MAGAZYN COACHING

Nowy sposób na własny rozwój osobisty?

Magazyn coachingOd roku G+J wydaje magazyn o coachingu, w którym publikowane są artykuły nie tylko coachów, ale także trenerów, psychologów, psychoterapeutów. Artykuły na temat ogólnie pojętego rozwoju osobistego. Skąd zatem nazwa "coaching"? Otóż w magazynie pojawiają się zagadnienia związane z coachingiem - zastosowaniem tego narzędzia, przykładami case'ów i inspiracjami do skorzystania z niego. Poza tym w radzie programowej zasiadają znani coachowie, między innymi:

  • Maciej Bennewicz, założyciel Norman Benett Academy oraz autor książek o coachingu (m.in. Coaching, czyli przebudzacz neuronów)
  • Artur Rzepecki, były prezes ICF (International Coach Federation)
  • Adam Aduszkiewicz, trener i doradca IPSI

Zawartość merytoryczna

Początkowo w środku i na okładce można było zobaczyć wiele skąpo zasłoniętych ciał, czym na pierwszy rzut oka magazyn coaching wywołał w wielu odbiorcach negatywne skojarzenia i przekonania o niskim poziomie merytorycznym. Jak możemy ostatnio zauważyć, trend ten supokoił się. W moim osobistym odczuciu, magazyn ten prezentuje podobny poziom do wielu podobnych czasopism, jak Sens, czy Charaktery. Jeśli przeczytam 1 artykuł wysokich lotów, to znaczy że jest bardzo dobrze, bo jestem wymagającym czytelnikiem i psychologiem nie poprzestającym na ufaniu w to, co autorytety mówią. Na dwa przejrzane magazyny coaching, wpadł mi w pamięci jeden artykuł Bennewicza o jego spotkaniu z pewnym "mistrzem" w bieszczadach, pokazujący pana Macieja  z ludzkiej strony - człowieka mającego problemy, wyzwania, cele. Człowieka niedoskonałego. To zawsze krzepi, gdy okazuje się, że ludzie, którzy są znani i cenieni, dzielą taki sam los, jak wszyscy.

Interesuje Cię coaching?

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację z coachem - opowiemy Ci o coachingu i powiemy, które z Twoich celów, tematów bądź problemów możesz efektywnie osiągnąć/ rozwiązać w coachingu.

AKTUALNOŚCI

Charyzmatycznym nie trzeba "być", wystarczy takim "bywać"...

 

Mateusz Dąbrowski: Niech inni zobaczą Twoją siłę!
Starając się zrobić na innych wrażenie, często osiągamy odwrotny efekt... Dowiedz się, co działa na ludzi, jak magnes!

... [czytaj dalej]
© copyright 4GROW 2010-2014
Oferta  Kontakt  O firmie  Zespół  Opinie  |  Tel. +48 505 574 723 | Adres: ul. Panieńska 9 lok. 16, 03-704 Warszawa
design: LUK | powered by YASNE | development: Mateusz Dąbrowski