Szkolenie z budowania relacji partnerskiej w najtrudniejszych sytuacjach w związku, Warszawa

związek
 
 
 
"Całe życie szukałem idealnej kobiety. Kiedy już ją znalazłem,
okazało się, że ona szuka idealnego mężczyzny"

Frank Sinatra

 

 

 

Gdy w Twoim związku pojawiają się kłótnie, napięcia, frustracja, złość i czujesz, że oddalacie się od siebie... to tylko znak, że rozwijacie się nierównomiernie i potrzebujecie zdobyć nowe umiejętności, wiedzę by w Waszym związku znowu zapanowała harmonia. 

Nikt nas nie uczy w szkole, na studiach, a ze strony rodziców często nie mamy dobrego przykładu: jak tworzyć udany, szczęśliwy, harmonijny związek / małżeństwo. Wszędzie otaczając nas reklamy i filmy promujące doskonałe związki i doskonałe piękna. Więc pokusa, by zakończyć związek, w którym są problemy i poszukać ideału - jest duża. Ale spójrzmy prawdzie w oczy - ideałów nie ma, problemy zawsze będą się pojawiały. Nietrudno jest czerpać radość i bliskość ze wspólnej zabawy i rozrywki oraz budować związek w oparciu o miłe chwile. Ale jak sprawić, by pojawiające się w nas trudne emocje: złość, zawód, frustrację i irytację, wykorzystać do budowania bliskości i porozumienia zamiast kłótni i problemów?

Przekonaj się, że najtrudniejsze sytuacje w związku można wykorzystać jako sposobność do budowania jeszcze bardziej satysfakcjonującej i głębszej relacji.

 

Czego możesz oczekiwać od tego, szkolenia?

Poznasz i przećwiczysz techniki, dzięki którym:

 • wzbudzisz u partnerki/partnera pozytywną reakcję mówiąc, że coś Ci w zachowaniu drugiej strony "nie odpowiada", 
 • będziesz zachowywać się tak, że gdy ogarnia Cię wściekłość na partnera/-kę, nie pogorszysz sytuacji, a wprost przeciwnie - naprawisz lub pogłębisz relację, 
 • będziesz budować coraz głębszą i wartościowszą relację, zamiast „wymieniać” partnerki/partnerów jak rękawiczki, 
 • mówiąc o trudnych dla Ciebie i przykrych sprawach, wzbudzisz  u partnera/-ki zaangażowanie i chęć zmiany, 
 • będziesz skutecznie radzić sobie z agresją partnera/-ki bądź wykorzystywaniem Cię przez partnerkę/partnera


Dowiesz się także:

 • dlaczego, gdy próbujesz partnerce/-owi pomóc zmienić się na lepsze, dochodzi do kłótni i obrażania się,
 • jakie różnice między mężczyzną a kobietą zachodzą w komunikacji, budowaniu relacji, podejściu do związku i jak sprawić, by zbliżały zamiast oddalać,
 • w jakie role na poziomie osobowości wchodzimy rozmawiając, kłócąc się i bawiąc z partnerką/partnerem oraz jakie są tego konsekwencje.


Zapraszamy kobiety, mężczyzn oraz pary!
 

Metodologia szkolenia

W trosce o najwyższy poziom satysfakcji Uczestników,  Trener będzie kontaktował się z nimi przed szkoleniem, by zbadać potrzeby i oczekiwania względem szkolenia oraz by zebrać informacje na temat sytuacji i problemów, które Uczestnicy chcieliby poruszyć na szkoleniu. Informacje te wykorzystamy, by możliwie jak najbardziej dostosować szkolenie do potrzeb Uczestników.

Trener prezentuje teorie oraz techniki, wykorzystując scenariusze scenek z życia wziętych, zgłoszonych przez Uczestników. Szkolenie prowadzone jest głównie w formie warsztatowej (10% teorii prezentowanej w mini-wykładach w stosunku do 90% warsztatu) z wykorzystaniem: dyskusji grupowej, scenek, odgrywania ról oraz zadań interaktywnych. Po każdym ćwiczeniu trener wspólnie z uczestnikami analizuje wynik ćwiczenia/zadania przy pomocy dyskusji moderowanej.

Follow-up - część poszkoleniowa

Ponieważ nowo zdobytą wiedzę najefektywniej zapamiętujemy, gdy odświeżamy ją na różne sposoby po 7, 30, 90 i 180 dniach, to:

 • Każdy Uczestnik dostaje dostęp do bogatych materiałów merytorycznych oraz panelu dyskusyjnego, w którym dostępni są eksperci rozwoju osobistego i zawodowego z różnych firm;
 • 30, 90 i 180 dni po szkoleniu każdy Uczestnik otrzyma od nas mailowo zaproszenie do quizu online, który pozwoli na odświeżenie i sprawdzenie wiedzy nabytej na szkoleniu. Quiz kończy się informacją zwrotną, dotyczącą ilości zebranych punktów, które odpowiedzi były prawidłowe/nieprawidłowe i dlaczego.

Proces uczenia się składa się z kilku etapów - w tym z etapu własnych prób i błędów. Uczestnicy będą mieć jeszcze wiele pytań i wątpliwości, konfrontując swoją wiedzę i umiejętności z rzeczywistością. Chcemy wesprzeć ich w tym nie zawsze łatwym okresie, dlatego każdemu Uczestnikowi szkolenia oferujemy:

 • 45 min treningu osobistego/konsultacji do wykorzystania w ciągu 1 miesiąca od zakończenia szkolenia. Uczestnik może tę godzinę przeznaczyć na rozwianie swoich wątpliwości lub przećwiczenie najtrudniejszych sytuacji, z którymi spotkał się po szkoleniu. Uczestnicy umawiają się indywidualnie na spotkania w naszym biurze w godzinach po południowych;
 • Możliwość zadawania pytań i konsultacji w formie wirtualnej poprzez Akademię Rozwoju w ciągu 3 miesięcy od ukończenia szkolenia;

Wrażenia Uczestników

Renata Lewandowska
Już kilka razy brałam udział w szkoleniach o asertywności, ale to szkolenie było dla mnie przełomowe! Duża dawka świeżych informacji i instrukcji. Mateusz to profesjonalista,. Ma świetny kontakt z grupą i bardzo aktywnie poprowadził zajęcia, przez co nie było nudno. Mimo ograniczonego czasu, nie zabrakło również ćwiczeń w grupkach. I to się chwali:)
 

Gdzie, kiedy, jak?

Terminy,
lokalizacja
i koszt:

zapytaj: mailem, +48 505 57 47 23

Zniżki:

10% przy 2 zapisanych osobach
20% przy 3 zapisanych osobach
30% przy 4 zapisanych osobach lub większej liczbie

Trener:

trener Warszawa: Mateusz Dąbrowski

Mateusz Dąbrowski
 

Grupa: maksymalnie 12 osób
Zapisy: wypełnij online formularz zgłoszenia lub pobierz:  Formularz zapisu na szkolenie 4GROW.pdf  Formularz zgłoszenia na szkolenie 4GROW.doc
Informacje: mailem, +48 505 57 47 23

 

Podziel się z przyjaciółmi przez:

AKTUALNOŚCI

Charyzmatycznym nie trzeba "być", wystarczy takim "bywać"...

 

Mateusz Dąbrowski: Niech inni zobaczą Twoją siłę!
Starając się zrobić na innych wrażenie, często osiągamy odwrotny efekt... Dowiedz się, co działa na ludzi, jak magnes!

... [czytaj dalej]
© copyright 4GROW 2010-2014
Oferta  Kontakt  O firmie  Zespół  Opinie  |  Tel. +48 505 574 723 | Adres: ul. Panieńska 9 lok. 16, 03-704 Warszawa
design: LUK | powered by YASNE | development: Mateusz Dąbrowski