Life coaching - coaching osobisty, Warszawa

Life coaching Warszawa - otwórz okno na nowe życie! Life coaching - coaching osobisty, Warszawa

Otwórz okno na nowe życie!

Wyobraź sobie życie pełne pasji i przygody, niespodzianek... jak w tajemniczym ogrodzie. Tyle jest jeszcze do odkrycia!
Kolejny mur? Każda przeszkoda jest do pokonania! Wspinasz się, choć żywopłot kaleczy Ci dłonie, pokonujesz go i uśmiechasz się na nową perspektywę.  Wyobraź sobie przenikające Cię spełnienie, satysfakcję z Twojej skuteczności. Tego nie da się opisać słowami - to jest szczęście...

 

Wyobraź sobie, że szczęście jest
pewnym sposobem patrzenia na życie

Nie znajdziesz go nigdzie indziej niż w sobie.

Jesteś gotowy, by zmienić siebie?

 

 

Komu dedykowany jest Life coaching?

Life coaching jest dla każdego, kto chce osiągać sukcesy, rozwiązywać problemy i doskonalić się. Dotyczy Twojego życia - nie ma znaczenia czy chcesz zająć się Twoją pracą czy życiem osobistym. W większości wypadków nawet jeżeli zaczynami pracować nad sferą prywatną, szybko okazuje się, że jest mnóstwo powiązań ze sferą zawodową i na niej również zaczynamy pracować. Life coaching oraz business coaching są dwoma głównymi rodzajami coachingu, bazującymi na technicznych różnicach (w business coachingu oprócz Klienta i coacha jest jeszcze 3 strona - zleceniodawca, który może wyznaczać cele i oczekiwać efektów). Zatem jeżeli pracodawca nie zasponsorował Twojego coachingu, jesteś na dobrej stronie.

Co mówią nasi Klienci o Life coachingu?

Sesje „coaching life” dały mi więcej niż oczekiwałam, mimo że trwały krócej niż zakładałam. Przede wszystkim pozwoliły mi odkryć swoje wartości, nabrać pewności siebie i mieć marzenia. Bardziej świadomie podejmować decyzje. Mimo „dojrzałego” wieku, próbować (ta ogromna zmiana to raczej proces, który z pewnością się jeszcze nie zakończył) stawiać czoła nowym wyzwaniom (chociażby kurs nauki jazdy). Chcę podkreślić, iż, mimo moich mega lęków klaustrofobicznych, czułam się na sesjach z p. Mateuszem bardzo bezpiecznie. Fantastyczna atmosfera, szczere zaangażowanie i profesjonalne przygotowanie to wszystko, co z pewnością miało taki wpływ na tak ogromną, korzystną dla mnie zmianę. Z przyjemnością mogę polecić sesje z p. Mateuszem w zakresie coachingu life.
Jola

Więcej opinii

Jak wygląda proces coachingu dla par?

Proces coachingu różni się minimalnie w zależności od wybranego coacha. Wspólną mamy filozofię: zajmujemy się wspieraniem w rozwoju i doskonaleniu Klienta, uważamy, że każdy człowiek jest zdrowy i normalny i że każda osoba ma problemy, bowiem świadczą one o stawianiu sobie celów i ambicji wyrażającej się w stawianiu sobie celów wykraczających poza dostępne kompetencje i zasoby. Zatem wzbogacamy jednostkę. To bardzo istotne założenie odróżniające coaching od psychoterapii. Każdy z nas jest unikatową jednostką, my coachowie - też, dlatego nasz styl pracy jest w jakimś stopniu unikatowy. Jak pracuje każdy z nas?:

Mateusz Dąbrowski

Pracuję w metodologii integratywnej, eklektycznej: korzystam z różnych narzędzi (coaching, mentoring, trening, szkolenie) w zależności od tego, co w danym momencie jest optymalne dla Klienta.

Spotykam się z Klientem na sesji nie częściej niż raz na miesiąc. Częstotliwość sesji zależy od intensywności pracy Klienta i od jego potrzeb. Klient umawia się z sesji na sesję. Nie czynię założeń dotyczących długości procesu, to Klient podejmuje decyzję z ilu sesji chce skorzystać. Sesja u mnie trwa maksymalnie 1h 30 minut

Współpracujemy podczas sesji, telefon i mail służą do komunikacji w sprawach organizacyjnych. Jeżeli chcesz ze mną porozmawiać, poznać mnie, zadać mi pytania - zapraszam do kontaktu telefonicznego: 505 57 47 23. Spotykam się z osobami, które są pewne, że chcą ze mną współpracować, w związku z tym nie prowadzę darmowych konsultacji.

Basia Bator i Gaweł Podwysocki

Standardowo coaching trwa u nas 7 +/- 1 sesji. Sesja trwa 1h 40 min (z przywitaniem, pożegnaniem, kawą - maks. 2 godz.), raz na 3-4 tygodnie, pomiędzy sesjami będę Ci proponować zadania do wykonania.

Możesz ze mną spotkać się bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji - odpowiem na wszystkie Twoje pytania oraz doradzę, czy temat, z którym przychodzisz jest tematem coachingowym, czy też może są efektywniejsze metody pracy z takim tematem (np. szkolenie, trening kompetencji, mentoring, trening interpersonalny, psychoterapia itp.). Zaproponuję Ci zasady współpracy i zapytam Cię, co chcesz ze swojej strony dodać, by czuć się komfortowo we współpracy. Pozostanie nam umówienie się na czas potrzebny do podjęcia decyzji - czy chcemy razem wejść w proces coachingu.

Jeśli chcesz ze mną porozmawiać, zapraszam do kontaktu:

Basia Bator 500 293 920

Gaweł Podwysocki 602 791 479

 

Life coaching -

Coaching odbywa się w naszym biurze w Warszawie na ul. Panieńskiej 9 lok 16 (przy moście Śląsko Dąbrowskim, przystanek Zoo).

 

Profile naszych coachów:

Mateusz Dąbrowski

Trener szkolenie Warszawa: Mateusz DąbrowskiPrezes, trener i coach 4GROW. Prezes Stowarzyszenia Negocjatorów Biznesu. Certyfikowany coach ICC oraz trener. Praktyk biznesu – stworzył firmę 4GROW i obecnie nią zarządza. Odpowiedzialny za sprzedaż oraz negocjacje z Klientami i kontrahentami, co roku prowadzi frimę przez minimum 60% wzrost dochodu. Wcześniej pracował w sprzedaży i realizacji usług z obszaru HR gdzie również był odpowiedzialny za negocjacje. Ekspert komentujący w mediach: Polsat, TVP2, TTV, Program 3 Polskiego Radia, Program 4 Polskiego Radia. Psycholog biznesu, metodyk... Czytaj więcej

Barbara Dworak-Bator

Coach, mentor Warszawa: Barbara Dworak-BatorCoach, mentor i trener 4GROW. Certyfikowany coach International Coaching Community. Jest współzałożycielką i wiceprezeską  Europejskiego Stowarzyszenia Mentorek Mentoring bez granic, w ramach którego popularyzuje  przedsiębiorczość  i  myślenie  biznesowe.  Ma  bogate i różnorodne  doświadczenie  zawodowe. Była dziennikarką, redaktorką naczelną czasopism medycznych, rzeczniczką prasową samorządu pielęgniarek i położnych, menedżerem  ds. komunikacji  wewnętrznej  w międzynarodowej firmie – Commercial Union (dziś Aviva)... Czytaj więcej

Gaweł Podwysocki

Coach, master NLP Warszawa: Gaweł PodwysockiCoach, trener i konsultant 4GROW. Certyfikowany coach International Coaching Community i master NLP. Jest pomysłodawcą i koordynatorem warsztatów rozwojowych dla coachów – swoją charyzmą skupił wokół siebie rzeszę coachów, a idea warsztatów rozrasta się na kolejna miasta. Metodyk – jest współtwórcą metodologii coachingu, która jest w trakcie akredytacji jednej z największych organizacji coachingowych: ICF. Praktyk biznesu - od 15 lat menedżer zarządzający działem produkcji studia DTP w jednej z wiodących światowych agencji reklamowych... Czytaj więcej

Informacje szczegółowe o coachingu:

Podziel się z przyjaciółmi przez:

AKTUALNOŚCI

Charyzmatycznym nie trzeba "być", wystarczy takim "bywać"...

 

Mateusz Dąbrowski: Niech inni zobaczą Twoją siłę!
Starając się zrobić na innych wrażenie, często osiągamy odwrotny efekt... Dowiedz się, co działa na ludzi, jak magnes!

... [czytaj dalej]
© copyright 4GROW 2010-2014
Oferta  Kontakt  O firmie  Zespół  Opinie  |  Tel. +48 505 574 723 | Adres: ul. Panieńska 9 lok. 16, 03-704 Warszawa
design: LUK | powered by YASNE | development: Mateusz Dąbrowski