Opinia ze szkolenia - Komunikacja interpersonalna. Aleksandra Ryckowska, nauczyciel

Szkolenie: Komunikacja interpersonalna

Trener prowadzący: Marta Krawczyk
Szczerze polecam szkolenie: "Komunikacja interpersonalna" przeprowadzone przez firmę 4 GROW. Można nie go wynieśC zarówno wiedzę teoretyczną, jak i konkretne umiejętności, przydatne każdemu, kogo praca opiera się przede wszystkim na współpracy z ludźmi. Szkolenie prowadzone jest w miłej, niemal przyjacielskiej atmosferze, zapewniającej komfort i 
poczucie bezpieczeństwa. W głównej mierze jest to zasługą prowadzącej - pani Marty Krawczyk, osoby doskonale przygotowanej pod względem merytorycznym, z niewątpliwym urokiem osobistym. Jestem pod wrażeniem jej szerokiej wiedzy i łatwości jej przekazywania.Niewątpliwą, nie zawsze spotykaną na innych szkoleniach, zaletą jest doskonała organizacja czasu zajęć, tak że uczestnicy ani się nie nudzą, ani nie czują się przeciążeni czy przemęczeni. 
Warto wspomnieć także o ciekawych materiałach szkoleniowych, które otrzymują wszyscy uczestnicy. 
Są one tak opracowane. że nie ma potrzeby notowania wszystkich informacji, co odciąża osobę słuchającą i pozwala bardziej się skupić na przedmiocie szkolenia. Uczestnicy sami uzupełniają poszczególne strony, aktywnie je współtworząc. Ćwiczenia i zadania dla uczestniczących w szkoleniu, przygotowane przez trenerkę, utrwalają zdobytą wiedzę, czasami zaskakują ( ale tylko pozytywnie) i inspirują do dalszego twórczego rozwoju.
To naprawdę profesjonalne, warte polecenia szkolenie.
Aleksandra Ryckowska, nauczyciel, wiek 50 lat - dowód na to, że nigdy nie jest za późno, by stawiać przed sobą nowe wyzwania.

Podziel się z przyjaciółmi przez:

AKTUALNOŚCI

Charyzmatycznym nie trzeba "być", wystarczy takim "bywać"...

 

Mateusz Dąbrowski: Niech inni zobaczą Twoją siłę!
Starając się zrobić na innych wrażenie, często osiągamy odwrotny efekt... Dowiedz się, co działa na ludzi, jak magnes!

... [czytaj dalej]
© copyright 4GROW 2010-2014
Oferta  Kontakt  O firmie  Zespół  Opinie  |  Tel. +48 505 574 723 | Adres: ul. Panieńska 9 lok. 16, 03-704 Warszawa
design: LUK | powered by YASNE | development: Mateusz Dąbrowski