W czym tkwi sukces sprzedaży

Za chwilę zamienisz się w Klienta i przekonasz się na własnym przykładzie, od czego zależały: Twoja decyzja o zakupie i sukces osoby sprzedającej (czy to menedżera sprzedaży czy handlowca - w uproszczeniu - sprzedawcy), od którego "kupowałeś". Po odpowiedzeniu na każde pytanie zobaczysz też statystyczne odpowiedzi innych Uczestników - dzięki czemu przekonasz się, co decyduje o zakupie u innych ludzi-Klientów. Te studia przypadków zostały tak skonstruowana, byś tajemnice sukcesu w sprzedaży poznał nie tylko z własnego doświadczenia, ale też doświadczenia innych Czytelników.

Zobaczysz też, czy jest pewna generalna tendencja wśród Klientów, co do oczekiwanego przez nich sposobu traktowania w sprzedaży i postaw "sprzedawcy".

Na końcu nazwiemy ten sposób sprzedaży oraz główne czynniki sukcesu składające się niego. Zaproponujemy Ci też narzędzie rozwojowe, jeśli będziesz chciał opanować te umiejętności.

Odkrycie czynników sukcesu zajmie Ci maksymalnie 10 minut.

Jeżeli uznasz, że chcesz rozwinąć swoje kompetencje sprzedażowe, zapraszamy na szkolenie: Techniki sprzedaży relacyjnej.

Podziel się z przyjaciółmi przez:

AKTUALNOŚCI

Charyzmatycznym nie trzeba "być", wystarczy takim "bywać"...

 

Mateusz Dąbrowski: Niech inni zobaczą Twoją siłę!
Starając się zrobić na innych wrażenie, często osiągamy odwrotny efekt... Dowiedz się, co działa na ludzi, jak magnes!

... [czytaj dalej]
© copyright 4GROW 2010-2014
Oferta  Kontakt  O firmie  Zespół  Opinie  |  Tel. +48 505 574 723 | Adres: ul. Panieńska 9 lok. 16, 03-704 Warszawa
design: LUK | powered by YASNE | development: Mateusz Dąbrowski