Karta Podarunkowa/Voucher 4GROW

  • Twój mąż nie potrafi czerpać satysfakcji ze swojej pracy, twierdzi, że brakuje mu motywacji i konsekwencji w działaniu? Chciałby coś zmienić, jednak nie wie do końca co poprawiłoby jakość jego życia? Od dawna twierdzi, że pragnie rozwijać swoją karierę zawodową, ale jednocześnie panicznie boi się rozmów kwalifikacyjnych?
  • Siostra jest urodzoną pesymistką i zawsze upiera się, że szklanka jest do połowy pusta? Zwykle nie potrafi znaleźć zadowolenia w tym co robi, na życie patrzy przez pryzmat ciemnych barw? Często narzeka i sam dostrzegasz, że się z tym męczy?
  • Przyjaciel od lat opowiada Ci o swoich marzeniach, jednak żadnego z nich jeszcze nie zrealizował? Widzisz, że snucie tych wizji sprawia mu radość i jesteś pewien, że ich urzeczywistnienie z pewnością dodałoby mu skrzydeł?
  • Nieustannie kłócisz się ze swoim partnerem, z powodu błahostki wybuchają między wami gwałtowne awantury? Nie potrafisz skutecznie radzić sobie z porywczością męża, a może nie jesteś w stanie namówić go do pomocy w domu i większego zaangażowania się w życie rodziny?

Problemów może być niezliczenie wiele. Wspólnie możemy znaleźć ich rozwiązanie.

Podaruj bliskim nowy rozdział w księdze życia!

Karty Podarunkowe/Vouchery 4GROW są dostępne na następujące usługi:

Life Coaching ICC

Business Coaching ICC

Szkolenia

Trening Osobowości

Optymalizacja Kariery

 

 

Jeżeli obdarowany nie wykorzysta Karty - zwrócimy Ci pieniądze!  

Karty Podarunkowe są znakomitym pomysłem na prezent dla kogoś, na kim Ci zależy.
Jeśli zbliżają się urodziny, imieniny lub inne wyjątkowe święto dla bliskiej Ci osoby, ofiaruj jej kartę 4GROW, dzięki której dostanie szansę, by odmienić swoje życie, zacząć czerpać z niego radość i satysfakcję.

Czas przeznaczony na pracę nad sobą pod okiem najlepszych ekspertów z pewnością będzie czasem efektywnie spożytkowanym.  Z wiedzy i umiejętności zdobytych podczas sesji czy szkoleń można czerpać przez całe lata. Już po kilku spotkaniach zmienia się perspektywa postrzegania świata, problemów, celów i ich realizacji. Nowa jakość życia jest zyskiem niewspółmiernym w stosunku do czasu spędzonego na sesji.

Pieniądze zainwestowane w rozwój osobisty zwracają się bardzo szybko, a w długim okresie korzyści znacznie przekroczą poniesiony koszt. Jaką cenę zapłaciłbyś za silną motywację, umiejętność wytyczania i realizacji celów? Ile kosztuje efektywność działania, a ile pewność siebie? Jaką wartość ma pokonanie strachu przed publicznymi wystąpieniami czy zdolność do szybkiego przezwyciężania problemów?

Teraz możesz podarować to wszystko komuś wyjątkowemu.

Warto zauważyć, że zarówno Life Coaching ICC, jak i Trening Osobowości, to w niektórych przypadkach doskonała alternatywa dla psychoterapii. Jeśli pragniesz pomóc bliskiej osobie, jednak wizyta u „psycho-specjalisty” budzi w niej jedynie negatywne emocje, zadzwoń do nas byśmy mogli zdecydować czy coaching lub trening będzie odpowiednim narzędziem. Gdy obdarowany będzie miał Kartę Podarunkową w ręku, podjęcie decyzji o zmianach będzie oddalone już tylko o krok.

 Warunki korzystania:

  • Kartę możesz zrealizować w lokalizacjach wymienionych w ofercie wybranej przez Ciebie usługi.
  • Po odbyciu wstępnej konsultacji zarówno Klient, jak i nasz Ekspert nie są zobowiązani do współpracy. Jednym z czynników, który może wpłynąć na taki bieg rzeczy jest niedopasowanie narzędzia jakim jest coaching czy inna usługa do problemu/celu Klienta. W takim przypadku Karta może zostać przekazana innej osobie lub zwrócimy pieniądze kupującemu.
  • Na Karcie/Voucherze jest wymieniony specjalista 4GROW realizujący usługę.
  • Karta/Voucher jest ważna przez określony na niej okres i tylko w tym czasie mogą zostać oddane - pieniądze zwracamy wyłącznie na konto osoby, która dokonała zakupu. 

Czym różni się voucher od karty podarunkowej? Jedynie nazwą - vouchery są wykorzystywane przez nas w konkursach i wielu innych eventach.

Potrzebujesz więcej szczegółów?

Zadzwoń: 505 574 723

Napisz: info(at)4grow.pl

Podziel się z przyjaciółmi przez:

AKTUALNOŚCI

Charyzmatycznym nie trzeba "być", wystarczy takim "bywać"...

 

Mateusz Dąbrowski: Niech inni zobaczą Twoją siłę!
Starając się zrobić na innych wrażenie, często osiągamy odwrotny efekt... Dowiedz się, co działa na ludzi, jak magnes!

... [czytaj dalej]
© copyright 4GROW 2010-2014
Oferta  Kontakt  O firmie  Zespół  Opinie  |  Tel. +48 505 574 723 | Adres: ul. Panieńska 9 lok. 16, 03-704 Warszawa
design: LUK | powered by YASNE | development: Mateusz Dąbrowski