Opinie Uczestników naszych szkoleń

Coaching

Coach prowadzący: Barbara Dworak-Bator
Coaching wspierał mnie w moich decyzjach, pomógł mi dostrzec tematy, których wcześniej nie dostrzegałem. Coach naprowadzał mnie na właściwe ścieżki i uświadomił mi moje zalety, których sam nie dostrzegałem.
Piotr Kwaśniak

Coaching

Coach prowadzący: Barbara Dworak-Bator
Dzięki sesjom coachingowym, których było 6, zaczęłam patrzeć na siebie i swoje życie zawodowe w inny sposób. Miałam ogromne szczęście, że moim coachem była Pani Barbara Bator - niesamowicie inspirująca osoba, z dużym doświadczeniem życiowym i zawodowym, a przy tym kobieta bardzo profesjonalna. Fakt podjęcia coachingu uważam za bardzo trafną decyzję, gdyż pomógł mi on w sprecyzowaniu moich celów, a tym samym skrócił drogę do mojej samorealizacji. Bardzo dziękuję Pani Basi oraz firmie 4GROW.
Sylwia Gudima, tutor, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Coaching

Coach prowadzący: Barbara Dworak-Bator
Sesje z coachem dodały mi skrzydeł. Mój coach dopingował mnie i wspierał na każdym kroku, co było dla mnie bardzo ważne. Każda sesja, która odbywała się w bardzo miłej atmosferze, dodawała mi energii i motywacji do działania. Dzięki sesjom odkryłam w sobie nowe wartości, zrozumiałam własne potrzeby i metody ich realizacji. Zyskałam Większą świadomość i pewność  siebie, z czego jestem bardzo zadowolona.
Justyna Gwoździk, właściciel firmy, Usługi Geodezyjno Kartograficzne Justyna Gwoździk

Coaching

Coach prowadzący: Mateusz Dąbrowski
Nikt nie narzuca, co trzeba zrobić, co się powinno zrobić, tylko się samemu jakby w końcu do tego dochodzi, albo ewentualnie są propozycje, co trzeba zrobić i można skorzystać albo nie.
Justynka, lat 13.

Coaching

Coach prowadzący: Mateusz Dąbrowski
Jest to element dla mnie, wniknięcia w samego siebie, bliżej poznania siebie. Poznania przede wszystkim własnych rzeczy, które do tej pory były rzeczami trudnymi, które utrudniały mi funkcjonowanie. Rzeczami, nad którymi pracujemy i rzeczami, które sobie uświadamiam i jednocześnie wiem, co mogę dzięki temu zrobić z nimi dalej, jak mogę tym procesem zarządzić, pokierować, albo je będę dalej rozwijał i będę mimo wszystko stawał się lepszy w tych obszarach albo, chociaż będę miał te obszary uświadomione.Wiem jak one funkcjonują i jak one działają i jak wpływają na moją postawę i działania.
Bernard Banaśkiewicz

Coaching

Coach prowadzący: Mateusz Dąbrowski
Myślę, że coaching i praca taką, jaką ja miałem coachingową, jest rodzajem podróży dookoła świata. Coaching zmienia. Po coachingu byłem pewniejszy swoich decyzji i swojej pozycji zawodowej. Zmienia to też moje relacje nie tylko zawodowe, ale też prywatne. Decydując się na coaching, sprawiamy, że stajemy się kimś innym, dlatego warto uwzględnić i pomyśleć o swoich przyjaciołach, małżonkach, bliskich, bo oni też zauważą tą zmianę i w moim przypadku to jest jak najbardziej pozytywna zmiana. Coaching jest dla mnie podróżą, która zmienia całe otoczenie, postrzega się rzeczywistość w nowy sposób i myślę, że dzięki takiemu podejściu Mateusza, które jest bardzo nieinwazyjne, bardzo bezpieczne, te zmiany, które mogą się wydawać rewolucyjne zachodzą w bezpieczny i stabilny, spokojny sposób.
Maciej Cynowski

Coaching

Coach prowadzący: Mateusz Dąbrowski
Coaching jest pewnego rodzaju zgodą na to, że z czymś (konkretną sprawą) jest mi trudno. Ta zgoda nie oznacza tkwienia w tej trudności, wręcz przeciwnie. Znika ból istnienia niemalże, to znaczy, jest możliwością, wiarą w taką możliwość, że to jest do zmiany, tak jakby wiem z samego założenia, z tego wszystkiego, co coaching za sobą niesie. Doświadczenie pierwszej sesji daje na pewno możliwość polubienia siebie mimo wszystko, ale to się nie przekłada na widzenie siebie źle czy gorzej – to na pewno i to jest taka myśl, z którą wychodziłam po pierwszej sesji. Teraz mi się różne rzeczy jeszcze nakładają, ale to była taka najsilniejsza, najmocniejsza myśl, takie widzenie sytuacji po pierwszej sesji.
Katarzyna Platowska

Coaching

Coach prowadzący: Mateusz Dąbrowski
Cała ta sesja miała charakter skupienia się na mnie, na tym, co jest dla mnie ważne, wartościach, które posiadam, rzeczach, w których jestem dobra. Te 1, 5h to jest poruszanie się po takiej cienkiej linii czegoś, czego przede wszystkim nie robiłam. Jest to wielka zaleta, że mam tą możliwość jak gdyby takiego dodefiniowania rzeczy, których nigdy nie definiowałam: cech, umiejętności, wartości, działań, które w życiu robię, ale robię trochę automatycznie, których nie definiuje, które są dla mnie niedookreślone. Celowość wydaje się tak oczywista a po kilku pytaniach staje się problematyczna, staje się nieoczywista wyskakuje jak gdyby z tej pierwotnej celowości jakiegoś działania na zupełnie inne tory na zastanowieniem się, dlaczego tak to działa a dlaczego nie robie tego inaczej. Równie dobrze mogłabym to robić tak i też na poznaniu siebie w tej danej czynności, dlaczego nie robiłam tego do tej pory tak, bo wydaje się, że było lepiej a robie to tak. Poprzez dowiedzenie się, dlaczego pewną rzecz robię tak a nie inaczej też jest dowiedzenie się o sobie czegoś więcej o swoich preferencjach o tym, czego tak na dobrą sprawę potrzebuję, co jest taką wartością najważniejszą, która być może dla kogoś innego byłaby rzeczą nieoczywistą i zupełnie banalną. Podczas sesji zadawanie sobie nieustannie pytań, co jest dla mnie ważne, co jest dla mnie pierwszą wartością, co jest dla mnie rzeczą, bez której nie potrafię żyć.
Aleksandra Kurpiewska

Coaching

Coach prowadzący: Sabina Olbryś
Coaching był dla mnie drogą do poznania procesu świadomego zarządzania swoimi emocjami zamiast pozwalania emocjom zarządzać mną. Coaching był dla mnie możliwością  pokazania w końcu moim emocjom, kto tu naprawdę rządzi :-) Przez wszystkie te procesy zostałam przez Sabinę przeprowadzona niczym dziecko we mgle. Bałam się tego procesu, ale cały czas czułam się przy Sabinie bezpiecznie. Dziś jestem po tej drugiej stronie „lasu” i nic nie jest mnie w stanie nakłonić do ponownego odwiedzenia tych ciemnych okolic z przeszłości : -) Polecam ją - wytrawnie porusza się po meandrach ludzkich dróg, rozświetlając je i czyniąc podróż zwaną życiem łatwiejszą a i przyjemniejszą. Drogę tę musi przejść każdy i tylko od Ciebie zależy, którą z nich wybierzesz. Czy jasną czy ciemną?
Ewa Wolska, Marketing Manager

Coaching

Coach prowadzący: Sabina Dąbrowska-Olbryś
Po pierwsze, Sabina to profesjonalistka w najlepszym tego słowa znaczeniu. Każdemu życzę współpracy z takim coachem. Po drugie - pierwsze słowo, które przychodzi mi na myśl, kiedy myślę o sesji coachingu to ŚWIADOMOŚĆ. Uświadomienie sobie mnóstwa spraw, poprzez rozmowy, odpowiedzi na odpowiednie pytania Sabiny, realizację zadań.Uświadomienie sobie kim jestem, kim chcę być. Jaka jestem, jaka chcę być. Nauka akceptacji siebie. Docenienie swojej wyjątkowości. Po trzecie, otrzymałam narzędzia na dalszą drogę. Wyznaczyłam cel. Coaching nauczył mnie też, jak ważna powinnam być dla samej siebie, jak ważne są moje potrzeby, pragnienia, jak ważne jest realizowanie swoich potrzeb, pragnień, marzeń. Jak ważne jest wiedzieć co przynosi mi szczęście. Jak realizacja tych rzeczy uskrzydla, dodaje niesamowitej energii. Teraz, kiedy zaczęłam „o siebie dbać'’, realizować marzenia, czuję to. Potrzebowałam „kopniaka” i dostałam go na coachingu :)
Uświadomiona D.

AKTUALNOŚCI

Charyzmatycznym nie trzeba "być", wystarczy takim "bywać"...

 

Mateusz Dąbrowski: Niech inni zobaczą Twoją siłę!
Starając się zrobić na innych wrażenie, często osiągamy odwrotny efekt... Dowiedz się, co działa na ludzi, jak magnes!

... [czytaj dalej]
© copyright 4GROW 2010-2014
Oferta  Kontakt  O firmie  Zespół  Opinie  |  Tel. +48 505 574 723 | Adres: ul. Panieńska 9 lok. 16, 03-704 Warszawa
design: LUK | powered by YASNE | development: Mateusz Dąbrowski