Narodziny Własnej Firmy - doświadczeniami dzieli się psycholog i coach 4GROW, Mateusz Dąbrowski

Miesięcznik „Własny Biznes FRANCHISING": Narodziny Własnej Firmy

Chociaż praca na "własny rachunek" dla wielu stanowi kuszącą alternatywę, tylko połowa z przedsiębiorców odniesie sukces. Przed podjęciem takiej decyzji warto rozważyć zyski i straty związane z naszym działaniem (a także brakiem działania!).
Wizualizacja najgorszego i najlepszego z możliwych scenariuszy nie tylko stanowi sprawdzian naszej emocjonalnej gotowości, ale może uchronić nas przed realnymi zagrożeniami świata biznesu.

Spokojna analiza, własne przeczucie, podpowiedzi rodziny i znajomych przemawiają na korzyść decyzji o własnej firmie, a mimo to wciąż nie znajdujesz w sobie siły do podjęcia odpowiednich działań?

Odważ się! Jednym z najtrudniejszych kroków jest znalezienie odwagi na zachowania zgodne z naszymi rzeczywistymi pragnieniami i wartościami - zarówno w decyzjach biznesowych, jak i mniejszych w życiu codziennym. Najważniejsze to zaakceptować możliwą stratę. Dopiero wtedy, gdy będziemy na nią gotowi i wyjdziemy z dotychczasowej strefy komfortu, odważymy się kreować własną rzeczywistość.

A jak zachować równowagę psychiczną w świecie nie dającym stabilizacji, gdy już odważymy się założyć własną firmę?

O odwadze potrzebnej w biznesie, trudnościach i sukcesach przedsiębiorcy opowiedział w sierpniowym wydaniu miesięcznika „Własny Biznes FRANCHISING", (str. 6-11) nasz Ekspert Mateusz Dąbrowski.

 

Jak znaleźć odwagę na życie w zgodzie ze sobą i co konkretnie robić, by na co dzień dbać o własny komfort, nauczysz się na szkoleniu Asertywność, egzekwowanie i konstruktywna krytyka. Zapraszamy!

Podziel się z przyjaciółmi przez:

Dodaj nowy komentarz

Treść tego pola jest prywatna i nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Use [collapse] and [/collapse] to create collapsible text blocks. [collapse collapsed] or [collapsed] will start with the block closed.

Więcej informacji na temat formatowania

Wpisz znaki, które widzisz na obrazku. (weryfikuj przy pomocy dźwięku)
Przepisz znaki, które widać na obrazku, wielkość liter nie ma znaczenia. Jeżeli nie możesz ich przeczytać, wciśnij przycisk "Zapisz" i nowy obrazek się wygeneruje.

AKTUALNOŚCI

Charyzmatycznym nie trzeba "być", wystarczy takim "bywać"...

 

Mateusz Dąbrowski: Niech inni zobaczą Twoją siłę!
Starając się zrobić na innych wrażenie, często osiągamy odwrotny efekt... Dowiedz się, co działa na ludzi, jak magnes!

... [czytaj dalej]
© copyright 4GROW 2010-2014
Oferta  Kontakt  O firmie  Zespół  Opinie  |  Tel. +48 505 574 723 | Adres: ul. Panieńska 9 lok. 16, 03-704 Warszawa
design: LUK | powered by YASNE | development: Mateusz Dąbrowski