Nie trać budżetu 2019! Wybierz Voucher Szkoleniowy i zabezpiecz środki

Voucher na szkolenia biznesowe 4GROW

 

Voucher szkoleniowy 4GROW to idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeśli jesteś HR-owcem lub menedżerem, który dotąd nie wykorzystał budżetu szkoleniowego, a jak wiadomo, jeśli nie zrobisz tego do końca roku – w 2020 będzie go mniej!

Na pewno planujesz na przyszły rok szkolenia, które mają rozwinąć kompetencje Twojego zespołu. A może jesteś HR Biznes Partnerem lub specjalistą, który odpowiada za rozwój umiejętności wszystkich pracowników: od menedżera po asystenta? Rok się kończy, a Ty nie wykorzystałeś budżetu?

 

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Voucher szkoleniowy 4GROW kupujesz teraz i wykorzystujesz w dowolnym momencie. W naszej ofercie z pewnością znajdziesz szkolenia, które będą odpowiedzią na potrzeby rozwojowe w Twojej firmie.

Jeśli nie wiesz, na jakie szkolenie się zdecydować – zadzwoń lub napisz, a nasz doradca wybierze dla Ciebie szkolenia, dopasowane do Twoich potrzeb.
Masz na to dużo czasu, ponieważ środki z vouchera możesz wykorzystać w dogodnym dla Ciebie czasie.

 

Zadzwoń i zamów!

Jak działa Voucher 4GROW?

Zostają Ci pieniądze i kupujesz za nie Voucher, który możesz wymieniać na szkolenia, coaching lub konsulting w dogodnym dla siebie momencie - nie spieszysz się, więc wydajesz pieniądze przemyślanie, rozsądnie bez obaw, że Twój budżet w przyszłym roku zostanie pomniejszony o niewykorzystaną kwotę.

A jeśli nie wykorzystam środków?

Jeżeli nie wykorzystasz Vouchera, po prostu zwracamy pieniądze w pełnej kwocie na konto płatnika (fakturą korygującą).

Jak wykorzystać wydane środki?

W dogodnym dla siebie momencie wybierasz dowolne szkolenie na 2020 rok z naszego kalendarza szkoleń. Lub zamawiasz inną usługę (coaching, konsulting).

Jaki tytuł ma faktura?

Możemy dopasować usługę do specyfiki Twojego budżetu - np.  w tytule może być hasło "Voucher" lub nazwa konkretnego szkolenia.

Ile pieniędzy mogę w ten sposób wykorzystać?

Bez ograniczeń. Niewykorzystane środki, np. z tytułu zniżek za zapisanie więcej osób, możemy Ci zwrócić na konto lub przeznaczyć na kolejne szkolenia. Decyzja należy do Ciebie.

Jak technicznie to wygląda?

Zleceniodawcy otrzymują  do wypełnienia i podpisania  formularz Vouchera, w którym opisane są wszystkie szczegóły.

Jeżeli voucher jest prezentem - zostanie przesłany pocztą tradycyjną. Voucher może być wtedy imienny lub bezimienny.