania czasem

Wyobraź sobie, że realizujesz ogromną listę swoich zadań na czas, a nawet z wyprzedzeniem i w dodatku efektywnie, a bycie w pracy Cię cieszy, ponieważ... masz czas na życie prywatne! Miła wizja prawda? Takie właśnie są efekty dobrego zarządzania czasem!

Jak to możliwe? My to robimy tak: sprawdzasz podczas szkolenia swój poziom efektywności, potem dostajesz techniki zarządzania czasem stosowanych przez nas samych i największych ludzi biznesu, ćwiczysz, stosujesz je i jeszcze raz sprawdzasz swój poziom efektywności. I kiedy porównując wyniki widzisz, ile milionów godzin i złotych traciłeś do tej pory, chcesz zmienić swoje nawyki już na zawsze.

Prawdopodobnie dlatego jest to...  najlepiej oceniane Szkolenie z Zarządzania czasem.

Tak, śmiała teza. I mamy na nią dowody - spójrz niżej!

Za co uwielbiają nasze szkolenia

Sposób prowadzenia szkolenia przez trenera by l bardzo pomysłowy, motywował do działania i przyszłego rozwoju. Będę polecać to szkolenie i miejsce innym.

Ponieważ planowanie to „pot życia” szkolenie przydało się w 100%, aby usprawnić metody planowania zadań służbowych. Korzystne są elementy wprowadzone na żywych przykładach, które pozwolą postawić realistyczne cele oraz doprowadzą do realizacji ich.
Trener bardzo profesjonalnie podchodzi do uczestników, interesując się dokładnie problemami uczestników. 

Świetne pomysły trenera na przekazanie wiedzy oraz zainteresowanie uczestników. Bardzo interesujące i przydatne szkolenie. Szczerze polecam.

Uporządkowanie wiedzy, z naciskiem na wykorzystanie jej w praktyce. Przemiła atmosfera tworzona przez ludzi i miejsce. Sposób prowadzenia zajęć dostosowane do potrzeb (optymalne tempo, atrakcyjność, wzbudzanie ciekawości, podnoszenie energii). Materiały szkoleniowe atrakcyjne, interaktywne.

Szkolenie zorganizowane w bardzo przystępny sposób dla uczestników. Bardzo duże zaangażowanie trenera w prowadzenie zajęć tak by szkolenie było ciekawe i zachęcało do aktywnego uczestnictwa. Tematy poruszane na szkoleniu adekwatne do tytułu zajęć.

Szkolenie bardzo wartościowe. Dzięki wiedzy przekazywanej podczas szkolenia, będę na pewno mogła bardziej zorganizować sobie czas pracy bez dodatkowych godzin. Trener szkolenia to osoba bardzo otwarta, posiadająca umiejętności przekazywania wiedzy jak i wyłapywania rzeczy najistotniejszych z czym mamy problem. Polecam!

Bardzo ciekawe szkolenie. Przystępnie przekazana wiedza merytoryczna, ciekawe ćwiczenia. Miła atmosfera, komfortowe warunki lokalowe. Szkolenie godne polecenia.

Szkolenie bardzo efektywne. Pozwala uświadomić sobie błędy, które popełniałam w związku z zarządzaniem czasem i pokazuje konkretne techniki, które pozwolą poprawić zarządzanie czasem.

Szkolenie udowodniło mi, że w życiu zawodowym i osobistym robimy rzeczy, których nie potrafimy nazwać, a także zrobić coś znaczy móc to zrobić, chcieć to zrobić a nie musieć. Nie wszystko jest trudne tak jak nam się wydaje.

Bardzo przyjazna atmosfera, tematyka rozwijana zgodnie z sugestiami uczestników. Na pewno zastosuje w swoim codziennym życiu zawodowym i prywatnym kilka pomysłów.

To szkolenie jest dla Ciebie jeśli…

 • Ciężko pracujesz, starasz się, zostajesz po godzinach, ale nie udaje Ci się zrealizować wszystkich spraw z listy „to do” przed deadline’m? Myślisz „coś jest nie tak”, „czas za szybko ucieka”, „doba powinna być dłuższa”…

 • Zależy Ci na efektywnej realizacji zadań w 8 godzin, nie chcesz zostawać w nadgodzinach lub zabierać pracę do domu.

 • Cały dzień zajmujesz się różnymi sprawami, biegasz ze spotkania na spotkania, odpisujesz na maile, odbierasz telefony, odpowiadasz na pytania, nie masz nawet chwili by coś zjeść, a o 17:00 dochodzisz do wniosku, że nic nie zrobiłeś…Masz poczucie, że czas przecieka Ci przez palce…

 • Siadasz do pracy nad ważnym projektem, dzwoni telefon, szef prosi o przygotowanie dodatkowego raportu, koleżanka z zespołu pisze na komunikatorze z prośbę o pomoc przy tworzeniu zestawienie dla działu marketingu, masz kilkadziesiąt nieprzeczytanych maili, a przy Twoim biurku stoi stażystka i już wiesz, że na pewno ma jakieś pytania, dotyczące zleconego zadania… - nie wiesz w co ręce włożyć… od czego zacząć…

 • Przed Tobą duży projekt? Cel „gigant”? Nie wiesz, jak ruszyć z miejsca, od czego zacząć…

 • Masz pomysł, wiesz, czego chcesz, wyznaczyłeś cel i po tygodniu łapiesz się na tym, że jesteś w tym samym miejscu…

 

Wiemy, jak wyjść z tego kołowrotka…

Bo kiedyś sami byliśmy w takim miejscu. Nawał pracy, presja czasu, wysokie oczekiwania, chęć wykazania się. To nam nie służyło i nie służy również Tobie. Stopniowo wprowadzaliśmy zmiany, wprowadziliśmy zasady i reguły, które uporządkowały chaos. Dziś ze spokojem siadamy rano do pracy – wiemy, za co się zabrać, mamy określone priorytety i plan, realizujemy zdania w terminie. I mamy ogromną satysfakcję z pracy i osiąganych celów.

To, co nam się sprawdza, to co wykorzystujemy we własnym życiu chcemy przekazać Tobie! By Tobie też służyło!

Jak zadbamy o Twoje potrzeby?

efektywność Szkolenia

Trener zapyta o Twoje potrzeby i zaproponuje optymalny
program GRATIS

Możesz porozmawiać z trenerem już dziś o swoich problemach i potrzebach i upewnić się, że zostaną spełnione. A zostaną spełnione, nawet jeśli wykraczają poza formułę szkolenia, bo tylko u nas "program" znaczy coś więcej niż samo szkolenie:

efektywne zarządzanie czasem szkolenia

Trener zaopiekuje się Tobą na EKSTRA treningu
indywidualnym GRATIS

Gdy będziesz chciał zająć się wyzwaniem wykraczającym poza program szkolenia, ale związanym z jego tematem, lub przygotować się do ważnej i trudnej sytuacji, przećwiczyć i upewnić się, że optymalnie zastosujesz poznane techniki – masz 90 minut sam na sam z trenerem, w ciągu roku od szkolenia. Poza tym:

szkolenia z zarządzania czasem

Trener wspiera Cię telefonicznie bez limitu godzin GRATIS

Bo przecież po szkoleniu zaczynamy widzieć więcej, więc powstają kolejne pytania. No i pomocna dłoń przydaje się, by połączyć z Twoim życiem ogrom wiedzy i technik wyniesionych z naszego szkolenia. Dodatkowo:

zarządzanie sobą w czasie Szkolenia

Przez rok trener przesyła Ci dodatkowe materiały GRATIS

Żebyś cały czas utrzymywał wysokie zaangażowanie i rozpęd w doskonaleniu się. Będziemy inspirować Cię studiami przypadku, quizami, artykułami i złotymi myślami ze szkolenia. I to jeszcze nie koniec, bo:

Szkolenie z zarządzania czasem

Twoje szkolenie odbędzie się na 100% GRATIS

Bo my nie odwołujemy szkoleń. Jeśli termin szkolenia nie jest jeszcze gwarantowany, wystarczy że zapiszesz się a my potwierdzimy zapis, by termin został automatycznie objęty gwarancją.

Szkolenia prowadziliśmy dla:

Nasza jakość - Twój komfort

TO JEST HIT
8 godzin efektywnej pracy w wygodnym fotelu
i max 10 osób w grupie
 

Trenerzy prowadzący szkolenie z zarządzania czasem

Jeśli masz preferencje co do trenera – skontaktuj się z nami i wskaż wybranego trenera, a podamy Ci termin, w którym prowadzi szkolenie.

 

 

Karolina Prusińska - psycholog biznesu Warszawa

Karolina Prusińska

trener, coach, konsultant, psycholog biznesu

Na szkoleniach uczy narzędzi i technik, które z powodzeniem wykorzystuje w zarządzaniu swoim czasem. Główny nacisk kładzie na praktykę i dopasowanie metod do specyfiki pracy uczestników.

Jako coach wspiera klientów w realizacji ich celów, zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym. Wcześniej, pracując jako trener wewnętrzny w międzynarodowej korporacji, tworzyła i wdrażała projekty rozwojowe oraz szkoleniowe z zakresu efektywności osobistej, obejmujące pracowników na różnych szczeblach organizacyjnych i w różnych obszarach. Opracowała i wdrożyła cykl szkoleń dla menedżerów, wspierający efektywność działania w sytuacji dużych zmian organizacyjnych, zawierający elementy komunikacji w sytuacji zmiany, współpracy z zespołem i prowadzenia efektywnych spotkań. Osiągała wyznaczane cele i realizowała szkolenia na najwyższym poziomie. Jej szkolenia spotykały się z wysokimi ocenami uczestników i wpływały znacząco na poprawę efektywności jednostek oraz zespołów.

Sabina Dąbrowska-Olbryś psycholog biznesu Warszawa

Sabina Dąbrowska-Olbryś

menedżer ds. rozwoju biznesu, trener, coach ICC, psycholog biznesu

Menedżer z ponad 15-letnim doświadczeniem w obszarze Human Resources. Psycholog, trener, mediator i coach certyfikowany przez International Coaching Community. Posiada bogate doświadczenie zarówno w obszarze zarządzania zespołami, jak i projektami. Ekspert z obszaru pozyskiwania talentów, rekrutacji, rozwoju pracowników oraz zarządzania efektywnością organizacyjną i zespołową.

Monika-Dąbrowska psycholog biznesu Warszawa

Monika Dąbrowska

trener, partner zarządzający, konsultant

Menedżer z 18 letnim doświadczeniem w biznesie, certyfikowany trener, akredytowany konsultant Insights Discovery, superwizor trenerów 4GROW, twórca gier i narzędzi szkoleniowych.
Przez wiele lat zarządzała komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną, również z poziomu Europy w korporacji finansowej. Zarządzała projektami i wdrażała zmiany w organizacji, dbając o ich efektywność biznesową.
Jest Partnerem zarządzającym w 4GROW, odpowiada za superwizje trenerskie oraz obszar marketingu i HR. Lubi testować różne narzędzia do zarządzania sobą w czasie tak, aby optymalizować swoją skuteczność i procesy w firmie.
Jako akredytowany konsultant Insights Discovery oraz praktyk neurolingwistycznego programowania wspiera skuteczność osobistą oraz budowanie efektywnej komunikacji i współpracy w zespole, wykorzystując potencjał różnorodności stylów funkcjonowania człowieka.

Programy szkoleń z zarządzania czasem 

Oprócz tytułowego 1-dniowego szkolenia, którego program prezentujemy poniżej w pierwszej zakładce, możesz także wybrać alternatywne szkolenie 2-dniowe (druga zakładka).

Zapoznaj się z programem szkoleń i wybierz to, które najlepiej zrealizuje Twoje cele!

Program jednodniowego szkolenia z zarządzania czasem 

Cele – fundament efektywności

 • Czym jest efektywność i co jest jej fundamentem?
 • Obalamy mity dotyczące zarządzania czasem
 • Dlaczego nie masz czasu? – błędy w zarządzaniu czasem
 • Jak i po co wyznaczać cele, korzystając z metody SMART-UP?
 • Jak to się dzieje, że pewne cele realizujemy, a inne nie?
 • Technika salami  - jak zarządzać celami długoterminowymi?
 • Wyznaczanie kryteriów sukcesu – jak kontrolować realizację działań i rozliczać się z efektywności?
 • Twoje cele – praca nad Twoimi celami

Priorytetyzacja celów i zadań – fundament wydajności

 • Zasadą Pareto – jak posługiwać się nią, by na koniec dnia mieć zrealizowane kluczowe zadania i poczucie satysfakcji z dobrze wykorzystanego czasu.
 • Analiza ABC - czym zająć się w pierwszej kolejności.
 • Matryca Eisenhowera – jakie działania podjąć w zależności od priorytetu
 • Jak szybko ocenić „wpadające” Ci zadanie i nadać odpowiedni priorytet?
 • Twoja lista „NotToDo” – z czego warto zrezygnować?
 

Zasady planowania i efektywnego działania

 • Fotografia dnia - analiza Twojego stylu działania i aktywności w ciągu dnia
 • Jak przejść od wizji do pierwszego kroku? – poznasz technikę planowania od końca i dowiesz się jak stosować filozofię małych kroków (Kaizen) w pracy i w życiu.   
 • Jak  stosować zasady planowania, by osiągnąć zamierzone efekty:
  • 60/40,
  • prawo Parkinsona,
  • metoda ALPEN,
 • Jak zaplanować dzień, korzystając ze schematu I Beam?
 • Jak planować uwzględniając krzywą zakłóceń dnia?
 • Zasada pierwszej godziny – jak ją stosować?
 • Jak dopasować swój dzień pracy do własnego rytmu wydajności – nauczysz się zarządzać zadaniami, uwzględniając swój poziom energii.

MS Outlook – jak wykorzystać jego możliwości w pełni

Koniec z listami na kartkach, zapominaniem i chaosem…

 • Zasady zarządzania pocztą, wykonywania i planowania zadań.
 • Jak zarządzać czasem w pracy poprzez priorytety, kategorie i monity.
 • Prosty sposób na Matrycę Eisenhowera w Outlooku.

  

Zapisz się na szkolenie!

 

Program dwudniowego szkolenia z zarządzania czasem

1. Priorytetyzacja – zwiększamy Twoją rentowność

 • Zasada Pareto
  – czyli jak zarządzać czasem, żeby mieć 4x większy zysk z działań,
 • Jak rangować ważność
  – czyli po czym poznać, co jest ważniejsze,
 • Matryca Eisenhowera
  – jakie działania podjąć w zależności od priorytetu,
 • Analiza ABC
  – analizujemy co jest ważniejsze,
 • Delegowanie
  – jak delegować zadania w oparciu o priorytety, by pomnażać zyski a nie poprawiać błędy.

SUPER DOŚWIADCZENIE - weźmiesz udział w zadaniu, w którym uczestnicy priorytetyzujący zgodnie z naszymi technikami oszczędzają biznes wart 2 mln zł w porównaniu do tych, którzy nie stosując technik - tracą ów biznes! To doświadczenie pokaże Ci jak niewielkim wysiłkiem można zyskać miliony... lub stracić. Klucz do sukcesu - dostaniesz na szkoleniu!

 

2. Planowanie - zaoszczędzamy Twój czas

 • Rytm wydajności dziennej
  – szybsze wykonanie zadania,
 • Krzywa zakłóceń dnia
  – wyższa jakość wykonania zadania,
 • Jak planować strategicznie
  – planowanie dzienne, tygodniowe, planowanie dużych projektów ,
 • Zasada 60/40
  – jak planować, żeby skończyć zadanie przed czasem,
 • Prawo Parkinsona
  – jak nie stracić czasu na robieniu fajnych i miłych rzeczy,
 • Metoda ALPEN
  – jak planowanie i priorytetyzowanie zamienić w nawyk myślowy.

SUPER DOŚWIADCZENIE - w trakcie ćwiczeń zobaczysz jak zastosowanie naszych technik planowania sprawia, że wydajność czasowa uczestników wzrasta od 20% do nawet 60%! Możesz już zacząć liczyć wymierne korzyści z naszego szkolenia!

3. Koncentracja - zwiększamy Twoją wydajność

 • Koncentracja
  – na czym polega jej mechanika i jak ją zwiększać,
 • Efekt piły
  – jak zaoszczędzić 20% czasu na koncentrowaniu się,
 • Pożeracze czasu
  – czym są i jak je eliminować,
 • Rozpraszacze i zapychacze uwag
  – psychologia procesu uwagi w zarządzaniu czasem pracy,
 • Zasada 2 minut
  – jak sprawnie poradzić sobie z chaosem drobnych zadań,
 • Siła nawyków
  – jak zmienić niekorzystne nawyki na nowe, sprzyjające efektywnemu działaniu.

4. Automotywacja – zrealizujesz swoje postanowienia

 • Automotywacja
  – czym jest i co na nią wpływa,
 • Energia witalna i moc do działania
  – jak je zwiększać,
 • Jak się automotywować
  – praca na poziomach funkcjonowania psychicznego 4GROW™ (m.in. na indywidualnych wartościach, przekonaniach i potrzebach).

5. Sukcesy - wyznaczamy cele, które pokochasz!

 • Cel, efekt i efektywność
  – czym są i co jest ich fundamentem.
 • SMART-UP
  – zwiększamy Twoją kontrolę i sprawczość.
 • Technika Salami
  – zwiększamy zasięg Twoich celów na długoterminowy horyzont.
 • Kryteria sukcesu i rozliczanie się z efektywności
  – wzmacniamy motywację do zarządzania sobą poprzez cele.
 • Proaktywność
  – wspieramy ją odpowiednią neurolingwistyką.

6. Aplikacje i programy - uwalniamy Twoją pamięć i uwagę

 • MS Outlook – jak wykorzystać jego możliwości w pełni
  • Zasady zarządzania pocztą, wykonywania i planowania zadań.
  • Zarządzanie czasem w pracy poprzez priorytety, kategorie i monity.
  • Prosty sposób na Matrycę Eisenhowera w Outlooku.
 • Aplikacje na telefon, wspierające zarządzanie Twoim czasem
  • Koniec z listami na kartkach, zapominaniem i chaosem – najlepsze aplikacje do tworzenia list zadań i planowania.
  • Notatki, pomysły, materiały „na później” – gdzie je gromadzić, przechowywać i gdy są potrzebne – szybko odszukać.
  • Aplikacje wspierające tworzenie nawyków – co warto zainstalować na swoim smartfonie.

7. Planujemy proces Twojej zmiany

 • Wskazówki od trenera.
 • C5 - technika coachingowa.
 • Karta wdrożeniowa.

Znasz superefektywne osoby?
Dołącz do ich grona!

Zdobądź nowe umiejętności!

Wybierz termin i zapisz się

Najbliższe terminy:

Termin szkolenia
Miejsce szkolenia: Warszawa, ul. Panieńska 9 lok. 25, 4piętro  Zobacz na mapie

 

rabat 20% dla 2 i każdej kolejnej osoby

Dane firmy

Oni już skorzystali z naszego szkolenia – jakie mają wrażenia?

Wynoszę ze szkolenia: Zarządzanie czasem nowe narzędzia do pracy, wynoszę umiejętność radzenia sobie z rutyną i rozwój automotywacji, nowe aplikacje do zarządzania czasem. Podoba mi się styl i sposób prowadzenia szkolenia.

Przedstawione zostało szerokie spektrum metod i technik, które pozwolą na efektywne zarządzanie czasem. Szkolenie warte polecenia. Z pewnością każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Trener zbudował atmosferę, w której można było poczuć się swobodnie, jednocześnie dzieląc się z uczestnikami swoim doświadczeniem.

Metodologia szkolenia z zarządzania czasem

Stosujemy najefektywniejsze rozwiązania w dziedzinie psychologii procesu nauczania.

Szkolenie z zarządzania czasem projektujemy zgodnie z naszym autorskim modelem uczenia się (opracowanym na bazie badań Kurta Lewina i Davida Kolba), na który składają się etapy:

 1. Postawienie Uczestnika w sytuacji wymagającej uruchomienia kompetencji zarządzania czasemCykl 4GROW na bazie Cyklu Kolba i Kurta Lewina
 2. Analiza i wyciągnięcie wniosków rozwojowych z sytuacji, zdefiniowanie potrzeb i motywatorów Uczestnika do rozwoju w obszarze zarządzania czasem
 3. Przekazywanie technik oraz prowokowanie do tworzenia technik zarządzania czasem
 4. Wsparcie Uczestnika w zaadaptowaniu techniki lub narzędzia zarządzania czasem do sytuacji, z jakimi spotyka się w życiu
 5. Przećwiczenie z Uczestnikiem techniki lub narzędzia zarządzania czasem w realnej sytuacji lub eksperymentalnej (gorące krzesło, scenki, odgrywanie ról)
 6. Wsparcie Uczestnika w wyciągnięciu wniosków z doświadczenia oraz korygowaniu technik lub narzędzi zarządzania czasem

Stosujemy w minimum 75% czasu szkolenia formę warsztatową i treningową.

Formy te pozwalają nam docierać do jednego z najgłębszych poziomów funkcjonowania psychicznego człowieka, blokującego zmianę: przekonań. Im zmiana dokonuje się na głębszym poziomie, tym silniej pociąga za sobą zmiany na płytszych poziomach – szczególnie na poziomie wiedzy, umiejętności i zachowań. Ponieważ poziom przekonań jest najgłębszym poziomem, na jaki możemy wpływać szkoleniem, najsilniej warunkujemy rozwój kompetencji w obszarze zarzadzania czasem. Im bardziej rozwinięta kompetencja, tym efektywniej wpływamy na środowisko, czyli dbamy o własny komfort i skuteczną realizację celów.

Trener korzysta z różnorodnych metod warsztatowo-treningowych:Poziomy Diltsa zmodyfikowane 4GROW

 • Gorące krzesło
 • Odgrywanie ról i scenek
 • Dyskusja moderowana
 • Instruktaż
 • Przykłady audio i video
 • Ćwiczenia indywidualne, w grupach
 • Trening ze stop-klatką na feedback
Najbliższy termin: 1 marca 2019
Zapisz się