COACHING WARSZAWA

Nasi Klienci coachingu z Warszawy opowiadają na filmach:

Czym jest coaching i czemu warto z niego skorzystać?

 

 

Jeżeli zastanwiasz się, który rodzaj coachingu jest dla Ciebie najodpowiedniejszy, przeczytaj poniższe podpowiedzi:

Life coaching Warszawa

Dotyczy Twojego życia w ogóle, wiadomo, że w skład Twojego życia wchodzą różne aspekty i będą tu one przeplatały się ze sobą. Przeznaczony jest dla osób, które z własnej woli wybierają coaching i z własnej kieszeni opłacają go.

Biznes coaching Warszawa

Dotyczy Twojego życia zwodowego, choć wiadomo, że nie da się oddzielić pewnych aspektów Twojego życia prywatnego od zawodowego, więc i takie wątki mogą się pojawić. Przeznaczony jest dla osób, dla których zleceniodawcą i sponsorem coachingu jest firma.

Career coaching Warszawa

Dotyczy aspektu kształtowania kariery w Twoim życiu zawodowym. Jak wyżej - oczywiście różne wątki z innych obszarów Twojego życia tu będą się też pojawiać. Przeznaczony jest dla osób, które z własnej woli wybierają coaching i z własnej kieszeni opłacają go.

Coaching dla par Warszawa

Problemy pojawiające się w związku po pewnym czasie są normalnym etapem dojrzewania związku. Coaching dla par jest dedykowany dla osób będących w związku i poszukujących spełnienia, rozwiązania wspólnych problemów, osiągnięcia wspólnych celów.

Coaching dla dzieci Warszawa

Child coaching służy dzieciom w tworzeniu się ich osobowości oraz kompetencji w takim kształcie, który zapewni im optymalną efektywność w otaczających warunkach. 
Child coaching jest dedykowany dzieciom powyżej 11 roku życia, wtedy też zaczyna się wytwarzać umiejętność myślenia abstrakcyjnego. Jest ono niezbędne do znalezienia się w coachingu, z racji metodologii opartej o struktury poznawcze umysłu. Na coaching dla dzieci przychodzą młode osoby zarówno z problemami jak, celami jak i z chęcią zmiany czegoś w swoim życiu.

Podziel się z przyjaciółmi przez:

AKTUALNOŚCI

Charyzmatycznym nie trzeba "być", wystarczy takim "bywać"...

 

Mateusz Dąbrowski: Niech inni zobaczą Twoją siłę!
Starając się zrobić na innych wrażenie, często osiągamy odwrotny efekt... Dowiedz się, co działa na ludzi, jak magnes!

... [czytaj dalej]
© copyright 4GROW 2010-2014
Oferta  Kontakt  O firmie  Zespół  Opinie  |  Tel. +48 505 574 723 | Adres: ul. Panieńska 9 lok. 16, 03-704 Warszawa
design: LUK | powered by YASNE | development: Mateusz Dąbrowski