Przychodzi menedżer do coacha - rozmowa z udziałem naszego Eksperta - Mateusza Dąbrowskiego

Złośliwi powiedzą, że dziś każdy ma coacha od wszystkiego, sceptycy, że taki coach do niczego nie jest potrzebny, a Ci, którzy coachingu doświadczyli, że właściwie przeprowadzony nadaje nowy kierunek i napęd w życiu prywatnym i zawodowym. Tę metodę rozwoju coraz częściej docenia biznes, bo efekty bezpośrednio przekładają się na jakość pracy. Coaching wydaje się być szczególnie cenny w przypadku menedżerów – obciążonych ogromną presją z jednej strony i posiadających dużą swobodę działania z drugiej – wzrost ich świadomości i efektywności przekłada się na korzyści całej organizacji. Jednak nie zawsze coaching zadziała - z czego to wynika ? Gdy oczekiwania menedżerów (lub ich przełożonych) są nierealne lub wymagałyby innej formy rozwoju (np. psychoterapii), coaching nie będzie satysfakcjonującym rozwiązaniem. Warto również przemyśleć wybór coacha, a najlepiej wypróbować ... Nie tylko kompetencje i doświadczenie mają znaczenie, również osobowość coacha i jego styl pracy będą wpływać na Ciebie, a przez to na cały proces Twojego rozwoju.

Przeczytaj rozmowę z naszym Ekspertem – Mateuszem Dąbrowskim i innymi specjalistami, dowiesz się, czym coaching nie jest, komu może przynieść korzyści i czy taka inwestycja rzeczywiście się zwraca.

Czytaj więcej: Przychodzi menedżer do coacha...

W osiąganiu celów ograniczają nas tylko nasze przekonania i umiejętności... Umów się na bezpłatną konsultację z coachem – przekonaj się, co możesz zyskać! 

Podziel się z przyjaciółmi przez:

Dodaj nowy komentarz

Treść tego pola jest prywatna i nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Use [collapse] and [/collapse] to create collapsible text blocks. [collapse collapsed] or [collapsed] will start with the block closed.

Więcej informacji na temat formatowania

Wpisz znaki, które widzisz na obrazku. (weryfikuj przy pomocy dźwięku)
Przepisz znaki, które widać na obrazku, wielkość liter nie ma znaczenia. Jeżeli nie możesz ich przeczytać, wciśnij przycisk "Zapisz" i nowy obrazek się wygeneruje.

AKTUALNOŚCI

Charyzmatycznym nie trzeba "być", wystarczy takim "bywać"...

 

Mateusz Dąbrowski: Niech inni zobaczą Twoją siłę!
Starając się zrobić na innych wrażenie, często osiągamy odwrotny efekt... Dowiedz się, co działa na ludzi, jak magnes!

... [czytaj dalej]
© copyright 4GROW 2010-2014
Oferta  Kontakt  O firmie  Zespół  Opinie  |  Tel. +48 505 574 723 | Adres: ul. Panieńska 9 lok. 16, 03-704 Warszawa
design: LUK | powered by YASNE | development: Mateusz Dąbrowski