Coaching Warszawa

Coaching w Warszawie

Zdecydowałeś już?

... że chcesz zapisać się na coaching? Warszawa jest nie tylko stolicą Polski, jest także stolicą rozwoju osobistego. To właśnie tutaj masz szansę skorzystać z najbardziej różnorodnej oferty, na najwyższym poziomie! Artykuł ten jest zestawieniem profilów oraz lokalizacji firm, które prowadzą coaching w Warszawie, abyś mógł dokonać optymalnego wyboru i wybrać dogodne dla siebie miejsce.

Fot. Radek Świątkowski

 

4GROW – firma specjalizuje się w life coachingu, business coachingu oraz career coachingu. Gdzie możesz umówić się na coaching? Warszawa to ulice takie jak Górczewska, Solec i Aleje Jerozolimskie; możesz również poprosić o dojazd w wybrane przez Ciebie miejsce. Ponadto coaching odbywa się też w Kobyłce przy ulicy Cichej oraz w Wołominie na ulicy Wileńskiej.

Coach Zone – w ofercie firmy możemy znaleźć przede wszystkim coaching zespołu; dostępny jest także coaching menadżerski oraz life coaching. Warszawa to lokalizacja przy ulicy Łowickiej.

Perfect In – firma specjalizuje się w psychoterapii, jednak oferta obejmuje także coaching biznesowy, coaching wizerunku i life coaching. Warszawski adres to ulica Narbutta – w samym sercu Mokotowa.

IPSI - Instytut Psychoimmunologii – siedziba Instytutu znajduje się na ulicy Dygasińskiego w Warszawie. Coaching dostępny w ofercie IPSI dotyczy wielu sfer życia, między innymi możesz się zapisać na slimming&diet coaching.

Coaching Center – zrzesza ekspertów z dziedziny rozwoju zawodowego, skupiając się przede wszystkim na kadrze kierowniczej. Chcesz zapisać się na coaching? Warszawa to ulica Narbutta.

Coachingowe Centrum Rozwoju – firma może się pochwalić szeroką ofertą coachingu – możesz się wziąć udział w coachingu dla rodzica, dla kobiety, dla singla lub też dla młodego przedsiębiorcy. Coaching w Warszawie odbywa się na ulicy Sieleckiej.

Equilibre – tutaj zapiszesz się na coaching menadżerski. W Warszawie coaching jest realizowany na ulicy Złotej.

Corporate Coach U Poland – firma oferuje treningi dedykowane kadrze zarządzającej. Coachingi w Warszawie odbywają się na ulicy Wareckiej.

Grupa TROP – zajmuje się prowadzeniem coachingu biznesowego według autorskiego systemu metodologii. Ośrodek Grupy znajduje się przy ulicy Pożarskiego.

Advanced Corporate Training – specjalizacjami firmy są coaching indywidualny, grupowy oraz business coaching. Warszawa to dogodna lokalizacja w centrum – na ulicy Wilczej.

Paweł Guz – oferta dotyczy przede wszystkim coachingu osobistego. Coaching w Warszawie odbywa się na ulicy Lanciego na Ursynowie.

 

Poznaj naszą ofertę – Coaching Warszawa

AKTUALNOŚCI

Charyzmatycznym nie trzeba "być", wystarczy takim "bywać"...

 

Mateusz Dąbrowski: Niech inni zobaczą Twoją siłę!
Starając się zrobić na innych wrażenie, często osiągamy odwrotny efekt... Dowiedz się, co działa na ludzi, jak magnes!

... [czytaj dalej]
© copyright 4GROW 2010-2014
Oferta  Kontakt  O firmie  Zespół  Opinie  |  Tel. +48 505 574 723 | Adres: ul. Panieńska 9 lok. 16, 03-704 Warszawa
design: LUK | powered by YASNE | development: Mateusz Dąbrowski